تخفیف های حرف آخر

موسسه حرف آخر

حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های اخیر پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام تخفیف های حرف آخر می‌نماید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت تخفیف های حرف آخر و اطلاع از کد تخفیف حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف آخر در اختیار شما قرار دهیم.

تخفیف های ویژه حرف آخر

به مناسبت کسب رتبه دانش آموزان حرف آخر در کنکور 99 تخفیف ویژه حرف آخر برای مدت و تعداد محدود استارت خورد. خوشبختانه هر ساله بر تعداد رتبه برتر های حرف آخر افزوده میشود. در کنکور سال 98 تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخر توانستند موفق به کسب رتبه برتر شوند. به همین منظور به دستور استاد منتظری مدیر موسسه حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور 1400 تخفیف های ویژه واستثنایی در نظر گرفته شده است.

تخفیف ویژه حرف آخر

منبع خوب کنکوری پارامتری قوی در کسب رتبه محسوب میشود. به قول رتبه برترهای کنکور سراسری، منبع مناسب و قوی سکوی پرتاب برای برتر شدن است. به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبان کنکوری باید در انتخاب منبع مناسب کنکوری دقت و وسواس کافی به خرج دهند و بهترین ها را انتخاب کنند. موسسه حرف آخر مبدع روش های نوین آموزشی از پیشتازان منبع کنکوری قوی در کشور محسوب میشود. هر ساله خیلی از دانش آموزان حرف آخر با همین منابع موفق به کسب رتبه های برتر و قبولی در رشته های عالی میشوند. تخفیف ویژه حرف آخر این شرایط را فراهم کرده است تا داوطلبان بتوانند با منبع مناسب آشنا شوند و برتر بودن را رقم بزنند.

کد تخفیف های حرف آخر

همانطور که میدانید محبوب ترین و برترین موسسه کنکوری در ایران از نظر سازمان های ذیربط و دانش آموزان، موسسه حرف آخر می باشد. همچنین از بدو شروع فعالیت در زمینه کنکور و ارائه خدمات به دانش آموزان مورد محبوبیت دانش آموزان قرار گرفت. همچنین روز به روز با گسترش خدمات و ارائه خدمات با کیفیت تر و بهتر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. اکنون نیز به عنوان بهترین موسسه شناخته شده می باشد که به ارائه محصولات کنکوری مختلف برای رشته های تحصیلی و همچنین مواردی نظیر ارائه مشاوره رایگان کنکور حرف آخر و … می پردازد.

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات فروشگاه حرف آخر می‌نماید. این کد تخفیف حرف آخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف آخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف آخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی می‌کنیم.

تخفیف های سایت مرکزی حرف آخر

تخفیفات پلکانی حرف آخر:

همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیف های حرف آخر به دو صورت به داوطلبان ارائه می‌شود. در تخفیف پلکانی حرف آخر ، بر اساس مبلغ خریداری شده به داوطلبان تخفیف تعلق می‌گیرد. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

تخفیف ها تا آپدیت مجدد همین صفحه به صورت زیر خواهد بود:

 1. زیر یک میلیون »»» صفر
 2. یک تا دو میلیون »»» ۱۰۰ هزار تومان
 3. دو تا سه میلیون »»» ۲۰۰ هزار تومان
 4. سه تا چهار میلیون »»» ۴۰۰ هزار تومان
 5. چهار تا پنج میلیون »»» ۶۰۰ هزار تومان
 6. پنج تا شش میلیون »»» ۸۰۰ هزار تومان
 7. شش تا هفت میلیون »»» ۱۱۰۰ هزار تومان
 8. هفت تا هشت میلیون »»» ۱۴۰۰ هزار تومان
 9. هشت تا نه میلیون »»» ۱۷۰۰ هزار تومان
 10. نه تا ده میلیون »»» ۲۰۰۰ هزار تومان
 11. ده تا یازده میلیون »»» ۲۳۰۰ هزار تومان
 12. یازده تا دوازده میلیون »»» ۲۶۰۰ هزار تومان
 13. دوازده تا سیزده میلیون »»» ۲۹۰۰ هزار تومان
 14. سیزده تا چهارده میلیون »»» ۳۲۰۰ هزار تومان
 15. بالاتر از چهارده میلیون »»» ۳۵۰۰ هزار تومان
تخفیف های پلکانی حرف آخر

ویژگی محصولات حرف آخر

اشاره شد که موسسه حرف آخر مبدع روش های نوین آموزشی از قبیل پویا نمایی و راهکارهای سریع و کوتاه محاسباتی است. که در این مقاله به صورت مختصر کوتاه به مهمترین ویژگی های محصولات کنکوری حرف آخر اشاره خواهیم کرد.

تدریس کلیه درسنامه با روش مفهومی و شهودی

ارائه نکات مهم کنکوری و جمعبندی مطالب مهم

استفاده از روش پویا نمایی برای آموزش تصویری مباحث

ارائه راهکارهای تست زنی در کوتاه مدت

زمان و حجم کم تدریس

دارای کتاب کار و جزوات

تخفیف حرف آخر و قیمت پایین فروشگاه

قیمت محصولات حرف آخر همراه با تخفیف ویژه موسسه در مقایسه با کیفیت محصولات و نتایج و بازدهی مناسبی که دارند بسیار پایین می باشد. تنها هدف از تهیه و ضبط دی وی دی های آموزشی برای دروس مختلف رساندن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به اهداف مورد نظرشان می باشد. که در راستای تحقق همین امر برای تهیه ویدیو های آموزشی از برترین و تراز اول ترین اساتید کشوری استفاده شده است تا بهترین ها در اختیار شما عزیزان باشد.

موسسه استاد عبدالرضا منتظری برای دسترسی داشتن تمامی دانش آموزان در هر قشر و در هر منطقه و با هر سطحی از دانش به محصولات این موسسه در اقدامی خداپسندانه اقدام به ارائه کد تخفیف محصولات با درصد های بالا بر روی محصولات نموده است. هر از گاهی بنا به مناسبت های مختلف بر روی تمامی محصولات فروشگاه این تخفیف ویژه حرف آخر ارائه میگردند. تا دوستان و عزیزانی نیز که با مشکل مالی برای خرید این محصولات روبرو هستند بتوانند اقدام به تهیه و خرید این پکیج ها نمایند.

راه های ارتباطی با مشاوران ارشد سایت حرف آخر
راه های ارتباطی با مشاوران ارشد سایت حرف آخر

ارتباط با ما جهت ثبت تخفیف های حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز برای ثبت سریع تخفیفات ویژه حرف آخر از دفتر مرکزی این انتشارات میتوانید از طریق مشاورین ارشد و فروش موسسه با شماره هایی که درهمین سایت مرکزی حرف آخر موجود هست 09128929049_09128929049 در ارتباط باشید تا هم بیشتر راهنمایی شوید و هم شامل تخفیف ها شوید.

سوالات متداول

نحوه دریافت تخفیف های حرف آخر به چه صورتی می باشد؟

جهت دریافت تخفیف ها می توانید از چند جهت اقدام کنید. یکی از این روش ها ارسال پیامک با عنوان “تخفیف های ویژه حرف آخر” می باشد. یا اینکه داخل سایت هر زمان تخفیف وجود داشته باشد، اعلام می شود. در صورتی که هیچگونه off رو سایت وجود نداشت می توانید با آقایان افروزی و افروزی تماس بگیرید.

چه زمانی تخفیف های حرف آخر وجود دارد؟

حرف آخر همواره سعی دارد در مناسبت ها و زمان های مختلف تخفیف هایی ارائه دهد. برای مثال تخفیف عید نوروز، ماه رمضان، محرم، عید قربان تا غدیر، عید فطر، طرح های تخفیفات پاییزی، زمستانه ، بهاری، تابستانه. اطلاع رسانی هم از طریق سایت خواهد بود.

تخفیف های موسسه حرف آخر چند درصد می باشد؟

میزان درصد کاهش قیمت محصولات با استفاده کردن از تخفیف ویژه می تواند متفاوت باشد. گاهی میزان تخفیفات بر اساس درصدی تفاوت دارند. اگر کد تخفیف 50 درصد حرف آخر باشد، هزینه محصول خریداری شده نصف خواهد شد. در زمان اعلام تخفیفات این عدد نیز در کنار کد نمایش داده می شود.

نحوه استفاده از تخفیف های موسسه حرف آخر چگونه است؟

جهت استفاده کردن از آف موسسه کنکوری حرف آخر دو روش را می توانید انجام دهید. یکی اینکه شما هنگام خرید اینترنتی محصولات ، در بخش تسویه حساب ، بخشی جهت وارد کردن کد تخفیف وجود دارد. شما باید کد اعلام شده را در فیلد مربوطه وارد کنید. روش دوم به این شکل می باشد که شما بخواهید با استفاده از تخفیفات خرید خود را به صورت تلفنی و از طریق مشاورین خریداری کنید. در روش دوم خود مشاور در صورت وجود کد تخفیف ، میزان درصد آن را به شما اعلام خواهند کرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.