پکیج ریاضی جامع حرف آخر رشته تجربی

پکیج ریاضی جامع حرف آخر

یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین محصولات حرف آخر، پکیج ریاضی جامع حرف آخر رشته تجربی می باشد. این پکیج توسط موسسه حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور طراحی و تولید شده است. به گفته اساتید تجربه نشان داده است که بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی علاقه ای به درس ریاضی ندارند و در عین حال از آن فراری هستند و برای اینکه به مطالعه این درس نپردازند بهانه های مختلفی می آورند. برخی از دانش آموزان تجربی مطالعه درس ریاضی را چند ماه قبل کنکور شروع می کنند اما غافل از اینکه این کار تنها از نظر خودشان منطقی می باشد. در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع و معرفی ریاضی جامع رشته تجربی حرف آخر خواهیم پرداخت ، همراه ما باشید…

معرفی پکیج ریاضی جامع حرف آخر رشته تجربی

پکیج ریاضی جامع حرف آخر کنکور تجربی در 110 ساعت با تدریس استاد منتظری در اختیار دانش آموزان عزیز قرار می گیرد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور با تهیه این پکیج می توانند کل ریاضی رو آموزش ببینند و همانند رتبه برترهای کنکور در کمتر از 30 دقیقه تمامی سوالات ریاضی را پاسخ دهند. پکیج ریاضی جامع حرف اخر به همراه پکیج کتاب کار به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

متاسفانه داوطلبان رشته تجربی رابطه خوبی با درس ریاضی ندارند و برخی از آن ها بر این باورند که درصد کم ریاضی را می توانند با زیست و شیمی جبران کنند ، اما غافل از اینکه این باور کاملا غلط است و ما امروز قصد داریم به شما ثابت کنیم که درصد کم ریاضی با شیمی و زیست جبران نخواهد شد. با تهیه ریاضی جامع حرف آخر نظام جدید می توانید درصد ریاضی خود را به اوج برسانید.

نحوه تدریس در پکیج ریاضی جامع موسسه حرف آخر چگونه است؟

پکیج ریاضی جامع رشته تجربی حرف آخر دارای ویژگی هایی است که باعث متمایز شدن آن با سایر منابع آموزشی می گردد. اولین ویژگی استفاده از شهودی سازی توسط استاد عبدالرضا منتظری برای تدریس ریاضی. در این روش دانش آموز به جای اینکه مطلب مورد نظر را بشنود و تصور کند به راحتی می تواند آن را لمس و به صورت کامل درک کند. بر اساس بررسی های انجام شده نتیجه به کارگیری روش شهودی سازی در این پکیج افزایش قدرت تسلط داوطلبان می باشد.

ویژگی دوم پکیج ریاضی جامع کنکور تجربی استفاده از الگوسازی است که تاثیر به سزایی بر روی قدرت تست زنی داوطلب می گذارد. درحقیقت الگوهای ابداع شده توسط اساتید روش های جامعی هستند که می توانید تمامی سوالات یک مبحث را حل کنید. علاوه بر این می توانید تمامی تست ها را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهید. برای تهیه پکیج جامع ریاضی حرف آخر رشته تجربی و سایر محصولات حرف اخر هم چون پکیج کامل 6040 می توانید با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید.

ریاضی حرف آخر همراه با استاد منتظری

ریاضی همانند فیزیک در رشته تجربی خصوصا رشته ریاضی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در عین حال در کسب رتبه عالی در کنکور تاثیر بسزایی دارد. یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان در این درس مهم وجود فرمول های زیاد است و بسیاری از دانش آموزان نمی توانند حتی 60 درصد فرمول ها را به خاطر بسپارند و در نهایت در هنگام جواب دادن به سوالات کنکور به مشکل می خورند.

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست با تهیه پکیج ریاضی جامع استاد منتظری و استفاده از روش های آموزشی مدرن می توانید در زمینه ریاضی به یک متخصص و داوطلبی برجسته تبدیل شوید. موسسه حرف آخر به شما اطمینان می دهد که با مشاهده دی وی دی های آموزشی به راحتی می توانید 90 درصد ریاضی را پاسخ دهید. درس ریاضی در بازه های زمانی مختلف نیاز به تمرین و تکرار دارد که خوشبختانه استاد منتظری عزیز با تکرار مباحث در هر دی وی دی این مشکل را برطرف نموده است. در این پکیج استاد عزیز به حل سوالات تالیفی پیش بینی شده کنکور و حل تمامی تست های کنکور می پردازد.

علاوه بر موارد ذکر شده با خرید پکیج ریاضی جامع حرف اخر با قیمت مناسب این امکان برای شما فراهم می شود که از پشتیبانی محصولات، مشاوره اساتید و رتبه برترهای کنکور سال های گذشته برخوردار شوید و به صورت تضمینی در رشته ایده آل خود قبول شده و وارد دانشگاه مورد علاقه خود شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.