قبولی پزشکی با پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج 6040 حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که تا بهمن ها فرصت مطالعه نداشته اند بسیار مناسب خواهد بود. همان طور که می دانید موسسه حرف آخر در زمینه کنکور فعالیت می کند و خدمات خود را در قالب دی وی دی های آموزشی و کتاب ارائه می دهد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با پکیج 6040 حرف آخر، محتوای آن و اینکه آیا امکان قبولی در رشته پزشکی با پکیج 6040 وجود دارد یا خیر ؟ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

محتوای پروژه 6040 حرف آخر چیست ؟

در پکیج 6040 حرف آخر تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته های ریاضی و تجربی ارائه شده است. از جمله این دروس می توان به زبان ، شیمی ، ریاضی ، زیست ، فیزیک ، ادبیات ، دینی و عربی اشاره نمود. در این پکیج 60 روز مختص جمع بندی آموزشی و 40 روز برای آزمون درنظر گرفته شده است. پروژه 6040 در دو فرآیند جداگانه آموزش داده می شود که در 30 روز اول و 30 روز دوم خلاصه می گردد. در سی روز اول این پروژه 75 درصد مطالب و مفاهیم سهل الوصول به دانش آموزان کنکوری آموزش داده می شود.

در سی روز اول علاوه بر آموزش 10 آزمون از دانش آموزان و داوطلبان گرفته می شود. در این بازه زمانی کیفیت آموزش اساتید به گونه ای است که شما به پتانسیل رتبه 6000 کنکور تجربی دست پیدا می کنید. در سی روز دوم 25 درصد باقی مانده مطالب آموزش داده شده و پس از آن 10 آزمون باقی مانده از دانش آموزان گرفته می شود که 10 آزمون آخر به صورت جامع از تمامی مباحث خواهد بود.

پس از گذراندن سی روز دوم آموزش و آزمون های جامع ، شما پتانسیل رتبه زیر 1000کنکور تجربی را کسب خواهید کرد. به طور کلی در پکیج 6040 حرف آخر برای تمام زمان باقی مانده تا کنکور موسسه حرف آخر در تلاش است بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و ریاضی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار دهد. اگر برای کسب رتبه عالی و قبولی در رشته مورد نظر مصمم هستید با تهیه پکیج 6040 حرف آخر که یک پکیج کامل و جامع است می توانید به اهداف خود برسید.

خرید پکیج 6040 حرف آخر

پروژه 6040 در مدت زمان کوتاهی که تا کنکور باقی مانده است می تواند کمک شایانی برای دانش آموزان کنکوری باشد. این پکیج در قالب دی وی دی و کتاب کار در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد. در صورتی که قصد خرید پکیج 6040 را دارید می توانید با مشاوران حرف آخر یا واحد فروش حرف آخر تماس بگیرید، مشاورین حرف آخر هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد. لازم به ذکر است که شما می توانید پکیج های آموزشی حرف اخر را به صورت جامع یا تک درس تهیه نمایید.

بنابراین برای بررسی و اطلاع از نحوه تخفیفات این پروژه 6040 با شماره تماسی که در انتهای این مطلب در اختیار شما قرار می گیرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید. برای خرید پکیج 6040 حرف آخر می توانید از دو روش اقدام نمایید ، از طریق خرید تلفنی و یا به صورت حضوری. در صورتی که قصد خرید تلفنی را دارید می توانید با شماره 09128929049 تماس گرفته و و سفارش تلفنی خود را انجام دهید در فرآیند سفارش تلفنی باید آدرس و مشخصات خود را با مشاورین حرف اخر در میان بگذارید. لازم به ذکر است که در صورتی که در رسیدن بسته خود تاخیری رخ داده است برای پیگیری سفارش می توانید با شماره ذکر شده تماس بگیرید و کد پیگیری سفارش مورد نظر را دریافت نمایید.

قبولی رشته پزشکی تضمینی

قبولی پزشکی با موسسه حرف آخر تضمین شده است. استفاده از الگوسازی ، انیمیشن سازی ، شهودی سازی و تصویر سازی برای آموزش دروس رشته تجربی به تمام دانش آموزان کنکوری این مژده را داده است که به راحتی و بدون هیچ نگرانی می توانند تمام دروس تجربی را به صورت مفهومی یاد بگیرند. درس زیست ، ریاضی و فیزیک به صورت فول انیمیشن و الگوسازی توسط اساتید برجسته و با تجربه آموزش داده می شود. درس های عمومی همانند درس های تخصصی با استفاده از انیمیش سازی و الگو تدریس می گردد. روش های آموزشی که در این موسسه به کار می رود تنها مختص حرف آخر می باشد و هیچ موسسه ای حق کپی از آن را ندارد. برای قبولی در رشته پزشکی توصیه می کنیم از رتبه های قبولی پزشکی سال های قبل اطلاعات کافی کسب کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.