استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

موسسه حرف آخر

بیوگرافی استاد پیمان کامیار را از تحصیلات این استاد بزرگوار شروع کنیم. استاد پیمان کامیار دارای مدرک فیزیک حالت جامد می‌باشند. استاد پیمان کامیار مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تبریز و مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه صنعتی شریف تهران دریافت نموده اند. استاد پیمان کامیار برای اولین بار قدم در آموزش فیزیک بر پایه شهودی سازی و حذف فرمول ها نهاده اند و در چند سال اخیر بازخورد مثبت فراوانی به دست آورده است و نتایج درخشانی نیز کسب نموده است. از جمله این نتایج درخشان می‌توان به کسب ۴ درصد ۱۰۰ در فیزیک کنکور ۹۸ توسط دانش آموزان فیزیک حرف آخر اشاره کرد.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان درس فیزیک از مشاورین ارشد
مشاوره و برنامه ریزی رایگان درس فیزیک از مشاورین ارشد

فیزیک یکی از دروسی می باشد که از فرمول های بسیار متعددی تشکیل شده است و علاوه بر مطالب تئوری، بایستی محاسبات ریاضی را نیز در این درس به کار برد. فیزیک یکی از شیرین ترین و دوست داشتنی ترین دروس برای دانش آموزان خواهد بود به شرطی که با جزوه ها و پکیج های مختلف استاد کامیار همراه باشید. شما می توانید با یادگیری بهتر این درس در کنکور نیز موفقیت های بسیار جالبی و خشنود کننده ای را از خود نشان دهید.

سوابق تدریس استاد پیمان کامیار

 • مولف بیش از ۳۰ جلد منبع آموزش فیزیک در انتشارات روا، قلمچی، موسسه حرف آخر و پیام صادرات
 • مدرس دبیرستان های علوی، فرزانگان، نمونه و تیز هوشان
 • مدرس مدرسه بین المللی تهران
 • استاد پروازی برای شهر های ارومیه ، تبریز ، شیراز و ….
 • مدرس مجموعه کامل دی وی دی های آموزش فیزیک حرف آخر
 • مبدع شهودی سازی فیزیک برای اولین بار در ایران
 • مبدع الگو به جای فرمول
 • مبدع الگو های پروانه در نور ، بشکه در خاطن ، ترازو در گرما ، V_T در حرکت شناسی ، سیستم در نیروشناسی ، دایره مثلث در نوسان و ….

فیزیک با استاد کامیار چند مزیت اساسی دارد که در اینجا می خواهیم به بررسی انها بپردازیم. یکی از مهمترین و اصلی ترین دلیل انتخاب فیزیک استاد کامیار می توان به الگوسازی فوق العاده و بی نظیر ایشان به جای فرمول ها و تکنیک های طاقت فرسا اشاره کرد . برای مثال مبحث حرکت شناسی را در نظر بگیرید که در اکثر کتاب های تستی حدود ۵۰ فرمول اصلی و جزیی دارد ولی در مجموعه آموزش های استاد کامیار حتی یک فرمول هم در مبحث حرکت شناسی نداریم بلکه با چند الگوی کلی و با استفاده از نمودار به تمامی مباحث این قسمت پاسخ داده است و تمامی سوالات کنکور را بررسی کرده است.

استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

بقیه مباحث فیزیک نیز به همین روش به زیبایی و ظرافت خاصی تدریس شده است .

از دیگر مزیت های تدریس استاد کامیار می توان به انیمیشن سازی و شهودی سازی مباحث در فیزیک سال اول و پیش۲ اشاره کرد که واقعا قابل تصور و لمس نیستن این مطالب ، ولی با تصویرسازی های زیبای این مباحث کامل بر این مطالب تسلط پیدا می کنید.

با استاد کامیار مشکل فیزیک رفع می شود؟

دیگر نگران نباشید استاد کامیار درس شیرین فیزیک را برای شما عزیزان به صورت مفصل تدریس کرده اند و این درس دشواری که همه ی دانش آموزان حتی از اسم درس فیزیک می ترسند را به صورت الگوسازی و انیمیشن تدریس کردند و هیچ گونه آثاری از فرمول و تکنیک در این درس مشاهده نمی شود.

برای مثال :

درس حرکت شناسی (سینماتیک) که سرشار از فرمول های زیاد و سخت می باشد را فقط با یک الگو تدریس کرده اند که دانش اموز با یادگرفتن این الگو می تواند به همه ی مباحث فیزیک پاسخ دهد. مثلا در پکیج دینامیک شهودی سازی به اوج خود می رسد.

شما قوانین نیوتون را به طور عینی لمس می کنید.احساس می کنید تا حالا با سخت ترین روش ها و از این به بعد با ساده ترین الگو ها یاد می گیرید و در بحث توزیع نیرو، شما با روش بی نظیری خواهید توانست در تمام شرایط تعادلی و غیر تعادلی نیرو را توزیع کنید.

در بحث کشش نخ در حالات مختلف، بدون حفظ کردن می توانید،تمام سوالات را در زمان بسیار کم حل کنید. الگویی به نام  بچه بزرگ و بچه کوچک درست شده، که خیلی جالب و ابتکاری است. فقط توصیه می کنیم این جلسات را ببینید و لذت ببرید.

روش v-t که ترمینال دائمی حل تمام سوالات است، کماکان در مجموعه حرف اخرمی درخشد و بسیاری از مجموعه های رقیب آن را غیر ممکن می دانند.

کل تعداد جلسات این پکیج، ۹ جلسه است و به صورت تعاملی و بحث و پرسش دو نفره اجرا می شود.مباحثی که استاد کامیار آن  را تدریس می کنند تمامی مبحث های مورد نظر در درس فیزیک را با الگو و انیمیشن سازی عالی به شما دانش آموزان عزیز تدریس می کند.

استاد کامیار در کنار استاد منتظری

پکیج فیزیک استاد کامیار و حرف آخر 

 استاد پیمان کامیار حرف آخر  با ارائه بهترین و بی نظیرترین سابقه ی تحصیلی از خود توانسته است توجه بسیاری از دانش آموزان و معلمان را به سوی خود جلب کند. اگر شما نیز به دنبال لیستی از اسامی پکیج فیزیک استاد کامیار هستید می توانید از وب سایت پیش روی خود پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را در سبد خرید خود قرار دهید از مهمترین این پکیج های پیمان کامیار مدرس فیزیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فیزیک جامع نظام قدیم حرف آخر
 • الکتریسیته ساکن و خازن حرف آخر
 • مدار و مغناطیس حرف آخر
 • دینامیک فیزیک و حرف آخر
 • فیزیک کامل و حرف آخر
 • فیزیک سال دهم و دوازدهم حرف آخر
 •  فیزیک سال اول و دوم حرف آخر

شما نیز می توانید با توجه به پکیج مورد نیاز خود، اقدام به خرید یکی از بهترین این پکیج ها داشته باشید تا بتوانید در سال تحصیلی جدید درس فیزیک خود را با خیال راحت و آسان آموزش دیده و بهترین و عالی ترین نمره درسی را در درس فیزیک به دست بیاورید.

تماس با مشاوران ارشد حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد حرف آخر

استاد کامیار از چه روش هایی برای تدریس در پکیج خود استفاده کرده است ؟

استاد کامیار با استفاده از الگوسازی، شهودی سازی، انیمیشن سازی، نقشه ی راه درس بسیار دشوار فیزیک را برای دانش اموزان عزیز راحت کرده است. نحوه ی تدریس به گونه ای است که علاوه بر تدریس درس به صورت الگو و انیمیشن تست های کنکور حل گردیده و حتی در طول درس مرور و تمرین شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.