تبدیل تراز گاج به قلم چی چطوری است

موسسه حرف آخر

تبدیل تراز به رتبه چطور است؟

مشاورین ارشد و تک رقمی موسسه حرف آخر برای تبدیل تراز گاج به قلم چی

احتمالا اسم این نرم افزار تا حدودی دانش آموزان را متعجب کرده است؟ شاید اصلا نیاز به این نرم افزار و تبدیل تراز گاج به قلم چی و همچنین تبدیل تراز به رتبه کشوری و  تراز به رتبه منطقه 1 و 2 و 3 یا به معنی دیگر همان تخمین رتبه بر مبنای تراز را حس نکرده و برای شما بی معنی باشد .ولی نرم افزار تخمین رتبه و تبدیل رتبه تراز گاج به قلم چی اتفاقا خیلی مورد نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکور 1400می باشد. که توسط رتبه برتری ها و مشاورین ارشد موسسه حرف آخر تهیه و آماده شده است.

انتخاب رشته برای کنکور سراسری و همچنین انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد تفاوت های زیاد و بیشماری با یکدیگر دارند که از کلیدی ترین آن ها می توان به تفاوت اصلی در اهمیت رتبه داوطلب در سهمیه برای قبول شدن در دانشگاه های سراسری و همچنین اهمیت در تراز قبولی دانشگاه آزاد اشاره کرد. بنابراین درهمه مقالات و پست های که مربوط به مشاوره و برنامه ریزی انتخاب رشته دانشگاه آزاد صرفا اشاره نمود است و به همان تراز قبولی داوطلب در دانشگاه آزاد نیز مربوط می باشد . در حالی که فهمیدن و درک کردن رتبه منطقه که همان ( سهمیه ) بوده و رتبه کشوری به صورت معمول خیلی آسان تر از تراز می باشد.

در این نرم افزار ما تلاش داریم به دانش آموز بگوییم که هر ترازی برابر با چه رتبه ای می باشد؟ به زبانی دیگر وقتی می گوییم تراز آخرین داوطلب قبولی در پزشکی 9300 می باشد این تراز برابری با چه رتبه ای در کشور و همچنین چه رتبه ای در مناطق 1 و 2 و 3 و همچنین چه ترازی در قلم چی می شود .بخاطر اینکه از نرم افزار به خوبی بتوانید استفاده بکنید توصیه خواهیم کرد که حتما حتما از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری موسسه حرف آخر ، نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری حرف آخر و همچنین ، نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد حرف آخر و علی الخصوص نرم افزار تخمین تراز و تبدیل تراز از گاج به قلم چی به خوبی استفاده بکنید . از آنجایی که اطلاعات و داده های لازم برای تخمین رتبه و تبدیل آن این نرم افزار از شرکت کنندگان کنکور 98 تهیه شده است ، مناسب داوطلبانی است که قصد دارند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 شرکت کنند .

افزایش تراز آزمون به سبک حرف آخر

افزایش تراز با رتبه برتری های موسسه حرف آخر

مهم ترین نکته درخصوص بالا بردن تراز آزمون این می باشد که رقیب اصلیتون رو بشناسید. اگر در آزمون آزمایشی قبلی قلم چی یا گذینه دو تراز شما در حدود 5800 باشد و تراز دوست شما و یا همکلاس یا فامیل شما 6500 شده باشد بزرگترین اشتباه این می باشد که با اون کسی که شما خودتون رو باهاش مقایسه کردین رقابت بکنید و بگوید که من هم حتما باید در آزمون بعدی تراز 6500 را کسب بکنم یعنی به معنی دیگر به صورت گاملا ناگهانی در حد ۱۰۰۰ نمره افزارش تراز در دو هفته را داشته باشم! رتبه برتری های حرف آخر می گویند که رقابت باید با خودتون باشه نه با دیگران، به این معنی که دانش آموز تلاش بکند که حداقل آزمون بعدی ۱۰۰ نمره به ترازتون اضافه تر بشه، نه الزما ۱۰۰۰ نمره.

اگر شما این هفته ۳4 ساعت مطالعه کرده اید، هفته بعد به حداقل 43 ساعت خودتون رو برسونید. اگه شما با دیگران رقابت بکنید ممکن است آزمون بعدی اون دانش آموزانی که به عنوان رقیب انتخاب کرده اید افت تراز داشته باشد و چون هدف ما فقط و فقط این بوده است که بهتر از اون باشیم حتی اگه تراز ما نیز رشد نکرده باشه و فقط بهتر از اونها شده باشه راضی میشویم! و این در حالی است که رقیب های ما در کنکور سراسری همه داوطلبان کشور می باشند نه فقط چند نفر همکلاس و دوست و فامیل که گاهی اوقات احتمال دارد ترازشون از ما کمتر یا بیشتر نیز بشود.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

5 روش هوشمندانه و عقلانی برای افزایش تراز در آزمون های آزمایشی به سبک حرف آخر

1 مقدار دوزِ تست خود را خیلی بالا ببرید.

2-درسنامه را در روز های آخر رها بکنید و فقط تست هارا بچسبید.

3-یک مرور و تکرار فوق العاده و تکراری داشته باشید.

4-هر 2روز قبل از آزمون جمع بندی مباحث را داشته باشید.

5-صبر و تحمل را داشته باشید و این را بدانید طی یک جلسه تراز شما بالا نمی رود.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

روش اصلی و کلیدی به عنوان گام اول در افزایش تراز آزمون از نگاه تک رقمی های حرف آخر؛

آسان ترین راه و روش پیشرفت و افزایش و بالا بردن تراز این می باشد که دانش آموز و داوطلب به خودش ضرر نزند و این ضرر در آزمون های آزمایشی قلم چی و گذینه دو همان جواب های غلطی می باشد که دانش آموز و داوطلب در درس های متفاوت دارد . پس اولین گام برای افزایش تراز این می باشد که دانش آموز در آزمون ها غلط نداشته باشدو یا اینکه تعداد سوال های غلط های خود را خیلی پایین بیاورد،شاید دانش آموزان و داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی به ویژه قلم چی حضور داشته اند در کارنامه ی خود هشداری را دیده باشند که نوشته است اگر شما پاسخ غلط نداشتید رتبه و تراز شما اینقد می شد،که در بعضی دانش آموزان و داوطلبان اختلاف این تراز با تراز واقعی خود در حد حتی 550 نمره نیز می باشد . پس دانش آموزان و داوطلبان عزیز ، همین پاسخ های غلط یکی از موانع بزرگ شما در عدم پیشرفت تراز شما می باشد.که مشاورین ارشد موسسه حرف آخر نیز در تمامی برسی های آزمون های دانش آموزان این نکته را مد نظر دانش آموزمی شوند.

مشاورین ارشد و رتببه برتری موسسه حرف آخر برای افزایش تراز

تبدیل تراز گاج به قلم چی چگونه است؟

این تبدیل به وسیله مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر با ابزار در دسترس خود انجام پذیر می باشد.

برای بالا بردن تراز چکار باید کرد؟

برای بالا بردن تراز باید از منابع و محصولات موسساتی مثل حرف آخر استفاده کرد و در کنار آن از مشاوره و برنامه ریزی درست استفاده کرد تا به بالاترین تراز دست پیدا کرد.

آیا به کمک نرم افزار تبدیل تراز می توان به واقعیت میزان اطلاعات خود نسبت به کنکور دست پیدا کرد؟

در جواب باید گفت این تبدیل تراز کاملا واقعی نیست چرا که تعداد شرکت کنندگان و تعداد پاسخ گوی به سوالات در این آزمون ها با آمار عددی کنکور خیلی فاصله دارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.