شروع از اردیبهشت برای کنکور

موسسه حرف آخر

شروع از اردیبهشت برای کنکور به یک برنامه ریزی صددرصد اصولی و علمی و همچنین منابع متناسب با این برنامه ریزی نیاز دارد. برنامه ای که توسط مشاوران کاربلد و باتجربه در زمینه کنکور تنظیم شده باشد، البته این مژده را هم به شما می دهیم که بر طبق برنامه ریزی ها و مطالعاتی که روی شیوه مطالعه کنکور و نحوه برنامه ریزی صحیح و منابع با کیفیت و کم حجم که موسسه حرف آخر برای دوستان کنکوری تدارک دیده دیگر جای نگرانی نیست و می توان گفت این کار امکان پذیر خواهد بود که شما از از فروردین هم اقدام به شروع برای کنکور کنید، ما در موسسه حرف آخر طبق تجربه های پیشین و رتبه برترهایی که سال های قبل داشتیم، این نوید را به شما میدهیم که شما را در مسیر درست قرار بدیم و با تلاش و پشتکار خودتان روز به روز به هدفتان نزدیک و نزدیکتر شوید. بدون هیچ نگرانی روی همه مباحث از صفر تا صد تمرکز میکنیم و اینطور نیست که فکر کنید باتوجه به زیادی مطالب و زمان محدود مباحث خوانده شده را محدود کنیم.

شروع از اردیبهشت برای کنکور

نفرات برتر کنکور که بعد از عید و از اردیبهشت شروع کردند، اتفاقی قبول نشده اند. موفقیت شانسی نیست. افراد موفق از راههایی متفاوت با افراد معمولی استفاده کرده و نتایج متفاوت گرفته اند. اگر هنوز شروع نکرده اید، افکار منفی را کنار بگذارید و به راه ها و استراتژی های کاربردی برای قبولی در کنکور فکر کنید. اگر پیش از این بدون برنامه ریزی اصولی مطالعه کرده اید و یا از برنامه ای پیروی می کردید که نتیجه مطلوبی برای شما نداشته است، الان وقت آن است که بدون اتلاف وقت برنامه ای اختصاصی و ویژه برای خودتان داشته باشید. پیشنهاد می دهیم که حتما از تجربه مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر استفاده کنید تا شما عزیزان را بهتر و بیشتر راهنمایی کنند.

توصیه هایی برای شروع از اردیبهشت برای کنکور

شما داوطلبان عزیز برای موفق شدن در این زمان محدود و حساس (شروع کنکور از اردیبهشت)، به یک سری ابزار نیاز دارید که این ابزارها را یک مشاور متخصص و با تجربه می تواند برای شما معرفی نماید، همانطور که عرض کردیم این ابزار های مورد نیاز توسط مشاوران ارشد موسسه کنکوری حرف آخر در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

برنامه ای که به هیچ عنوان یک برنامه حجیم نباشد.یعنی با توجه به منابع برنامه ریزی صورت بگیرد و همچنین منابع کم حجم باشند، زیرا شروع کنکور از اردیبهشت دارای زمانی چهار ماهه است که در این 3 ماه، داشتن برنامه ای سنگین یعنی معرفی بسیاری از منابع ریز و درشت، به هیچ عنوان مناسب نیست. که امروزه و در بسیاری از موسسات کنکوری رایج از این برنامه ریزی ها بسیار پیدا میشود که دانش آموز را در کمتر از یک ماه از درس خواندن زده میکند.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان از مشاورین ارشد
مشاوره و برنامه ریزی رایگان از مشاورین ارشد

شما دوستان عزیز تنها به یک برنامه زمانی آن هم طبق وضعیت و شرایط درسی که دارید و از همه مهمتر منابعی که مطابق با برنامه ریزی شما باشد نیازمندید. مشاور می بایست بر این اساس منابع آموزشی و تستی را به شما معرفی نماید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی دو یا سه ماهه، اصولی و دقیق به مطالعه آنها بپردازید.

کسانی که به یکباره شروع کنکور از اردیبهشت را برای خود هدف گذاری می نمایند، معمولاً انرژی فوق العاده زیادی در خود می بینند و به شدت می خواهند که تلاش کنند. اگر این انرژی و تلاش را در بستر یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده قرار دهند، حتماً به مؤفقیت می رسند. در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که در جهت شروع از اردیبهشت برای کنکور مفید و مؤثر است و باید در روش های مطالعه خود از آن بهره ببرید.

برای شروع از اردیبهشت برای کنکور ناامید نشوید

اگر در آزمون هایی که در این روزها شرکت می کنید، تراز خوبی کسب نکردید، نباید ناامید شوید و باید صبور باشید. اگر در تست زنی کنکور، کمی مشکل دارید نباید ناامید شوید. باید برای موفقیت خود تلاش کنید و عقب ننشینید. برای شروع کنکور از اردیبهشت اگر بدون برنامه ریزی اصولی اقدام کنید، نتیجه ای نخواهید گرفت. زیرا تنها 3 ماه فرصت دارید و در این زمان اندک باید بدانید و متوجه باشید که چه می خواهید و چه می کنید؟ با جدیت و با شور و اشتیاق شروع کنید به مطالعه و قبل از هرچیز یک بررسی انجام دهید تا ببینید در چه دروسی قوی هستید؟ در چه دروسی ضعیف هستید؟ در هر درس بررسی کنید که چه مباحثی را مسلط و چه مباحثی را ضعف دارید؟ با این بررسی می توانید متوجه شوید که چه مباحثی را باید کاملا حذف کنید و چه مباحثی را باید وقت گذاشته و تمرین و تکرار کنید و البته تست بزنید. البته ما در موسسه حرف آخر چیزی به نام حذف مباحث نداریم و روی همه مباحث تمرکز میکنیم، فقط بستگی به تلاش شما دارد که تا چه حد برنامه مارا اجرا کنید.

در برنامه ریزی مربوط به شروع کنکور از اردیبهشت سعی کنید روی دروس عمومی زیاد وقت بگذارید زیرا بازدهی بیشتر و وقت کمتری جهت مطالعه نیاز دارند. البته به دلیل فرار بودن می بایست با مرور و تکرار از فراموش شدن مطالب جلوگیری کرد. در این مدت 3 ماهه که برخلاف تصور عموم، زمان فوق العاده ای جهت مطالعه و شروع کنکور از عید است تلاشتان را بر این بگذارید تا تمام دروس و مباحثی که در آنها تسلط دارید و در بودجه بندی کنکور سهم قابل ملاحظه ای دارند را مطالعه کرده و تمامی تست های مربوط به آنها مخصوصا تست های کنکور سراسری سال های گذشته را  بزنید. باور داشته باشید که تسلط روی همان مباحثی که بلدید، تأثیر قابل ملاحظه ای در موفقیت شما در کنکور دارد.

مسیر درست کنکور با موسسه حرف آخر

اینکه اکثر مشاوران میگویند جهت شروع از اردیبهشت برای کنکور، مباحث و دروس مشکل دار و دردسر ساز باید حذف شده، کاملا اشتباه است چون آنها خبر ندارند که با منابع حرف آخر در کمترین زمان ممکن پرونده آموزش بسته خواهد شد و مابقی تایم باقی مانده به مرور و تکرار و آزمون پرداخته میشود.

برنامه ریزی روزانه کنکور به شما کمک می کند که ساعات مطالعه خود را در این 3 ماه افزایش دهید و با ذهن باز پیش بروید. باز هم تأکید می کنیم که برای موفقیت در این 3 الی 4 ماه و نتیجه گرفتن از شروع کنکور از اردیبهشت، حتماً و الزاماً از یک مشاور مجرب و متخصص کمک بگیرید تا اصول درس خواندن در این 3 ماه را بطور دقیق به شما آموزش داده و برنامه ریزی اصولی و منسجمی برای شما تنظیم نماید، که در این مسیر تیم رتبه برتر موسسه حرف آخر به همراه مشاوران ارشد در کنار شما هستند.

شما دوستان عزیز جهت ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر با شماره های زیر تماس حاصل کنید تا در مورد برنامه ریزی و منابع و شروع از فروردین برای کنکور بیشتر شما را راهنمایی کنند.09128929049_09128929049.

تماس با مشاوران ارشد حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد حرف آخر

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.