نامعادله نهم

موسسه حرف آخر

نا معادلات ریاضی رشته ریاضی یکی از مباحث مهمی است که علاوه بر اینکه قسمتی از تست های کنکور درس ریاضی را شامل می شوند در درس های دیگری مانند فیزیک و شیمی نیز کاربرد دارد زیرا در انجام محاسبات این درس ها داوطلب نیازمند تسلط به مبحث نا معادلات هستند تا بتوانند نتیجه نهایی این دروس را به درستی بدست بیاورند اما داوطلبان با مشکلاتی مثل مشکل و دشواری سوالات و یاد نگرفتن مناسب مباحث به دلیل آموزش اشتباه هستند اما دیگر لازم نیست برای ریاضی دغدغه ای داشته باشید زیرا موسسه حرف آخر و اساتید آن اینجا هستند تا مشکلات شما را برطرف نمایند.مجموعه نا معادلات ریاضی رشته تجربی نیز توسط موسسه حرف آخر به انتشار رسیده است .

در دی وی دی های آموزشی ریاضی موسسه کنکوری حرف آخر که آموزش استاد منتظری هستند همه مطالب مورد نیاز برای حل تست ها بدون کم و کاست تدریس میشوند و دانش آموزان میتوانند پس از خرید دی وی دی های آموزشی نا معادلات سال نهم ریاضی  و نگاه کردن فیلم های تدریسی به حل تست ها اعم از مشکل بپردازند و بتوانند درصد زیادی از درس ریاضی را در کنکور بزنند.با خرید فیلم های آموزشی نا معادلات ریاضی نهم میتوانید به تدریس بی نظیر استاد منتظری که با استفاده از روش هایی مانند الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مباحث می پردازند دسترسی پیدا میکنید و میتوانید درصد بالایی از این درس را بزنید و قبولی خود در رشته های تاب دانشگاه را تضمین کنید .

حل سریع نامعادلات به سبک استاد منتظری در موسسه حرف آخر

معرفی مبحث های بی نظیر استاد منتظری در موسسه حرف آخر

دی وی دی های آموزشی ریاضی انتشارات حرف آخر که آموزش شیوه های اختراعی استاد منتظری است همه مطالب مورد نیاز برای حل تست ها بدون کم و کاست آموزش داده شده است و داوطلب نیازمند تسلط به مبحث نا معادلات هستند تا بتوانند نتیجه نهایی این درس ها را به درستی کسب کنند اما دانش آموزان با مشکلاتی مانند سختی و دشواری سوالات و عدم فراگیری مناسب مباحث به علت تدریس اشتباه هستند اما دیگر لازم نیست برای ریاضی دغدغه ای داشته باشید چون موسسه کنکوری حرف آخر و اساتید آن اینجا هستند تا مشکلات شما را حل کنند . مجموعه معادلات و نا معادلات ریاضی رشته تجربی نیز توسط موسسه حرف آخر به انتشار رسیده است .

سبک آموزش نامعادلات استاد منتظری در موسسه حرف آخر

نحوه آموزش در پکیج ریاضی نامعادلات سال نهم هم مانند سایر پکیج های موسسه حرف آخر روش شهودی سازی می باشد. استاد عبدالرضا منتظری که خود بنیان گذار این روش نوین و کار آمد است، درس ریاضی را با استفاده از انیمیشن و تصویر، و فقط با به کار بردن چند الگو تدریس می کند.مزیت بارز این روش آموزش، این است که شما دیگر با حجم زیادی از فرمول ها مواجه نیستید و نیازی به حفظ کردن آنها نخواهید داشت.

استفاده از این نقشه راه و الگوها باعث می شود که یادگیری ریاضی برای داوطلبان به صورت مفهومی باشد. و به این علت که نیم کره سمت چپ را فعال میکند، مطالب در ذهن تثبیت خواهد شد.همه این خصوصیات در  پکیج نامعادلات سال نهم با تدریس استاد منتظری، باعث شده است که  مورد استقبال تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخری قرار گیرد.

حل نامعادلات به سبک حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

مبحث نا معادلات ریاضی در رشته ریاضی

در دی وی دی های آموزشی ریاضی موسسه حرف آخر که تدریس استاد منتظری هستند همه مطالب مورد نیاز برای حل تست ها بدون کم و کاست ارائه میشوند و دانش آموزان میتوانند بعد از خرید دی وی دی های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی رشته ریاضی و تماشا کردن فیلم های تدریسی به حل تست ها اعم از دشوار بپردازند و بتوانند درصد بالایی از درس ریاضی را در کنکور کسب کنند. با تهیه فیلم های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی رشته ریاضی میتوانید به تدریس فوق العاده استاد منتظری که با استفاده از شیوه هایی مانند الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مباحث می پردازند دسترسی پیدا میکنید و میتوانید درصد زیادی از این درس را بزنید و قبولی خود در رشته های تاب دانشگاه را تضمین کنید .

روش صحیح خواندن درس ریاضی در موسسه حرف آخر

ویژگی های پکیج نامعادلات پایه نهم استاد منتظری

همان طور که در بالا اشاره کردیم ویژگی پکیج نامعادلات سال نهم حرف آخر که آن را از دیگر منابع کنکور متمایز ساخته روش اموزش آن می باشد. دانش آموزان با استفاده از این پکیج می توانند به شکل پایه ای ریاضی را فرا بگیرند. بعد از آموزش با تعدادی از تست های مربوط به مبحث خوانده شده مواجه هستید.

نکته دیگر که باید آن را ذکر کنیم ارسال کتاب کار حرف آخر همراه با پکیج ها است که نیاز به یادداشت برداری زمان دیدن فیلم نخواهد بود. به عبارت دیگر پکیج نامعادلات سال نهم در کم ترین تایم بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر فیلم های آموزشی حرف آخر را دیده باشید متوجه تشابه بیش از پنجاه درصدی با سوالات  کنکور خواهید شد. شما داوطلبان عزیز با تهیه پکیج نامعادلات سال نهم حرف آخر ۷۰ درصد از سوالات ریاضی را در کنکور با اطمینان از آن خود کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

شیوه تدریس این پکیج چگونه است؟

روش تدریس در پکیج ریاضی نامعادلات سال نهم هم مانند ذیگر پکیج های موسسه حرف آخر متد شهودی سازی می باشد. استاد عبدالرضا منتظری که خود بنیان گذار این روش نوین و کار آمد است، درس ریاضی را با استفاده از انیمیشن و تصویر، و صرفا با به کار بردن چند الگو آموزش می دهد .مزیت بارز این روش آموزش، این است که شما دیگر با حجم زیادی از فرمول ها روبرو نیستید و نیازی به حفظ کردن آنها نخواهید داشت.

 آیا تدریس دی وی دی های حرف آخر مانند نمونه هایی که در وب سایت رسمی حرف آخر قرار دادید ، می باشد؟

در جواب باید بگوییم که نه تنها کامل و جامع بلکه بهتر نیز هست.کافیست نمونه تدریس ها را مشاهده نمایید و بعد چند تست از کنکور و کتب دیگر حل کنید.

برای سفارش پکیج های حرف آخر چه کار باید بکنیم؟

با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس گرفته و پکیج مورد نظرتان را سفارش دهید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.