مشاور حرف آخر و ارتباط با مشاوره تلفنی کنکور

موسسه حرف آخر

با توجه به اینکه کنکور سال  97 و 98  نیز مانند سال های اخیر بسیار مفهومی شده بود و با توجه به اینکه مطابقت هایی که کنکور امسال با تدریس اساتید موسسه حرف آخر داشت، امروز می خواهم مشاوره توسط مشاورین تیم رتبه برتر موسسه حرف آخر را به شما معرفی کنم. دوستان عزیزی که از موسسه حرف آخر پکیج تهیه کرده اند و یا میخواهید تهیه کنید، باید با برنامه‌ریزی پیش رفته تا بتوانند بهترین نتیجه را در کنکور از آن خود کنند. شما از طریق تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر و این سایت بهترین مشاورهای کنکور برایتان انتخاب می شود و به آن ها بگویید که نحوه‌ی نکته برداری و همه آنچه را که در این مسیر لازم دارید را برای شما توضیح دهند تا آن ها با روش اصولی برنامه ریزی و نکته برداری شما را آشنا کنند.

همیشه موفقیت در کنکور شامل چندین اصل می باشد که برنامه ریزی که بر پایه خود شناسی و برنامه ریزی استوار می باشد باید رعایت شود تا همیشه دانش آموزان بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنند، دوستان عزیز شما باید موفقیت خود را در کنکور با اصولی که پایه و اساس آن منبع خوب برنامه‌ریزی و پشتکارتان می باشد تضمین کنید و این نکات را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و به هدفتان برسید پس نباید وقت را تلف کنید و از همین فرصت هایی که در تابستان  وجود دارد، به غنیمت شمرده و پیش بروید.

مشاوره کنکوری موسسه حرف آخر

مشاوران حرف آخر ، همراه همیشگی کنکوری ها در کنکور

مشاوران حرف آخر یاور شما در سخت ترین شرایط هستند، در این مطلب سعی میکنیم ویژگی های مثبت یک مشاور خوب رو ذکر کنیم و بدونید مشاورها در طول سال منتهی به کنکور چه قدر میتوانند برایتان مفید واقع بشند!ممکن است برای شما دانش آموزان عزیز این سوال مطرح شود که وجود یک مشاور در کنارتان تا روز آخر چه مزیت هایی دررشد و پیشرفت شما خواهد داشت؟

کنکور سراسری یک دنیای ناشناخته برای تمام کسانی است که برای بار اول در آن شرکت میکنند. اگر فردی راه بلد و قابل اعتماد در طول این مسیر پر پیچ و خم در کنار دانش آموز قرار گیرد و درست ترین راه را برای رسیدن به مقصد را به او نشان دهد او به سلامت به مقصد نمیرسد؟ بدون شک پاسخ مثبت است . مشاوران راه بلد با در اختیار قرار دادن تجربیات خود به دانش آموزان درست ترین شیوه های مطالعاتی را نسبت به شرایط او تعیین میکنند و نمی گذارند هیچگاه از مسیر مشخص شده به بیراهه سوق داده شود.

در آخرین سال تحصیلی متوسطه، دانش آموزان به پل حساسی به نام کنکور نزدیک میشوند که حال و هوای دنیای آن، با دنیایی که دانش آموزان تا کنون آن را تجربه کرده بودند، بسیار متفاوت است . از از نحوه مطالعه و برنامه ریزی بگیرید تا نحوه آزمون دادن و جمع بندی ها ، نیاز است تا دانش آموز با بهترین شیوه ها آشنا باشد. چرا که در این مرحله حساس حرف نخست را زمان میزند. کمبود زمان برای پوشش تمام و کمال مباحث کنکور امری به نسب دشوار تلقی میشود.

اما برای دانش آموزی که با یک مربی و مشاور کار بلد راه را طی میکند، این مسیر نه تنها دشوار نیست، بلکه مانند یک سرازیری میتواند با سرعت در آن حرکت کند. مشاوران موسسه حرف آخر دانش آموزان را در هیچ مرحله ای تنها نمی گذارند و با آنالیز شیوه های مطالعه و در نظر گرفتن شرایط زندگی آنها ، بهترین و مناسب ترین برنامه ها را برای آنها در نظر میگیرند. پس از اتمام جلسه کنکور نیز دانش آموزان وارد فاز دیگری میشوند که از خود کنکور نیز به مراتب پر اهمیت تر است! انتخاب رشته تحصیلی و نحوه انتخاب رشته .

موسسه حرف آخر در این مرحله نیز قدرت مشاوران خود را به همگان ثابت نموده است . اگر شما با روش های مطالعاتی حرف آخر پیش روی کنید بدون شک با صرف کمترین زمان بهترین بازدهی را خواهید داشت و به مقصد مورد انتظارتان خواهید رسید.

چرا به مشاوره کنکوری حرف آخر نیاز داریم؟

 اینکه برای کنکور چه درسی را کی بخوانیم را همه می دانند اما بحث اصلی بازدهی بالای شیوه مطالعه (درصد بالا زدن دروس)، استفاده بهینه از زمان و یادگیری صحیح دروس است. اینها وظایفی است که یک مشاور کار بلد باید داشته باشد. با توجه به اینکه دانش آموز فرصت محدودی برای مطالعه در کنکور دارد لذا استفاده از روش آزمون و خطا (کدام روش درست است و…) عاقلانه نیست.

اینجاست که نقش مشاور بیش از پیش احساس می شود. و شما با استفاده از یک مشاور کار بلد و تخصصی که قبل از شما این مسیر را رفته و موفق شده است، به نتایج فوق العاده دست پیدا کنید برای ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتر و مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید از طریق شماره تماس معرفی شده در این سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی حرف آخر و قانون های آن

مشاوره تلفنی حرف آخر خدمتی جدید از تیم حرف آخر است که به شما کمک می کند تا تمامی سوالات مشاوره ای خود را بپرسید و بهترین نتیجه ها را بگیرید. شناسایی دقیق مسیر رسیدن به هدف در کنکور بسیار مهم است. هم اکنون می توانید با متخصص ترین های مشاوره کنکور حرف آخر بصورت تلفنی مشاوره داشته باشید و هرآنچه لازم است را بیش از پیش به خوبی بیاموزید.

از شما میخواهیم که تمامی سوالات خود را آماده داشته باشید و سوالات را سریع بپرسید تا دانش آموز دیگری که پشت خط میباشد هم زیاد منتظر وصل شدن تماس نباشد…

1- مشاوره تلفنی صرفا برای پرسش و پاسخ می باشد و در این تایم لطفا تقاضای برنامه نکنید برای برنامه ریزی ویژه باید در طرح های حرف آخر ابتدا ثبت نام بکنید.

2-اگر منابع را به صورت کامل از مشاور دیگری تهیه کرده اید، موسسه حرف آخر به هیچ وجه نمیپذیرد که مشاور شما تعویض شود حتما باید محصولی باشد که از طریق مشاور جدید تهیه شود تا موسسه اجازه مشاوره را صادر کند.

(این صحبت مخصوص ثبت نام در کل برنامه ها میباشد نه مشاوره یک جلسه ای)

3-لطفا در ابتدای مکالمه اگر از قبل با مشاور در ارتباط بوده اید مطرح کنید.

4-توجه داشته باشید که حتما در مشاوره تلفنی حرف آخر ابتدا تماس بگیرید وقت قبلی بگیرید تا با داشتن وقت  بیشتری و با خیال راحت جواب سوال هایتان را بگیرید.

5-به هیچ عنوان مشاوره خصوصی در حرف آخر وجود ندارد لطفا اصرار نفرمایید که با هزینه مشاوره داده شود چون مشاوره اصولا باید رایگان باشد،مشاوره تلفنی حرف آخر صرفا بر اساس ثبت نام شما در موسسه خواهد بود منظور مشاوره دائمی است، یک جلسه را همه میتوانند استفاده کنند.

مزایا و معایب مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور محدودیت مکانی ندارد. شاید این مهم ترین دلیل برتری مشاوره تلفنی کنکور نسبت به مشاوره تلفنی کنکور باشد. با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور ندارید و از هر جای ایران با هر گونه امکانات رفاهی صرفا با دسترسی به یک تلفن ثابت می توانید به بهترین های مشاوره تلفنی کنکور وصل شوید. درواقع می توان گفت بیشترین استقبال از مشاوره تلفنی کنکور برای کسانی است که دسترسی مناسبی به امکانات مشاوره ای ندارند و یا تمایل کمتری به مشاوره حضوری دارند.

برای کسی که قصد دارد از مشاوره تلفنی کنکور استفاده کند تنها کار فشردن دکمه های تلفن و شماره گیری است. اما اینکه چه کسی قصد دارد در آن سمت تلفن به شما پاسخ بدهد اصلی ترین رکن مشاوره تلفنی کنکور است. واقعیت این است که کسی که قصد دارد مشاوره تلفنی کنکور بدهد باید توانایی های بسیار بیشتری نسبت به یک مشاور حضوری داشته باشد. زیرا مشاوره حضوری شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد اما در مشاوره تلفنی کنکور مشاور هیچ درک فیزیکی از طرف مقابلش ندارد و باید مهارت های بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه هایش را از راه دور انتقال دهد.

حال هرچقدر اهمیت مشاور در مشاوره تلفنی کنکور را بیشتر در می یابیم، حساسیت و وسواس بیشتری باید در انتخاب یک مشاور برای مشاوره تلفنی کنکور بخرج دهیم. آنقدر که فارغ از بحث انتقال مطلب درمشاوره تلفنی کنکور ، مبحث صحت اطلاعات نیز همیشه مشکل بزرگ بعدی در مشاوره تلفنی کنکور بوده است.

مشاور غیر حضوری اغلب با شاگرد فاصله زیادی داره و از طریق تماس تلفنی یا اینترنت و پیام رسان ها با شاگردش در ارتباطه. بعضی بچه ها ارتباط نزدیک تر با مشاور رو بیشتر از این حالت میپسندند. اما این به معنی دوستی کمتر با مشاور نیست. معمولا مشاور با شاگرد اختلاف سنی کمتری داره. بعضی حرف ها هست که آدما نمیتونن رو در رو با آدمای دیگه مطرح کنن؛ مشاوره غیر حضوری این امکان رو میده تا شاگرد بدون اینکه مشاور رو ببینه حرف هاش رو راحت بزنه و مشکلاتش رو در میون بذاره.

تو این حالت مراجعه به مشاور به شدت راحته. شاگرد میتونه هر وقت خواست به مشاورش پیام بده. هر وقت خواست میتونه با مشاور هماهنگ کنه و تلفنی باهاش صحبت کنه. هیچ تشریفاتی هم لازم نیست. هم مشاور راحت تر هست و هم شاگرد. با هزینه یکسان، تعداد جلساتی که شاگرد میتونه با مشاور صحبت کنه حداقل دوبرابر مشاوره غیر حضوری هست. 

در مشاوره غیر حضوری پیگیری منظم مشاور رو داریم. بعضی وقتا شما انگیزه درس خوندن رو ندارین و سراغ مشاور حضوری هم نمیرین اما وقتی مشاور غیر حضوری داشته باشین هر شب وضعیت درسی تون رو چک میکنه و بهتون اجازه نمیده از مسیر درست خارج بشین (حداقل توی کنکور کمپانی اینطوریه).

مشاوره حرف آخر برای کنکور 99

هر ساله دانش آموزان برای به دست آوردن رتبه های بهتر و تراز اول در نظام آموزشی خود به دنبال راه و روش هایی هستند، که یکی از خصوصیت های مشاوره حرف آخر برای کنکور 99 ، کمک به دانش آموزان در راستای دستیابی به رتبه های برتر می باشد و همیشه مشاوران ما در تلاش بودند با ارائه بهترین راهکارها  برای به تحقق رسیدن خواسته های دانش آموزان کمک به سزایی داشته باشند و به صورت ۲۴ ساعته و بدون دریافت هزینه در اختیار آنها باشند تا هرگونه مشکلات را برای دانش آموزان حل کرده و یا به سوالات و ارائه برنامه ریزی های درسی راهکارهایی ارائه دهند که مسلماً تا به اینجا کاملا تاثیرگذار بوده و هر ساله دانش آموزان با استفاده از پکیج های آموزشی حرف آخر و همچنین استفاده از مشاوره رایگان این موسسه به رتبه های ایده آل و برتر دست پیدا کردند که امیدواریم شما هم در کنکور ۹۹ یکی از این دانش آموزان برتر در کنکور باشید.

ویژگی های مشاور تحصیلی و کنکوری حرف آخر

مشاوران موسسه حرف آخر افرادی هستند که علاوه بر ویژگی های بالا باید دارای ویژگی های زیر نیز باشند:

۱- برنامه ای را برای داوطلب تهیه کند که در نظر گرفته باشد دانش آموز چه ساعت هایی را در مدرسه به سر می برد و زمان برای مطالعه ندارد و چه ساعت هایی بهترین بازدهی را دارد و در نهایت چه ساعت هایی بازدهی داوطلب خیلی کم شده و در نهایت به صفر می رسد.

۲- همیشه به داوطلب خود انگیزه داده و او را از لحاظ اعتماد به نفس در سطح بالا نگهدارد.

۳- در ابتدا به داوطلب خود بگوید که خلاصه نویسی چه تاثیر به سزایی روی مطالعه فرد دارد چرا که زمان مرور می تواند جای استفاده از کتاب از خلاصه های خود استفاده کند و سپس به داوطلب نحوه خلاصه نویسی را بیاموزد تا حتما از این روش استفاده کند.

۴-راه صحیح افزایش ساعت مطالعه را به داوطلب بیاموزد و به او یاد بدهد چطوری به تدریج به ساعت مطالعه خود اضافه کند تا هم بازدهی دانش آموز کاهش پیدا نکند و هم دچار کم خوابی نشود که باز روی بازدهی می تواند اثرگذار باشد.

۵- داوطلب را به هدفش نزدیک کند و بهترین منابع را به داوطلب معرفی کند تا داوطلب با وجود یک منبع عالی و یک مشاور و برنامه ریز فوق العاده فقط با داشتن سعی و تلاش فراوان موفقیت خود را حتمی سازد.

یکی از فاکتور های مهمی که موسسه حرف آخر رو با سایر موسسات کشور متمایز می کنه وجود مشاوران با انگیزه و پرتلاش هست که باعث شده با تماس ها و پیگیری های منظم و به موقع رضایت دانش آموزان زیادی رو در سراسر کشور کسب کنه.

نکته حائز اهمیتی که وجود داره این هست که مشاوران این مجموعه بزرگ، خودشون رتبه های خوب کنکور بودن و تو بهترین دانشگاه های تهران تحصیل کردن و به خوبی کنکور و چالش های اون رو می شناسن و به همین خاطر باعث قوت قلب دانش آموزان حرف آخری شده اند.

موسسه حرف آخر پلی برای ارتباط با رتبه های برتر

آیا بهترین گزینه برای مشاور ، کسی نیست که چندی پیش راهی را رفته باشد و تجربیات خود را از آن مسیر به دیگران به اشتراک گذارد؟

بدون شک درست ترین فردی که میتواند شما را از موانع راه کنکور بر حضر دارد کسی نیست جز دانش جویانی که در سال گذشته کنکور شرکت کرده اند و بهترین رتبه را کسب نموده اند. موسسه حرف آخر با ایجاد پلی ارتباطی میان کنکوری ها و رتبه برتر ها ، روشی در پیش گرفته است تا ، دانش آموزان عزیز بتوانند از نصیحت های رتبه های برتر بهره بگیرند و درست ترین راه را تا رسیدن به رشته مورد نظر شان در پیش بگیرند.

و حتی از این هم فرا تر رفته ایم! مشاور رتبه برتر شما را کسی قرار میدهیم که هم اکنون در دانشگاه و حتی رشته مورد نظر شما در حال تحصیل است! با این روش فوق العاده ، تمام لوازم مورد نیاز رتبه برتر شدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چه زمانی باید از مشاوران کنکور انتظار بالایی داشت؟

دوستان عزیزم برای این که هم شما بتوانید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید و از این خدمات راضی باشید هم مشاوران از عملکرد شما راضی باشند باید بین شما یک رابطه متقابل وجود داشته باشد اما چطور؟ خب خیلی از شما دوستان عزیزم انتظار بسیار بالایی از مشاور دارید اما باید این را بدانید که در صورتی می توانید این انتظار را داشته باشید که تمامی انتظارات مشاور خود را برآورده کنید چرا که وقتی مشاور به داوطلب برنامه را می دهد تا درسش را بخواند یا از او پیشرفت حتی در حد بسیار کمی می خواهد باید داوطلب به خوبی آن ها را اجرا کند.

وقتی داوطلب به جای هفت ساعت مطالعه ای که مشاور گفته فقط سه ساعت مطالعه دارد و همچنین درصدهای پایین را کسب می کند در حالی که می تواند از تحلیل تست زنی ای که مشاورش به او یاد داده استفاد کند و این کار را انجام نمی دهد و باز هم همان غلط ها را تکرار می کند به نظرتان واقعا می شود از مشاور انتظار معجزه داشت.

حالا برعکس اش را هم اشاره کنم داوطلبی به موقع کار خود را انجام می دهد ولی مشاور میل و رغبتی از خود نشان نمی دهد مسلما داوطلب دچار افت انگیزه میشود. پس به قول معروف نه رومی رومی نه زنگی زنگی. پس هر دو طرف باید برای رسیدن به یک هدف که آن هم موفقیت داوطلب است باید تلاش کنند. اما در این میان تلاش داوطلب باید مضاعف باشد چرا که این درس برای اوست و آینده هم از آن اوست پس تمام هم و غم خود را در این راه می گذارد.

آیا مشاوره کنکور در نتیجه و رتبه قبولی تاثیر دارد؟

مشاوره کنکور برای بعضیا واقعا فایده ای نداره. برای بعضی هاهم معجزه میکنه. دسته اول کسایی هستن که که تکلیف زندگی شون مشخص نیست. نمیخوان اصلا درس بخونن. هدفشون از گرفتن مشاور به قول خودشون گرفتن انگیزه است. اما اشتباه میکنن. اینجور ادما بیشتر دنبال این هستن که یکی بجاشون درس بخونه‌. معمولا به اجبار یا توصیه خانواده مشاوره کنکور میگیرن. اونا هنوز نمیدونن که در آینده میخوان چیکاز کنن. شاید با خودتوت فکر کنین که مشاور باید راهنماییش کنه تا مسیر زندگی ش رو پیدا کنه. این حرف نادرسته چون هر کس ویژگی های خاص خودش رو داره و از یه چیزایی خوشش میاد. خیلی وقتا انتخاب مسیر زندگی منطقی نیست. خب با توجه به شرایط کشور ما منطق میگه همه باید برن تجربی و پزشکی بخونن. و قاعدتا مشاور باید به شاگرد القا کنه که تو راهی جز قبولی پزشکی نداری. توی تصمیمات این چنینی بهتره که ادم حرف قلبش رو گوش کنه و کاری به حرف دوست و اشنا و مشاور کنکور نداشته باشه.
مشاوره کنکور برای بعضی شاگردا معجزه میکنه‌. به شدت اونا رو میکشه بالا.

سخن پایانی

موسسه کنکوری حرف آخر با ارائه دپارتمان مشاوره حرف آخر این امکان را برای تمامی دانش آموزان پشت کنکوری که قصد خرید پکیج از این موسسه را دارند و یا از قبل پکیج ها را خریداری کرده اند و نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی و همچنین پرسش و پاسخ سوالات ، دریافت برنامه ریزی مطالعاتی و … را دارند بتوانند بدون هیچ گونه مشکلی با مشاورین عالی رتبه ما در تماس باشند و به گفتگو با آنها بپردازند.

در نهایت و سخن پایانی باید عرض کنم مشاوره موسسه حرف آخر همواره آماده خدمت به دانش آموزان می باشند  ما در هر روز و هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت تماس های شما هستیم.همچنین برای خرید پکیج های آموزشی این مجموعه می توانید از طریق فروشگاه حرف آخر اقدام کنید.

نقش مشاور تلفنی حرف آخر چیست؟

مشاوران ارشد موسسه حرف آخر با ارائه منابع و برنامه ریزی های اصولی و همچنین تجربیات خودشان می توانند داوطلبان عزیز را روز به روز به هدفشان نزدیکتر کنند.

دلیل انتخاب مشاور کنکوری حرف آخر توسط دانش آموزان چیست؟

مشاوران این مجموعه بزرگ، خودشان رتبه های خوب کنکور بودن و تو بهترین دانشگاه های تهران تحصیل کردند و به خوبی کنکور و چالش های آن را می شناسند و به همین خاطر باعث قوت قلب دانش آموزان حرف آخری شده اند.

برتری مشاور کنکوری تلفنی و غیرحضوری نسبت به مشاور حضوری چیست؟

در مشاوره غیر حضوری پیگیری منظم مشاور رو داریم. بعضی وقتا شما انگیزه درس خواندن را ندارید و سراغ مشاور حضوری هم نمیرید اما وقتی مشاور غیر حضوری داشته باشید هر شب وضعیت درسی تان را چک میکند و بهتون اجازه نمیده از مسیر درست خارج بشوید.

مشاوره تلفنی حرف آخر چه قوانینی دارد؟

مشاوره تلفنی صرفا برای پرسش و پاسخ می باشد و در این تایم لطفا تقاضای برنامه نکنید برای برنامه ریزی ویژه باید در طرح های حرف آخر ابتدا ثبت نام بکنید.توجه داشته باشید که حتما در مشاوره تلفنی حرف آخر ابتدا تماس بگیرید وقت قبلی بگیرید و به هیچ عنوان مشاوره خصوصی در حرف آخر وجود ندارد لطفا اصرار نفرمایید که با هزینه مشاوره داده شود چون مشاوره اصولا باید رایگان باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.