پروژه ۶۰۴۰ رایگان حرف آخر دانلود و خرید

موسسه حرف آخر

دانلود رایگان پروژه 6040 حرف آخر برای آن دسته از دوستانی است که به دلایلی با حرف آخر آشنا نیستند و قصد دارند با یک نمونه تدریس عالی، بیشتر با این مجموعه بی نظیر آشنا شوند ودر بین این همه منابع مختلف در بازار کنکور، بهترین منابع را انتخاب کنندو فصل جدیدی پر از موفقیت در کنکور سراسری را برای خود رقم بزنند.

پروژه 6040 حرف آخر

خوشبختانه هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخری روی صندلی کلاس های پزشکی،دندان پزشکی،دارو سازی و سایر رشته های پیرا پزشکی دانشگاه های برتر قرار میگیرند.علت اصلی این موفقیت بزرگ،ایجاد مثلث موفقیت است (تلاش، منبع کنکوری و برنامه ریزی). موسسه حرف آخر دو ضلع از مثلث موفقیت (منبع کنکوری و برنامه ریزی) را در اختیار شما دوستان کنکوری قرار میدهد، در زمینه مشاوره انگیزشی نیز مشاوران ارشد و رتبه برتر های ما در کنارتان هستند، برای برتر شدن شما تمام زمینه ها و ابزارهای لازم آماده است، فقط کافی است خودتان بخواهید و شروع کنید. برای آشنایی بیشتر با منابع بی نظیر حرف آخر قسمتی را به عنوان دانلود رایگان پروژه 6040 حرف آخر قرار داده ایم تا شما عزیزان کنکوری بتوانید بیشتر با حرف آخر آشنا شوید و به جرگه دانش آموزان حرف آخری بپیوندید.

پروژه 6040 حرف آخر

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

 پروژه ۶۰۴۰ یک برنامه ی مطالعاتی کنکور ۱۰۰ روزه است که توسط موسسه حرف آخر طراحی و تولید شده است . ۶۰۴۰ از دوقسمت تشکیل شده ، در واقع به دو بازه ی زمانی مختلف تقسیم می شود ، یک بازه زمانی ۶۰ روزه برای مطالعه و یک بازه زمانی ۴۰ روزه برای تست زنی و آزمون دادن است. کل مدت زمان پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر هم برای بچه های نظام قدیم ۳۰۰ ساعت و برای بچه های نظام جدید هم ۳۶۰ ساعت می باشد ( یعنی هر روز ۶ ساعت که خیلی هم عدد بزرگی نیست و به راحتی می توانید برای آن برنامه ریزی کنید و انجام بدید.حالا شما بعد از اینکه در قسمت اول پروژه ۶۰۴۰ را طبق برنامه طی کنید، می توانید حدودا ۴۵ الی ۵۰ درصد در کنکور بزنید.

سیستم محک و کمک پروژه 6040 حرف آخر

حالا پروژه ۴۰ چیست ؟ در پروژه ۴۰ شما ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور برگزار می کنید ، یعنی ۲۰ آزمون در ۴۰ روز به سبک شبیه سازی سوالات کنکور و کاملا جامع را شما انجام می دهید ، به این صورت که در نیم روز آزمون را می دهید ( صبح روز اول تا ظهر ) و یک و نیم روز تحلیل آزمون دارید ، حالا تحلیل به چه شکلی است ؟ با استفاده از پاسخ نما ( دقت کنید که عرض کردم پاسخ نما و نه پاسخ نامه ) ، پاسخ نما چیست ؟ شما در هر سوالی از آزمون که مشکل داشته باشید روی آن کلیک می کنید و استاد مربوطه سوال را برایتان حل و تحلیل می کند، جالب است بدانید که در اکثر مواقع فقط سوال نیست که حل می شود بلکه درسنامه آن مبحث هم گفته می شود و بعد از آن سوالات مشابه هم پاسخ داده می شود، یعنی شما فقط به یک سوال مسلط نمی شید، ما اسم این سیستم را در پروژه ۶۰۴۰ گذاشتیم سیستم محک و کمک حرف آخر ، یعنی در نیم روز خودتان را محک می زنید و در یک و نیم روز درصد خودتان را بالاتر می برید با کمک پاسخ نما، بعد قرار است این محک و کمک ۲۰ بار تکرار شود، یعنی آزمون آخر که روز چهلم است شما کاملا به سوالات کنکور مسلط می شوید و آمادگی کافی را برای برگزاری آزمون های جامع و کنکور سراسری را کسب کرده اید. به همین سادگی ، شما در ۱۰۰ روز با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر خودتان را در کورس رتبه های برتر کنکور قرار می دهید.

پروژه 6040 حرف آخر برای دو دسته از دانش آموزان مفید می باشد

  1. دانش آموزانی که مطالعه کافی نداشته اند و قصد دارند در کنکور 99 موفق شوند. این دسته از دانش آموزان می توانند با مشاهده کامل پروژه ۶۰ به حداقل ۵۵ درصد برسند و الباقی پیشرت در دروس را با مشاهده پروژه ۴۰ حرف آخر کامل کنند.
  2. دانش آموزانی مطالعه متوسطی داشته اند و یا حجم بالایی از دروس را مطالعه کرده اند اما فرصت مرور و تست زنی نداشته اند. این دسته از دانش آموزان می توانند با مشاهده پکیج ۶۰۴۰ از آموزش مفهومی و تصویرسازی آن که باعث فعال شدن نیمکره راست مغز و ماندگاری بیشتر مطالب در ذهن شده استفاده کنند. این دانش آموزان با مطالعه پکیج ۶۰ به حداقل ۷۰ درصد خواهند رسید و الباقی پیشرفت با پروژه ۴۰ میسر خواهد شد.

ویژگی های برنامه پروژه 6040 حرف آخر

1-برنامه به صورت قطاری

برنامه قطاری مانند قطاری میماند که دانش آموز وقتی که یک واگن را تمام کرد وارد واگن بعدی می شود و مسیر مشخص است و دانش آموز گمراه نمی شود.
منظور از واگن جلسه درسی است، شکل زیر را نگاه کنید هر جلسه ی درسی یک واگن را نشان می دهد و دانش آموز کامل حس میکند.

برنامه قطاری پروژه 6040 حرف آخر

2- برنامه تایمی و  شمارشی

در شکل بالا تایم زیست جلسه اول برای دانش آموز 210 حساب شده است و برای دانش آموز توضیح دادیم که در این 210 دقیقه چه بخشایی رو مطالعه کند.
یعنی مثلا 60 دقیقه آموزش ببیند 50 دقیقه تست بزند و 30 دقیقه کتاب درسی بخواند و 70 دقیقه کتاب الگو تا رتبه را بخواند.

3-  ایستگاه جبرانی

تقریبا هر 20 جلسه یکبار بصورت شکل زیر ایستگاه جبرانی در نظر گرفته شده است.

ایستگاه های جبرانی پروژه 6040

نحوه دانلود رایگان پروژه 6040 حرف آخر

به دلیل حجم بالای پکیج رایگان 6040 حرف آخر، واحد ارسال و تولید فیلم موسسه حرف آخر تصمیم به تهیه این مجموعه رایگان به صورت DVD و ارسال برای همه دانش آموزان گرفته است. دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور میتوانند با تماس با شماره های 09128929049_09128929049 ویا از درگاه خرید مستقیم همین سایت پکیج رایگان 6040 حرف آخر را سفارش یا از طریق لینک زیر استفاده کنند.

مشاوره ای مختصر برای دانش آموزان حرف آخری

برای بهبود و افزایش بازده یادگیری باید اصولی را با دقت اجرا کنید؛ زیرا فقط با رعایت این اصول می‌توانید بهتر بیاموزید و از وقت خود حداکثر استفاده را ببرید. برخی از این اصول عبارتند از:
تعیین هدف مطالعه: شما باید قبل از مطالعه برای خودتان هدفی را مشخص کنید، به این معنی که این درس را به چه منظوری می‌خواهید مطالعه کنید، آیا فقط نکته‌های اصلی درس را می‌خواهید یا قصد دارید همه مطالب کتاب را بفهمید.
تعیین مدت زمان مطالعه: باید مشخص کنید چه مقدار زمان می‌خواهید صرف مطالعه کنید. تعیین زمان و مقدار مطالعه به فراگیر آرامش می‌دهد و این آرامش موجب افزایش میزان یادگیری و سرعت مطالعه می‌شود.
مطالعه فعالانه داشته باشید: دانش‌آموزی که به منظور یادگیری و به صورت هدفدار مطالعه می‌کند، برای یادگیری بهتر باید مطالعه فعال داشته باشد. شما می‌توانید با خلاصه‌برداری، حل تمرین، علامت‌گذاری و گزینش نکته‌های مهم، مطالعه خودتان را فعال کنید.
جدیت و پشتکار داشته باشید: وقتی تصمیم به مطالعه می‌گیرید، فورا شروع کنید و اجازه ندهید افکار مزاحم مانع شما شود. شخصی اگر در خواندن کمر همت ببندد و با فعالیت‌های ذهنی خویش به درک بیشتری برسید، کار بزرگی انجام داده است.
به خودتان استراحت دهید: برای داشتن یک مطالعه مفید و به منظور داشتن درک بهتر مطالب باید پس از حدود ۴۵ دقیقه مطالعه به خود استراحت کوتاهی (۱۵ ـ ۱۰ دقیقه) بدهید.

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

با تشکر از اینکه با مقاله دانلود برنامه پروژه 6040 حرف آخر باما همراه بودید هر سوالی دارید با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

چگونه میتوان برنامه پروژه 6040 حرف آخر را رایگان دریافت کرد؟

شما عزیزان میتوانید از طریق لینکی که در همین مقاله قرار داده شده ویا از طریق تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر این برنامه را دریافت کنید.

آیا دریافت پکیج های پروژه 6040 رایگان است؟

برنامه ریزی پروژه 6040 و 20 درصد این پروژه بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قیمت پکیج های پروژه 6040 چند است؟

شما عزیزان برای آگاهی از هزینه ها میتوانید به مقاله قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید که در همین سایت موجود است.

پروژه 6040 را بیشتر توضیح دهید.

منظور از 60 یعنی شما در مرحله اول 60 روز آموزش صفر تا صدی میبینید و در 40 روز بعدی شما 20 آزمون جامع شبیه ساز کنکور برگزار میکنید تا مرحله آموزش خود را تثبیت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.