رتبه برتر های حرف آخر

موسسه حرف آخر

قبل از اینکه به معرفی رتبه های برتر و موفق به کسب سهمیه ورود به رشته های ناب بپردازیم به ارائه توضیحاتی در این خصوص می پردازیم , موسسه حرف آخر برترین و بهترین موسسه کنکوری و ارائه دهنده محصولات کنکوری درسی برای دانش آموزان طی سالها تلاش بی وقفه و شبانه روزی اساتید مختلف در دروس مختلف توانسته است تا به این افتخار برسد که دانش آموزان را به اهداف و آرزو های خود در زمینه تحصیل برساند که این موسسه در این راستا به ارائه خدمات متنوعی پرداخته است که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

رتبه برترهای حرف آخر هر ساله در کنکور سراسری یکی از خبرها بسیار شیرین و دلچسپ برای حرف آخری ها است که خوشبختانه همیشه بعد از نتایج کنکور سراسری دانش آموزان زیادی که با دپارتمان حرف آخر کار کردند توانستند رتبه های تک رقمی،دو رقمی و … کسب کنند. در این بخش به رتبه برترهای موسسه حرف آخر طی سال های گذشته اشاره می کنیم امیدوارم به دانش آموزانی که در انتخاب منابع و برنامه ریزی در شروع کار مشکل دارند راهنمایی و کمکی کرده باشیم.

رتبه برترهای حرف آخر
رتبه برترهای حرف آخر

چه کسانی با حرف آخر به موفقیت رسیدند؟

سال به سال خبر از قبولی های حرف آخر بیشتر می شنویم که باعث می شود اساتید و دپارتمان حرف آخر با انرژی بیشتر و قدرت به کار خود ادامه دهند در ادامه به لیستی از دانش آموزانی که محصولات حرف آخر را تهیه کردند معرفی می کنیم، البته خیلی از دانش آموزها که طبق پکیج های موسسه حرف آخر پیش رفتند و رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و مهندسی و … قبول شدند اسم شان در لیست زیر نمی باشد چون بعد از قبولی به موسسه خبر نداده اند که از محصولات شما استفاده کردیم. فقط به برخی از دانش آموزها که با پدر و مادر شان تهران تشریف آوردند و با گل و شیرینی از اساتید حرف آخر تقدیر کردند و یا اینکه از راه دور کارنامه قبولی شان را برای موسسه فرستاده اند اسم شان در لیست زیر آورده شده است.

شما عزیزانی که این مقاله را مطالعه می کنید اگر از محصولات حرف آخر استفاده کردید و به موسسه اطلاع ندادید که رتبه های خوبی کسب کردید حتما با شماره های زیر تماس بگیرید تا به محض تایید اسم تا به لیست های زیر اضافه شوید.

تماس با مشاوران ارشد حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد حرف آخر

رتبه برتر های حرف آخر در کنکور99

این قسمت به زودی آپدیت می شود…

رتبه برترهای سال 98 حرف آخر

اما برگردیم سر مطلب اصلی یعنی معرفی رتبه برتر های کنکور 98، 97و… حرف آخر , عزیزانی که در ادامه خدمت شما معرفی میگردند تماما از استفاده کنندگان محصولات حرف آخر بوده اند که تواسنته اند با استفاده از مشاوره و برنامه ریزی های تحصیلی موسسه حرف آخر و همچین استفاده از پکیج های این موسسه موفق به کسب درصد های بالایی در هر درس شوند و در ادامه رتبه های برتر کنکورهای 98، 97 و… را بدست آورند .

خانم هانا یاری رتبه ی ۱۲ تجربی

خانم روژین یاری رتبه ی ۱۸ تجربی

فردین شقاقی رتبه 9 منطقه 3 رشته انسانی

علیرضا مردانی رتبه 10 منطقه رشته ریاضی

آرمان رنجبر رتبه 26 رشته تجربی

شایان رادمهر رتبه 43 رشته تجربی

محمد زمانی رتبه 48 رشته تجربی

نیما پورزاهد 49 رشته تجربی

امیرحسین محمودی رتبه 63 رشته ریاضی

سجادی نوری رتبه 71 منطقه3 رشته تجربی

صادق علیزاده رتبه 87 رشته تجربی

امین جهان دیده رتبه 83 رشته تجربی

فاطمه غفاری 119 رشته تجربی

جناب آقای فردین باربد،رتبه ۲۰۳  تجربی

مهدی رسولی رتبه 286 رشته تجربی

خانم زهرا سلطانی رتبه 275 تجربی

آقای کیوان علیزاده ، رتبه ۵۲۸ تجربی

آقای فردین شقاقی رتبه ۹ انسانی

خانم فرناز میرزایی رتبه ۳۷۳ تجربی

آقای علی انعامی رتبه ۴۵۱ تجربی

آقای امیر حسین داوودی  رتبه۶۱۷

سرکار خانم هانا یاری رتبه ی ۱۲ تجربی
سرکار خانم روژین یاری رتبه ی ۱۸ تجربی
در درس زیست استاد رضا شعبانی و استاد محمد شاکری، خانم هانا یاری درصد ۹۵ و خانم روژین یاری به درصد ۸۸ رسیدند در درس شیمی استاد غلامحسین شیروانی، خانم هانا یاری درصد ۹۲ و خانم روژین یاری به درصد ۸۸ رسیدند.

رتبه برترهای سال 97 حرف آخر

مهراد زارع رتبه31 منطقه 2 تجربی

میثم فرهمندی رتبه 39 رشته تجربی

سروین سلیمانپور رتبه 41 رشته تجربی

محمد رضا خوشرو رتبه 59 منطقه 2 تجربی

مهدی ایمانی رتبه 66 رشته تجربی

عرفان شهبازی رتبه 101 رشته تجربی

بهزاد خادمی رتبه 300 منطقه 3 تجربی

علیرضا راعی رتبه 354 رشته تجربی

ساسان جهانگیر زاده رتبه 366 رشته تجربی

حسین فلاح رتبه 434 رشته تجربی

جناب آقای فردین باربد،رتبه ۲۰۳ که در درس ادبیات استاد محسن منتظری درصد ۷۲ و در درس  دینی استاد علیرضا یوسفیان پور درصد ۹۵ را کسب کرد.

رتبه برترهای سال 96 حرف آخر

حسام مراد بیگی رتبه2 منطقه سه تجربی

محمد رضا پادویی رتبه 18 تجربی

رضا عطاپور رتبه 34 ریاضی

مسعود خلیفه رتبه 107 تجربی

مجتبی سعادت پیشه رتبه 390 تجربی بعد از 13 سال فاصله گرفتند از کنکور

خانم زهرا سلطانی،که توانست با حرف آخر از رتبه ۲۷۰۰۰ به رتبه ۲۷۵ برسد

رتبه برترهای سال 95 حرف آخر

متین جمالیان رتبه 46 تجربی

امیر علی اسدالهی رتبه 401 تجربی

علی جیریایی رتبه 190 تجربی

خشایار نجفی رتبه 13 ریاضی منطقه 1

آرمین سیاه منصور رتبه 87 رشته ریاضی

جناب آقای فردین شقاقی ، رتبه ۹ انسانی که در درس دینی استاد یوسفیان پور درصد ۸۵ و در درس عربی استاد واعظی درصد ۹۵ را کسب کرد

ارائه مشاوره رایگان حرف آخر برای رتبه برتر شدن

مشاوره صحیح و مناسب یکی از مبرم ترین نیاز های هر دانش اموزی می باشد چرا که هر کسی در هر زمینه ای به یک مشوق و راهنما نیاز دارد تا بتواند با همراهی وی و استفاده از رهنمود ها و پیشنهای هایی که به وی میشود راه درست را انتخاب کند و به بهترین نتایج دست پیدا کند که موسسه حرف آخر برای رفع این نیاز دانش آموزان از همان ابتدای تاسیس به ارائه مشاوره به دانش آموزان پرداخت که این مشاوره از طرق مختلف همچون مشاوره تلفنی کنکور حرف اخر و مشاوره حضوری و … صورت میگیرد.

در رابه با ارائه مشاوره باید این نکته را متذکر شد که افرادی که برای مشاوره به شما دانش اموزان عزیز در هر سطح و هر مقطعی انتخاب میشوند رتبه های برتر کنکور سال های اخیر هستند که اکنون پس از کسب موفقیت و آمادگی های لازم برای ارائه مشاوره در خدمت شما عزیزان هستد همچنین اسایتد موسسه حرف آخر نیز به ارائه مشاوره می پردازند بنابراین تیم مشاور حرف آخر متشکل از اساتید و رتبه های برتر سال های اخیر می باشد.

جناب آقای سجاد نوری، رتبه ی ۷۱ که با فیزیک استاد پیمان کامیار درصد ۱۰۰ را کسب کرد همچنین جناب نوری در درس ریاضی استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی درصد ۹۲ را کسب کرد

ارائه پکیج های آموزشی حرف آخر برای رتبه برتر شدن

مهمترین خدمات این موسسه ارائه پک های تدریسی و آموزشی می باشد چرا که بیشتر دانش آموزان در نبود منابع آموزشی مناسب به سر میبرند و در جهت تدریس غلط و نبود منبعی قدرتمند در راه رسیدن به اهداف خود ناموفق هستند بنابراین موسسه حرف آخر در اقدامی فوق العاده نتیجه بخش اقدام به ارائه پکیج های مختلف نمود که نتیجه تهیه و ارائه این پکیج ها رسیدن دانش آموزان به اهداف مورد نظرشان می باشد .

موسسه حرف آخر خوبه یا بد ؟ این سوال ممکن است برای افرادی که تا کنون با پکیج های حرف آخر سر و کار نداشته اند از خودشون بپرسند که باید در جواب این سوال گفت که پکیج هایی که توسط این مسوسه ارائه میگردند با استفاده از تکنیک های ناب آموزشی و جدیدترین متد ها و پر بازده ترین روش ها تهیه میگردند که سبب میشوند دانش آموزان با تسلطی بی نظیر بر مباحث بتوانند درصد های مورد انتظارشان را در هر درس کسب کنند.

سال های زیادی بود که دانش آموزان در برخی از دروس همچون فیزیک و دین و زندگی و ادبیات فارسی و … نمیتوانستند درصد های بالایی کسب کنند اما عزیزانی که در سال ها اخیر از محصولات ما استفاده کرده اند توانسته اند مرز کسب درصد در هر درسی را جابجا کنند و در برخی از موارد به کسب درصد 100 برسند و بدین ترتیب از اعجوبه های کنکور به حساب آیند.

تماس با مشاوران ارشد حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد حرف آخر

سخن پایانی

اسامی رتبه برتر های کنکورهای 98 تا 95 حرف آخر در این مقاله خدمت شما عزیزان معرفی و ارائه گردید که برای تمامی این افراد آرزو موفقیت و کسب درجا برتر داریم و برای شما عزیزان نیز آروزی موفقیت در تمامی مراحل زندگی و همچنین کسب نتیج مورد انتطارتان در کنکور 99 را داریم , شما نیز میتوانید با استفاده از پکیج های حرف آخر به یکی از رتبه برتر های کنکور سال های بعد تبدیل شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.