پکیج های حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید حرف آخر به همراه ده آزمون مبحثی شامل کلیه دروس عمومی و اختصاصی است. قبولی در کنکور سراسری کار ساده ای نیست و نیازمند دانش و تسلط بالا در تمامی دروس است. موسسه حرف آخر، برای کمک به دانش آموزان رشته تجربی که قصد قبولی در رشته های دانشگاهی پرطرفدار را دارند، بسته کاملی از آموزش کلیه دروس رشته تجربی را آماده نموده است تا در مدت زمان کم و با بازدهی بالا، تمامی تکنیک ها و الگوهایی که برای پاسخ دادن به تست های کنکور سراسری نیاز دارند را بیاموزند.
پکیج کامل رشته تجربی با ده آزمون نظام جدید یک بسته آموزشی اختصاصی است که طی آن تک تک دروس مهم کنکور رشته تجربی توسط اساتید خبره هر درس تدریس شده است. شیوه تدریس در این مجموعه بسیار روان است و هر استاد با استفاده از ابزارهایی نظیر انیمیشن، تصاویر، داستان سازی و… مفاهیم را از پایه تا انتها آموزش می دهد و در حافظه بلند مدت شما ثبت می کند. تدریس اساتید این مجموعه بسیار جذاب است و روند تدریس به گونه ای است که تا آخر هر درس با انرژی و اشتیاق به یادگیری ادامه می دهید.

شاید از تمامی دانش آموزان رشته تجربی حدود یک سوم دانش آموزان به درس ریاضی رشته تجربی علاقه نشان دهند و آن هم از روی اجبار باشد زیرا قبولی در دانشگاه های تاب و رشته های عالی نیازمند این است که دانش آموزان درصد زیادی از درس ریاضی را بزنند پس آن درصدی که ریاضی را میزنند از روی علاقه به رشته هایی همچون پزشکی و دندانپزشکی این کار را میکنند و دسته ای دیگر نیز با وجود مطالعه زیاد باز هم در هنگام تست زدن ناکام می مانند و نمیتوانند آنطور که میخواهند از پس تست های کنکور بر بیایند و دسته ای دیگر نیز اصلا روشی برای مطالعه ندارند و با استفاده از هر روشی باز هم موفق به درک مبحث های ریاضی مثل مثلثات و تصاعد هندسی , تابع و نمودار شناسی , حد و پیوستگی , مشتق و کاربرد مشتق و … نمیشوند که همه این ها ناشی از عدم استفاده از روش ها و منبع های مورد استفاده است اما نگران نباشید موسسه حرف آخر و اساتید آن اینجا هستند تا مشکلات شما را حل کنند .

پکیج های حرف آخر

۱) آموزش تمامی دروس گروه تجربی به سبک حرف آخر

این پکیج تمامی دروس عمومی و تخصصی گروه تجربی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از این پکیج دروس تخصصی مانند زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی و سایر درس‌های عمومی را مطالعه کنید. این بهترین فرصت برای داوطلبان گروه تجربی است که از تمامی پکیج‌های حرف آخر در یک پکیج استفاده کنند.

۲) به کار بردن انیمیشن و تصویرسازی در حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر مانند سایر پکیج‌های این موسسه از انیمیشن و تصویرسازی استفاده می‌کند. شما برای تمامی دروس عمومی و تخصصی می‌توانید انیمیشن مشاهده کنید. این تصاویر و انیمیشن‌ها به صورت بلند مدت در حافظه داوطلبان قرار می‌گیرند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با این آموزش‌ها برای یک مدت طولانی مطالب را در ذهن خود نگه دارند.

۳) تدریس و آموزش با استفاده از الگو

شما می‌توانید در پکیج کامل رشته تجربی موسسه حرف آخر، الگوهای مختلفی را آموزش ببینید. این الگوها به شما کمک می‌کنند تا فرمول‌های زیادی را حفظ نکنید. داوطلبان با استفاده از این الگوها می‌توانند فرمول‌های بسیار زیادی را تنها با یک فرمول یاد بگیرند. این فرمول‌ها به داوطلبان کمک می‌کنند که تنها با یک فرمول سوالات زیادی را در کنکور حل کنند.

موسسه حرف آخر تحول جدید در نظام آموزشی

پکیج کامل شامل محصولات زیر است:

پکیج زیست شناسی جامع (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج ریاضی جامع رشته تجربی (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج فیزیک جامع (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج شیمی جامع (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج دین و زندگی جامع (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج ادبیات جامع (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج زبان انگلیسی جامع (نظام جدید) + کتاب کار
عربی جامع کنکور (نظام جدید)
محاسبات سریع + 7 الگوی طلائی زیست (نظام جدید)

10 آزمون جامع (نظام جدید)

بسته شگفت انگیز 5 روز با حرف آخر

پکیج فیزیک جامع حرف آخر با کتاب کار رایگان ارسال می شود

کسانی که تا امروز از فیزیک فرار می کردند و برای خواندن فیزیک امروزو فردا میکردند بدونن دیگه از فیزیک خشک و خالی خبری نیست چون استاد کامیار با روش ها الگوها و انیمیشن هایی که آورده است فیزیک رو به قدری جذاب تدریس کرده است که به درس مورد علاقتون تبدیل میشه، این پک شامل صد در صد مطالب فیزیک کنکور می باشد که برای کسانی که این مجموعه را با هم تهیه کنند تخفیف ۱۰ درصدی می خورد . این مجموعه تمامی مباحث کنکور را کامل در بر می گیرد و توسط استاد کامیار که یکی از اساتید تراز اول کشور هستند تهیه و ضبط شده است , با مشاهده این فیلم های آموزشی تفاوت تدریس معمولی با تدریس فوق العاده استاد را درک خواهید کرد .

داوطلبی که مطالب رو بخوبی یاد نگرفته باشه یا از روش های طولانی برای حل سوالات استفاده میکنه پس از حل تعداد معدودی تست دچار خستگی میشه و از حل بقیه تست ها خودداری میکنه . اگه شما هم این مشکل رو دارین باید روش یادگیریتون رو عوض کنین . دوستای عزیز کنکوری شما میتونین با تهیه آموزش های استاد کامیار مطالب رو به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرین و همچنین روش های سریع تست زنی رو هم بیاموزین روش هایی که کاملا منطقی و جامعن . اینجاس که دیگه از تست زدن زیاد خسته نمی شید و تازه لذت هم می برید . موقع تست زنی  هر سوالی که به نظرتون مهمه رو مشخص کنین تا پس از یه مدت دوباره به حل اونا بپردازین . تست هایی رو که مشخص کردین می تونه بهترین منبع برای مرور مطالب یادگیری شده باشد .

فیزیک در کنکور ضریب۲ برای رشته تجربی و ضریب۳ برای رشته ریاضی دارد و جزو مهمترین دروس تخصصی می باشد که در موسسه حرف آخر این درس را برای همیشه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید و سوالات کنکور را با استاد کامیار قورت بدهید

تدریس استاد کامیار در درس فیزیک سبب شده است تا دانش آموزان بتوانند درصد بالایی از این درس را بزنند زیرا در این دی وی دی ها بجای استفاده از فرمول و تکنیک از الگو سازی برای هر تست و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز استفاده شده است و در بهترین و کمتری زمان ممکن بیشترین مطالب در ذهن دانش آموز گنجانده میشود پس با خرید دی وی دی های آموزشی فیزیک جامع کنکور زدن فیزیک بالای ۷۰ درصد را به ما بسپارید . همچنین با خرید فیلم های آموزشی فیزیک جامع کنکور از پشتیبانی محصولات و مشاوره رتبه های برتر کنکور سال های اخیر بهره مند میشوید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

نحوه سفارش محصولات حرف آخر چگونه است؟

با شماره 09128929049 تماس بگیرید و پکیج مورد نظرتان را سفارش دهید.

من فیزیکم خیلی ضعیفه،اگه از این پکیج استفاده کنم چند درصد میتونم تو کنکور بزنم؟

همه چیز به اراده خودتون بستگی داره، با استفاده از این پکیج می توانید به درصد بالای 90 دست پیدا کنید اگه اصولی مطالعه کنید.

آیا در کنار پکیج کامل رشته تجربی نظام قدیم و جدید نیازی به کلاس های آموزشی دیگر می باشد؟

چون این پکیج تمامی آنچه را که دانش آموز نیاز داشته باشد و همچنین برنامه ریزی و مشاوره دقیق و پیگیری روزانه توسط رتبه برتری های نخبه ساز صورت می گیرد دیگر دانش آموز بی نیاز از هرگونه کلاس آموزشی دیگر می باشد.

آیا مدرسان و رتبه برتری ها پکیج کامل رشته تجربی را تایید می کنند؟

آیا مدرسان و رتبه برتری ها پکیج کامل رشته تجربی را تایید می کنند؟

پکیج های آموزشی حرف آخر مخصوص چه رشته هایی است؟

موسسه آموزشی حرف آخر برای داوطلبان تجربی و ریاضی همه دروس را دارد اما برای دانش آموزان انسانی و دیگر رشته ها فقط عمومی ها را ساپورت میکند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.