ریاضی حرف آخر

موسسه حرف آخر

درس ریاضی کنکور را جزومهمترین دروس و چه بسا سرنوشت ساز تر از زیست می‌توان در نظر گرفت. ممکن است از این گفته تعجب کنید اما دلیل این امر درصد پایین داوطلبان در درس ریاضی کنکور است به صورتیکه که در کنکور سال 97 حدود 40 درصد از شرکت کنندگان ریاضی را منفی زدند. اما امروز شما را با ریاضی حرف آخر آشنا می‌کنیم که سرنوشت شما را در کنکور تغییر خواهد داد.

این موسسه برای کسانی که دنبال منبع کامل و جامعی برای درس ریاضی کنکور هستند، پکیجی اختصاصی تهیه کرده است. پکیج درس ریاضی حرف آخر استاد منتظری، شامل آخرین روشهای تدریس و جدیدترین شیوه های آموزش برترین استاد ریاضی کشور میباشد. عدم استفاده از منبع مناسب و عدم فراگیری مناسب از مهم ترین دلایل ناامیدی دانش آموزان در درس ریاضی است که آنان را خسته می کند.
موسسه حرف آخر با کاووش و بررسی مشاوران خود، سعی در حل کردن تمامی مشکلات درسی و موانع پیش روی دانش آموزان دارد و منبعی جامع و اصولی را در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد.
این بسته برای دو گروه تجربی و ریاضی فیزیک به صورت جدا از هم و در دو زیرگروه نظام قدیم و جدید توسط استاد منتظری آموزش داده شده است.

استاد منتظری مدرس ریاضی خرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

ریاضی موسسه حرف آخر استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری یکی از بزرگترین اساتید ریاضی در کشور است که بیش از 20 سال سابقه آموزش در بهترین مدرسه های کشور را دارد. ایشان کتاب های منشتر شده ی زیادی دارند که می توانید در بخش بیوگرافی استاد منتظری در سایت موسسه آخر، از جزییات بیشتری درباره انتشار و اموزش هایشان باخبر شوید.
هرساله داوطلبان بسیاری میخواهند با استفاده از فیلم های تدریس ایشان، درصدهایی بالای 70 درصد در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی را به دست بیارند. ایشان قواعد و فرمول های پیچیده ریاضی را به صورت ساده تری و در قالب متدهای شهودی و انیمیشن سازی با استفاده از تدریس نوین، آموزش میدهد.. داده های تصویری در هنگام تدریس، باعث فعال شدن نیمکره راست مغز می شوند و مطالب برای همیشه در ذهن داوطلبان ماندگار می شود و فراموشی به کمترین مقدار خود می رسد. همچنین با اثبات کردن فرمول ها و متدهای جدید دیگر نیازی به حفظ کردن فرائان فرمول ها ندارید.به نوعی می توان گفت استاد منتظری در موسسه حرف آخر درحال از بین بردن فرمول و جمع و تفریق اند.

ریاضی به سبک استاد منتظری در موسسه حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

دیدگاه و نظر دانش آموزان کنکوری در مورد ریاضی موسسه حرف آخر

  • ریاضی آقای منتظری در حرف آخر بینظیره و میتونه برای هر کسی چه ضعیف و یا متوسط خوب باشه و با تمامی مفاهیم و فرمول‌ها آشنایی پیدا کنه.
  • ریاضی منتظری عالی نیست ولی بدم نیست. آدم میتونه به عنوان یه منبع داشته باشه . ولی یه مشکلی داره؟ اونم اینه که با عجله حرف میزنه.
  • استاد منتظری در ریاضی بخش‌هایی چون تابع مشتق انتگرال نمودار شناسی معادلات را واقعا استادانه تدریس میکنند و دانش اموزان واقعا یاد میگیرند.
  • لطفا این پیام رو بدون تغییر خدمت آقای منتظری عرض کنید. آقای منتظری من واقعا از شما متشکرم که این قدر زیبا درس رو تدریس کردید. من با پکیچ و آموزهاش شما به معنای واقعی عاشق ریاضی شدم و می‌دونم با این پکیچ البته اگه روش صحیح مطالعه را داشته باشم ، در کنکورعالی ترین رتبه رو داشته باشم. بازم ازتون متشکرم
  • سلام پکیچ ریاضی تون واقعا عالیه و حرف نداره.
  • استاد منتظری من واقعا نمیدونم چی بگم. یعنی تشکر واقعا کمه برای شما. میدونم که امسال صد در صد کنکور و به زانو در میارم. فقط میتونم تشکر کنم و از خدا بخوام هر چی می‌خواین بهتون بده و عمر با عزت داشته باشین.

ریاضی موسسه حرف آخر در رشته تجربی

ریاضی حرف آخر تجربی برای داوطلبان رشته تجربی توسط موسسه حرف آخر منتشر شده است. پکیج ریاضی حرف آخر رشته تجربی یکی از پر بازده ترین پکیج های تدریسی است که دانش آموزان رشته تجربی می توانند در رابطه با این درس به هدفهای شغلی خود در آینده برسند.

موسسه حرف آخر به همراه بهترین مدرسان و مشاوران تحصیلی اقدام به انتشار پکیج های مختلف برای مطالب و مقاطع مختلف ریاضی  تجربی برای دو سیستم آموزشی نظام جدید و نظام قدیم کرده است. تا شما داوطلبان عزیز بتوانید با تهیه این پکیج ها در هر مطلبی کاملا تسلط پیدا کنید به گونه ای که درصدهای بالی مربوط به درس ریاضی را به راحتی کسب کنید.

ریاضی استاد منتظری در کنار مشاوره رایگان رتبه برتری های حرف آخر

ریاضی موسسه حرف آخر در رشته ریاضی

بیشتر مردم، رشته ریاضی فیزیک را با کتاب های چند گانه ریاضی و فرمول های سختش معرفی میکنند. اشتیاق و توانایی ذهنی در حل مسائل ریاضی حرف اول را می زند اما بهترین منابع برای یادگیری همه مباحث ریاضی در دست موسسه حرف اخر است. رسیدن به مهندسی دانشگاه های معتبر، به هیچ عنوان شانسی نیست. ریاضی چالش های بسیاری را بر سر راهداوطلبان و فارغ التحصیلان میگذارد که جز با منابع جامع و اصولی نمی توان از پس آن برآمد و به موفقیت رسید.
این موسسه اقدام به طراحی پکیجی برای شما داوطلبان محترم رشته ریاضی فیزیک در بخش ریاضی کرده است که در سریع ترین و با راحت ترین متدها می تواند شما را به موفقیت میرساند.. با استفاده از این پکیج و دی وی دی های آموزشی می توانید درصد بالای 70 را در کارنامه خود حتمی کنید و برای همیشه خیال خود را برای حل چالش ریاضی،رفع کنید.

سخن پایانی برای ریاضی حرف آخر استاد منتظری

بسته ی ریاضی حرف آخر استاد منتظری هر دو نیم کره مغز را درگیر کرده و از تمام ظرفیت های مغز در جهت یادگیری استفاده می کند. این روش تدریسی در سراسر دنیا مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و جز بهترین متدهای موفقیت آمیز در زمینه اموزش به حساب می آید. بنابراین تهیه ویدیو و DVD های پکیج ریاضی رشته تجربی حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم به اسانی می توانید با ویژگی هایی که در بالا انها را ذکر کردیم خود را برای یک کنکور اسان با درصد تست زدن بالا آماده کنید.

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع : حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان

من در درس ریاضی واقعا ضعیفم و برام به یک مشکل بزرگ تبدیل شده،پکیج ریاضی حرف آخر چقدر میتونه در حل این مشکل کمکم کنه؟

با استفاده از پکیج ریاضی حرف آخر به آسانی میتوانید به درصدهای بالا در درس ریاضی برسید و به هدفتون نزدیک بشید.

برای قبولی در رشته ی پزشکی زدن درصد بالای ریاضی چقدر میتونه مهم باشه؟

چون بیشتر داوطلبان در این درس مشکل دارند با زدن درصد قابل قبولی در این درس میتواند خیلی خیلی شما را جلو بندازد و کمک کننده باشد.

چجوری میتونم در مورد شیوه ی تدریس ریاضی استاد منتظری اطلاعات بیشتری به دست بیارم؟

با تماس گرفتن با مشاور رتبه برتر نیما افروزی میتولنید اطلاعات زیادی در این باره کسب کنید. 09128929049

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.