خرید فیلم آموزش الگویی استاد کامیار حرف آخر

موسسه حرف آخر

دیگر نگران نباشید استاد کامیار درس جذاب فیزیک را برای شما عزیزان به صورت مفصل تدریس کرده اند و این درس دشواری که همه ی دانش آموزان حتی از اسم درس فیزیک هراس دارند را به صورت الگوسازی و انیمیشن تدریس کردند و هیچ گونه آثاری از فرمول و تکنیک در این درس مشاهده نخواهد شد.

برای مثال :

درس حرکت شناسی (سینماتیک) که پر از فرمول های زیاد و سخت و وقت گیر می باشد را فقط با یک الگو تدریس کرده اند که دانش اموز با یادگرفتن این الگو می تواند به همه ی مباحث این قسمت پاسخ دهد. مثلا در پکیج دینامیک شهودی سازی به اوج خودش می رسد.

قوانین نیوتون را به طور عینی لمس می کنید.احساس می کنید تا حالا با سخت ترین روش ها و از این به بعد با ساده ترین الگو ها یاد می گیرید و در بحث توزیع نیرو، شما با روش فوق العاده ای خواهید توانست در تمام شرایط تعادلی و غیر تعادلی نیرو را توزیع کنید.

در بحث کشش نخ در حالات مختلف، بدون حفظ کردن می توانید،تمام سوالات را در زمان کم به پاسخ برسانید. الگویی به نام  بچه بزرگ و بچه کوچک درست شده، که خیلی جالب و خلاقانه است. فقط توصیه می کنیم این جلسات را ببینید واز تدریس لذت ببرید.

روش v-t که ترمینال دائمی حل تمامی سوالات است، کماکان در مجموعه حرف آخر می درخشد و بسیاری از مجموعه های رقیب آن را بدون کاربرد می دانند.

کل تعداد جلسات این پکیج، ۹ جلسه است و به صورت تعاملی و بحث و پرسش دو نفره اجرا خواهد شد.مباحثی که استاد کامیار آنها  را تدریس می کنند تمامی مبحث های مورد نظر در درس فیزیک را با الگو و انیمیشن سازی عالی به شما دانش آموزان عزیز یاد میدهند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

به کمک حرف آخر دیگر دست از فرمول های سخت فیزیک بردارید و آن ها را دور بیندازید!!!

استاد کامیار بدون فرمول کاملا بصورت مفهومی و با الگو و انیمیشن و نقشه ی راه درس فیزیک را بسیار راحت کرده اند و به راحتی در کنکور پیروز شوید.

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک در موسسه حرف آخر با استفاده از الگوسازی، شهودی سازی، انیمیشن سازی، نقشه ی راه درس بسیار دشواردرس سخت فیزیک را برای دانش اموزان عزیز راحت کرده است. نحوه ی تدریس به گونه ای است که علاوه بر تدریس درس به صورت الگو و انیمیشن تست های کنکور را حل کرده و حتی در طول درس مرور و تمرین میکند.

این استاد گران قدر استاد کامیار می باشد که با سابقه ی تالیف بیش از ۳۰ جلد کتب و سابقه ی تدریس درس جذاب فیزیک در ایران پر آوازه شده اند.

با استاد کامیار و مشاورین ارشد فیزیک را در حد 100 درصد بزنید

استفاده از الگو و نقشه راه و پرهیز از تکنیک فرمول محوری در فیزیک حرف آخر؛

دیگر زمان آن رسیده است که از حفظ کردن فرمولها دردرس فیزیک خداحافظی کنید. سیستم معیوب فرمول محور در فیزیک حرف آخر جای خود را به سیستم الگو محور جدید داده است. در ابتدای هر مبحث الگوهایی را به شما ارائه می دهیم که تعیین کننده بهترین مسیر حل سخت ترین تست های فیزیک کنکور است. با الگو ها می توانید سوالاتی که بصورت عادی بالای ۵ دقیقه زمان میبرند را در کمتر از یک دقیقه حل کنید. نمونه های از روش الگو محور را در سمت راست تصویر های زیر مشاهده میکنید. در سمت چپ راه حل اصلی را ببینید. فوق العااده نیست؟

  • استاد کامیارتمامی سینماتیک را با نمودار v-t و بدون هیچ فرمولی به شما آموزش می دهند. با استفاده از این نمودار سخت ترین سوالات فیزیک کنکور را به راحتی میتواند حل کنید.
  • آموزش کل مبحث نوسان فقط با یک الگو یکی دیگر از جذابیت های این تدریس هاست.
  • آموزش کامل مدار و مقاومت ها فقط با یک نقشه راه و حل تمامی سوالات کنکور فیزیک بدون فرمول در شکل زیر شما را متعجب میکند:
سایت مرکزی موسسه حرف آخر و مشاورین ارشد

تدریس بی عیب و نقض فیزیک استاد کامیار، مبحث مدار و الگوی بچه رئیس :

مبحث مدار جزو مباحث سخت و مشکل فیزیک به حساب می آید از یک طرف سوالات آن واقعا وقت گیر هستند واز طرفی هم تعداد فرمول ها بسیار زیاد و سخت است ، و هر فردی از خود یک فرمول جدید ساخته و ارائه کرده میدهد و همین حجم فرمول ها باعث میشود داوطلب از اصل مطلب دور شود ، یعنی درک مفهومی بچه ها خیلی کم شود و درک علمی صحیحی از این مبحث نداشته باشند و عمدتا آن را حذف میکنند. امروز به بررسی قوانین کیفی مدار میپردازیم. همانطور که از اسمش پیداست قوانین کیفی یعنی مقدار عددی برای ما مهم نیست و بیشتر به نحوه ی تغیرات و تاثیر یک عامل بر عامل دیگر میپردازیم.

در برنامه کارنامه ۲۰ شبکه ی آموزش استاد کامیار اشاره کرد که : مدار از ۳ جزئ اصلی تشکیل شده است. قسمت اول آن مقاومت است بعد ولتاژ و بعد از آن هم شدت جریان.

این سه جزء از طریق قوانین اهم ، ولتاژ و آمپر به یکدیگر ربط پیدا میکنند اما ما امرو ز در برنامه کارنامه بیست شبکه ی آموزش به شما نشان میدهیم که در فیزیک حرف آخر بدون هیچ فرمولی میتوان این مبحث را به راحتی حل کرد و آموزش آن هم فقط ۵ دقیقه طول میکشد.

الگوی بچه رئیس و مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

به صورت 24ساعته ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول

آیا میتوان درس سخت فیزیک را به راحتی با استفاده از این پکیج آموخت؟

بله صدرصد. با تدریس شیرین و نوین استاد کامیار این درس سخت و طاقت فرسا به درسی شیرین و دلچسپ تبدیل خواهد شد.

آیا درس فیزیک برای قبولی در رشته های زیر گروه 1 از اهمیت زیادی برخوردار است؟

درس فیزیک در زیر گروه 1 دارای ضریب 4 است که باتوجه به اینکه اکثر دانش آموزان از آن فراری هستند درصد بالا کسب کردن در این درس کمک فوق العاده ای به قبولیتان میکند.

شیوه ی تدریس استاد کامیار چگونه است؟

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک در موسسه حرف آخر با استفاده از الگوسازی، شهودی سازی، انیمیشن سازی، نقشه ی راه درس بسیار دشواردرس سخت فیزیک را برای دانش اموزان عزیز راحت کرده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.