مزایای رتبه های تک رقمی کنکور چیست؟

مزایای رتبه های تک رقمی کنکور چیست؟

دانستن اینکه مزایای رتبه های تک رقمی کنکور چیست باید برای هر داوطلبی مهم باشد، چرا‌که با توجه به اعلام اصلی رتبه‌های تک رقمی و برتر کنکور،خبر‌های زیادی مبنی بر عقد قرار داد موسسات کنکوری بزرگ و نام‌آور از جمله موسسه حرف آخر که خود پشتیبان و پرورش دهنده رتبه‌های برتر کنکور در ایران است با رتبه‌های برتر و تک رقمی کشور به گوش می‌رسد. در واقع پکیج‌های حرف آخر به گونه ای هستند که تمامی داوطلبان می‌توانند به کسب بهترین رتبه در کنکور دست پیدا کنند چرا‌که اساتید حرف آخر از دسته برترین اساتید در کشور هستند.

پیشنهاد نجومی موسسات کنکوری

پیشنهاد و درخواست تبلیغ تنها به این جا ختم نخواهد شد، تماس‌ها و پیام‌های تلفنی موسسات فروش دی وی دی و فیلم‌های کنکوری نیز قابل توجه است، البته باید این نکته را بیان کرد که حرف آخر تنها با تک رقمی‌ها و رتبه برتری‌های همکاری و از آنها برای تبلیغ خود استفاده می‌کند که از محصولات و پکیج‌ها و مشاوره و برنامه ریزی‌های حرف آخر استفاده کرده اند و با آین مجموعه بی نظیر به این موفقیت دست پیدا کرده اند. در مجموع پیشنهاد سه فروشنده دی وی دی کمک آموزشی کنکوری به ارزشی بیشتر از 150 میلیون هم رسید آن‌ها هم در قبال دادن این پیشنهاد درخواست دادند که باید در برنامه تبلیغاتی شان شرکت کرده و این طور اظهار بکنم که این محصولات عامل موفقیت من بوده اند.

مشاوره و برنامه ریزی برای تک رقمی شدن در کنکور پیش رو

عامل اصلی موفقیت رتبه‌های تک رقمی در کنکور

گاها شاید زیاد در مورد حقوق ماهیانه رتبه‌های برتر کنکور شنیده باشید، اما در نظر داشته باشید که این حقوق چندان مهم نیست، چرا‌که رتبه برتر‌های کنکور به راحتی بعد از چند ترم درس خواندن با معدل‌های بالا می‌توانند خود را به کار‌های مبتدی مشغول کنند و بعد از اتمام تحصیلات قطعا به یک فرد کاردان و کاربرلد ماهر تبدیل می‌شوند و همه جا خواهند توانست مشغول کار شوند. عامل موفقیت در به دست آوردن رتبه تک رقمی این است که میزان سختی هر درس را بسنجید که در مقاله ای دیگر رتبه بندی رشته های مهندسی از لحاظ سختی را ذکر کرده ایم و برای باقی رشته‌ها نیز تحلیل‌های لازم را در نظر گرفته‌ایم.

باور تک رقمی شدن در ذهن دانش آموز

امکان ندارد هيچ داوطلبی را در مقطع پيش دانشگاهي پیدا کنید که ذهن و فکرش به طور کامل از اطلاعات درسي تهی باشد. با توجه به اين موضوع که يک دانش آموز و داوطلب سال تحصیلی پيش دانشگاهي، 11 سال کامل را تحصيل کرده و درس خوانده و مطالعه کرده و زحمت کشیده است، به هيچ وجه نبايد با خودش فکرکند و درگیر باشد که من هيچ درسي را به خوبي نمی‌دانم و آن را در سر کلاس درس فرا نگرفته ام.

از نگاه رتبه برتری‌های حرف آخر نکته اي که در اين جا خيلي مهم و جالب توجه می‌باشد اين است که بعضي از دانش آموزان وداوطلبان بر این باور‌اند که ذهن شان خالي از مطالب مفيد و کافي در درس مشخصی است. این چنين دانش آموزان وداوطلبانی بايد در اولين قدم بر این باور برسند که ذهن شان خالي نيست و اطلاعات زيادي را دارد. باورهاي منفي مانع پيشرفت انسان خواهد شد و دانش آموزان نبايد به خود القا بکنند که زمان و وقت بسيار کمی در اختیار دارند و درس‌هاي بسياري برای آماده شدن 100 درصدی مانده است.

دروس طلايي با ضریب بالا را با دقت بيشتري بخوانيد!

درس‌هاي پايه و اصلی در هر رشته از اهميت و ضريب بسیار بالايي در کنکور پیش روی برخوردار خواهند بود و بايد از بعضي از آن‌ها به عنوان درس‌هاي طلايي نیز نام برد. براي خواندن درس‌هاي پايه و طلای، بهتر است داوطلبان و دانش آموزان، آن درس‌ها را بر اساس ضريب شان برای مثال درس زیست در رشته تجربی با بالاترین ضریب در کنکور بخوانند. در واقع اگر رویای رتبه ۱ شدن در رشته تجربی را در سر دارید، در مقاله چگونه رتبه ۱ کنکور شویم به شما کمک کرده ایم که به درستی راه خود را در این مسیر پیدا کنید!

وقتي به داوطلبان و دانش آموزان گفته خواهد شد که مطالب و درس‌هاي شان را بر اساس ضريب زیاد به کم بخوانند يعني الزاما دليلي ندارد که همه کتاب‌هاي دبيرستان را کامل و پر بار مطالعه بکنند چرا که مي توانند فقط کتاب‌هايي را که از اهميت و ضریب بالاتری برخوردار است را با دقت و چندين بار مطالعه بکنند.

مشاوره با تک رقمی ها و مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

خود موفقیتی در وجود و ذهن

این افکار بی مصرف همان افکار آشغال و بی ارزشی می‌باشند که خیلی از دانش آموزان هر صبح با این بوی زشت و شکست خورده زندگی را شروع می‌کنند. و باید گفت روز به روز نیز افت خواهند کرد و روز به روز بازنده تر و شکست خورده تر از دیروز می‌شوند. شکست خواهید خورد چراکه بزرگترین دشمن هر انسان خودش است. به خودتان هر چیزی دوست دارید می‌گویید از خوب و بد.خود را از درون نابود می‌کنید. از خواب بیدار میشید و سطل آشغال بد بوی را بر سرتان می‌گذارید و زندگی می کنید. اما باید گفت تا کی؟ هر صبح که از خواب بیدار میشید و بوی نامطبوع افکار و ذهنتان را بر کام خودتان تلخ می‌کنید. آیا می‌شود هر صبح به خودتان بگویدمن ناتوان هستم و میباشم و بعد می‌شود توانا باقی بمانیم؟

آدمی که هر روز به خود می‌گوید مریض و ناخوش احوال هستم مریض هستم مریض هستم و باز تکرار می‌کند مطمئن باشید کمتر از یک هفته مریض خواهد شد. انسان‌ها ذاتا منفی گرا می‌باشند برای همین است که هر کسی مثبت اندیشی می‌کند موفق تر می‌شود. چرا مثبت اندیش نیستید و مثبت اندیشانه فکر نمی‌کنید؟ چون ترسو هستید.می‌ترسید که به آنچه دوست دارید نرسید؟و این را بدانید با منابع و محصولات موسسه حرف آخر و زمان در اختیار خود و مشاوره و برنامه ریزی مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه بر ترس خود غالب شده و به هدف خود می‌رسند.

سوالات متداول

مزایای مالی تک رقمی ها در چه حد می باشد؟

در پاسخ باید گفت بستگی به موسسه و انتشارات مختلف دارد ولی در کل بیشتر از مقدار قابل انتظار می باشد.

آیا تک رقمی های هر رشته بورسیه هم می شوند؟

بله تمامی تک رقمی ها از طرف بنیاد علوم پرورشی و آموزشی بیت رهبری به صورت کامل در هر رشته و کشوری به طور کامل بورسیه و تمامی نیاز های اولیه زندگی به صورت رایگان در اختیارشان گذاشته می شود.

موسسه حرف آخر چه نقش و مزایای برای تک رقمی ها دارد؟

موسسه حرف آخر با منابع و محصولات و مشاورین ارشد و تک رقمی خود تمامی ابزار و زمینه های لازم را برای دانش آموزان طالب موفقیت مهیا کرده و بعد از موفقیت از لحاظ مالی برای تبلیغ منبع خود برای رسیدن به موفقیت بیشترین منفت را می برند.

موسسه حرف آخر بهترین مرجع مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان عزیز و تهیه ی محصولات، کتاب کار و پکیج‌های کنکوری است، همچنین برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.