استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از مدرسین با تجربه و شناخته شده موسسه حرف آخر استاد محسن منتظری مدرس ادبیات می باشد. از دلایل شهرت استاد منتظری می توان به شیوه تدریس مدرن و جدید او در تدریس مطالب درس ادبیات و زبان فارسی اشاره نمود. استاد محسن منتظری مدرس ادبیات سال هاست که با استفاده از انیمیشن و داستان سرایی صفر تا صد ادبیات را به دانش آموزان و داطلبان کنکور آموزش می دهد. تاکنون هیچ مدرسی در هیچ موسسه ای چنین کاری را برای آموزش ادبیات انجام نداده است. اگر شما هم به دنبال بیوگرافی، سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف آخر هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید…

محسن منتظری حرف آخر

موسسه حرف آخر با همکاری و تلاش اساتید برجسته کشور بنا شده است. اساتید این موسسه با تجربه و مهارت خود بهترین آموزش ها را در اختیار دانش آموران و دانشجویان عزیز قرار می دهد. استاد محسن منتظری به عنوان یکی از اساتید بنام حرف آخر تاکنون توانسته محبوبیت زیادی را در بین داوطلبین کسب نماید. در ادامه این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با بیوگرافی استاد محسن منتظری و سوابق آموزشی آن در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بیوگرافی استاد محسن منتظری

ما سعی نمودیم در این مقاله اطلاعات کاملی را در رابطه بیورافی استاد محسن منتظری در اختیار شما قرار دهیم. این استاد بزرگوار به عنوان مدرس ادبیات فارسی و زبان فارسی در موسسه حرف آخر فعالیت می کند. همان طور که در مقالات قبل ذکر شد از مهم ترین دروس عمومی در کنکور درس ادبیات است. به همین دلیل هر استادی که اقدام به تدریس این درس می نماید باید از سابقه آموزشی درخشانی برخوردار باشد.

روش آموزشی محسن منتظری به گونه ای است که 90 درصد داوطلبان درس ادبیات را به راحتی یاد می گیرند. این استاد عزیز متولد استان مازندران شهر قائم شهر می باشد و در رشته مهندسی آب مدرک کارشناسی خود را دریافت نموده است. محسن منتظری با توجه به رشته تحصیلی خود سال ها در شرکت آب و فاضلاب فعالیت نموده است و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ادبیات کسب نموده است.

بنابراین با توجه به مدارک تحصیلی که کسب نموده است علاوه بر فعالیت در شرکت آب و فاضلاب به عنوان مدرس ادبیات در موسسه های آموزشی و کنکور فعالیت خود را ادامه داده است. بدون شک استاد محسن منتظری از اساتید برتر و تراز اول موسسه حرف آخر در سطح کشور می باشد.

نام استاد محسن منتظری برای داوطلبان کنکور بسیار آشناست. زیرا این استاد بزرگوار سال هاست که سابقه تدریس در درس ادبیات را دارد و با توجه به شیوه های جدید آموزشی که در حین تدریس این درس به کار می برد توانسته به بهترین شکل ممکن ادبیات و زبان فارسی را به داوطلبین کنکوری یاد بدهند. دانش آموزان و دانشجویان عزیز با تهیه پکیج های آموزشی محسن منتظری توانسته اند در آزمون کنکور و درس ادبیات بالاترین درصد را کسب نمایند.

در بیوگرافی این استاد بزرگوار قابل ذکر است که یکی از چهره های شناخته شده در زمینه تدریس درس ادبیات می باشد. افرادی که در موسسه حرف آخر ثبت نام نموده اند و بسیاری از داوطلبان کنکوری محسن منتظری را به واسطه شیوه تدریس بسیار موفقشان در درس ادبیات می شناسند. با بهره گیری از روش های نوین آموزشی این استاد ، دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند تمامی مطالب را به صورت مفهومی و عمقی یاد بگیرند.

یادگیری ادبیات با استاد محسن منتظری

از دروس بسیار مهم در کنکور درس ادبیات و زبان فارسی می باشد که تاثیر بسیار زیادی در قبولی داوطلبان کنکور و کسب رتبه عالی دارد. با این حال درس ادبیات فارسی از نظر بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور ساده می باشد، اما لازم به ذکر است که سوالات درس ادبیات در کنکور بسیار پیچیده بوده و طراحان سوالات را به گونه ای طراحی می کنند که دانش آموزان و داوطلبان کنکور سردرگم و گمراه شوند.

بدین منظور تهیه یک منبع جامع و کامل که بتوان برای یادگیری درس ادبیات و زبان فارسی از آن استفاده کرد و در آن برای آموزش از روش های نوین استفاده شده باشد، بسیار مهم و ضروری است. استاد محسن منتظری در این زمینه بسیار عالی و موفق عمل نموده و بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور با تهیه پکیج های آموزشی استاد محسن منتظری توانسته اند درصد بالایی را کسب نمایند.

روزمه و سوابق استاد محسن منتظری حرف آخر

محسن منتظری در تمامی پایه های تحصیلی متوسطه اول و دوم تدریس می کند ، به همین دلیل از سوابق بسیار درخشانی برخوردار است. در ادامه معرفی بیوگرافی استاد محسن منتظری حرف آخر که سال ها در بسیاری از مراکز و ادارات دولتی فعالیت داشته است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • به عنوان کارشناس گروه هماهنگی در دفتر آموزش و در وزارت نیرو به عنوان  کارشناس گروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش فعالیت دارد.
 • برای داوطلبین کنکور در موسسه حرف آخر درس ادبیات را تدریس می کند.
 • در عین حال در دوره متوسط اول و دوره متوسط دوم درس ادبیات را برای دانش آموزان تدریس می نماید.
 • از سال 1386 الی 1394 در وزارت نیرو به عنوان کارشناس مسئول بهینه سازی فعالیت نموده است.
 • استاد محسن منتظری درس ادبیات فارسی را در بسیاری از آموزشگاه های کشور تدریس می کند.
 • در بسیاری از شهرهای کشور هم چون ارومیه ، تبریز ، اراک و… درس ادبیات فارسی را تدیس می نماید.
 • ایشان عضو کار گروه سبز وزارت نیرو هستند.
 • به عنوان کارشناس در بخش آب و فاضلاب فعالیت دارد.
 • عضو کار گروه بهینه سازی عرضه و تقاضا آب می باشد.
 • این استاد بزرگوار در شبکه های صدا و سیما به تدریس درس ادبیات فارسی می پردازد.
 • در عین حال در شبکه یک و شبکه آموزش به تدریس درس ادبیات می پردازد.

همان طور که مشاهده می کنید محسن منتظری در زمینه تدریس ادبیات فارسی از سابقه بسیار زیادی برخوردار است ، به همین دلیل توانسته به بهترین نحو این درس را در موسسه حرف آخر تدریس نماید. بسیاری از دانش آموزانی که در کنکور درس ادبیات درصد بالایی را کسی نموده اند این درس با استاد محسن منتظری یاد گرفته اند.

استاد محسن منتظری در زمینه تحقیقات و آموزش گروه ادبیات دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشد. به همین دلیل موفق به عرضه برترین پکیج های آموزشی در بازار شده است. با توجه به اینکه استاد منتظری از دبیران و مدرسان با تجربه و با سابقه در موسسه حرف آخر می باشد از مدارس و مراکز آموزشی زیادی دعوت نامه همکاری دریافت نموده است. همچنین در ادارات و مراکز دولتی بسیاری فعالیت نموده است.

روش های به کار رفته استاد منتظری در یادگیری ادبیات

استاد محسن منتظری برای تدریس ادبیات و زبان فارسی از روش های نوین و خلاقانه ای استفاده می کند. به جرات می توان گفت روش هایی که توسط استاد منتظری برای آموزش به کار گرفته می شود در هیچ موسسه و آموزشگاهی استفاده نشده است. مهندس محسن منتظری برای تدریس ادبیات و زبان فارسی از تصویر سازی و انیمیشن سازی استفاده می کند. به همین دلیل دانش آموزان با به کار گیری نیم کره سمت راست مغز خود، به راحتی تمامی مطالب را به حافظه بلند مدت خود می سپارند و در نهایت به خوبی به سوالات ادبیات در کنکور پاسخ می دهند.

تمامی مباحث ادبیات و زبان فارسی نظام جدید و قدیم توسط استاد منتظری در پکیج های آموزشی حرف آخر ذکر شده اند، بنابراین تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور در هر مقطعی می توانند از پکیج های آموزشی استاد محسن منتظری استفاده کنند. یادگیری تکنیک های آموزشی استاد منتظری باعث می شود تا دانش آموزان و داوطلبان محترم بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن سوالات کنکور را پاسخ دهند. تمامی تکنیک های یادگیری در پکیج آموزشی استاد منتظری ذکر شده است.

اهمیت ادبیات و نقش استاد منتظری در یادگیری آن

درس ادبیات در قبولی داوطلبان کنکور نقش بسزایی را ایفا می کند. اما متاسفانه از نگاه بسیاری از دانش آموزان ادبیات و زبان فارسی درسی ساده است ، لازم به ذکر است که سوالاتی که طراحان در کنکور طراحی می کنند بسیار پیچیده می باشد و در عین پیچیدگی تله هایی را در نظر می گیرند که باعث شده دانش آموزان در حین پاسخ به سوالات دچار اشتباه شوند.

بدین ترتیب توصیه می کنیم اگر قصد دارید مطالعه کنکوری را شروع کنید حتما یک منبع جامع و کامل را تهیه کنید. بهتر است در منبع آموزشی درس مورد نظر از روش های نوین آموزش استفاده شده باشد. تاکنون دانش آموزان و داوطلبان کنکور با تهیه پکیج های آموزشی محسن منتظری توانسته اند در کنکور درس ادبیات ، درصد بالایی را کسب نمایند.

شیوه ی تدریس استاد محسن منتظری چگونه است؟

به جرات می توانیم بگوییم که استاد محسن منتظری برای تدریس و آموزش ادبیات و زبان فارسی روش های جدید و کاملا خلاقانه ای را به کار گرفته است ، به نحوی که در هیچ آموزشگاه و موسسه کنکوری برای تدریس و آموزش از چنین روش های آموزشی استفاده نمی شود. استاد منتظری برای تدریس و آموزش درس زبان فارسی و ادبیات از تصویرسازی و انیمیشن سازی استفاده می کند ، در این صورت نیم کره راست مغز دانش آموزان فعال شده و تمامی مطالب و مفاهیم در حافظه بلند مدت آن ها ثبت خواهد شد ، در نهایت می توانند به خوبی سوالات این درس را در کنکور پاسخ دهند و درصد بالایی را کسب نمایند.

با تهیه پکیج آموزشی استاد منتظری جای هیچ نگرانی نیست زیرا تمامی مباحث درس ادبیات نظام جدید و قدیم در این پکیج آموزش داده می شود ، بنابراین تمامی دانش آموزان به راحتی و بدون هیچ مشکلی از این پکیج استفاده کنند. با استفاده از تکنیک های آموزشی محسن منتظری داوطلبان عزیز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات پاسخ دهند ، این تکنیک ها در پکیج آموزشی استاد منظتری به صورت کامل توضیح داده شده است.

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند برای تهیه هر یک از پکیج های آموزشی محسن منتظری به وب سایت حرف آخر مراجعه نمایند.دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند برای تهیه هر یک از پکیج های آموزشی محسن منتظری به وب سایت حرف آخر مراجعه نمایند.

پکیج آموزشی استاد منتظری

استاد محسن منتظری در تمامی سال های تدریس خود توانسته پکیج های آموزشی بسیاری را برای دانش آموزان و داطلبان کنکور آماده نماید. دانش آموزان می توانند با تهیه پکیج های آموزشی تمامی سوالات را پاسخ دهند و در رشته مورد نظر قبول شوند.

 • آرایه های ادبی نظام جدید حرف آخر
 • آرایه های ادبی نظام قدیم حرف آخر
 • قرابت معنایی نظام جدید حرف آخر
 • قرابت معنایی نظام قدیم حرف آخر
 • لغات و واژگان نظام قدیم حرف آخر
 • زبان فارسی نظام قدیم حرف آخر
 • زبان فارسی نظام جدید حرف آخر
 • ادبیات جامع نظام جدید حرف آخر
 • واژگان و املا نظام جدید حرف آخر
 • تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر
 • ادبیات جامع نظام قدیم حرف آخر
 • تاریخ ادبیات حرف آخر

در صورتی که قصد تهیه هر یک از پکیج های آموزشی استاد محسن منتظری حرف آخر را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام و تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.