استاد عبدالرضا منتظری

موسسه حرف آخر

شاید برای شما عزیزان دانش آموز و داوطلب کنکور این سوال پیش آمده باشد که اساتید حرف آخر دارای چه ویژگی ها و چه دانش هایی هستند که به تدریس و تهیه محصولات حرف آخر پرداخته اند به همین دلیل ما در این بخش به بررسی و تحلیل بیوگرافی عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی حرف آخر پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید در مورد این استاد با دانش و تجربه اطلاعات بسیار کاملی را به دست بیاورید و با خیال راحت و آسوده بتوانید از این محصولات بی نظیر استفاده کنید. موسسه حرف آخر همیشه بر این تلاش بوده است تا با جمع آوری بهترین اساتید بتواند بهترین اطلاعات ممکن را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تدریس کند تا آنها بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

عبدالرضا منتظری حرف آخر

استاد منتظری، متولد سال ۱۳۵۲ و موسس حرف آخر از اساتید برجسته ریاضی در کشور است. عبدالرضا منتظری، تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی پلیمر و در دانشگاه صنعتی اصفهان سپری کرده است. الگوسازی، استفاده از انیمیشن و شهودی‌سازی مطالب، روش ابداعی استاد منتظری است. استاد عبدالرضا منتظری با بیش از ۲۵ سال سابقه تدریس در زمینه کنکور و ریاضی به یکی از برجسته‌ترین اساتید در کشور تبدیل شده است. ایشان موسسه حرف آخر را با بهترین اساتید کشور تاسیس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور با استفاده از آموزش‌های استاد منتظری بهترین رتبه‌ها را در کنکور سراسری کسب می‌کنند.

 استاد منتظری را میتوان بنیان گذار موسسه کنکوری حرف آخر دانست که توانسته است با جمع آوری بهترین اساتید موجود در ایران، این مجموعه بی نظیر را برای کمک به داوطلبان کنکوری به وجود بیاورد. به همین دلیل ما در این بخش به بیوگرافی عبدالرضا منتظری حرف آخر میپردازیم تا تمامی سوابق ایشان را در دوران آموزش ریاضی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با اطمینان به تهیه این محصولات بپردازید. همانطور که اطلاع دارید درس ریاضی یکی از سخت ترین دروس موجود در کنکور می باشد که دارای قواعد و فرمول های بسیار زیادی می باشد به همین دلیل استاد منتظری توانسته است با استفاده از دانش و اطلاعات خود به تدریس تمامی این مباحث ریاضی بپردازد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر یا تماس با مشاوران مجموعه که شماره های تماس در همین سایت موجود است، به تهیه و استفاده از محصولات زیر بپردازید و به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و درصد های بالا در درس ریاضی و سایر دروس را برای خود به ارمغان بیاورید.

عبدالرضا منتظری کیست؟

تحصیلات استاد منتظری : 

کارشناسی مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان

سابقه تدریس استاد منتظری:

مدرس مدعو از طرف آموزش و پرورش جهت تدریس الگو ها و روشهای جدید ریاضی برای معلمان ریاضی در همایشهای استانی آذربایجان غربی ، همدان ، مازندران ، قزوین و هرمزگان

۲۰ سال سابقه تدریس

مدرس برنامه  نکته ها در شبکه آموزش از سال ۸۳  الی ۸۹

مدرس ریاضی در مدارس معلم ، ملاصدرا ، دانشمند ،  دانش ، بهار ، دانشجو

مدرس بیش از ۵۰۰ جلسه آموزش تصویری فول انیمیشن ،در نشر دیجیتال حرف آخر و ابداع کننده الگوهای جدید ریاضی برای درک بهتر مفاهیم ریاضی

تالیفات استاد منتظری حرف اخر :

مولف کتابهای حسابان و دیفرانسیل شروع آسان و کتابهای کوچک کانون فرهنگی آموزش

مدرس بیش از ۴٠٠ جلسه آموزش تصویری(دیجیتال)در درس ریاضی دبیرستان و کنکور
مدرس روشهای جدید آموزش ریاضی برای معلمان ریاضی در استانهای مازندران ، همدان ، آذربایجان غربی ، قزوین ، هرمزگان و … به دعوت آموزش و پرورش
مدرس ریاضی در شبکه آموزش در سال های ٨٣ تا ٨٩

مولف کتاب دیفرانسیل نوبل

مولف کتاب ریاضیات پایه و دیفرانسیل گاما

مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه حرف آخر (این کتاب دارای مجوز علمی و محتوایی از آموزش و پرورش تهران و مورد تائید اکثرگروههای ریاضی استانهای مختلف می باشد)

مولف بیش از ۳۰ عنوان کتاب مبحثی در انتشارات گزینه اول

رشته تدریس : ریاضیات دبیرستان و کنکور
سابقه تدریس : ١٨ سال
مدرک تحصیلی : مهندسی پلیمر (صنعتی اصفهان)
تاریخ تولد : ١٣۵٢
تالیفات : مولف ١٠ عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی

مراکز تدریس : مدارس غیر انتفاعی مناطق١ ، ٢ ، ۴ ، ۵

توضیحات بیشتر : مدیر انتشارات کتاب و نشر دیجیتال حرف آخر
زمینه فعالیت : تولید محتویات آموزشی دیجیتال با سیستم فول انیمیشن در تمام دروس و مقاطع ، ضبط برنامه های آموزشی به کمک محتویات تولید شده ، تولید کتب کمک آموزشی و کار و فعالیت.

سوابق تدریس استاد عبدالرضا منتظری

 • کارشناس و مدرس کارنامه ۲۰ در برنامه فرصت برابر
 • ۲۵ سال سابقه تدریس در مدارس کشور
 • فعالیت به عنوان مدرس در برنامه نکته‌ها از شبکه آموزش (سال‌های ۸۳ تا ۹۳)
 • مدرس جلسات آموزشی به صورت تصویری در پکیج‌های حرف آخر
 • مدرس در مدارس صدرا، دانش، بهار و …
 • تدریس در مدارس غیرانتفاعی مناطق ۱، ۲، ۴ و ۵
 • مدیر انتشارات کتاب و نشر دیجیتال حرف آخر
 • مدرس صدا و سیما در شبکه‌های یک، سه و پنج

پکیج‌های ریاضی استاد منتظری

نظام جدید

 1. ریاضی جامع ۱ رشته ریاضی حرف آخر: این پکیج شامل ۹ حلقه dvd است. این پکیج مخصوص داوطلبان نظام جدید است و به صورت یک تدریس ۵۰ ساعته در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
 2. ریاضی ۶۰۴۰  (نظام جدید): این پکیج آموزشی در ۶ حلقه dvd و کتاب کار تهیه شده است. عبدالرضا منتظری در این پکیج به طور کامل تمامی مفاهیم ریاضی را با روش‌های بسیار ساده و کاربردی توضیح داده است.
 3. ریاضی جامع ۱ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): دانش‌آموزان و داوطلبان دیگر نیازی به حفظ فرمول ریاضی ندارند. این پکیج فرمول‌های ریاضی را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند. این پکیج ۷۰ ساعته به بهترین شکل مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهد.
 4. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته ریاضی): این پکیج ۷۰ ساعته به راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان را در یادگیری ریاضی کمک می‌کند. پکیج جامع ۲ دارای ۹ حلقه dvd است.
 5. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): استاد منتظری در یک پکیج ۵۰ ساعته مفاهیم ریاضی را به بهترین شکل تدریس می‌کند.
 6. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست: این پکیج توسط استاد منتظری و دپارتمان زیست تهیه شده است. پکیج محاسبات ۹ ساعت تدریس و حل تست دارد.
 7. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر: این پکیج برای دانش‌آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید مناسب است. این پکیج شامل ۱۰ ساعت تدریس و حل تست توسط استاد منتظری است.

نظام قدیم

 1. ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر: این پکیج شامل ۱۴ عدد dvd و ۵۰ ساعت تدریس است.
 2. ریاضی جامع ۱ حرف آخر (نظام قدیم): این پکیج توسط استاد عبدالرضا منتظری برای داوطلبان نظام قدیم تهیه شده است.
 3. ریاضی ۶۰۴۰ (نظام قدیم): این پکیج شامل ۴۵ ساعت تدریس و حل تست است.
 4. مقاطع مخروطی حرف آخر (نظام قدیم)
 5. هندسه ۱ حرف آخر نظام قدیم
 6. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر
 7. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست

کتاب های تالیفی استاد عبدالرضا منتظری

 1. مولف چندین کتاب ریاضی در موسسه گزینه اول
 2. مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه
 3. کتاب‌های کوچک موسسه قلم‌چی
 4. مدرس کتاب‌های دیفرانسیل نوبل
 5. مدرس روش‌های نوین در آموزش
 6. تالیف کتاب‌های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان
 7. مولف کتاب‌های کوچک کانون فرهنگی آموزش
 8. کتاب دیفرانسیل گاما
 9. مولف ۱۰ عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی

سخن پایانی

استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از سه روش یادگیری، تمرین و دوره به خوبی درس ریاضی را تدریس می‌کند. تمامی داوطلبانی که از کتاب‌ها و پکیج‌های استاد منتظری استفاده می‌کنند نتایج قابل قولی در کنکور به دست می‌آورند. یکی از دروسی که بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان در کنکور با آن مشکل دارند درس ریاضی است. استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از پکیج‌های حرف آخر، این درس را بهترین شکل تدریس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور برای مشاهده محصولات و تدریس‌های استاد منتظری می‌توانند به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنند.

شماره تماس عبدالرضا منتظری چند است؟ و چگونه با استاد منتظری در تماس باشیم؟

استاد منتظری شماره تماس مستقیمی ندارند. شما می‌توانید جهت ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر و پرسش سوالات خود با شماره های این سایت تماس بگیرید.

چه چیزی باعث شد که استاد منتظری تا این حد مشهور شود؟

استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از روش تدریس نوین و ایده های تازه انقلاب عظیمی در سبک آموزشی کشور ایجاد کرد که برای داوطلبان عزیز بسیار مثمر ثمر واقع شد.

آیا استاد منتظری فقط در فیلم های آموزشی درس ریاضی حضور دارند؟

خیر، ایشان در سایر فیلم های آموزشی در کنار استاد مربوطه نقش دانش آموزان را ایفا می کنند.

عبدالرضا منتظری کیست؟

موسس و مدیرعامل مجموعه کنکوری و آموزشی حرف آخر می باشند و تدریس درس ریاضی هم با خود استاد منتظری هست.

شماره حساب استاد عبدالرضا منتظری کدام است؟

شماره های حساب های ایشان توسط مشاورین حرف آخر به داوطلبان اعلام می شود و شما می توانید در صورتی که مطمئن شدید شماره کارت ارائه شده به نام استاد منتظری ( و معمولا بانک مسکن ) باشد، اطمینان حاصل نمایید که شماره کارت اعلام شده معتبر می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.