مبحث سینماتیک فیزیک

موسسه حرف آخر

داوطلبانی که از روش های طولانی و سر در گم کننده و به شیوه های قدیمی فرمول محور هستند پس از گذشت زمان کمی از حل تست ها احساس خستگی می کنند و هم اشخاصی که به خوبی مباحث را یاد نگرفته اند هم دچار همین مشکلخواهند شد، پس برای رهایی از این مشکل باید فکری کرد و شیوه مطالعه و یادگیریتان را تغییر دهید تا در گردونه رقابت با دیگر داوطلبان بمانید و بهترین نتیجه را بگیرید. سینماتیک حرف آخر را ببینید و شیوه فرمولی را برای همیشه دور بریزید.

مبحث سینماتیک فیزیک حرف آخر

جایگاه درس فیزیک و مبحث سینماتیک

در بین درس های اختصاصی رشته تجربی فیزیک و ریاضی جایگاه ویژه ای دارند. چون درس های زیست شناسی و شیمی از درس های اصلی بچه های گروه آزمایشی تجربی است و معمولا همه داوطلبان کنکور تجربی برنامه ویژه ای برای آن ها دارند. اما درصد دو درس فیزیک و ریاضی گروه آزمایشی تجربی خیلی پایین است. و از آنجا که کنکور رقابتی است، داوطلبانی که برنامه قوی ای برای این دو درس داشته باشند، در کنار درصد قابل قبولی در درس های دیگر، می توانند موفقیت خود را در کنکور تضمین کنند.اما امروز در قسمت لیست قیمت دی وی دی های حرف اخر با شما هستیم تا پکیج فوق العاده سینماتیک نظام جدید موسسه حرف آخر را به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن بدون فرمول سینماتیک را می‌توانید یاد بگیرید.

اما درس فیزیک از دید داوطلبان درس سختی می‌باشد که همیشه آنها را با مشکل روبرو کرده است به طوریکه در سال ۹۷ در رشته ی تجربی ۳۰ درصد و در رشته ی ریاضی ۴۰ درصد همه داوطلبان در درس فیزیک درصد منفی را کسب کردند و نیز در هر دو گروه فقط ۲ درصد تمام داوطلبان قادر به رسیدن به درصد بالای ۵۰ می‌باشند. یعنی اگر به نیمی از سؤالات فیزیک جواب دهید جزو ۲ درصد برتر شرکت کنندگان خواهید بود و رسیدن به هدف برای شما خیلی آسان می‌شود.

جالب است بدانید در کنکور ۹۷ فقط ۳۵ هزار نفر از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر شرکت کننده در گروه تجربی توانستند به درصد بالای ۳۰ در فیزیک دست پیدا کنند.

ویژگی های اصلی تدریس ویژه استاد پیمان کامیار در پکیج سینماتیک حرف آخر :

سینماتیک فصل یک فیزیک سال دوازدهم است که از مباحث شناخت حرکت ، حرکت با سرعت ثابت و حرکت با شتاب ثابت تشکیل شده و ۲۲ صفحه کتاب درسی را به خود اختصاص داده است. در کتاب درسی برای این فصل حدود ۲۰ فرمول آموزش داده شده است و در دیگر منابع آموزشی با ترکیب کردن این فرمول ها ، فرمولهای جدیدی میسازند و حجم فرمول ها ار چند برابر می کنند ولی واقعا می‌توان برای یک فصل این حجم فرمول را حفظ کرد؟

ولی استاد کامیار راه جدیدی را در پیش گرفته و کل این فصل را در پکیج حرکت شناسی حرف آخر فقط با یک با یک الگو به نام نمودار  کل v-t آموزش داده اند و با استفاده از آن کل تست های ده سال گذشته کنکور را هم در داخل پکیج حل می‌کنند .

آموزش شهودی پکیج حرکت شناسی حرف آخر هم در محبوبیت آن تاثیر زیادی داشته است. برای هر مبحث از سینماتیک تصویر سازی ها و انیمیشن های جذابی به کار رفته است که موجب درک آسان تر مخاطب از مباحث و انتقال مطالب به حافظه ی شهودی او خواهد شد. با چنین شیوه ای دیگر نیازی به خواندن مهمترین فصل های فیزیک کنکور ندارید بلکه بر روی تمام مطالب مسلط خواهید شد.

روش مطالعه سینماتیک حرف آخر

روش مطالعه مبحث سینماتیک موسسه حرف آخر

سینماتیک حرف آخر با الگو سازی و انیمیشن سازی های جذاب برای تان آماده شده است . برای موفقیت در فیزیک 2 فاکتور خیلی مهم است:

آموزش از منبع مناسب – تمرین و تکرار و مرور زیاد

از طریق این پکیج بهترین منبع آموزشی در اختیارتان خواهد بود . همچنین با توجه به کم حجم بودن آموزش فرصت زیادی را برای تمرین و تکرار خواهید داشت .

دیگر ویژگی های سینماتیک موسسه حرف آخر

برسی و حل تست های سراسری چند سال گذشته،‌برسی و تشریح همه گزینه ها

برسی انواع مختلف تیپ های سوالی و تالیفی

برسی دام های آموزشی و اشتباهات رایج دانش آموزان

دسته بندی خیلی منظم مطالب و تفکیک تیپ های سوالی برای عدم اشتباه شما

جمع بندی مطالب و نکته های مهم درس

مبحث فیزیک سنماتیک استاد پیمان کامیار در موسسه حرف آخر

بهتر است بدانید که استاد کامیار از استادان عالی و مشهور با تحصیلات از دانشگاه شریف است و در این پکیچ شما را با بهترین و راحت‌ ترین شیوه ها برای حل سینماتیک آشنا می‌کند تا بتوانید به آسانی از درس فیزیک لذت و شیرینی را بکشید. علاوه بر این چون فیزیک دارای تمریناتی متنوع است استاد کامیار در آخر اموزش به حل تعداد زیادی از سوالات می‌پردازد تا ذهن تان را با سوالات احتمالی کنکور و انواع تست‌ها آشنا می‌کند. به این شکل خواهید توانست از تایم خود به بهترین وجه ممکن در کنکور استفاده نمایید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. این را هم در نظر داشته باشید که برای داشتن بهترین استفاده از این پکیچ، بهتر است آن را در کنار دیگر پیکچ‌های فیزیک استفاده کنید.

شما در این پکیچ می‌توانید دو دی وی را با مشخصات زیر دریافت کنید

  • دی وی دی ۱ : (مبانی برای فیزیک، مفاهیم اولیه، حرکت یکنواخت)
  • دی وی دی ۲ : (حرکت با شتاب ثابت، حرکت با شتاب متغیر، نمودار شتاب،سینماتیک سقوط آزاد)

حرف آخر با استفاده از بسته‌ های آموزشی خود که حاصل ماه‌ ها تلاش توسط بهترین استادان کشور است توانسته است دانش‌آموزان را از هر گونه حفظ کردن مطلب و مسائل بی نیاز کند.

پکیج سینماتیک موسسه حرف آخر برای چه کسانی مناسب می باشد؟

در مبحث حرکت شناسی برای حل تست ها باید بر روی مشتق و روابط آن مسلط باشیم و این امر برمیگردد به درس ریاضی ، بارها شاهد بوده ایم که سرکلاس یا در داخل کتاب های تستی مستقیم این مفاهیم به کار برده میشود ولی از کاربرد آن و بررسی آن حرفی زده نشده است. اما در پکیج سینماتیک حرف اخر اصلا اینطور نیست. به همان مفهوم مشتق و روابط آن اشاره کنیم. زیرا آموزش حرف آخر شهودی است اول از همه قبل از شروع آموزش مطالب که در مورد مشتق برای این فصل نیاز دارید و همچنین کاربرد آن ها  به شما آموزش داده می‌شود . یعنی در هر سطحی باشید چه قوی چه ضعیف میتوانید با استفاده از پکیج سینماتیک حرف اخر به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنید.

ویژگی های سینماتیک حرف آخر

به چه دلیل پکیج سینماتیک موسسه حرف آخر انتخاب رتبه های برتر می باشد؟

سؤالی که ممکن است به ذهن شما هم خطور کرده باشد .

پکیج سینماتیک حرف آخر را افرادی که به تایم و کیفیت آموزش اهمیت میدهند میپسندند که این خود ویژگی رتبه برتر ها است.سال های قبل نیز افراد زیادی از فیزیک حرف آخر استفاده کرده و با استفاده از آن نتایج خوبی کسب کردند از جمله اسماعیل احمدی با درصد فیزیک ۸۰ ، سرئین سلیمان پور با درصد فیزیک ۹۳ ، مینا صالحی ، محمدرضا خوشرو  ، مهراد زارع و … افرادی بودند که با استفاده از فیزیک حرف آخر توانستند به بالا ترین درصد های ممکن در این درس دست پدا کنند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساهته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا می‌توان همه مباحث فیزیک و فرمول‌های آن را حفظ کرد؟

بله می‌توانید مباحث و فرمول‌ های درس فیزیک را حفظ کنید اما این مباحث به شکل بلند مدت در حافظه شما باقی نمی‌مانند. اگر می‌خواهید عملکرد بهتری در کنکور داشته باشید باید از خلاصه‌نویسی و تست زنی استفاده کنید.

مطالب مهم و تست خیز فیزیک کدامند؟

همان طور که در قسمت بالا برای شما توضیح دادیم بودجه ‌بندی فیزیک کنکور در هر سالی مختلف است. شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌بندی سال‌های مختلف ، مهم‌ترین فصل‌ها را در اولویت اول خود قرار دهید. اما به پیش نیازهای هرفصل نیز توجه کنید

آیا حرف آخر برای کنکور برنامه‌ریزی نیز ارائه می‌دهد؟

بله مشاورین دپارتمان تخصصی مشاوره و برنامه‌ریزی حرف آخر خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی نیز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با شماره 09128929049 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.