پروژه ۶۰۴۰ نظام جدید

موسسه حرف آخر

تعریف 6040

پکیج کامل و همه چیز تمام ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) بهترین و عالی ترین فرصت را برای مطالعه و مرور درس های عمومی و اختصاصی را ایجاد کرده است. در بازه زمانی اول پکیج 6040 که شامل ۶۰ روز از ۱۰۰ روز کامل می باشد. پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) در این بازه به داوطلبین و دانش آموزان نحوه مطالعه درست وصحیح را توسط اساتید مجرب و نخبه ساز موسسه حرف آخر آموزش میدهد. بازه ۶۰ روزه طلای بیشترین و کامل ترین بازده را برای داوطلبین و دانش آموزان خواهد داشت که با رعایت نقاط اصولی و صحیح مطالعه آن تا ۷۰ درصد برای آزمون کنکور سراسری آمادگی پیدا خواهید کرد. در طول مدت 60 روزه داوطلبین و دانش آموزانی که به طور منظم و دقیق و طبق برنامه پکیج کامل پروژه ۶۰۴۰ موسسه حرف آخر (نظام جدید) به مطالعه خود مشغول شده اند به آمادگی ۷۰ درصد برای کنکور می رسند.

بعد از دوره ۶۰ روزه و سپری کردن آن دوره ۴۰ روزه پکیج 6040 یا همان تثبیت و جمع بندی مطالب شروع خواهدشد. در دوره ۴۰ روزه مطعلق به پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) داوطلبین و دانش آموزان از طریق آزمون های ۶۰۴۰ موسسه حرف آخرکه شامل 20 آزمون دو روزه است میزان توانایی خود در پاسخگویی و جواب دهی و سرعت عمل به سوالات را مهک می زنند. و در صورت عدم پاسخ درست و کامل به سوالی دانش آموز با استفاده از پاسخ نماهای موجود در پکیج 6040 تمامی مطالب را مرور و تکرار خواهدکرد. در واقع با استفاده از پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) داوطلبان و دانش آموزان خواهند توانست در آزمون های مشابه و شبیه سازی شده مانند امتحان کنکور شرکت خواهند کرد. پس توصیه ما به شما دانش آموزان و داوطلبان این است که با اطمینان کامل پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) را انتخاب کنید و مسیر موفقیت را طی کنید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری با پروژه 6040

20 آزمون موسسه حرف آخر در پروژه 6040

دانش آموزان توجه داشته باشن که هر آزمون به صورت کاملا جداگانه پاسخ نامه ای اختصاصی خود را دارد و جواب سوالات تک به تک و به صورت کاملا تشریحی در پاسخ نامه برای دانش آموز تهیه شده است. مدرسین حرف آخر در این آزمون ها تلاش کرده اند تا مطالب و مباحث را در قالب سوال و جواب دوباره آن به صورت کامل تدریس کرده و به دانش آموزان نکات مهم و کلیدی را یاد آوری می کنند. به این معنا که جواب و پاسخ نامه آزمون ها فقط کلید سوالات نمی باشد بلکه مطالب و مباحث به صورت مکرر برای دانش آموزدر طول هر بیست آزمون دوره 40 روزه به طور کامل مرور خواهد شد.

بنابراین،دانش آموز در هر کدام از این بیست آزمون مطالب را به صورت کامل مرور کرده و در بیشتر دروس مفهوم مطالب آن قدر برای دانش آموز تکرار شده که باعث می شود کاملا بر موضوع سوال ها تسلط 100درصدی را پیدا بکند. پاسخ نامه ای که برای هر آزمون از 20 آزمون طراحی شده به این صورت می باشد که برای برسی و آنالیز و یاد آوری مجدد مطالب و مباحث به کار رفته درهر کدام یک از سوال ها، روی هم رفته چهارده ساعت وقت اختصاص داده شده است. بیشترین مدت زمانی که برای پاسخ به یک سوال در نظر گرفته شده گاهی به هفده دقیقه هم خواهد رسید.

سایت اصلی و مرکزی موسسه حرف آخر

این طریق زمان بندی و تشریح مطالب و مباحث در قالب طرح سوال و جواب دهی باعث خواهد شد بعد از پایان بیست آزمون طراحی شده در موسسه حرف آخر هیچ سوال و مطلب مجهولی نسبت به مطالب و مباحث در ذهن داوطلبان کنکور باقی نماند.

هدف اصلی از تهیه و آماده سازی پکیج 6040 دقیقا ایجاد توانمندی 100 درصدی برای داوطلبان کنکور می باشد و به یاری خداوند بزرگ و متعال وهمراهی داوطلبان و دانش آموزان، با استفاده بهینه و درست از این برنامه 100 روزه بهترین نتیجه از کنکور سال 1400 را به دست خواهید آورد.

نتیجه های بدست آمده با پروژه 6040 حرف آخر:

ممکن است ذهنتان درگیر این شود که آیا واقعا این امکان را دارد در طول 60 روز پرونده کل دروس را بست و با خیال راحت به استقبال آزمون های جامع دو روز یکبار رفت؟ آیا کل دروس آن ناقص یا به جا مانده نیست؟

خب دانش آموزان این حق را هم دارند چرا که به جز حرف آخر چنین ویژگی آموزشی و تدریس کامل در دو ماه در هیچ منبع کنکوری دیگری وجود ندارد و نخواهد داشت. اما رتبه های برتر سال 98 که از پروژه 6040 نظام جدید حرف آخر و رتبه های کنکور 99 که از منابع پروژه 6040 نظام جدید و نظام قدیم استفاده کرده ند و به رتبه های عالی و دو رقرمی و سه رقمی دست پیدا کرده اند دلیلی قانع کننده و قابل قبول برای کامل بودن پروژه 6040 و کسب نتیجه مثبت با آن می‌باشد.

مشاورین ارشد و رتبه برتری پروژه 6040

رتبه برتر های کنکور سراسری سال 97 که با پروژه 6040 به پزشکی و دندان پزشکی رسیدند؛

آقای مهراد زارع رتبه 31 کنکور سراسری تجربی

آقای مهدی حسنی رتبه 33 کنکور سراسری تجربی

آقای میثم فرهمندی رتبه 39 کنکور سراسری تجربی

خانم سروین سلیمانپور رتبه 41

رتبه برتر های کنکور سال 98 :

روژین و هانا یاری از شهر بوکان با رتبه های 12 و 18 کنکور سراسری تجربی

آقای فردین شقاقی رتبه 9 کنکور انسانی

آقای سجاد نوری رتبه 71 کنکور تجربی

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

معرفی کوتاه پروژه 6040 موسسه حرف آخر:

مطمئنا نام و اسم های زیادی از موسسه حرف آخر به گوشتان خورده است؛ دپارتمانی که که در سال 98 با خروجی 52 رتبه زیر 300 بالاترین و چشم گیر ترین بازدهی را در میان تمامی موسسات آموزشی دیجیتال داشت و همچنین تنها موسسه آموزش کنکوری موجود در کشور می باشدکه بر مبنای پویا نمایی و انیمیشن سسازی های 3 بعدی می باشد که چندین مدرک معتبر و جهانی و بین المللی برای این نوع سبک از آموزش و تدریس را دریافت کرده است.

اما این دفعه موسسه حرف آخر با پروژه 6040 نظام جدید دانش آموزان را سورپرایز کرده است. با استفاده از پروژه 6040 نظام جدید حرف آخر که از دو قسمت 60 روز و 40 روزه تشکیل خواهد شد دانش آموز در طول 60 روز اول با تدریس بی نظیر و به روز اساتید حرف آخر صفر تا صد آموزش و تدریس را تجربه و مشاهده خواهند کرد و پرونده کل دروس را خواهند بست.و در 40 روز بعدی هم با استفاده از آزمون های موسسه حرف آخر 20 بار کل دروس تدریس شده را مرور خواهید کرد و  خودتان را به جای دانش آموزی تصور می کنید که کل دروس عمومی و اختصاصی را 20 بار مرور کرده است!!!

با پروژه 6040 و مشاورین ارشد و رتبه برتری به رویاهات دست پیدا کن

آیا پروژه 6040 موسسه حرف اخر برای هر دانش آموزی قابل استفاده است؟

بله هر دانش آموزی در هر مقطعی و با هر مقدار بار تحصیلی با در اختیار داشتن 100 روز زمان تا قبل از کنکور می تواند خود را برای یک کنکور موفق آماده بکند.

آیا پروژه 6040 توسط رتبه برتری ها تایید می شود؟

در جواب باید گفت رتبه برتری های سال 98 همانند روژین و هانا یاری با استفاده از پروژه 6040 به این موفقیت رسیدن و علاوه بر تایید این محصول آن را برای هر دانش آموزی پیشنهاد می کنند.

پروژه 6040 موسسه حرف آخر رایگان می باشد؟

در جواب باید گفت دانش آموزان و داوطلبانی که از طریق این سایت اقدام به خریدار می کنند 30 درصد کل پروژه 6040 را می توانند به صورت رایگان خریداری بکنند .

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.