ریاضی موسسه حرف آخر نظام قدیم

موسسه حرف آخر

اگر به آموزش در مدارس توجه کنیم میبینیم که هیچ روش خلاقانه ای وجود ندارد که دانش اموز را به یادگیری علاقه مند کند. همین موضوع میتواند دلیل محکمی برای ضعف بیشتر دانش اموزان در درس ریاضی باشد.هیچ گاه اشکال را از متد اموزشی که برای یادگیری ارائه میشود را مورد بررسی قرار دهیم وهمیشه از دانش اموز اشکال میگیریم که چرا درس نمیخواند، چرا کم کاری میکند و چرا تمرکز ندارد. امروزه سطح درک و فهم دانش اموزان زیاد بالا رفته و باید متدی را بکار بگیریم که متناسب با انتظار ان ها نیز باشد.

موسسه حرف آخر با تکنولوژي نوین آموزشی موجب بوجود آمدن تحولی شگرف در یادگیری دانش آموزان شده است. با توجه به درگیر کردن هر دو نیمکره مغز از تمام ظرفیتهای مغز برای یادگیری استفاده می شود. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته و جزو یکی از روشهای موفق در زمینه اموزش در نظر گرفته می شود. موسسه حرف آخر با توجه به این امر که تعداد زیادی از داوطلبان با وجود اینکه تمامی مباحث دروس و منابع را خوانده اند ولی زمان برگزاری کنکورسراسری قادر به استفاده از همه ی دانش و آموخته های خود نیستند و فقط بخشی از آنها را بکار می گیرند. همچنین با بررسی درصد درسها در کارنامه داوطلبان معلوم شد که تقریبا۸۰ درصد آنها درسهای اختصاصی را زیر ۱۰ درصد تست زده اند. بنابراین استفاده از روشهای نوین اموزش و یادگیری مورد توجه قرار گرفت. تکنولوژی تصویرسازی و انیمیشن مورد استفاده در موسسه حرف آخر یکی دیگر از کارآمدترین متدهای تدریس در سطح بین المللی در نظر گرفته میشود. موسسه با توجه به این متد تدریس و بهره گیری از اساتید مشهور در زمینه ی کنکور در کلیه دروس اقدام به تهیه پکیج های آموزشی بی نظیر و با کارایی فوق العاده برای دانش آموزان کرده اند . روش اموزش موسسه حرف آخر و استفاده از متدهای نوین آموزشی دارای مزیت های زیادی نسبت به سایر روشهای تدریس قدیمی است.

ریاضی جزو درس های چالش برانگیز برای دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی است که داوطلبان به شدت از آن فراری اند. بسیاری از شرکت کنندگان کنکور درس ریاضی را به طور کامل کنار می گذارند و صفر می زنند. دسته ای دیگر هم سعی شان را می کنند اما نمیوانند پاسخ دهند یا درصد خیلی پایینی میزنند و یا منفی می زنند. ناکامی در این درس باعث شده خیلی از افراد ریسک تست زدن را قبول نکنند و به اسانی درس ریاضی را از برنامه درسیشان حذف کنند. اما آیا این تنها روش حل کردن این چالش است؟ پس تکلیف کسانی که می خواهند در بهترین رشته های تجربی پذیرش شوند ، چیست؟ آیا کسانی که آرزوی دانشگاه های تهران و صنعتی شریف را دارند، می توانند به راحتی دست به حذف کردن درس مهمی همچون ریاضی بزنند؟ اگر می خواهید به هدف خودتان برسید و جزو درصدهای منفی و صفر نباشید،همرا ما باشید. حرف اخر برای شما برنامه ویژه ای با ارئه پکیج های آموزشی درس ریاضی حرف آخر نظام جدید و ریاضی حرف آخر نظام قدیم همراه با مباحث در نظر گرفته است که می تواند شما را از درصد تست زنی بالا بهره مند بکند.

ریاضی خرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

ریاضی حرف آخر

این موسسه برای اشخاصی که به دنبال منبع کامل و جامعی برای ریاضی هستند، بسته ای اختصاصی ارائه کرده است. پکیج ریاضی حرف آخراستاد منتظری، شامل آخرین روشهای آموزشی و جدیدترین متدهای تدریس بهترین استاد درس ریاضی کشور است.عدم منبع مناسب و عدم یادگیری مناسب از مهم ترین دلایل نا امیدی دانش آموزان از درس ریاضی است که آنها را استرسی می کند.
موسسه حرف اخر با بررسی مشاوران خود، سعی در رفع کردن همه مشکلات درسی و موانع پیش روی داوطلبان دارد و منبعی جامع و اصولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.
این پکیج برای دو گروه تجربی و ریاضی فیزیک به صورت جدا و در دو زیرگروه نظام قدیم و جدید توسط استاد منتظری اموزش داده میشود.

ریاضی حرف آخر به سبک استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری از بهترین استادان ریاضی کشور هستند که بیش از 20 سال سابقه اموزش در بهترین مدارس کشور دارد. ایشان کتاب های تالیفی زیادی دارند که می توانید در قسمت بیوگرافی استاد منتظری در سایت موسسه آخر، از جزییات بیشتری درباره تالیف و اموزشهایشان باخبر شوید.
هرساله داوطلبان زیادی می توانند با استفاده از فیلم های آموزشی استاد منتظری، درصدهای بالای 70 در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی را به دست بیاورند. ایشان قواعد و فرمول های پیچیده ریاضی را به صورت ساده تری و در قالب متدهای شهودی و انیمیشنی با استفاده از تدریس نوین، اموزش میدهند. داده های تصویری در هنگام اموزش، باعث فعال شدن نیمکره راست مغز می شوند و مطالب برای همیشه در ذهن دانش آموز ماندگار خواهد شد و فراموشی به حداقل مقدار خود می رسد. همچنین با اثبات فرمول ها و متدهای جدید دیگر نیازی به حفظ کردن مکرر فرمول ها ندارید.

تجربه آموزش به سبک استاد منتظری در موسسه حرف آخر همراه مشاور ارشد

ریاضی در دفترچه کنکور

درس ریاضی جزو مهم ترین درس های اختصاصی برای دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی فیزیک است و باعث به وجود آمدن چالش های ذهنی زیادی برای آنان شده است.
اولین درس اختصاصی در دفترچه آزمون سراسری برای تمامی رشته ها،درس ریاضی است. ذهن بعد از آماده شدن توسط سوالات عمومی با سوالات دشوارتری روبرو می شود که نیاز به دقت زیاد، سرعت عمل زیاد و پاسخ درست است.
این درحالی است که درس ریاضی دارای ضریب زیادی است و دفترچه کنکور سراسری برای رشته تجربی و ریاضی فیزیک دارای 55 تست است که فقط 85 دقیقه وقت به آن اختصاص داده شده است. اهمیت این درس در میان شرکت کنندگان رشته ریاضی فیزیک زیادتر است و باید بتوانند درصد بالایی در آن کسب کنند.

منابع کنکوری برای ریاضی

داوطلبان برای غلبه کردن بر چالش ریاضی از متدهای مختلفی استفاده می کنند. بعضی از کلاس های آموزشی و خصوصی استفاده می کنند و بعضی هم به چند صد کتب آموزشی پناه برده اند. کلاس های تدریسی با روش های سنتی و اموزشهای کسل کننده، نمی توانند چندان کمک کننده باشند. بعضی از کتاب های کمک درسی غیر قابل استفاده و بدون کارایی، بیشتر باعث گیج شدن داوطلبان می شوند و شخص باید ساعت ها دنبال راه حل تست ها و سوالات بگردد و بعضی وقتها به جواب مشخصی هم نخواهد رسید.
باید اعتراف کرد که با توجه به روند روبه رشد تعداد شرکت کنندگان، منابع قدیمی دیگر بلا استفاده هستند. همچنین نظام آموزش پرورش دچار دگرگونی بزرگی شده و منابع باید خود را با آن متدها سازگار کنند.
در این میان موسسه حرف آخر اقدام به طراحی پکیجی کرده که شما را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند و تمامی چالش های پیش روی شما را حل خواهد کرد.

استاد منتظری و موسسه حرف آخر

پکیج های درس ریاضی رشته ریاضی فیزیک

این پکیج به صورت اختصاصی مربوط به داوطلبان رشته ریاضی می باشد و در دو گروه نظام جدید و نظام قدیم طبقه بندی شده است. در ادامه به معرفی محصولات این بسته می پردازیم.

در پکیج ریاضی حرف آخر نظام قدیم به همه ی کتاب های اختصاصی پرداخته شده و کاملا فارغ التحصیلان را آماده برای کنکور سراسری می کند. همچنین در پکیج درس ریاضی حرف آخر نظام جدید در جدیدترین منابع به تحولات آموزشی بسیار دقت شده و تلاش شده که مباحث به بهترین صورت اموزش داده شوند.

مباحث ریاضی نظام قدیم موسسه حرف آخر 

  • ریاضی پایه و دیفرانسیل رشته ریاضی
  • آنالیز ترکیبی و احتمال رشته ریاضی
  • مقاطع مخروطی رشته ریاضی
  • هندسه رشته ریاضی
  • مثلثات و ترکیب توابع رشته ریاضی
  • ریاضی جامع رشته ریاضی

پس از آشنایی در رابطه با پکیج ریاضی حرف آخر منتظری و یا ریاضی حرف آخر نظام قدیم و نظام جدید نوبت به ارائه بسته ها می باشد و شما در ادامه می توانید جزئیات بسته و محصولات دو سیستم آموزشی نام برده اقدام به تهیه آنها بکنید و یا می توانید یا یک تماس با مشاورین موسسه در تماس بوده و تلفنی پس از دریافت راهنمایی های لازم سفارش خود را از انها بخواهید. ماوران ما پاسخگوی شما به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل هستند، همین الان میتوانید تماس بگیرید.

ریاضی استاد منتظری در کنار برنامه و مشاوره رتبه برتری ها و مشاورین ارشد

ریاضی رشته ی تجربی

همانطور که می دانید درس ریاضی جز یکی از مشکل ترین درس پایه و پر ضریب برای رشته تجربی است که بیشتر داوطلبان کنکور و دانش آموزان از آن فراری اند. سختی و نامفهومی این درس موجب شده تا بیشتر داوطلبان، این درس را نادیده بگیرند و ریسک تست زنی آن را نپذیرند. در این میان دسته ای دیگر هم هستند که تمام تلاش خود شان را می کنند اما باز هم نتیجه ی مورد انتظار خود را از آن نمی گیرند. ما نیز در این بخش از سایت حرف آخر تصمیم داریم به معرفی محصولات ریاضی رشته تجربی حرف آخر نظام جدید و ریاضی رشته تجربی حرف آخر نظام قدیم بپردازیم و تمامی محصولات این درس را به همراه جزئیات هر یک از محصولات اعم از قیمت و ویژگی های آموزش آنها و … در دسترش شما داوطلبان گرامی جهت خرید قرار دهیم.تا انتهای با ما همراه باشید …

متاسفانه به دلیل اینکه دانش آموزان رشته تجربی اهمیت زیادی به درس ریاضی نمی دهند و مدت زمانی را که باید به ریاضی اختصاص دهند را به درسهای دیگری مثل شیمی و زیست شناسی اختصاص میدهند ، پس در نتیجه با نتایج ضعیفی روبرو می شوند و با توجه به این نتایج، شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانید از پکیج های ریاضی رشته تجربی استفاده کنید.

ارتباط 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری حتی در روز های تعطیل

منبع :موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان

من در درس ریاضی خیلی خیلی ضعیفم.راهکار شما چیست؟

پیشنهاد ما به شما استفاده از پکیج ریاضی حرف اخر است که درصد بالای ریاضیتان را در کنکور تضمین میکند.

ایا پکیجهای ریاضی حرف اخر منابع جامعی را هم همراه خود دارند؟

بله علاوه بر دی وی دی ها جزوات و منابع جامع را هم همراه دارد.

با استفاده از این پکیج میتوان به درصد 100 در کنکور رسید؟

مطمئنا با استفاده ی اصولی از این منابع و پشتکار میتوانید درصد 100 را در کنکور سراسری کسب کنید و جزو رتبه برترهای ما باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.