شروع از فروردین و عید برای کنکور

موسسه حرف آخر

دوستان و داوطلبان عزیز کنکوری به نظر شما استارت و شروع کنکور از عید( فروردین) می تواند موفقیت آمیز باشد؟ عده ای از داوطلبان پس از ثبت نام کنکور بنا به دلایلی تصمیم می گیرند از عید و فروردین تازه استارت بزنند و بقول معروف شانس خود را امتحان کنند. شروع کنکور از عید هم امکان پذیر است، اینطور نیست که بگوییم حتما باید از 8 ماه قبل از کنکور باید استارت زد، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. تنها تلاشتان باید دو برابر بقیه داوطلبان باشد تا بتوانید وقت های از دست رفته را به نحوی جبران کرده و از وقت های باقی مانده نهایت استفاده را ببرید. پس ما به شما می گوییم که در صورتی که اراده ای محکم داشته باشید، شانس قبولی در کنکور برای شما نیز فراهم است.

شروع از فروردین و عید برای کنکور
شروع از فروردین و عید برای کنکور

شروع از فروردین و عید برای کنکور به یک برنامه ریزی صددرصد اصولی و علمی و همچنین منابع متناسب با این برنامه ریزی نیاز دارد. برنامه ای که توسط مشاوران کاربلد و باتجربه در زمینه کنکور تنظیم شده باشد، البته این مژده را هم به شما می دهیم که بر طبق برنامه ریزی ها و مطالعاتی که روی شیوه مطالعه کنکور و نحوه برنامه ریزی صحیح و منابع با کیفیت و کم حجم که موسسه حرف آخر برای دوستان کنکوری تدارک دیده دیگر جای نگرانی نیست و می توان گفت این کار امکان پذیر خواهد بود که شما از از فروردین هم اقدام به شروع برای کنکور کنید، ما در موسسه حرف آخر طبق تجربه های پیشین و رتبه برترهایی که سال های قبل داشتیم، این نوید را به شما میدهیم که شما را در مسیر درست قرار بدیم و با تلاش و پشتکار خودتان روز به روز به هدفتان نزدیک و نزدیکتر شوید. بدون هیچ نگرانی روی همه مباحث از صفر تا صد تمرکز میکنیم و اینطور نیست که فکر کنید باتوجه به زیادی مطالب و زمان محدود مباحث خوانده شده را محدود کنیم.

توصیه هایی برای شروع از فروردین برای کنکور

شما داوطلبان عزیز برای موفق شدن در این زمان محدود و حساس (شروع کنکور از عید)، به یک سری ابزار نیاز دارید که این ابزارها را یک مشاور متخصص و با تجربه می تواند برای شما معرفی نماید، همانطور که عرض کردیم این ابزار های مورد نیاز توسط مشاوران ارشد موسسه کنکوری حرف آخر در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

برنامه ای که به هیچ عنوان یک برنامه حجیم نباشد.یعنی با توجه به منابع برنامه ریزی صورت بگیرد و همچنین منابع کم حجم باشند، زیرا شروع کنکور از عید دارای زمانی چهار ماهه است که در این 4 ماه، داشتن برنامه ای سنگین یعنی معرفی بسیاری از منابع ریز و درشت، به هیچ عنوان مناسب نیست. که امروزه و در بسیاری از موسسات کنکوری رایج از این برنامه ریزی ها بسیار پیدا میشود که دانش آموز را در کمتر از یک ماه از درس خواندن زده میکند.

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

شما دوستان عزیز تنها به یک برنامه زمانی آن هم طبق وضعیت و شرایط درسی که دارید و از همه مهمتر منابعی که مطابق با برنامه ریزی شما باشد نیازمندید. مشاور می بایست بر این اساس منابع آموزشی و تستی را به شما معرفی نماید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی دو یا سه ماهه، اصولی و دقیق به مطالعه آنها بپردازید.

کسانی که به یکباره شروع کنکور از فروردین را برای خود هدف گذاری می نمایند، معمولاً انرژی فوق العاده زیادی در خود می بینند و به شدت می خواهند که تلاش کنند. اگر این انرژی و تلاش را در بستر یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده قرار دهند، حتماً به مؤفقیت می رسند. در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که در جهت شروع از فروردین برای کنکور مفید و مؤثر است و باید در روش های مطالعه خود از آن بهره ببرید.

عدم وسواس به منظور تمام کردن تمام مباحث

یکی از موارد مهمی که درباره تصمیم به شروع کنکور از فروردین باید به آن توجه نمایید این است که نباید برای مطالعه تمام دروس وسوسه شوید. چون با داشتن برنامه و منابع حرف آخر بدون نگرانی و استرس در بازه زمانی که مشاوران به شما میگویند همه مباحث را تمام خواهید کرد چه بسا در طول این مدت زمان کلی مرور و تمرین و تکرار خواهید داشت وبعد از اتمام آموزش تمام مباحث، با آزمونهایی که توسط خود موسسه حرف آخر طراحی شده آموزش خود را تثبیت کنید.

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

برای شروع از فروردین برای کنکور ناامید نشوید

اگر در آزمون هایی که در این روزها شرکت می کنید، تراز خوبی کسب نکردید، نباید ناامید شوید و باید صبور باشید. اگر در تست زنی کنکور، کمی مشکل دارید نباید ناامید شوید. باید برای موفقیت خود تلاش کنید و عقب ننشینید. برای شروع کنکور از عید اگر بدون برنامه ریزی اصولی اقدام کنید، نتیجه ای نخواهید گرفت. زیرا تنها سه ماه فرصت دارید و در این زمان اندک باید بدانید و متوجه باشید که چه می خواهید و چه می کنید؟ با جدیت و با شور و اشتیاق شروع کنید به مطالعه و قبل از هرچیز یک بررسی انجام دهید تا ببینید در چه دروسی قوی هستید؟ در چه دروسی ضعیف هستید؟ در هر درس بررسی کنید که چه مباحثی را مسلط و چه مباحثی را ضعف دارید؟ با این بررسی می توانید متوجه شوید که چه مباحثی را باید کاملا حذف کنید و چه مباحثی را باید وقت گذاشته و تمرین و تکرار کنید و البته تست بزنید. البته ما در موسسه حرف آخر چیزی به نام حذف مباحث نداریم و روی همه مباحث تمرکز میکنیم، فقط بستگی به تلاش شما دارد که تا چه حد برنامه مارا اجرا کنید.

در برنامه ریزی مربوط به شروع کنکور از عید سعی کنید روی دروس عمومی زیاد وقت بگذارید زیرا بازدهی بیشتر و وقت کمتری جهت مطالعه نیاز دارند. البته به دلیل فرار بودن می بایست با مرور و تکرار از فراموش شدن مطالب جلوگیری کرد. در این مدت سه ماهه که برخلاف تصور عموم، زمان فوق العاده ای جهت مطالعه و شروع کنکور از عید است تلاشتان را بر این بگذارید تا تمام دروس و مباحثی که در آنها تسلط دارید و در بودجه بندی کنکور سهم قابل ملاحظه ای دارند را مطالعه کرده و تمامی تست های مربوط به آنها مخصوصا تست های کنکور سراسری سال های گذشته را  بزنید. باور داشته باشید که تسلط روی همان مباحثی که بلدید، تأثیر قابل ملاحظه ای در موفقیت شما در کنکور دارد.

شروع از فروردین و عید برای کنکور

اینکه اکثر مشاوران میگویند جهت شروع از فروردین برای کنکور، مباحث و دروس مشکل دار و دردسر ساز باید حذف شده، کاملا اشتباه است چون آنها خبر ندارند که با منابع حرف آخر در کمترین زمان ممکن پرونده آموزش بسته خواهد شد و مابقی تایم باقی مانده به مرور و تکرار و آزمون پرداخته میشود.

برنامه ریزی روزانه کنکور به شما کمک می کند که ساعات مطالعه خود را در این سه ماه افزایش دهید و با ذهن باز پیش بروید. باز هم تأکید می کنیم که برای موفقیت در این سه الی چهار ماه و نتیجه گرفتن از شروع کنکور از عید، حتماً و الزاماً از یک مشاور مجرب و متخصص کمک بگیرید تا اصول درس خواندن در این 4 ماه را بطور دقیق به شما آموزش داده و برنامه ریزی اصولی و منسجمی برای شما تنظیم نماید، که در این مسیر تیم رتبه برتر موسسه حرف آخر به همراه مشاوران ارشد در کنار شما هستند.

شما دوستان عزیز جهت ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر با شماره های زیر تماس حاصل کنید تا در مورد برنامه ریزی و منابع و شروع از فروردین برای کنکور بیشتر شما را راهنمایی کنند.09128929049_09128929049

آیا شروع از فروردین برای کنکور و رسیدن به هدف دیر نیست؟

هر زمان از سال که هستید، باید شروع کنید، اگر از الان برای کنکور شروع کنید و با استفاده از برنامه و منابع درست و اصولی پیش برید قطعا به نتیجه قابل قبولی دست پیدا خواهید کرد که موسسه حرف آخر این مسیر را برای شما مشخص کرده است.

آیا دانش آموزانی هستند که باشروع از فروردین به رتبه های برتر رسیده باشند؟

بله طی چند سال گذشته دانش آموزان حرف آخری زیادی که با این موسسه همکاری کردند، توانستند از فروردین ماه به رتبه های پزشکی، دندان، دارو سازی و… دست پیدا کنند.

چگونه میتوان از مشاورین سایت برای راهنمایی و کمک در زمینه برنامه ریزی و منابع کمک گرفت؟

شماره مشاوران ارشد موسسه حرف آخر در همین سایت موجود می باشد و شما میتوانید تماس بگیرید تا بهتر شما را راهنمایی کنند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.