موسسات برتر کنکور

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال 1390 فعالیت آموزشی و فرهنگی خود را در زمینه تولید محصولات و پکیج های کنکوری و درسی برای رشته های تجربی، ریاضی و انسانی در راستای عدالت آموزشی در کشور شروع کرد. متد و شیوه تدریسی که حرف آخر وارد دنیای آموزش درسی و کنکوری کشور کرد کاملا جدید و به روز و آپدیت شده بود و قبل از آن هیچ کدام از موسسات و انتشارات کنکوری از این شیوه استفاده نکرده بودند. اساتید حرف آخر با تشکیل اتاق فکرها از جامعه دانشجویان نخبه و صاحب نظران در عرصه آموزش برای اولین بار در کشور آموزش به سبک دیجیتال و روش انیمیشن در کشور را تاسیس کردند.

بررسی سوابق آموزشی در کشورهای مختلف نشان دهنده ی این است که خیلی از کشورها حتی کشورهای جهان سوم، چندین دهه است که به روش های نوین در آموزش رو آورده و  شیوه سنتی آموزش به کلی منسوخ شده است با توجه به متون کتب درسی و سوالات مفهومی در کنکور سراسری استفاده از روش های سنتی دیگر جوابگو و قابل اعتماد نیستند و باعث شکست و عدم موفقیت داوطلبان کنکوری میشود.

برترین موسسه کنکوری در ایران با داشتن مشاورین ارشد و رتبه برتری

موسسه حرف آخر با داشتن منابع برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید

خوشبختانه هم اکنون پکیج کامل برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید رشته تجربی و ریاضی تدریس و آماده شده است. داوطلبان عزیز کنکوری میتوانند با حرف آخر به صورت یکجا آموزش، حل تست و راهکارهای کنکوری را بیاموزند و از سایر منابع و انتشارات بی نیاز باشند. همانگونه که اشاره شد روش های جدید و نوین حرف آخر کمک میکند تا بتوانید به راحتی رتبه برتر و عالی را کسب کرده و به همه آرزوها و رویاهای خود برسید. با تلاش شبانه روزی بهترین و خبره ترین استادهای کشور مجموعه ای متفاوت برای شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز تئارک دیده شده است که پلی بین شما و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری میباشد.

آشنایی بیشتر با نحوه آموزش در موسسه حرف آخر

پیش تر اشاره کردیم که موسسه حرف آخر بنیان گذار روش های نوین آموزشی در کشور میباشد. به همین منظور میخواهیم این روش های نوین و مزایای آن را بیشتر توضیح دهیم.

قبل از پایه گذاری و ایجاد روش های جدید آموزشی در کشور توسط موسسه حرف آخر، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری مجبور به حفظ کردن طوطی وار مطالب کتابهای درسی بودند. که این امر دارای چندین آسیب بزرگ آموزشی میباشد. حفظ کردن مطالب به شیوه سنتی مانع از یادگیری مفهومی و تصویری مطالب درسی میشود بر همین اساس دانش آموز یا داوطلبان کنکوری درک سطحی و گذار از موضوع پیدا میکند و به مفهوم اصلی آن پی نمیبرند که این امر جوابگوی سوالات مفهومی کنکور سراسری نیست. از سوی دیگر حفظ کردم مطالب درسی وارد حافظه کوتاه مدت در نیمکره سمت چپ مغز میشود که این حافظه حداکثر یک الی دو هفته میتواند مطالب را نگهداری و به مرور فراموش میشود و به همین منظور است که خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور علیرغم تلاش و مطالعه زیاد حس میکنند که همه مباحث درسی را از یاد برده اند. این سبک از مطالعه و اثرات منفی آن باعث ایجاد استرس، اضطراب و نا امیدی در دانش اموزان میشود چون مدام احساس میکنند که مطالب را فراموش کرده اند.  

زمان طلایی و محدود و بسیار مهم کنکور با توجه به رقابت زیاد برای کسب رتبه ی برتر اجازه ی مرورهای زیاد و تکرار کارهای بی ثمر را به شما نمیدهد. این عوامل و برخی عوامل دیگر باعث شد که موسسه حرف آخر با روش های نوین مفهومی و شهودی و با استفاده از انیمیشن در تدریس پا به عرصه تولید محصولات و پکیج های درسی و کنکوری بگذارد.

تحول جدید در نظام آموزشی به کمک موسسه حرف آخر

سه روش طلای در تمامی پکیج ها و محصولات حرف آخر؛

1-استفاده از روش انیمیشن سازی

برانگیختن انگیزه و احساسات

ایجاد زمینه یادگیری و فراگیری عمیق

ایجاد داربست ذهنی و درک کلی از مباحث

تعریف کلی یا جزئی برای خصوصیات

گسترش دادن موضوعات اصلی

ایجاد دیدگاه های فردی و شخصی

تقویت متن با ایجاد ارتباط و انسجام کلی

ارتقای خلاقیت و ذکاوت

آموزش دادن بصورت مفهومی – شهودی

تقویت حافظه بلندت مدت در نیمکره ی مغز و تصویری

2-استفاده از راهکارهای سریع محاسباتی

مشکل اساسی بسیاری از داوطلبان کنکوری عدم انسجام فکری برای خواندن و مطالعه درسها است. اینکه از کجا شروع کنند و به کجا ختم شود دغدغه و تشویش و مشکل اصلی بسیاری از دانش آموزان است. موسسه حرف آخر برای این مشکل، نقشه راه را کشیده است.

نقشه راه موسسه حرف آخر به این صورت است که شروع و پایان هر مبحث و درس را مشخص کرده است و نشان می دهد که از کجا باید شروع کنی، چقد کار و چقدر تمرین نیاز است و به کجا ختم میشود . با نقشه ی راه انسجام فکری و ذهنی در داوطلبان شکل خواهد گرفت که باعث ایجاد انگیزه، شور و اشتیاق و از سردرگمی و خستگی آنها به دلیل شاخه به شاخه کردن مباحث پرهیز می کنید.

3-استفاده از الگو و روش کدینگ در دروس عمومی

متاسفانه با وجود تغییرها و تحولات زیاد در همه زمینه زندگی، بعد آموزشی هنوز با سیاستهای چندین دهه پیش تدریس میشود و علیرغم تغییر در سیاست های آموزشی، متاسفانه ساختارهای آن در حد ابتدایی باقی ماند. هنوز خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور مجبور به حفظ کردن مباحث و فرمولهای دروس محاسباتی هستند. این شیوه سنتی در آموزش سد راه موفقیت  دانش آموزان است. زمان زیادی برای یادگیری نیاز است و از سوی دیگر سرجلسه کنکور با توجه به سوالات مفهومی کنکور، جوابگو نمیباشد.

موسسه حرف آخر با ابتکار و تلاش اساتید بی نظیر و خبره دروس محاسباتی برای هر بخش از دروس ریاضی، شیمی و فیزیک راهکارهای علمی، اما ساده پیدا کرده اند. که با الگوها و یا راهکارهای ساده حرف آخر نیازی به حفظ کردن فرمولهای زیاد ندارید. جالب اینجاست که با این الگوها دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دروس محاسباتی را به صورت مفهومی یاد میگیرند.

برترین موسسه کنکوری با مشاورین ارشد و رتبه برتری

اساتید نخبه ساز موجود در دپارتمان حرف آخر برترین موسسه کنکوری در ایران از زبان رتبه برتری ها؛

استاد منتظری دبیر درس ریاضی

دکتر شیروانی دبیردرس شیمی

استاد کامیار دبیردرس فیزیک

استادشعبانی- شکری و روان اساتید درس زیست شناسی

استاد واعظی دبیردرس عربی

استاد یوسفیانپور دبیر درس دین و زندگی

استاد منتظری دبیر درس ادبیات فارسی

استاد محمودی دبیر درس زبان انگلیسی

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

ارتباط 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان

فیلمهای آموزشی حرف آخر چقدر میتواند کمک کننده برای رتبه برتر شدن باشد؟

شیوه ی تدریس اساتید موسسه به گونه ای است که میتوان با کمی همت و تلاش به رتبه ی زیر 1000 رسید.

برای درس فیزیک هم با استفاده از این فیلمها نیازی به حفظ کردن فرمول نیست؟

بله. برای فیزیک با استفاده از تنها 3 الگو میتوان همه ی مسئله ها را حل کرد.

برای درس زیست شناسی علاه بر این فیلمهای آموزشی نیازی به کتب تستی دیگر هم هست؟

بله برای تثبیت یادگیری حتما باید تست کار شود.

 

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.