برای کنکور ۱۴۰۰ از چه درسی شروع کنیم؟

موسسه حرف آخر

چطور کنکور 1400 را شروع کنیم دغدغه خیلی از دانش آموزان و حتی پشت کنکوری هاست. جابجایی کنکور 99 از هفتم تیرماه به 31 مردادماه برای گروهی از داوطلبان باعث بلاتکلیفی و سردرگمی در شروع کنکور 1400 شده است. در هر صورت یک سال با کنکور 1400 فاصله دارند و با توجه به فرصت محدود دوران طلایی، استفاده حداکثر از زمان، پیش شرط موفقیت محسوب میشود.

این سؤال که برای کنکور از کجا و از چه درسی شروع کنیم؟ را دو دسته از داوطلبان می پرسند. یک دسته افرادی که سال گذشته قبول نشده اند و حال میخواهند اشتباهاتشان را جبران کنند و به دنبال راه حل های بهتری برای موفقیت می باشند. دسته دیگر هم دانش آموزان پایه دوازدهم هستند که نمی دانند باید برای کنکور چطور درس بخوانند و سوالشان این است که برای کنکور از چه درسی شروع کنیم؟ به هرحال کمی سردرگمی در اوایل درس خواندن طبیعی است. در نتیجه نگران نباشید ما مشاوران موسسه حرف آخر این جا هستیم تا شما عزیزان را کمک کنیم.

برای کنکور 1400 از چه درسی شروع کنیم؟

هر داوطلبی که سوال برای کنکور از چه درسی شروع کنیم؟ را می پرسد ممکن است فارغ التحصیل هر کدام از گروه های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، علوم ریاضی، هنر و زبان های خارجی باشد. اینجاست که با توجه به هر کدام از این گروه های آزمایشی پاسخ این سؤال متفاوت است. از دیگر عواملی که میتواند روی این موضوع که برای کنکور از چه درسی شروع کنیم؟ تاثیر بگذارد هدف شما است که می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

پاسخ به سوال برای کنکور از چه درسی شروع کنیم

فرقی نمی کند که شما کدام یک از مخاطبان گروه آزمایشی ما هستید. زیرا ما برای همه شما عزیزان کنکوری سال 1400 برنامه ای جامع را آماده کرده ایم و میخواهیم با کمک و پشتکار خودتان قدم به سوی پیروزی و موفقیت برداریم و تلاش کنیم تا به تمام خواسته ها و آرزوهایتان دست پیدا کنید. بنابراین اگر به دنبال این سوال که  برای کنکور از کجا شروع کنیم؟ و برای کنکور از چه درسی شروع کنیم؟ وارد این صفحه شده اید بهتر است این مطلب را با دقت بخونید و بهانه آوردن را هم کنار بگذارید.

شاید از همین الان نگران هستید که آیا این مطلب می تواند کافی باشد یا نه؟ اصلاً نگران نباشید. اولاً که ما تلاش کردیم تا این مطلب را به صورت کامل برایتان تهیه کنیم و هرگز پشتتان را خالی نمی کنیم و همیشه همراهتان هستیم. در صورت کافی نبودن مطالب کافیست که با مشاوران ارشد و نخبه سایت مرکزی حرف آخر برای پاسخ بیشتر در رابطه با اینکه برای کنکور از کجا شروع کنیم؟ و یا هر سؤال و مشاوره دیگری که لازم دارید تماس بگیرید تا همه اطلاعاتی را که در اینجا پیدا نمی کنید را در اختیارتان قرار بدهند. در ضمن مشاوره در این سایت موسسه حرف آخر کاملا رایگان می باشد پس این فرصت بی نظیر را از دست ندهید و همین الان از طریق شماره های موجود در سایت با مشاورین ما تماس حاصل کنید.

تماس با مشاورین سایت حرف آخر جهت رفع مشکلات

کنکور 1400 را چطور شروع کنیم

چند فاکتور اساسی و اولیه موفقیت در کنکور را تضمین میکند. که در این مقاله قصد داریم به صورت کلی به مهمترین آنها اشاره کنیم. اگر از بعضی ویژگی ها و شرایط منحصر به فرد هر داوطلب بگذریم، فاکتورهای اصلی و اساسی که میخواهیم به آن بپردازیم، میتواند موفقیت داوطلبان را به آسانی رقم بزند.

فاکتور اول

بخواهید و تلاش کنید

تا زمانی که شما داوطلبان عزیز نخواهید، نمیتوانید به سمت موفقیت پیش بروید. بخواهید و تلاش کنید. پشتکار شما باید پایدار باشد. ضعف گروه بزرگی از داوطلبان عدم پایداری در مطالعه است. تلاش و پشتکار پایدار شما رکن اول موفقیت است. برای کمک از لحاظ انگیزشی میتوانید با مشاورین ما در سایت حرف آخر در ارتباط باشید.

فاکتور دوم

برنامه ریزی

برای انجام هر عملی، برنامه ریزی نیاز اولیه محسوب میشود. از آنجا که در آزمون سراسری، فرایندی رقابتی با وجود منابع زیاد است و محدودیت زمانی وجود دارد، برای استفاده بهینه از زمان، برنامه ریزی درست و اصولی به شدت احساس میشود. برنامه ریزی برای کنکور مقوله ای بسیار مهم و گسترده است که در مقاله های بعدی به آن خواهیم پرداخت و بهترین روش های برنامه ریزی را خدمت شما دوستان عزیز توضیح خواهیم داد. با وجود برنامه ریزی درست میتوانید انرژی و انگیزه خود را جهت رفع مشکلات آموزشی و ارتقاء آمادگی هرچه بیشترهدایت کرد.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی از طریق سایت مرکزی حرف آخر میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید یا یک پیامک کوتاه ارسال کنید تا هم با نحوه برنامه ریزی موسسه حرف آخر آشنایی پیدا کنید و همینکه مشاوره رایگان به شما تعلق گیرد.

فاکتور سوم

منبع کنکوری

به برکت عدم اشتغال در خیلی از رشته های دانشگاهی،و تلاش داوطلبان برای کسب رتبه قبولی در برخی از رشته ها،موسسات وانتشارات متعددی در کشور ایجاد شده است. همانگونه که اشاره شد، زمان طلایی کنکور بسیار محدود است و استفاده از هر منبع کنکوری میتواند باعث اتلاف زمان و انرژی شما شود. انتخاب آگاهانه در منابع کنکور مانند سکوی پرتاب برای شما عمل میکند و موفقیت شما را رقم میزند.

شروع مطالعه برای کنکور 1400

شما داوطلبان عزیز کنکوری جهت دریافت مشاوره در مورد بهترین منابع کنکوری میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بتوانند بهترین منابع متناسب با سطح علمی خودتان را تهیه کنید و در مسیر درست گام بردارید و روز به روز شاهد پیشرفت خود باشید.

فاکتور چهارم

مشاوره کنکوری

داوطلبان کنکوری برای رفع مشکلات آموزشی از قبیل برنامه ریزی، تهیه منابع، نحوه ی مطالعه صحیح، شیوه ی جمعبندی مطالب، راهکارهای تست زنی و…به راهنما و مشاور نیازمندند. البته در این زمینه مشاورین تخصصی و کاربلد و خبره در حوزه مشاوره کنکوری میتوانند خیلی کمک کنند و راهگشای مشکلات شما باشند.

در این سایت مرکزی موسسه حرف آخر کاربلدترین مشاورین ارشد در کنار شما عزیزان خواهند بود تا هم پشتیبان و راهگشای مشکلات مشاوره ای شما باشند و همینکه از لحاظ روحی روانی و انگیزشی کمک حال شما باشند تا مبادا در مسیر کنکور انگیزه خود را از دست بدهید.

جمع بندی

هر داوطلب و دانش اموز کنکوری، دارای ویژگی های منحصر به فردی است و میتواند از این ویژگی ها برای موفقیت در کنکور استفاده کند. اما تلاش مستمر، برنامه ریزی، منابع کنکوری مناسب و انتخاب مشاور کنکوری کاربلد، 4 فاکتور اولیه حرکت به سمت برتر شدن است که باید به طوری موازی پیش برد. بدون این 4 فاکتور شاید سایر توانایی های شما تنزل پیدا کند و نتوانید برای کنکور 1400 خود را آماده کنید.

تماس با مشاور ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

در موسسه حرف آخر از طریق همین وب سایت 3 فاکتور برنامه ریزی، منابع خوب و مشاور خبره و با تجربه در اختیار شما قرار داده شده و این فرصت برای شما ایجاد شده تا با تلاش و پشتکار مستمر خود در این مارتن بزرگ کشوری سربلند بیرون بیایید.

ارتباط با مشاورین رتبه ساز سایت حرف آخر

شما عزیزان برای کسب مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر، میتوانید با شماره های 09128929049_09128929049 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

چه زمانی برای کنکور 1400 شروع کنیم؟

همه ساله فاصله بین امتحانات یازدهم دبیرستان و برگزاری کنکور نهایتا 3 هفته بود اما امسال به دلیل شیوع کرونا ویروس این فاصله به بیش از 8 هفته انجامید. پس با توجه به این تغییر مهم باید هرچه سریع تر برای کنکور 1400 شروع به مطالعه و برنامه ریزی کنیم و نگذاریم فصل تابستان (بهترین فرصت برای جلو زدن از رقبای کم خیال و کند تر) به روزهای منتهی به ماه شهریور برسد.

از چه منابع و برنامه ریزی برای شروع کنکور 1400 استفاده کنیم؟

شما در این قسمت با کسب تجربه ئ راهنمایی های لازم از مشاورین ارشد موسسه حرف آخر میتوانید بهترین منابع و برنامه ریزی را دریافت کنید و در مسیر درست قرار بگیرید. کافیست با در ارتباط باشید تا بیشتر راهنمایی شوید.

برای شروع کنکور 1400 آیا وجود مشاور در کنار ما تا چه حد اهمیت دارد؟

در مسیر کنکور وجود یک مشاور باتجربه که خودش نیز رتبه برتر بوده است میتواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت شما عزیزان کنکوری داشته باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.