شماره موسسه حرف آخر و تماس با موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

دوستان گرامی که از موسسه حرف آخر پکیج تهیه کرده اند و یا می خواهید تهیه کنید باید با برنامه ‌ریزی پیش رفته تا بتوانند بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید. شما از طریق تماس با مشاورین موسسه حرف آخر و این سایت بهترین مشاور های کنکور براتون انتخاب می شود و به آن ها بگویید که شیوه نت برداری را برای شما شرح دهند تا آن ها با شیوه اصولی برنامه ریزی و ت برداری شما را آشنا کنند.

همیشه موفقیت در کنکور شامل چندین اصل است که برنامه ریزی که بر پایه خود شناسی و برنامه ریزی استوار می باشد باید رعایت شود تا داوطلبان بهترین نتیجه را در کنکور کسب کند. دوستان شما باید موفقیت خود را در کنکور با اصولی که پایه و اساس آن منبع خوب برنامه‌ریزی و تلاشتان می باشد تضمین کنید و این نکته ها را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و به هدفتان برسید پس نباید وقت را هدر دهید و از همین فرصت هایی که در تابستان  وجود دارد و  به غنیمت بشمارید و پیش بروید.

مشاوره و ارتباط با رتبه برتری های حرف آخر

راه های تماس با مشاورین موسسه حرف آخر :

تماس با مشاورین رتبه برتر و رتبه پرور حرف آخر شماره های زیر :

09128929049

09128929049

سوالاتی که تمام داوطلبان از ما می‌پرسند این است که آیا اگر دانش آموزی که  صفر باشد و پایه و اساس آن ضعیف باشد آیا می توانند با این پکیج های موسسه حرف آخر به موفقیت برسد جواب ما به آن ها مثبت می باشد چون در سالیان گذشته دانش‌آموزان را داشتیم که خیلی ضعیف بوده و معدل آن ها خیلی کم بوده است و با این پکیج ها پیشرفت فراوانی کرده اند و به همان صورت که استاد  منتظری گفته اند این است که این پکیج ها مختص دانش آموزان قوی و زرنگ و  باهوش نیست بلکه مختص همه دانش آموزان اعم از ضعیف و قوی است.

موسسه کنکوری حرف آخر یکی از بهترین موسسات کنکوری کشور است که در ضمینه تولید محتوای آموزشی می باشد.همه آموزش ها در موسسه حرف آخر با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی است که در آن اساتید موسسه با استفاده از شیوه های نوین آموزشی توانسته اند با بهره گیری از الگو سازی و بدون استفاده از فرمول های مشکل و سخت همه مطالب را به طور کامل تدریس کنند.

شما دانش آموز کنکوری عزیز می توانید جهت مشاوره قبل از خرید محصولات حرف اخر
با واحد فروش موسسه حرف آخر سایت مرکزی شماره 09128929049 و 09128929049  و یا با موبایل
09128929049 بصورت مستقیم در ارتباط باشید تا از اصل بودن پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر مطمئن شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری

مشاوره رایگان کنکور چیست؟

لازم به یاد آوری است که مشاوره حرف آخر یا خدمات مشاوره این موسسه به صورت کاملا رایگان می باشد.یعنی در هر جایی که هستید می توانید بدون پرداخت هیچ مبلغی ساعت ها با مشاوران صحبت کنید و رفع مشکل خود را انجام دهید، مشاوران به شکل 24 ساعته حتی روز های تعطیل آماده دریافت تماس های تلفنی شما داوطلبان و دانش آموزان هستند.

نقش مشاوران رتبه برتری در موسسه حرف آخر:

 مشاوران باید به وضعیت دانش آموزان دقت کنند و وضعیت درسی آنها را از دانش‌آموزان بپرسند و با توجه به وضعیت آن ها مشاوره کنند و بر اساس وضعیت درسی ان ها،  آن ها آن را با اصول برنامه ریزی آشنا و همه اصول برنامه ریزی و نکته برداری و نیز شیوه ی صحیح خواندن کتابها و روش استفاده محصولات حرف آخر را به آن ها یاد دهند تا دانش آموزان عزیز بتوانند به طور صحیح از پکیج استفاده نماید و مسیر درستی را در طی کردن رسیدن به اهداف بروند.

ارتباط با مشاورین حرف آخر

نقش دانش آموزان و داوطلبان حرف آخری :

 دانش آموزان باید وضعیت درسی خود را به اطلاع مشاوران برسانند و مشکلات درسی و عدم تمرکز شان در درس ها را به آن ها متذکر شوند تا مشاوران به آن ها کمک رسانند از اولین وظیفه ای که داوطلبان برعهده دارند این است که خودشان را بشناسند و مشکلات خود را از طریق تماس با مشاورین موسسه حرف آخر بگویند تا با روش اصولی برنامه ریزی کرده و بهترین نتیجه را بگیرند.

نویسنده :نیما افروزی

برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 09128929049   و 09128929049 تماس بگیرید

مزایای تماس و ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر :

 • ارتباط با مشاوران برتر
 • مشاوره رایگان و کاربردی
 • راهنمایی کامل پکیج های آموزشی
 • سفارش محصولات
 • آخرین اطلاعات از تغییرات در محصولات
 • دریافت پیشنهادات و انتقادات
 • ارتباط دوستانه و صمیمی
 • برنامه ریزی کنکور و مشاوره تحصیلی

اهمیت و جایگاه ارتباط با مشاوره حرف آخر

این که شما قبل از انجام هر کاری در مورد آن فکر کنید و بدانید که نتیجه این کارتان با توجه به همه سعی تان از جمله تایم و هزینه ای که می کنید چه می شود، در موفقیت شما تاثیر شایانی دارد.

قبل از انجام خرید و هرگونه مشاوره ای حتما با یکی از شماره تماس های موسسه حرف آخر یعنی:

تماس با مشاوران ارشد و رتبه برتر حرف آخر

 1. 09128929049
 2. 09128929049

تماس حاصل بفرمایید به چند علت:

 • استفاده از یک جلسه مشاوره کاملا رایگان
 • ارتباط با رتبه برترهای موسسه کنکوری حرف آخر
 • برخورداری از تخفیف ویژه موسسه کنکوری حرف آخر
 • آشنایی کامل با صفر تا صد موسسه حرف آخر اعم از شیوه تدریس، اساتید و …

فقط کافی است با یکی از شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

برای قبولی در کنکور از رتبه های برتر مشاوره بگیری

برنامه ریزی تحصیلی فوق العاده برای کنکور1400

کنکور و برنامه ریزی تحصیلی نیز از جمله اهدافی است که شما با توجه به شرایطی که عوامل زیادی در آن دخالت دارند و به نوعی با سرنوشت شما رابطه مستقیم دارد با هدف های اشخاص زیادی مشترک است و شما با افرادی که در این مورد موفق شده اند و می توانند به شما هم در این راه و رسیدن به هدف اصلیتان کمک کنند، می توانید میان بر ترین راه را انتخاب کنید و با شماره تماس موسسه حرف آخر 09128929049 تماس بگیرید و به برنامه ریزی اصولی برای رسیدن به اهدافتان بپردازد.

انتخاب برنامه ای کاربردی برای ادامه مسیر تحصیلی و قبولی در رشته مورد علاقه شما بستگی به انتخاب مسیر اولیه ای دارد که شما آن را انتخاب می کنید و با آن ادامه می دهید. حال گزینش برنامه ای که به شما کمک کند که این مسیر را به بهترین روش ادامه بدهید نیز نیاز به تحقیق و راهنمایی دارد.

اهمیت اینکه شما برنامه ای خوب را انتخاب کنید این است که برنامه های متنوعی برای گروه های آزمایشی مختلفی موجود است که با شرایط مطالعه ای شما باید سازگار باشد مثلا یکی از علت های انتخاب برنامه خوب برای شما شیوه مطالعه و زمان در اختیار و یا باقیمانده تا آزمون سراسری باشد.

منابع مورد نیاز پیشبرد برنامه انتخابی شما یکی دیگر از مهمترین عواملی است که شما باید در انتخاب یک برنامه خوب به آن توجه ویژه ای داشته باشید. منابع منسجم برنامه انتخابی شما بهترین عاملی است که شما را از ابتدای برنامه تا پایان مسیر کمک خواهد کرد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

مشاوران حرف آخر چه کمکی به داوطلبان می توانند کنند؟

مشاوران با ارئه دادن راه کارهایی در رابطه با افزیش تراز و درصد به داوطلبان مشاوره می دهند و تا روز کنکور کنارشان خواهند بود.

مشاوران برای داوطلبان برنامه ریزی هم می کنند؟

بله صددرصد.مشاوران رتبه برتر حرف آخر بهترین و جامع ترین برنامه ها را در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

چطوری می توانم از تخفیف های حرف آخر مطلع بشم؟

با عضویت در سایت شما خودکار به لیست خبرنامه ای ما ملحق می شوید و ما آخرین تخفیفات و مباحث رایگان را برای شما ارسال می کنیم.
و نیز با عضویت شما در کانال های تلگرام به شکل مرتب تخفیف های موسسه به اطلاع شما رسانده می شود.
تلگرام : 09128929049
یا می توانید با شماره های که در همین پست قرار دادیم تماس گرفته و اسم شما را در سامانه تخفیف ها ثبت می شود و به شکل اتوماتیک اطلاع داده می شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.