محاسبات سریع استاد منتظری

موسسه حرف آخر

با مشکل محاسباتی داوطلبان آشنا هستیم. احتمالا شما هم تجربه ی این مطلب را داشته باشید که در هنگام حل سؤالات استوکیومتری یا اسید و باز یا محلول ها ۸۰ درصد مراحل را انجام داده یعنی واکنش را بنویسید، موازنه را انجام دهید ، مواد را به مول تبدیل کنید ، و برای دست یافتن به خواسته ی مسئله وارد مرحله ی محاسباتی شوید، اما برای هر تست شیمی فقط یک دقیقه تایم دارید.

یک سوال: آیا با شناختی که از خودتان دارید می توانید یک تست مسئله با همه ی جزئیات بالا و انجام محاسبات را در ۱ دقیقه جواب دهید؟

اینجاست که پکیج محاسبات سریع موسسه حرف آخر به کمک داوطلبان می‌آید . در پک مسئله ها ی شیمی حرف آخر متوجه میشوید که با متد مول در ظرفیت برای حل مسائل به نوشتن واکنش و موازنه دیگر نیازی ندارید و این بار با پکیج محاسبات حرف آخر از شر مرحله ی محاسبات نیز راحت می شوید و این مرحله نیز برای حل سؤالات شیمی را حذف خواهید کرد. اما چگونه چنین چیزی امکان دارد.

صرفا کسی که از محصولات حرف آخر استفاده کرده باشد و کل دینی را با ۱۴ الگو و سینماتیک را بدون فرمول و ترجمه ی عربی بدون لغت را دیده باشد متوجه خواهید شد که حذف محاسبات شیمی هم در حرف آخر امکان پذیر است. با استفاده از پکیج محاسبات حرف آخر ، لذت جواب دادن سؤالات سنگین محاسبه  در کمتر از ۱۰ ثانیه را تجربه خواهید کرد. تدریس این پکیج توسط استاد عبدالرضا منتظری و احسان صیاد انجام می شود.

محاسبات سریع استاد منتظری در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

پکیج محاسبات حرف آخر استاد منتظری

تا الان میدونم خیلی پیش اومده که یک سوال رو حل کردید و تمامی روابط رو ساده سازی کردید ولی در انتها به یک کسر خیلی بزرگ رسیدید که حتی حوصله نگاه کردن به کسر رو ندارید و بی خیال اون سوال میشید و میرید سراغ سوال بعدی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

استاد عبدالرضا منتظری در موسسه حرف آخر این مشکل بزرگ را برایتان حل کرده بله حل کرده، فقط با ۵ ساعت آموزش کاری می کنه که سخت ترین کسرها و محاسبات رو فقط با نگاه کردن بتونید جواب بدید و دیگه از سوالایی که حل کردید و فقط مشکل محاسبه دارید سرسری رد نشوید و درصد اون سوالو نصیب خودتون بکنید چون واقعا حیفه، مثلا همه ی روابط استوکیومتری رو ساده میکنید و صرفا به دلیل یک جایگذاری شانس اون سوالو از دست میدید، ولی حالا مطمئن باشید این مشکل رو برای همیشه ریشه کن میکنید.

آنچه در این دی وی دی ها خواهید دید :

✔️کشف جدید حرف آخر
✔️ برای اولین بار در دنیا و برای اولین بار در ایران،کشفی که حال تعداد زیادی رو خوب میکنه
✔️ اصلا مهم نیست چند سالتونه ،راهنمایی هستی یا دبیرستانی یا ابتدایی،این رو بدون تو هرسنی که هستی،حتما به دردت میخوره
✔️ همانقدر میدونم که همیشه باهاش مشکل داشتی،انقدر میدونم که تا چه حد اذیت شدی،انقدر میدونم که چه تایم هایی تلف شد،انقدر میدونم اگه بدونی چی کشف کردیم،حالتو خیلی خوب میکنه،تا اونجایی که شاید باورت نشه،میخوای جیغ بکشی❗️حتی تو خواب و رویات هم فکرش رو نمیکردی❗️ میدونی داستان چیه ⁉️
یک کشفی کردیم تو محاسبه،که واسه همیشه،که واسه همیشه،هر محاسبه ای رو از این به بعد عین آب خوردن، فقط توی چند ثانیه حلش کنی؛با افتخار میگم،این کشف به نام موسسه حرف آخر ثبت اختراع شده،موسسه ای که تمام فکر و ذکرش دغدغه های توی دانش آموزه،موسسه ای که همه ی سعی اش اینه که تو از درس خوندنت لذت ببری.

محاسبات سریع عددی استاد منتظری در کنار مشاوره رتبه برتری ها

کاربرد محاسبات ذهنی استاد منتظری در حرف آخر کجاست:

میتوان گفت در درس هایی مانند فیزیک و شیمی ، ریاضی و حتی زیست هم در بعضی مباحث برای رسیدن به جواب درست نیاز به انجام محاسباتی دارند تا به این ترتیب با پیدا کردن جواب درست و گزینه درست بتوانید موفق به تست زنی درست مبحث مربوطه شوید.

بنابراین انجام محاسبات صرفا به درس ریاضی مربوط نمیشود بلکه باید با تسلطی کامل بر روی بعضی فرمول های محاسباتی بتوانید از پس تست هایی که نیاز به انجام محاسبات هستند بربیایید که این مورد با استفاده از پکیج محاسبات استاد منتظری امکان پذیر خواهد بود .

ویژگی های اصلی محاسبات ذهنی موسسه حرف آخر:

با توجه به اینکه داوطلبان در تمامی دروس اختصاصی با تست های محاسباتی مواجه می باشد و در صورت اختصاص دادن تایم برای حل تست و در نهایت ناتوانی در حل عملیات های محاسبای درصد تست مربوطه را از دست خواهید داد بنابراین باید فکری به حال این نوع تست ها شود تا به آسانی درصد هایی که میتوانید به دست آورید را از دست ندهید .

استاد منتظری عزیز در موسسه حرف آخر با استفاده از علم و تجربه چند ساله خود در مسئله تدریس و آموزش اقدام به تهیه پکیج محاسباتی کرده است که همه ی مشکلات دانش آموزان را در این رابطه حل میکند.

با استفاده از این پکیج و آموزش چند ساعته ای که در طی محور این پک تدریس میشود دانش آموز میتواند بر همه ی عملیات های محاسباتی تسلط یابد و با نگاه بر هر عملیات محاسباتی بدون هیچ توقف و تعللی جواب درست را پیدا کند. تستهای محاسباتی درس های شیمی و فیزیک و زیست و … را به اسانی میتوانید بطور درست جواب دهیدو درصد های این تست ها را از آن خود کنید . با استفاده از این بسته دیگر با اشتباه هایی که در محاسبات میگردید و سبب میشد تا به جواب نادرست برسید خداحافظی کنید.

محاسبات بدون محاسبه استاد منتظری در موسسه حرف آخر

ویژگی های اصلی در تدریس استاد منتظری در محاسبات حرف آخر:

در بسته ی محاسبات سریع حرف آخر فقط با استفاده از ۴ الگو میتوانید محاسبات را به شیوه ای جدید یاد بگیرید ، متدی که در هیچ جای دنیا وجود ندارد و مبتکر آن موسسه حرف آخر است.

محاسبات را عمدتا در درس های ریاضی و فیزیک و شیمی مشاهده می کنیم. در درس ریاضی مبحث احتمال کل و مشتق ، در درس فیزیک فصل های نوسان و آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای و نیز فصل دما و گرما دارای محاسبات سنگینی است اما وحشتناک ترین سؤالات محاسباتی را در مسائل شیمی پیدا میکنیم و نتیجه ی آن نیز کاهش آمار پاسخگویی داوطلبان به سؤالات مسائل شیمی میباشد.

در پکیج محاسبات سریع حرف آخر در ۴ مرحله شیوه ی انجام محاسبات به شما آموخته میشود و با استفاده از ۴ الگو میتوان یک کسر وحشتناک که صورت و مخرج آن همه اعداد اعشاری هستند و ساده سازی آن ها نیز امکان پذیر نیست را در یک چشم به هم زدن به یک کسر که صورت و مخرج آن فقط یک عدد دارد تبدیل نمود. مانند جادوگری اَجی مَجی است…

منبع :حرف آخر برترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

پکیج محاسبات سریع حرف آخر شامل چه چیزهایی است؟

شامل یک حلقه دری وی دی در 5 ساعت است که کل محاسبات به صورت سریع و ذهنی آموزش داده می شود.

استاد منتظری در این پک چه کاری انجام می دهد؟

استاد منتظری در این پکیج به شما اموزش لازم و کافی را می دهد که چگونه بدون استفاده از ماشین حساب در کمترین زمان ممکن به پاسخ درست تست های محاسباتی در کنکور سراسری برسید.

آیا استاد از متدهای سختی برای یاد گرفتن این مبحث استفاده کرده است؟

در بسته ی محاسبات سریع حرف آخر فقط با استفاده از ۴ الگو میتوانید محاسبات را به شیوه ای جدید یاد بگیرید ، متدی که در هیچ جای دنیا وجود ندارد و مبتکر آن موسسه حرف آخر است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.