دروغ های عبدالرضا منتظری کلاهبردار

موسسه حرف آخر

دروغ و شایعات امروز افراد سودجو و کلاهبرداری که با بدگویی و خراب کردن دیگران با به زبان آوردن عبدالرضا منتظری کلاهبردار است ؟!! واقعا خنده دار است. موسسه حرف آخر استاد منتظری برترین موسسه کنکور ایران شناخته شده و محبوبیت به خصوصی دارد. استاد اعجوبه ای در زمینه تدریس و تولید دی وی دی های آموزشی کنکور می باشد و وجود شایعات همچون عبدالرضا منتظری کلاهبردار و حرف آخر کلاهبردار کوچکترین ارزشی از قدرت وی کاسته نمیشود.

استاد عبدالرضا منتظری برای در اختیار بودن محصولات کنکوری مناسب که لازمه کار هر دانش آموزی می باشد اقدام به ضبط و تهیه دی وی دی های کنکوری متعددی نموده اند که این محصولات برای هر دو نظام تحصیلی یعنی نظام قدیم و نظام جدید و همچنین پایه متوسطه اول موجود هستند تا تمامی عزیزانی که در هر مقطعی در حال تحصیل هستند به منابع قدرتمند کنکوری دسترسی داشته باشند.

کلاهبرداری استاد عبدالرضا منتظری

کلاهبرداری استاد منتظری یکی از طنزهای جالب است که این روزها و بعد از اعلام اسامی رتبه برترهای حرف آخر و مطرح شدن این موسسه به عنوان برترین موسسه کنکوری در سطح کشور بسیار شایع شده است ؛ دانش آموزانی که از پکیج های درس ریاضی استاد منتظری استفاده می کنند همگی با این دروغ ها آشنا هستند و فریب این گونه از افراد را در سایت های خبری نمی خورند.

تصویر سازی ها و انیمیشن سازی ها و همچنین به کار بردن الگوها به جای فرمول های زیاد در آموزش باعث یاگیری آسان و افزایش سرعت و مهارت داوطلبان می شود که می توانند مطالب را در کمترین زمان و با راندمان بالا آموزش ببینند و به دلیل این که هیچ موسسه کنکوری دیگری تاکنون نتوانسته است به این نوع از تکنولوژی آموزشی دست پیدا کند، همین مسئله باعث ایجاد شایعه پراکنی هایی برای تخریب این موسسه و استاد منتظری و تغییر نظر دانش آموزان است، در صورتی که موسسه حرف آخر با موفقیت های بی مثال تبدیل به نامی آشنا در بین مردم شده است و دیگر مردم فریب این نوع از دروغ های افراد سودجو را نمی خورند.

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال ۱۳۹۰ قعالیت خود را به عنوان تولید کننده منابع آموزشی در زمینه کنکور ایران شروع کرد و توسط عبدالرضا منتظری فعالیت خود را آغاز نمود. این موسسه نو پا سبک جدیدی از آموزش دروس را مبتنی بر استفاده از پویا نمایی آغاز کرد که تا کنون برای استفاده از این روش هیچ اقدامی نشده بود. در زمینه کنکور موسسات متعددی مشغول فعالیت بودند و هستند و امروز تفاوت عمده حرف آخر با سایر موسسات و کلاهبرداری موسسه حرف آخر در سایت مرکزی حرف آخر را کاملا بررسی می‌کنیم که آیا ادعای صحیحی است یا خیر.

استفاده از پویا نمایی یادگیری دروس و مفاهیم را از حالت حفظی خارج می‌کند و به حالت آموزشی مفهومی تبدیل می‌کند. شاید این جمله برای شما مبهم باشد پس با یک مثال مفهوم آن را بیان کنیم. همه شما تجربه تماشای فیلم را دارید. یکی از فیلم های مورد علاقه خود را به یاد بیاورید که چند سال قبل مشاهده کرده اید. نه به صورت کامل ولی تقریبا جزئیات و درون مایه فیلم در ذهن شما مانده است. حال به کتابی که هفته قبل مطالعه کرده اید فکر کنید. متوجه می‌شوید که حجم گسترده آن را از یاد برده اید یا اصلا همگی تجربه دارید بعد از خارج شدن و اتمام امتحان یک درس چند ساعت که گذشت احساس می‌کنید کل آن درس را از یاد برده اید.دلیل این امر به خاطر حفظ کردن دروس است اما دلیل فراموش نکردن فیلم این است که به صورت شهودی آن را مشاهده کرده اید. حال به این بیندیشید که اگر در یادگیری دروس هم می‌توانستید از شهودی سازی استفاده کنید چقدر یادگیری آسان و ماندگاری مطالب در ذهن افزایش می‌یافت. موسسه حرف آخر برای اولین بار در این مسیر قدم گذاشت و صفر تا صد دروس را به صورت انیمیشین تدریس کرد. اما همه این ها یک طرف ولی کلاهبرداری موسسه حرف اخر و پویا نمایی چه ارتباطی دارند؟

دلیل اینکه موسسه حرف آخر در دو سال برند معتبر و شناخته شده ای شد بخاطر محتوای آن است. بهترین محتوای آموزشی که در هیچ جای ایران مشابه آن وجود ندارد. برای برند شدن یک شرکت یا موسسه به زمانی حدود حداقل ۵ سال لازم است ولی حرف آخر در دو سال به این جایگاه رسید و این نشان دهنده محتوای خوب آموزشی است. افرادی که شایعه عبدالرضا منتظری کلاهبردار یا کلاهبرداری حرف آخر را در بین دانش آموزان پراکنده می‌کنند بخاطر رقیب بودن حرف آخر با آن هاست. با روی کار آمدن موسسه حرف آخر درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت. به یاد داشته باشید که هرگاه یک فرد یا شرکتت یا موسسه ای کوبیده و تخریب شد دلیل این تخریب شدن از دو حالت بیشتر نیست! یا آن موسسه بسیار کلاهبردار است یا آن موسسه بسیار عالی است. اگر حرف آخر کلاهبردار بود حداقل یک نفر می‌توانست از محتوای آموزشی آن ایراد بگیرد اما تا کنون این اتفاق رخ نداده است. در ادامه بازهم بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم و به شکلی جذاب تر.

عبدالرضا منتظری کیست؟

فردی که که با استفاده از روش های تدریس و آموزشی نوین سبب شد تا یادگیری دروسی همچون ریاضی به راحتی آب خوردن باشد. استاد منتظری حرف آخر در حال حاضر در زمینه تولید فیلم های آموزشی کنکور در موسسه حرف آخر که توسط خودش بنیان نهاده شده فعالیت می کند. وی در موسسه به عنوان مدرس ریاضیات نیز فعالیت دارد و پکیج های آموزش ریاضی حرف آخر توسط عبدالرضا منتظری آماده شده است.

آیا کلاهبرداری عبدالرضا منتظری درست است؟

با توجه به توضیحات و جزئیاتی که در این رابطه خدمتتون ارائه شد دیگر خودتان باید قانع شده باشید که این موضوع در حد شایعه هست و برای تخریب موسسه، برخی افراد این عنوان را درست کرده اند اما به امید خدا و با یاری شما عزیزان که توانسته اید با استفاده از محصولات موسسه حرف آخر به نتایج برتری دست پیدا کنید همواره روی این افراد شیاد سیاه بوده و هست چرا که موسسه حرف آخر یک موسسه قانونی می باشد که چندین سال است مشغول به فعالیت می باشد.

موسسه کنکوری حرف آخر عبدالرضا منتظری از اغاز فعالیت خود اقدام به اخذ مجوز های لازم برای فعالیت نموده است و اگر در طی این چندین سال تنها یک تخلف از سوی این موسسه صورت میگرفت مسلما مراجع ذیربط این تخلف را به عموم گزارش میدادند و مانع از فعالیت این موسسه میشدند اما برخلاف ادعای برخی افراد در بابت کلاهبرداری استاد منتظری باید گفت که موسسه حرف آخر با سرعت و تلاش شبانه روزی در حال پیشرفت و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به دانش آموزان می باشد.

در راستای ارائه خدمات بهتر خدمت شما عزیزان موسسه حرف آخر اقدامم به جذب رتبه برتر های کنکور سال های اخیر نموده است که این عزیزان نیز با استفاده از محصولات خوده موسسه موفق به کسب رتبه برتر شده اند تا با ارائه شماوره رایگان کنکور حرف آخر توسط این رتبه برترها، برای شما عزیزان تمامی راه ها و زمینه های رشد و ترقی و رسیدن به اهداف مورد نظرتان برای شما فراهم شود و بتوانید به رشته  و دانشگاه ایده آل و مد نظرتان دست پیدا کنید .

جمع بندی و سخن پایانی

به عنوان آخرین حرف این اطمینان رو به شما عزیزان میدم که موسسه حرف آخر و استاد عبدالرضا منتظری کلاهبردار نیست بلکه در کارش بسیار صادق، حرفه ای و سخت گیر است. این ویژگی های موسسه و استاد منتظری سبب شده تا محبوبیت خاصی بین دانش آموزان سرار کشور پیدا کند. لازم به ذکر است میتوانم بگویم بیشتر اساتید این موسسه فقط و فقط به دلیل همین ویژگی های خوب حرف آخر است که وارد شدند و در این موسسه از جان مایه میزارند و به بهترین شکل ممکن تدریس می کنند.

چرا کلاهبرداری استاد عبدالرضا منتظری سر زبان ها افتاده است؟

این شایعات توسط برخی افراد سود جو رایج شده که هدفشان تضعیف موسسه حرف آخر می باشد،در حالی که حرف آخر هر روز بیشتر از دیروز پیشرفت می کند.

آیا کلاهبرداری عبدالرضا منتظری درست است؟

با توجه به شیوه ی تدریس و ایده های نو و کیفیت پکیج های آموزشی و تعداد زیادی رتبه برتر در کنکورهای هر ساله می توان به کذب بودن کلاهبرداری عبدالرضا منتظری برد.

حقیقت موسسه حرف آخر و استاد منتظری چیست؟

مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است، هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.