کلاه برداری میلیونی و دروغ های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

همانطور که اطلاع دارید موسسات بسیار زیادی در ضمینه کنکور در حال حاظر در حال فعالیت هستند، از این رو شاید کمی و کاستی هایی در این موسسات وجود داشته باشد اما موسسه حرف آخر هیچوقت به خود اجازه تخریب این موسسات و افراد را نمی دهد.زیرا کاملاً خداشناس و هم عدالت خواه بوده و موفقیت را در ارائه خدمات آموزشی می داند نه به تخریب، اما متأسفانه برخی از شیادان و موسسات دیگر اقدام به بد نام کردن موسسه حرف آخر و انتشار مطالب و مقالاتی همچون دروغ های موسسه حرف آخر، کلاه برداری میلیونی حرف آخر و… می کنند که بدون هیچ گونه منبع و مدرک موثقی می باشد و فقط در حد یک مقاله و نوشته و یا سرتیتر است و توان آنها همین مقدار است نه بیشتر، از این رو بدون توجه به چنین شایعات و سردرگمی های متعدد، که آیا از این موسسه خرید کنیم یا خیر ؟ باید عرض کنم فعالیت خود با این موسسه را آغاز کنید، ما در طی همکاری از زمان قبل از خرید محصولات تا روز کنکور، وفاداری خود به شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را  نشان خواهیم داد تا خود شاهد این شایعات و تخریب ها باشید. البته موسسه کنکوری حرف آخر با ارائه پکیج های آموزشی با تکنیک های و روش های به روز و قدرتمند ، مشاوره و برنامه ریزی رایگان و حرفه ای(مطابق و منطبق با خود منابع) را برای به اثبات رساندن این نوع شایعات و مستندات بی اساس ارائه می دهد.

ما در موسسه حرف آخر همواره کار خود را در راستای موفقیت هرچه بهتر دانش آموزان انجام می دهیم که این امر می تواند شما را شاهد بهترین بودن این موسسه کنکوری کند.

آیا کلاه برداری میلیونی حرف آخر درست است؟؟؟

کمتر دانش آموز، داوطلب کنکوری و خانواده ای پیدا می شود که اسم موسسه کنکوری حرف آخر را نشنیده باشد.موسسه حرف آخر فعالیت خود را در زمینه تولید محتوای آموزشی و کنکوری برای دانش آموزان و داوطلبان سه رشته تجربی و ریاضی و انسانی از سال 1390 شروع کرد.

اما به دلیل افزایش و حساسیت خانواده ها نسبت به قبولی فرزندانشان در کنکور سراسری و کسب رتبه عالی،تب و تاب کنکور موجب ایجاد انتشارات و موسسات کنکوری زیادی در سطح کشور شده است، بی شک همه این انتشارات و موسسات در زمینه تولید محتوای آموزشی و کنکوری در رقابت با همدیگر هستند.

گاها رقابت منجر به افزایش کیفیت محصول می شود.و با این روش مصرف کنندگان به محصول های با کیفیت دسترسی پیدا خواهند کرد اما این قضیه متاسفانه در مورد انتشارات و موسسات کنکوری و آموزشی صدق نمی کند. افزایش و پیشرفت چشمگیر موسسه کنکوری حرف آخر باعث شده است که سایر موسسات کنکوری اتهامات نادرست و ناروا راجع به موسسه حرف آخر وارد کنند.که نه در زمینه آموزش و تدریس و نه در زمینه مالی هیچکدام از این اتهامات و تهمت ها درست نیست.خیلی از دانش آموزانی که با حرف آخر کار کرده اند بی شک این حرف را تایید خواهند کرد.

با این تفاسیر به نظر شما آیا کلاه برداری و دروغ های حرف آخر درست است؟؟!!!!

موسسه کنکوری حرف آخر

حرف آخر بر خلاف سایر موسسات کنکوری شیوه های جدیدی را وارد آموزش کرده است که می توان از آن به عنوان انقلاب آموزشی در کشور یاد کرد.

موسسه ی کنکوری حرف آخر در راستای آموزش قدم بزرگی برداشته است، زیرا تحولی بزرگ را در کل سیستم آموزش و پروش کشور ایجاد نموده است، اگر به چند سال گذشته نگاه کنیم می بینیم که آموزش یک روش سنتی و قدیمی را دنبال میکرد، همان گچ و تخته و وایت برد که زمان زیادی با بازدهی خیلی کم را دنبال می کرد و ما عملا فقط از یک قسمت مغز خود استفاده می کردیم و آن هم نیم کره چپ مغزمان بود.

کار نیم کره چپ مغز به حافظه سپردن مطالبی چون فرمول ریاضی و اعداد و… به صورت سطحی و موقت می باشد، که در روش سنتی و قدیمی کار کشیدن فقط از یک قسمت مغز بود، همین امر باعث می شد که ما بارها یک مطلب را در کتاب درسی بخوانیم و بعد از مدتی کوتاه فراموش کنیم، اگر به کتاب های سال های گذشته خود نگاه کنیم می بینیم که تمام مطالب برایمان تازگی دارد.

اما نیم کره راست مغز حافظه بلند مدت ما را تشکیل می دهد و همان حافظه قوی و تصویری ما می باشد، برای مثال ما هر چیزی را که با چشم خود ببینیم هیچ موقع فراموش نمی کنیم، کار اصلی موسسه حرف آخر در واقع فعال کردن دو نیم کره راست و چپ مغز دانش آموزان می باشد، که در یک زمان کوتاه تمامی مطالب را در قالب انیمیشن و الگو سازی فرابگیرند و دیگر فراموش نکنند.

نمونه از موفقیت های حرف آخر در کنکور98

خوشبختانه دانش آموزان حرف آخر در کنکور 98 درخشیدند و نتایج بسیار عالی با محصولات حرف آخر کسب کردند، این دوستان نمونه کوچکی از جامعه آماری دانش آموزان موفق حرف آخرهستند.باز هم میگویم آیا با این اوصاف باز هم کلاه برداری میلیونی و دروغ های حرف آخر درست است؟؟!!!!!!!!!!!

حرف آخر روز به روز به رسالت خودش(عدالت آموزشی برای همه دانش آموزان کشور) نزدیک می شود.دانش آموزان زیادی در سراسر کشور در مناطق محروم و فاقد آموزش خوب و سطح بالا، با محصولات حرف آخر توانسته اند رتبه های عالی کسب کنند و به آرزو و زندگی خودشان رنگ دیگری ببخشند.

سخن پایانی

موسسه حرف آخر مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری  تاسیس شده است، هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند و به هیچ وجه شائبه هایی چون کلاه برداری میلیونی موسسه حرف آخر ، دروغ های موسسه حرف آخر– کلاهبرداری حرف آخر و … صحت نداشته و نخواهد داشت و شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانید فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای با این موسسه آغاز کنید و از محصولات با کیفیت این مجموعه نهایت استفاده را کنید تا بتوانید در کنکور پیش رو به رتبه های برتر دست بیابید و همچنین می توانید از مشاوره و برنامه ریزی رایگان این موسسه و به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

آیا کلاه برداری میلیونی حرف آخر درست است؟

با توجه به اصالت موسسه حرف آخر و اینکه چیزی حدود یک دهه فعالیت خود را آغاز کرده، شما می توانید از مراجع زیربط وسایت های معتبر و رسمی،در مورد موسسه حرف آخر اطمینان کامل کسب کنید، سپس با آگاهی و اطمینان کامل برای تهیه منابع آموزشی اقدام کنید.

چگونه می توان از حرف و حدیث های در مورد دروغ و ناروا به موسسه حرف آخر چشم پوشی کرد؟

شما دوستان عزیز می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی موسسه واقع در تهران یا پیگیری از طریق مشاورین و سایت های معتبراز کذب بودن این گفته ها اطمینان حاصل کنید.

آیا حرف آخر فقط در سال های 97 و 98 آمار درخشانی از لحاظ رتبه برتر های موسسه به جای گذاشته؟

موسسه حرف آخر از سا90 که فعالیت خود را آغاز کرد،سال به سال آمار قبولی ها و رتبه برتر هایش بیشتر شد و اینطور نیست که بگیم فقط در چند سال گذشته آمارش خوب بوده و رتبه برترهای زیادی داشته است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.