تخفیف حرف آخر

موسسه حرف آخر

حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های گذشته پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های گذشته به علت وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی مختلف اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر می کند. امروز با شما هستیم تا شیوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف اخر در اختیارتان قرار دهیم.

کد تخفیف محصولات حرف آخر یا به نوعی تخفیف موسسه حرف آخر در بازه های زمانی مختلف توسط موسسه حرف آخر یعنی استاد منتظری با طرز تفکر ایجاد عدالت آموزشی و نیز کمک به آن دسته از داوطلبان بی بضاعت و یا اینکه بی بضاعت در این مجموعه بر روی محصولات آموزشی خود اعمال می کند و این دسته از داوطلبان می توانند با دریافت کد تخفیف ، محصولات را با یک قیمت متفاوت و با قیمت کمتر تهیه و داشته باشند.

کد تخفیف حرف آخر

تخفیف های محصولات موسسه حرف آخر

تخفیف موسسه حرف آخر همانطور که گفتیم به شکل همیشگی نیست تخفیف محصولات حرف آخر در بازه های زمانی مختلف و در دوره های مختلف از طرف استاد منتظری بر روی محصولات اعمال و ما در این بخش از سایت حرف آخر تخفیف محصولات را در خدمت شما قرار می دهیم و به شما اطلاع رسانی می کنیم. بنابراین در بازه های زمانی متنوع شما می توانید با مراجعه به این بخش از فروشگاه حرف آخر به آخرین تخفیفات این موسسه کنکوری دسترسی داشته باشید.

همان طور که در بالا و نیز ادامه در رابطه با تخفیفات حرف اخر صحبت خواهیم کرد باید به این نکته اشاره کنیم که تخفیفات حرف آخر به دو سته تقسیم می شود که دسته اول تخفیفات پلکانی و دسته دوم درصدی که پلکانی بر اساس مبلغی خرداری شده محاسبه می شود و درصدی هم هر از چند وقت تخفیفاتی از سوی موسسه برای خرید محصولات توسط دانش آموزان در نظر گرفته می شود که متغییر است.

هدف اصلی از اعمال تخفیف های حرف آخر توسط استاد منتظری چیست؟

در راستای عدالت آموزشی و قابلیت دسترسی داوطلبان در مناطق محروم از لحاظ آموزشی و مالی هدف اصلی تخفیف های موسسه می باشد.این عنوان لیست مجموعه های آموزشی حرف آخر از عناوینی می باشد که داوطلب قبل از خرید مجموعه اطلاعات کامل و دقیق را راشته باشد برای این مورد داوطلب می تواند با مشاورین زبده و کار بلد موسسه تماس گرفته و اطلاعات دقیق را از طریق آنها کسب کنند، نیما افروزی ، خانم نگار مردانی و مهندس نیما افروزی از مشاورین برتر موسسه می باشند که به منابع اشراف کامل دارند و با دقت و حوصله کافی دانش اموز را به سمت بهترین پکیج ها و مناسبترین آنها راهنمایی می کنند. حتما توجه داشته باشید که قبل از تهیه هر منبعی از موسسه کنکوری حرف آخر حداقل یک بار با این مشاورین زبده تماس برقرار کنید، برای این امر می توانید با شماره های 09128929049 و یا 09128929049 تماس حاصل فرمایید.

بزرگترین تخفیف حرف آخر با تماس با مشاورین ارشد

دریافت کد تخفیف حرف آخر

دریافت کد تخفیف موسسه حرف آخر که شامل تمام درس های عمومی و تخصصی رشته های علوم تجربی و ریاضی است توسط استاد منتظری و در راستای عدالت آموزشی برای دسترسی همه داوطلبان در مناطق مختلف کشور به بهترین سطح آموزش کنکوری و به خصوص دانش آموزانی با وضعیت مالی نامناسب در زمان های مختلفی ارائه می شود. برای دسترسی به لیست قیمت محصولات حرف آخر و دریافت تخفیف ها می توانید به بخش فروشگاه حرف آخر مراجعه کرده و قیمت پکیج کامل تجربی و ریاضی حرف آخر و نیز قیمت تک درس ها عمومی و تخصصی مانند زیست حرف آخر، ریاضی جامع حرف آخر، پکیج عربی جامع حرف آخر و … را به دست آورید.

آشنایی کامل با موسسه حرف آخر

اگر داوطلب شرکت در کنکور سراسری هستید یا قصد دارید تا با تهیه پکیج های آموزشی باکیفیت در کنکور رتبه عالی و برتر دست پیدا کنید، موسسه حرف آخر یکی از بهترین موسسه های کنکوری کشور محسوب می شود. این موسسه از اساتید و مشاوران با تجربه و زبده تشکیل شده است و با ارائه محصولات آموزشی و مشاوره های تحصیلی به شما در کسب موفقیت کمک بزرگی خواهند کرد.

خدمات مرتبط با مزایایی تخفیفی موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در صورت در نظر گرفتن کد تخفیف حرف آخر برای پکیج ها و محصولات آموزشی خود مانند کتاب آموزشی، ویدیوهای آموزشی و … اطلاع رسانی لازم را در سایت حرف آخر انجام خواهد داد. این موسسه در بخش اختصاصی، لیست قیمت محصولات حرف آخر را به همراه جزئیات، قیمت و تخفیفات ارائه خواهد داد و در صورت تغییر در قیمت ها و تخفیفات، لیست را به طور کامل بروز رسانی خواهد کرد.

تخفیف بزرگ حرف آخر برای دانش آموزان

کد تخفیف پلکانی موسسه حرف آخر

دانش ‌آموزان و داوطلبان کنکور برای کسب اطلاعات از قیمت جدید ترین محصولات و تخفیف های موسسه حرف آخر، می توانند با مشاوران با تجربه و خبره موسسه تماس حاصل کنند. این موسسه کنکوری برای داوطلبین شرکت در کنکور سراسری جهت خرید پکیج های آموزشی، تخفیف های ویژه ای یا اصطلاحات پلکانی در نظر گرفته است که براساس میزان خرید، می توانند از کدهای تخفیفی استفاده کنند. در ادامه این بخش به کلیه کد های تخفیف پلکانی موسسه حرف آخر اشاره خواهیم کرد.

فرصت بسیار خوب برای تهیه ارزانتر محصولات موسسه حرف آخر

فرصت را از دست ندهید و از این تخفیف استفاده کنید تا شما امسال جای این رتبه برتر ها باشید .

دقت داشته باشید زمان را از دست ندهید فرصت باقیمانده

خیلی‏ ها به درستی نمی‎دانند که خدمات این موسسه چگونه است ولی آن را به عنوان کیفیت برتر آموزش می ‏شناسد. دانش آموزان کنکوری و حتی سال‏های پایین ‏تر، با دقایقی صرف وقت در فیلم‎های آموزشی حرف آخر، برای همیشه مجذوب کیفیت فوق العاده‎ی فیلم‌ های آن می‏ گردند و غول کنکور را فراموش می ‌‏کنند.

نظر سنجی‎ها نشان می‏دهند که با سیستم آموزشی حرف آخر کنکور مجبور است مسیر جدیدی را پیش بگیرد چون این موسسه، با ورود به عمق مفاهیم، شکل های جدیدی از یادگیری و تفکر را ابزار درک علوم کرده است که تنوع روش‎های فکر کردن را چندین برابر کرده است.

کنکور که روزگاری غیر از تلاش، آزمونی مبتنی بر هوش و شانس تلقی می‏شد، امروز با شیوه های حرف آخر، یک آزمون مبتنی بر مفاهیم و صرفاً تلاش است حرف آخر ثابت کرد که کنکور به تلاش منطقی بر یادگیری نیاز دارد نه به هوش.

دیدگاه‌های قدیمی کنکور در سال‎های دهه ‏ی 60 و 70 بر فرمول و ساده انگاری مفاهیم مبتنی بود و کسی نبود که برای کنکور، به غیر از روش ‏های رایج کلاس‎های کنکور، به کتاب درسی هم رجوع کند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آيا میتوانم محصولات رو به صورت اقساطی تهیه کنم؟

بله. خرید اقساطی تنها برای پک کامل صفر تا صد یا پک کامل 6040 و نهایتاً در سه قسط برای پک صفر تا صد و دو قسط برای پک 6040 امکان پذیر خواهد بود.
نحوه خرید به این حالت است که مبلغ کل پکیج بر سه بخش تقسیم میشود. در قسط اول و قسط دوم متناسب با مبلغ واریزی محصول بدون تخفیف برایتان ارسال می گردد. در قسط آخر، تخفیف پکیج کامل لحاظ  شده، مبلغ باقیمانده را پرداخت و بقیه محصولات را دریافت می نمایید. دقت فرمایید حداقل مبلغ برای قسط نخست سه میلیون تومان است.
بعنوان مثال برای پکیج کامل تجربی نظام جدید که مبلغ آن با احتساب تخفیف پلکانی 8,870,000 تومان است ابتدا سه میلیون واریز نموده و به اندازه قیمت پشت جلد محصول دریافت می کنید، با پرداخت قسط دوم نیز همین روال تکرار می گردد. با پرداخت قسط سوم تخفیف پک کامل لحاظ شده و باقی محصولات را دریافت می نمایید.این مراحل برای پکیج 6040 و در دو قسط امکان پذیر هست.

چطور اقدام کنم برای خرید پکای حرف آخر؟

از طریق مشاور ارشد موسسه ی حرف آخر 09128929049 اقدام کنید

چطوری می توانم از تخفیف های حرف آخر مطلع بشم؟

با عضویت در سایت شما خودکار به لیست خبرنامه ای ما اضافه می شوید و ما آخرین تخفیفات و مطالب رایگان را برای شما ارسال می کنیم.
همچنین با عضویت شما در کانال های تلگرام به صورت مرتب تخفیف های موسسه به اطلاع شما رسانده می شود.
تلگرام : 09128929049
یا می توانید با شماره های که در همین پست قرار دادیم تماس گرفته و اسم شما را در سامانه تخفیف ها ثبت می شود و به صورت اتوماتیک اطلاع داده می شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.