استاد مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی حرف آخر

موسسه حرف آخر

 یکی از اساتید زحمت کش و پرانرژی موسسه حرف آخر استاد مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی حرف آخر می باشد. مجتبی محمودی از بهترین نوع تدریس برای آموزش زبان استفاده می کند. زبان انگلیسی از دروس چالش برانگیز در کنکور شناخته شده است. درصدهای که دانش آموزان در این درس کسب نموده اند بسیار پر نوسان بوده است به گونه ای که در چند سال اخیر درصد شرکت کنندگانی که در کنکور زبان انگلیسی شرکت نموده اند به منفی رسیده است. استاد مجتبی محمودی با تهیه پکیج های آموزشی زبان انگلیسی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور به افزایش درصد تست زبان کمک می کند. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری را در رابطه با استاد مجتبی محمودی در اختیار شما قرار خواهیم داد، همراه ما باشید…

یادگیری زبان انگلیسی با استاد مجتبی محمودی

استاد مجتبی محمودی تمامی انرژی و توان خود برای استفاده از انیمیشن و الگو به منظور یادگیری هرچه سریع تر لغات و گرامر زبان انگلیسی به کار گرفته است. بنابراین داوطلبان و دانش آموزان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن و به آسانی درصد بالایی را در کنکور به دست آورند و به هدف خود برسند. درس زبان انگلیسی نسبت به سایر دروس عمومی نوسانات زیادی دارد، به گونه ای که برخی از دانش آموزان درصد بالای ده و برخی دیگر درصد بالای نود را کسب نموده اند. این تفاوت بدون شک به دلیل نداشتن برنامه و استادی مناسب برای مطالعه و یادگیری می باشد.

تالیفات و آموزش های منحصر به فرد استاد مجتبی محمودی، باعث شده ایشان به عنوان بهترین مدرس زبان انگلیسی شناخته شوند. نحوه آموزش استاد محمودی تاکنون بازدهی بسیار بالایی داشته است. بنابراین توصیه می کنیم در هر سطح و پایه ای که هستید نگران درصد بالای زبان نباشید. با تهیه پکیج های آموزشی استاد مجتبی محمودی و بهره گیری از اموزش های ایشان حتی ضعیف ترین افراد هم می توانند به سادگی زبان انگلیسی را یاد بگیرند و در عین حال افراد سرعت تست زنی خود را افزایش دهند. استاد مجتبی محمودی با شیوه تدریس بی نظیر خود یادگیری زبان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور راحت نموده است.

سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد محمودی

مدرک تحصیلی استاد مجتبی محمودی در زمینه علوم گیاهی است و مدرک کارشناسی ارشد را در این زمینه کسب نموده است، با این حال با تلاش های بی وقفه خود توانسته به برجسته ترین و شناخته شده ترین اساتید در زبان انگلیسی تبدیل شود. از سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد محمودی مدرس زبان انگلیسی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

استاد مجتبی محمودی کتاب تیک آخر زبان و کتاب جامع زبان انگلیسی انتشارات حرف آخر را تالیف نموده است. هم چنین مدرس فیلم های آموزشی و دی وی دی های زبان انگلیسی موسسه حرف آخر می باشد. مجتبی محمودی مدرک کارشناسی ارسد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی را از دانشگاه تربیت مدرس دریافت نموده است. رزومه کاری استاد مجتبی محمودی عبارتند از :

  • ابداع کننده روش های تصویری در کشور
  • بنیان گذار روش بچه شیطون در افعال جدا شدنی زبان
  • تدریس زبان انگلیسی در شبکه های یک، سه و آموزش صدا و سیما
  • مبتکر آموزش انیمشن سازی و داستان سرایی برای آموزش لغات زبان انگلیسی
  • استاد مجتبی محمودی سابقه 20 سال آموزش را دارد.
  • و غیره

روش های به کار رفته استاد محمودی در یادگیری زبان

همان طور که ذکر شد استاد مجتبی محمودی بنیان گذار آموزش تصویری و شهودی سازی زبان انگلیسی می باشد. به همین دلیل با به کارگیری الگوی تصویر سازی مطالب، گرامر و لغات زبان انگلیسی را آموزش می دهد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند با توجه به نیاز خود یکی از پکیج های آموزشی زبان انگلیسی حرف اخر را تهیه نمایند و در نهایت بالاترین درصد ممکن را در درس زبان کسب کنند.

پکیج زبان انگلیسی استاد مجتبی محمودی و موسسه حرف آخر

در صورتی که قصد تهیه هر یک از پکیج های آموزشی استاد مجتبی محمودی حرف آخر را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام و تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.