پیگیری سفارشات حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از دغدغه های دانش آموزان و داوطلبانی که محصولات حرف آخر را سفارش می دهند پیگیری سفارشات حرف آخر است. لازم به ذکر است که برای پیگیری سفارشات خود می توانید با شماره پشتیبانی 09128929049 تماس حاصل فرمایید. موسسه حرف آخر چندین سال است که آموزش های خود را در اختیار داوطلبان کنکوری و دانش آموزان قرار می دهد و با توجه به کیفیت بالای محصولات در بین داوطلبان جایگاه بسیار خوبی را کسب نموده اند. اما در این میان افرادی که پکیج ها و محصولات حرف آخر سفارش می دهند نگران این موضوع هستند که چقدر زمان می برد سفارش به دستشان برسد. ما در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با پیگیری سفارشات حرف آخر در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، با ما همراه باشید…

پیگیری سفارشات حرف آخر به چه نحوی می باشد ؟

همان طور که می دانید به کنکور 1400 نزدیک هستیم ، یکی از اقداماتی که می تواند باعث موفقیت داوطلبان در کنکور شود این است که مطالعه برای کنکور را هر چه سریع تر شروع کنند. به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبانی که پکیج های آموزشی حرف آخر همچون پکیج کامل 6040 نظام جدید ، 20 آزمون جامع و غیره را سفارش داده اند تمایل دارند هر چه سریع تر تحویل بگیرند ، به همین دلیل به دنبال پیگیری سفارشات حرف آخر هستند تا مطلع شوند محصولی که سفارش داده اند چه زمانی به دستشان می رسد.

به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند محصولی که سفارش می دهند را پیگیری کنند. خصوصا اگر برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا برنامه 4 ماهه حرف آخر را تهیه نموده باشند چون تمایل دارند مطالعه کنکوری را با حرف اخر آغاز کنند. علاوه بر موارد ذکر شده ممکن است فردی پکیج مورد نظر را تحویل گرفته باشد اما اطلاعی در رابطه  با نحوه ی نصب و فعالسازی آن ندارد و یا دچار مشکل شده است که در این صورت برای رفع مشکل خود می تواند از طریق خطوط ارتباطی 09128929049 با ما در ارتباط باشند.

سـفارشات منابع حرف آخر ، پیـگیری سـفارشات حـرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که پکیج های آموزشی حرف آخر را تهیه نموده اند تمایل دارند به صورت تلفنی با حرف آخر تماس بگیرند و سفارشات خود را پیگیری کنند. شما می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با مشاورین این موسسه تماس بگیرید و در رابطه با نحوه پیگیری سفارشات محصولات حرف آخر ، نصب پکیج های آموزشی و فعال نمودن دی وی دی ها تمامی سوالات خود را مطرح کنید.

در صورتی که تمایل دارید پکیج های آموزشی حرف آخر را تهیه کنید می توانید به دو طریق برای تهیه محصولات و منابع حرف آخر اقدام نمایید :

  1. خرید غیرحضوری و سفارش تلفنی منابع حرف آخر
  2. خرید حضوری و دریافت حضوری منابع حرف آخر

برای خرید حضوری منابع حرف آخر شما باید به آدرس دفتر مرکزی این موسسه مراجعه کنید. اما برای خرید غیر حضوری می توانید منابع مورد نظر را به صورت تلفنی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. در حقیقت خرید غیرحضوری و سفارش تلفنی منابع حرف آخر آسان ترین راه دریافت پکیج های آموزشی حرف آخر می باشد.

برای اینکه به راحتی بتوانید سفارشات خود را پیگیری کنید بهترین راه برقراری ارتباط با مشاوران حرف اخر است ، در زمان پیگیری سفارشات ، مشاور پیگیر سفارشات شما خواهد بود. توجه داشته باشید بعد از ثبت سفارش منابع و پکیج مورد نظر توسط شما ، مراحل اداری باید انجام شود ، به این منظور که سفارش شما توسط مشاور در سامانه ثبت شده و از سوی واحد مالی تایید خواهد شد ، ثبت سفارش یا بسته شما توسط واحد انبارداری تحویل پست می دهد و بعد از کد مرسوله شما در سامانه ثبت خواهد شد. به همین دلیل مشاور به راحتی بسته شما را پیگیری می کند و به شما اطلاع می دهد که در چه وضعیتی قرار دارد.

لازم به ذکر است که روند اداری چند روز زمان می برد ، بنابراین در رابطه با پیگیری سفارشات و بسته پستی خود نگران و آزرده خاطر نباشید. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند برای دریافت مشاوره رایگان و برنامه ریزی از طریق خطوط ارتباطی 09128929049 – 09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.