استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از دروس تخصصی رشته تجربی درس زیست شناسی می باشد. لازم به ذکر است که در کنکور سوالاتی که در این درس طراحی می شوند به صورتی ترکیبی بوده در همین راستا توصیه ما به داوطلبان و دانش آموزان محترم این است که تمامی فصول و مطالب درس زیست شناسی را مطالعه کنند. استاد رضا شعبانی مدرس زیست موسسه حرف آخر تمامی فصول درس زیست را آموزش می دهد. برای مطالعه درس زیست شناسی دانش آموزان باید در ابتدا مفاهیم زیست را درک کنند سپس اقدام به مطالعه جزئیات نمایند. به علاوه درس زیست فرار می باشد به همین دلیل نحوه مطالعه آن نسبت به سایر دروس متفاوت است. جای هیچ نگرانی نیست با تهیه پکیج های آموزشی استاد شعبانی تمامی مباحث کنکور را سر جلسه فیزیک به یاد خواهید آورد و در نهایت می توانید 90 درصد سوالات زیست را در حداقل زمان پاسخ دهید.

یادگیری زیست با استاد رضا شعبانی

استاد رضا شعبانی تمامی درس های زیست شناسی را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار می دهد. استاد شعبانی در تمامی دوره فعالیت خود در موسسه حرف آخر در تلاش بوده تا داوطلبان به راحتی به سوالات زیست پاسخ دهند. رضا شعبانی یک شعار همیشگی دارد که آن را به تمامی دانش آموزان و داوطلبان انتقال می دهد، به گفته رضا شعبانی “در آموزش درس زیست شناسی به قدری ذوب شده ام که قادرم مبحث فتوسنتز را به دانش آموزی که هنوز به دبیرستان وارد نشده است تدریس کنم و در نهایت دانش آموز همانند یک دانشجوی زیست شناسی تمامی مفاهیم فتوسنتز را درک کند و به یکبار برای شما توضیح دهد.”

در زمینه تدریس درس زیست شناسی استاد رضا شعبانی از اساتید شناخته شده در بین موسسه ها و داوطلبان کنکور می باشد. به علاوه استاد شعبانی یکی از جوان ترین اساتید در زمینه آموزش و تدریس مباحث زیست شناسی می باشد و توانسته درس زیست را با الگویی بسیار متفاوت به دانش آموزان و داوطلبان محترم ارائه دهد. با توجه به بررسی های انجام شده داوطلبانی که از پکیج های آموزشی استاد شعبانی برای مطالعه و یادگیری درس زیست شناسی استفاده کرده اند، توانسته اند درصد بالای 90 را از درس زیست شناسی کسب کنند. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که استاد رضا شعبانی اهل کجاست؟ استاد شعبانی متولد شهر اراک است و تحصیلات خود را در این شهر گذرانده است.

سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد شعبانی

استاد رضا شعبانی از نظر علمی در رتبه بالایی قرار دارد و از مدارک تحصیلی متعددی برخوردار می باشد. از مدارک تحصیلی استاد شعبانی می توان به مدرک دوره pcr پیشرفته از دانشگاه الزهرا، برترین مهندسین ژنتیک ایران و نمره a روان شناسی یادگیری را از دانشگاه usm مالزی اشاره نمود. سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد شعبانی عبارتند آز :

 • مدرس زیست شناسی در معتبرترین دبیرستان ها و آموزشگاه های کشور
 • تدریس درس زیست شناسی در برترین آموزشگاه های کشور
 • تدریس درس زیست شناسی در صدا و سیما
 • مدرس شیمی در موسسات آموزشی کشور
 • مدرس گروه آموزشی LFA
 • طراح سوالات زیست شناسی در موسسه قلم چی، گزینه دو، علوی، کنکور و المپیاد اهواز
 • برگزارکننده همایش های مختلف برای درس زیست شناسی
 • بنیان گذار پارک سلول برای اولین بار در خاورمیانه
 • و غیره

در صورتی که قصد آشنایی با اساتید موسسه حرف آخر را دارید توصیه می کنیم حتما مقاله استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف آخر را از دست ندهید.

روش های به کار رفته استاد شعبانی در یادگیری زیست

بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان از پکیج های حرف آخر برای مطالعه درس زیست شناسی استفاده می کنند. از ویژگی های تدریس استاد شعبانی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • استفاده از نقشه راه و الگو برای تدریس درس زیست شناسی
 • ابداع تدریس ژنتیک با روش متوازی الضلاع
 • استفاده از انیمیشن و تصاویر برای تدریس زیست شناسی
 • تدریس آسان و مفهومی درس زیست
 • ابداع روش زیست در چهار لایه
 • و غیره

پکیج عربی استاد رضا شعبانی و حرف آخر

پکیج زیست شناسی جامع نظام جدید حرف آخر + کتاب کار

زیست شناسی در دایره نظام جدید حرف آخر + کتاب کار

زیست شناسی سال دهم حرف آخر نظام جدید

زیست شناسی سال یازدهم حرف آخر نظام جدید

زیست شناسی سال دوازدهم حرف آخر نظام جدید

زیست گیاهی نظام جدید حرف آخر + کتاب کار

ژنتیک نظام جدید حرف آخر + کتاب کار

در صورتی که قصد تهیه هر یک از پکیج های آموزشی استاد رضا شعبانی حرف آخر را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام و تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.