سال دهمی ها

موسسه حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر در سال های گذشته طرفداران زیادی با توجه به قبولی های کنکور سراسری کسب کرده است. کسب 51 رتبه زیر 300 در کنکور سراسری 98 و مطابقت بی ‌نظیر دی وی دی های حرف آخر با سوالات کنکور سراسری موجب شده است تا داوطلبان موسسه حرف آخر را به عنوان بهترین تولید کننده منابع آموزشی انتخاب کنند. از جمله محصولات این موسسه کنکوری می‌توان به منابع حرف آخر سال دهم که مخصوص دانش آموزان سال دهم می باشد اشاره کرد.

دانش آموزان سال دهم اگر به دنبال به دست اوردن بهترین نتیجه در امتحانات و در تست زنی هستند می‌توانند از همین الان این نتیجه خوب را برای خود با محصولات موسسه حرف آخر دهم تضمین کنند که در ادامه آن ها را بررسی می‌کنیم.

یکی از پکیچ های موسسه حرف آخر شامل محصولات سال دهم حرف آخر است که دارای ویژگی ها و کاربردهای فوق العاده کارآمدی می باشد، ما در این مقاله به بررسی خصوصیات بیشتر محصولات سال دهم حرف آخر می پردازیم تا اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع در اختیار تان قرار دهیم.

محصولات سال دهمی ها در موسسه حرف آخر

پکیج های موجود در موسسه حرف آخر برای سال دهمی ها؛

در این قسمت از مطالب سایت ما بیشتر به معرفی پکیح های آموزشی سال دهم حرف آخر می پردازیم و از اهمیت آن در کنکور سراسری بحث می کنیم تا با مطالعه این بخش به اطلاعات جامعی در مورد محصولات سال دهم حرف آخر و نیز در باره کنکور و مقطعی دهم به دست بیاورید، برای یاد گیری بهتر هر موضوعی ما باید اول شروع به یادگیری مطالب مختلف در رابطه با آن درس کنیم و بعد به یادگیری اصول پایه ی خود بپردازیم تا با استفاده از همین پایه های موضوع به اسانی مطالب را بیاموزیم و به همین علت است که سال دهم حرف آخر به عنوان پایه شناخته می شود، شما عزیزان می توانید با یاد گیری پایه دهم موفقیت خود را در کنکور پیش رو تضمین کنید تا بدون مشکل بتوانید برای آینده تحصیلی خود برنامه ریزی کنید.

دی وی دی های حرف آخر دهم به دو دسته دی وی دی های سال دهم حرف آخر و آموزش به شکل تشریحی که برای داوطلبانی که می‌خواهند درس های دهم را پیش خوانی کنند مناسب است و دی وی دی های حرف آخر دهم تستی تقسیم می‌شوند و در یک دسته بندی دیگر می‌توان دی وی دی های سال دهم حرف اخر را به دو دسته حرف آخر دهم تجربی و حرف آخر دهم ریاضی نیز تقسیم کرد که اطلاعات و قیمت محصولات حرف آخر دهم را می‌توانید در فروشگاه حرف آخر ببینید.

دی وی دی های موسسه حرف آخر پایه دهم رشته ریاضی:

با توجه به این که درس های رشته های ریاضی و تجربی در سال دهم بیشتر مشترک هستند و داوطلبانی که به دنبال محصولات سال دهم رشته ریاضی حرف آخر هستند می‌توانند از محصولات حرف آخر دهم استفاده کنند.

برای دریافت مشاوره تخصصی سی دی های حرف آخر دهم و مشاهده نحوه برنامه ریزی از طریق شماره تماس 09128929049 یا تلگرام 09128929049 اقدام کنید.

پکیج کامل سال دهم رشته ریاضی حرف آخر

دی وی دی های موسسه حرف آخر پایه دهم رشته تجربی:

از دی وی دی های حرف آخر دهم تجربی می‌توان به دی وی دی های زیست حرف آخر دهم ، فیزیک دهم ، دینی دهم  اشاره کرد که این محصولات انتشارات حرف آخر دهم تجربی مخصوص تست زنی هستند. در بخش شیمی برای سال دهم پکیج زنی جداگانه وجود ندارد بلکه به شکل شیمی مسائل و مفاهیم دهم و یازدهم موجود است. برای زبان هم یک پکیج شامل زبان هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم وجود دارد.

برای درس های تشریحی دهم حرف آخر هم می‌توان به دی وی دی های شیمی تشریحی دهم حرف آخر ،ریاضی دهم حرف آخر و فیزیک تشریحی دهم حرف آخر اشاره کرد. برای دیدن قیمت تمامی محصولات حرف آخر به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

ویژگی های کلیدی و مهم پکیج های پایه دهم موسسه حرف آخر؛

همانطور که مطلع هستید همه پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر دارای ویژگی هایی هستند که ما در این مقاله به بررسی کاملی از این ویژگی ها می پردازیم تا اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهیم موسسه حرف آخر با افتخار توانسته است برای تولید دی وی دی های سال دهم حرف آخر از جدید ترین روش آموزشی استفاده کند، از جمله استفاده از انیمیشن و تصویر سازی در آموزش که موجب فعال کردن نیم کره سمت راست مغزتان می شود که در نتیجه در یادگیری شما عزیزان تاثیر بسیار چشمگیری دارد.

ویژگی های طلای پکیج درس زیست پایه دهم موسسه حرف آخر نظام جدید؛

ویژگی های مهمی  که پکیج های حرف آخر و نیز پکیج زیست شناسی دهم موسسه حرف آخر دارا می باشد موجب شده است که دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای پر کردن خلا های آموزشی خود، منابع حرف آخر را انتخاب کنند.

موفقیت هایی که داوطلبان حرف آخری در کنکوربه دست آورده اند گویای این قضیه است که پکیج های آموزشی حرف آخر از بهترین منابع کنکوری در سطح کشور می باشد. از خصوصیات پکیج زیست شناسی دهم می توان به استفاده از الگو و نقشه راه در آموزش، آموزش و تحلیل خط به خط کتاب درسی، حل تست های کنکور سالهای گذشته، بررسی همه مباحث به شکل پرسش و پاسخ اشاره کرد.

پکیج درس زیست پایه دهم حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

طرح پرتاب مختص پایه (دهم) موسسه حرف آخر؛

با همکاری موسسه آموزشی حرف آخر و مشاوران ارشد موسسه حرف آخر طرح پرتاب (دهم) حرف آخر ایجاد شد.
طی کنکورهای سال های گذشته و مشکل شدن شرایط کنکور در چند سال اخیر رقابت در رشته تجربی بین
رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی خیلی شدید است.همچنین در رشته ریاضی رقابت بین قبولی در دانشگاه های معتبر می باشد.

ولی در سالهای گذشته رقابت بین رشته هایی مانند مهندسی برق ،مهندسی مکانیک و مهندسی عمران انجام میگرفت.به علت شرایط کاری خیلی بد رشته های فنی مهندسی و اشباع شدن جامعه مهندسی داوطلبین ریاضی قصد حرکت به دانشگاه معتبر کشور حال با اهداف مختلف دارند.پس داوطلب باید با توجه به شرایط کنکور مطالعه کنکوری خود را از سال دهم آغاز کند.
برای ارتباط با مشاورین ارشد موسسه و تیم مشاوره ای نیما افروزی با شماره 09128929049 تماس بگیرید.

هدف اصلی و کلیدی از اجرای طرح پرتاب پایه (دهم) موسسه حرف آخر؛

در طرح پرتاب (دهم) حرف آخر داوطلبین با شرایط ویژه کنکور آشنا می شوند.
و همه نکته های لازم به آنها گفته میشود.هدف اصلی در این طرح :

  • شروع حرکت دانش آموزان به سمت خواندن حرفه ای برای کنکور ،
  • مدیریت درس های مدرسه و دریافت نمره های عالی در مدرسه
  • رفع همه چالش درس ها
  • کسب کردن سلیقه درست درس خواندن
  • پیدا کردن نقاط ضعف و قوت
  • به وجود آوردن آرامش مطالعه
  • یادگیری هدفمندی در مطالعه

همه موارد ذکر شده با همکاری کامل دانش آموزان انجام خواهد گرفت.داوطلب با آرامش روانی به سمت موفقیت در کنکور حرکت می کند.

محصولات و پکیج های آموزشی پایه دهم موجود در موسسه حرف آخر؛

زیست شناسی سال دهم حرف آخر

پکیج کامل فیزیک سال دهم حرف آخر

پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر خواص ماده

شیمی مسائل دهم و یازدهم حرف آخر

شیمی مفاهیم دهم و یازدهم حرف آخر

دین وزندگی سال دهم حرف آخر

گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم حرف آخر

مشاوره با تیم رتبه برتر حرف آخر : 09128929049 – 09128929049

یکی از مهم ترین مباحثی که در این سایت برای شما عزیزان آن را ذکر کرده ایم محصولات سال دهم حرف آخر می باشد تا بتوانید به اطلاعات کاملی در این رابطه دست پیدا کنید و با خیال اسوده به تهیه محصولات سال دهم حرف آخر اقدام کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

چرا باید برای آموزش کنکور از پکیج‌های سال دهم حرف آخر استفاده کرد؟

این پکیج‌ئها بر اساس متد های جدید و علمی دنیا تهیه شده‌اند. دانش‌آموزان با استفاده از این محصولات نه تنها همه مطالب را به خوبی آموزش می‌بینند بلکه رتبه نهایی مناسبی نیز کسب می‌کنند.

قیمت محصولات سال دهم حرف آخر برای آموزش درس ها چقدر است؟

شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه پکیج‌ها با شماره 09128929049 تماس بگیرید.

از محصولات سال دهم حرف آخر میتوان در امتحانات مدرسه نیز استفاده کرد؟

بله،با توجه به اینکه دی وی دی های حرف آخر آموزش کنکوری است یعنی در ابتدا، دی وی دی کاملا به شکل معلم مدرسه و البته هزار بار با کیفیت تر مطالب آموزش داده میشوند و بعد کنکوری آن مبحث با دانش آموز کار میشود،میتوان از دی وی دی ها در امتحانات تشریحی مدرسه استفاده نمود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.