ریاضی سال دهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

دانش آموزان سال دهم یکی از چالش بر انگیز ترین دروسی که با آن سر و کار دارند ریاضی سال دهم است، دلیل این موضوع هم آشنایی با دنیای جدیدی از ریاضی است که در سال های قبل با آن مواجه نشده اند. اما نگران نباشید هر مشکلی راه حلی دارد و راه حل یادگیری آسان ریاضی سال دهم استفاده از پکیج ریاضی دهم حرف آخر است. که در این مطلب در مورد ریاضی سال دهم و پکیج ریاضی سال دهم حرف آخر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با استفاده از ریاضی دهم حرف آخر دیگر به هیچ منبع دیگری برای یادگیری این درس نیاز ندارید و پکیج ریاضی دهم حرف آخر برای امتحان و کنکور بهترین گزینه است که در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده کل ریاضی سال دهم را با استفاده از بهترین سبک آموزشی ریاضی دهم موسسه حرف آخر ببندید و به بالاترین نمره و درصد ممکن دست پیدا کنید.

ریاضی سال دهم حرف آخر
ریاضی سال دهم حرف آخر

ریاضی دهم حرف آخر

میخواهیم خیلی به طور مختصر به ویژگی های ریاضی سال دهم حرف آخر را خدمت شما دانش آموزان عزیز نظام جدید توضیح دهیم. تابتوانید بیشتر با بهترین منبع ریاضی سال دهم کنکور آشنا شوید. ریاضی سال دهم حرف آخر 4 ویژگی اساسی دارد.

  • تدریس الگو محور
  • آموزش مفهومی و شهودی
  • زمان تدریس مناسب
  • حل تست و سوالات

شیوه تدریس الگو محور

در دپارتمان ریاضی موسسه حرف آخر، ریاضی سال دهم حرف آخر به صورت الگو محور تدریس شده است. شاید خیلی از شما دانش آموزان عزیز بپرسید که الگو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ الگو همان راهکار یا راه حل ساده و کوتاه برای حل سوالات محاسباتی و ریاضی است. استاد عبدالرضا منتظری مدرس بی نظیر ریاضی کشور با ابداع این الگو ها، آموزش و یادگیری ریاضی را بیش از تصور ساده و آسان کرده است. با این شیوه تدریس نیازی به حفظ کردن فرمول ها و تکنیک های سنتی و پیچیده ریاضی نیست. میتوانید به صورت مفهومی آموزش ریاضی را تجربه کنید و درصد بسیار بالا درسال دهم و همچنین در کنکور سراسری کسب نمایید.

راه های ارتباطی با شما عزیزان
راه های ارتباطی با شما عزیزان

آموزش مفهومی و شهودی

شاید خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید و حتی نظام قدیم از خودشان بپرسند که چگونه میتوان درس محاسباتی مثل ریاضی را مفهومی یاد گرفت؟ خوشبختانه استاد منتظری با تدریس الگو محور این امکان را مهیا کرده است که بتوانید بصورت مفهومی مباحث ریاضی را آموزش ببینید و یاد بگیرید و دیگر مثل روش های قدیمی رایج مجبور به حفظ کردن فرمول ها و تکنیک های ریاضی نباشید.

مزیت آموزش مفهومی ریاضی این است که یکبار برای همیشه مباحث را یاد خواهید گرفت و نیاز به اختصاص زمان زیاد برای آموزش، تمرین و تکرار درس ریاضی نیست.

زمان تدریس مناسب

امروزه مشکل خیلی از منابع کمک کنکور و آموزشی حجم زیاد تدریس است. این امر برای دانش آموزان بسیار خسته کننده است و زمان زیادی را میگیرد که روی آرامش روحی، زمان مرور و تکرار بسیار تاثیر گذار می باشد. یکی دیگر از ویژگی ریاضی سال دهم حرف آخر زمان تدریس مناسب آن است. در کمتر از 30 ساعت آموزش میتوانید ریاضی سال دهم را بصورت کاملا تشریحی و کنکوری یاد بگیرید و مابقی زمان برنامه تان به حل تست و مرور اختصاص دهید.

حل سوالات و تست

استاد منتظری در ریاضی سال دهم حرف آخر برای آشنایی بیشتر دانش آموزان سال دهم، بعد از تدریس کامل درسنامه هر بخش، سوالات و تست های کنکوری سالهای قبل و تالیفی را با الگو های کاربردی حل و تحلیل کرده است.

الگو های کاربردی در بهترین منبع ریاضی کنکور1400

همانگونه که قبلا اشاره کردیم استاد منتظری ریاضی سال دهم حرف آخر را بصورت الگو محور تدریس کرده است. در این مقاله به اختصار به معرفی این الگوها خواهیم پرداخت.

تدریس ریاضی دهم حرف آخر
تدریس ریاضی دهم حرف آخر

الگوی ماشین در مبحث توابع fog

در این الگو شما میتوانید یک ورودی ماشین به الگو بدهید که یک خروج به دست میدهد، بر اساس تابع ماشین، میتوانید توابع fogو gof را بدست بیاورید. یا به عبارت دیگر در این الگو x وارد ماشین میشود که این الگو چه تابع f باشد چه تابعg به سادگی هرچه تمام تر توابع fogو gof را بدست آورید.

الگوی حل سوالات کاربرد مشتق بدون روابط مشتق با استفاده از نمودار

در این الگو شما میتوانید با رسم نمودار ( نمودار هر تابع) به سوالات کاربرد مشتق بدون مشتق گیری پاسخ دهید.

الگوی انیمیشن شکلی برای مبحث معادلات و نامعادلات

با کمک قانون جاذبه و دافعه بین عبارت درجه2 و علامت نامعادله، شما میتوانید در کمتر از 20 ثانیه به سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید.

الگوی جامع برای حل سوالات دایره، بیضی، هذلولی و سهمی در مقاطع مخروطی

الگوی بادبادک برای هندسه

سه قانون جامع انتگرال

با کمک این 3 قانون کل سوالات مربوط به انتگرال معین و نامعین حل میشود.

مدرس ریاضی سال دهم حرف آخر

همانگونه که در توضیحات بالا به آن اشاره کردیم ریاضی سال دهم حرف آخر توسط استاد عبدالرضا منتظری تدریس شده است. به جرات میتوان گفت که استاد منتظری یکه تاز تدریس ریاضی کشور است. و دارای 30 سال سابقه تدریس در درس ریاضی می باشد. کاری که تا به امروز در تدریس ریاضی انجام نگرفته است.

استاد منتظری مدرس ریاضی دهم حرف آخر

پکیج های ریاضی نظام قدیم حرف آخر

ریاضی جامع1 که شامل مباحث معادلات و نامعادلات، تابع و نمودار شناسی، حد و پیوستگی، مشتق و کاربرد مشتق، انتگرال، تصاعدر، آمار و…می باشد.

مثلثات

هندسه

مقاطع مخروطی

احتمال و آنالیز ترکیبی

مشاوره ریاضی و تهیه ریاضی سال دهم حرف آخر

دانش آموزان و عزیزان سال دهم نظام جدید میتوانند برای مشاوره رایگان در درس ریاضی و تهیه محصولات حرف آخر با ما در ارتباط باشند. با دریافت این پکیج و مشاوره مشاورین رتبه برتر موسسه حرف آخر از طریق همین سایت حرف آخر بتوانید درصد بسیار بالا در ریاضی کنکور کسب کنید و به رتبه های برتر بیش از همیشه نزدیکتر شوید.

راه های ارتباطی برای دریافت مشاوره رایگان
راه های ارتباطی برای دریافت مشاوره رایگان

ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتر حرف آخر

شما دانش آموزان نظام جدید برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان در درس ریاضی و همینطور سایر دروس و تهیه محصولات حرف آخر میتوانید با شماره های 09128929049_09128929049 در ارتباط باشید. سایر مزیت های تماس با مشاورین سایت حرف آخر:

  • مشاوره انگیزشی
  • مشاوره کنکوری
  • برنامه ریزی درسی
  • ارتباط با مشاورین رتبه برتر
  • دریافت پکیج کامل تجربی

سوالات متداول

ریاضی سال دهم حرف آخر چه مزیت هایی دارد؟

تدریس به صورت پرسش  و پاسخ توسط اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی_استفاده همزمان از دو نیم کره مغز جهت یادگیری عمیق مطالب حفظی_بررسی دام ها آموزشی و راه های دور زدن آن ها_بررسی گزینه به گزینه تست های سراسری چند سال اخیر.

ویژگی های کلیدی و منحصر به فرد ریاضی دهم حرف آخر چیست؟

تدریس پر انرژی استاد جهت ایجاد انگیزه و رغبت برای دانش آموز_آموزش کل ریاضی با الگوها و روش های ابتکاری متعدد_ایجاد تجسم قوی در ذهن داوطلب از اشکال ریاضی_پوشش همه جانبه تمام مباحث ریاضیات_پیش بینی سوالات کنکور سال های آتی با سابقه تطابق درخشان_کم حجم و بازدهی بالا

چگونه می توانیم ریاضی سال دهم حرف آخر را تهیه کنیم؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر از طریق همین سایت یا تماس با مشاوران ارشد حرف آخر این پکیج را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.