کد تخفیف محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر

حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های اخیر پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر می‌نماید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف اخر در اختیار شما قرار دهیم.

سایت مرکزی محصولات حرف آخر
سایت مرکزی محصولات حرف آخر

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات  فروشگاه حرف آخر می‌نماید. این کد تخفیف حرف آخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف آخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف آخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی می‌کنیم.

نحوه دریافت محصولات حرف آخر به همراه تخفیف

سایت مرکزی فروشگاه حرف آخر جهت خرید محصولات جدید به صورت آنلاین می باشد. جهت بررسی محصولات می توانید از طریق این بخش اقدام به مقایسه و خرید پکیج محصولات مورد نظر خود کنید. کلیه محصولات حرف آخر در بخش فروشگاه رسمی موسسه موجود می باشد. برای خرید از فروشگاه حرف آخر شما عزیزان باید از طریق کارت های بانکی خود اقدام کنید. روی محصولی که می خواهید خرید کنید داخل فروشگاه کلیک کنید تا وارد جزئیات محصول شوید. با کلیک روی خرید آنلاین و دریافت سریع محصول وارد مراحل پرداخت خواهید شد که بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خودتون پرداخت انجام شده و به سایت فروشگاه رسمی مرکزی باز خواهید گشت. پس از بازگشت از درگاه بانک شما شماره پیگیری خود را مشاهده خواهید کرد. شماره پیگیری را در جهت اطمینان جای امنی نگه دارید.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

بعد از انجام عملیات پرداخت و تکمیل خرید از فروشگاه , ما سفارش شما را دریافت می کنیم و از خرید شما مطلع میشویم. طبق گزارشی که سیستم برای ما ارسال می کند. ما برای اطمینان از آدرس پستی و یک سری اطلاعات لازم با شما تماس میگیرم و بعد از تایید آدرس پستی توسط شما محصول خریداری شده از فروشگاه حرف آخر رو به آدرس پستی شما با پست پیشتاز ارسال می کنیم. شما بستگی به موقعیت جغرافیایی که در آنجا هستید ممکن از حدود 2 الی 3 روز کاری محصول مورد نظر را دریافت کنید.

تخفیفات حرف آخر

همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیفات حرف آخر به دو دسته تخفیفات حرف آخر به صورت پله ای و تخفیفات حرف اخر به صورت درصدی تقسیم می‌شوند. در قسمت تخفیفات حرف آخر به صورت پله ای ، بر اساس مبلغ خریداری شده به داوطلبان تخفیف تعلق می‌گیرد. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

کد تخفیف محصولات حرف آخر را از راه های متفاوتی از جمله عضویت در کانال حرف آخر و یا تماس با مشاوران ارشد همین وب سایت یا از طریق راه های ارتباطی که در ادامه برای شما قرار خواهیم داد دریافت کنید. کد تخفیف حرف آخر به شما کمک خواهد کرد تا به جای دریافت محصولات با هزینه بالاتر با هزینه کمتری محصولات موسسه حرف آخر را دریافت کنید.

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

تخفیف های پلکانی حرف آخر

تخفیف های پلکانی حرف آخر شامل یک سری تخفیف های ویژه موسسه حرف آخر می باشد که برای دانش آموزانی که از طریق فروشگاه حرف آخر محصولات خود را خریداری می کنند تعلق می گیرد و این تخفیف بر اساس میزان خرید محصولات برای دانش آموزان متفاوت می باشد؛ به طور مثال در خرید پکیج کامل تجربی حرف آخر تخفیف پلکانی ویژه سه میلیونی برای دانش آموزان تعلق می گیرد و در خرید پکیج های دیگر نیز تخفیف های دیگری وجود دارد و برای اطلاع از مبلغ دقیق تخفیف ها بر اساس پکیج های مورد نظر برای خریداری می توانید با شماره های 09128929049 تماس بگیرید تا از طریق ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه پرور موسسه حرف آخر اطلاعات دقیق در رابطه با این تخفیف ها را دریافت کنید.

تخفیفات پلکانی حرف آخر به شرح زیر میباشد:

 • برای خرید زیر ۱ میلیون تومان ۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱ میلیون تومان ۱۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۲ میلیون تومان ۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۳ میلیون تومان۴۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۴ میلیون تومان ۶۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۵ میلیون تومان ۸۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۶ میلیون تومان ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۷ میلیون تومان ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۸ میلیون تومان ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۹ میلیون تومان ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱۱ میلیون تومان ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱۲ میلیون تومان ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱۳ میلیون تومان ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تخفیف
 • برای خرید بالای ۱۴ میلیون تومان ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تخفیف
محصولات حرف آخر
محصولات حرف آخر

سخن پایانی

شما می تواندی  برای دسترسی به آخرین و جدیدترین قیمت محصولات حرف آخر که شامل انواع دروس کنکوری مانند  ریاضی حرف آخر ، فیزیک حرف آخر ، زیست شناسی ، شیمی ، دینی، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات و  همچنین در آزمون و و جمع بندی های شیمی ، زیست ، دینی و زندگی و … از طریق منوی بالایی سایت مشاهده کنید و برای دریافت جدیدترین تخفیفات موسسه کنکوری حرف آخر می تواتید با شماره تماس های اعلامی فوق  با مشاورین کاربلد و نخبه ساز در ارتباط باشید من از آخرین تخفیفات مطلع شوید. مشاورین ما بعد از در اختیار گذاشتن کد تخفیف محصولات حرف آخر پشتیبان شما در راستای راهنمایی نحوه خرید دی وی دی های آموزش ،  برنامه ریزی مطالعاتی ، پاسخ به سوالات شما و بسیاری دیگر به صورت کاملا رایگان خواهند بود.کافیست تماس بگیرید.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر و محصولات رایگان حرف آخر از طریق مشاوران ارشد حرف آخر و مشاوران رتبه برتر حرف آخر می توانید اقدام به دریافت کد تخفیف خرید حرف آخر یا اطلاع از تخفیفات حرف آخر داشته باشید و برای این کار کافی است که از طریق شماره های سایت مرکزی حرف آخر اقدام کنید و علاوه بر دریافت محصولات رایگان حرف آخر از تخفیفات حرف آخر هم بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.