خواندن کنکور در یک ماه آخر

موسسه حرف آخر

کلیدی ترین روش مطالعه تمامی دروس در 30 روز مانده به کنکور از نگاه حرف آخر

همه درس های که در دوران تحصیل خواندید در یک طرف قضیه و درسی که در ماه آخر نزدیک به کنکور می خوانید در طرف دیگر.البته پایه ای علمی و مطالعاتی دانش آموز نقش بسیار کلیدی در کسب موفقیت خواهد داشت .ولی مرتب کردن این مباحث در ذهن دانش آموز باعث خواهد شد که این مطالب به راحتی در دسترس قرار بگیرند و امکان استفاده آسان از آن ها ایجاد شود و در واقع دانش آموز می بایست در یک ماه آخر این مرتب سازی را با عالی ترین حالت ممکن انجام بدهد .همان طور که اطلاع دارید همه ما خاطرات بسیار زیادی را از دوران کودکی بخاطر می آوریم و البته مطالب و مباحث زیادی هم هست که نمی توانیم آنها را بیاد آوریم.شاید تفاوت مهم و اصلی بین این دو موضوع چگونگی طبقه بندی مطالب و چگونگی دسترسی به آن ها باشد،یعنی مطالب و مباحثی که بخاطر می آوریم در دسترس و اختیار بوده و آن چه نمی توانیم بیاد آوریم در دسترس نبوده است.به همین دلیل است که لازم می باشد دانش آموز در ماه آخر مطالب و مباحث و نکات خود را که فراگرفته مرتب کند و برای آن ها امکان دسترسی آسان و راحت رافراهم کند. و در این ضمینه موسسه حرف آخر تمامی آنچه برای مرتب سازی و جمعبندی مطالب نیاز باشد را در اختیار دانش آموز قرار داده و داوطلب را به صورت کامل آماده می کند.

تماس با مشاورین ارشد برای جمعبندی یک ماه آخر

راه های مرتب سازی مطالب در یک ماه آخر به کمک حرف آخر

مرتب سازی و در دسترس قراردادن مباحث و مطالب راه های زیادی دارد، که یقینا موثرترین شان بازیابی کردن باشد .بازیابی مطالب و مباحث یعنی بخاطر آوردن هر آن چه که قبلا فراگرفته بودید.که خود روش های مختلفی ازجمله ازبرگفتن یا ازبرنوشتن ، خلاصه نویسی کردن مطالب، کشیدن درخت دانش، تکرار و تمرین کردن مطالب و … انجام خواهد شد که البته همه آن ها تقریبا زمان بر بوده و به مراتب وقت زیادتری را می خواهد.اما یکی از موثرترین و کلیدی ترین روش های بازیابی اطلاعات که منجرب به تثبیت قطعی در ذهن می شود و خصوصا در یک ماه مانده به کنکور قابل اجرا و به مرتب سازی مباحث و مطالب و ایجاد دسترسی آسان و راحت برای آن ها در ذهن کمک شایانی خواهد کرد همان امتحان دادن بوده اما چه امتحانی و از چه منابعی؟ امتحانی که قرار باشد به نوعی دقیقا مشابه به کنکور پیش رو بوده که آماده شرکت در آن هستید.شاید جالب باشد بدانید که سوالات کنکور درطول سال های گذشته خیلی شبیه و نزدیک به هم بوده است و هرساله اکثر سوالات کنکور با سوالات کنکور سال قبل ترش زیاد ترین قرابت و شباهت را داشته است . و این را بدانید اکثر اوقات طراحان کنکور ملزم هستند که برای طرح سوال از هر کتابی تقریبا تمامی  مطالب و سرفصل های مربوط به آن را به صورت کامل پوشش بدهند،به همین خاطر است که موسسه حرف آخر با پکیج 10 آزمون خود که شبیه سازی 10 کنکور را در یک ماه برای شما مهیا می کند و در کنار آن مشاورین ارشد موسسه که رتبه برتری های سال های گشته می باشند در هر آزمون آموزش های لازم را به شما می دهند.

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

سهم دروس عمومی و اختصاصی در یک ماه آخر

اگر در یک ماه‌های گذشته برای خواندن دروس اختصاصی بیشتر وقت می گذاشتیت ، در این یک ماه آخر سهم مطالعه دروس عمومی را بیشتر و بیشتر بکنید. و به یاد داشته باشید که مرور دروس حفظی مانند دینی قدرت تست‌زنی دانش آموز را در کنکور چند برابر می کند. سعی وتلاش که در یک ماه آخر درصد مطالعه درس های عمومی و اختصاصی‌ خود را به هم نزدیک تر کنید. مثلا ۶۰ درصد از زمان در اختیار خود را به دروس اختصاصی و ۴۰ چهل درصد آن را برای دروس عمومی کنار بگذارید و البته موسسه حرف آخر این کار را به زیباترین حالت ممکن در پکیج های آموزشی مرتبط با یک ماه آخر و دوران جمعبندی خود برای دانش آموزان انجام داده و فقط لازم است با یک تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر با شماره های 09128929049 و 09128929049 در تماس باشید.

یک ماه آخر با حرف آخر

2 نکته مهم و کلیدی برای جمع بندی دروس در روزهای نزدیک به کنکور به سبک حرف آخر

1-از خودتان آزمون های که می دانید لازم است بگیرید:

در طول یک ماه آخر هر روز برای خودتان آزمون های آزمایشی برگزار بکنید و تا آن جایی که می‌توانید فضای شبیه به کنکور را شبیه سازی بکنید. و بعد از اتمام آزمون آن را کامل تصحیح کرده و به گونه ای درصد گیری کنید و اشتباهات خود را با دقت بررسی بکنید.و ببنید چرا نتوانسته اید به این سوالات خوب پاسخ بدهیدو نقطه ای ضعف شما در چه بوده است؛ کم دقتی بوده، وقت کم یا معلومات اندک باعث شده است. سپس آن درسی را که در آن ضعیف عمل کرده‌اید دوباره و دباره مرور بکنید.

2-کلاس‌های حضوری به صورت کامل تعطیل کنید!

در یک ماه آخر تمامی کلاس‌های کنکور را به صورت کاملا تعطیل کنید. برای مرور کردن سریع دروس از جمله دروس عمومی جزوات و یادداشت‌هایی که قبلا نوشته‌ بودید را، استفاده بکنید. و این نکته را مد نظر داشته باشید که نیاز نیست که همه آن‌ها را مرور بکنید، چرا که باید وقت‌ خود را برای مهم‌ترین‌ها کنار بگذارید. و در زمان مرور کردن درس ها خیلی وسواس به خرج ندهید. اگر دروس نخوانده‌تان تعدادش زیاد می باشد، می‌توانید یک هفته آخر را به یادگیری آن دسته از دروس اختصاص بدهید ولی نباید از مرور و تکرارو تمرین منابع گذشته چشم پوشی کنید. ناامید نشوید چرا که مشاورین موسسه حرف آخر تا روز کنکور در کنار شما بوده و شما را به واگن موفقیت می رسانند.

برای موفقیت نیاز به مشاورین رتبه برتری دارید

نکته خوشحال کننده برای قوت بخشیدن روحیه

****همه داوطلبان و دانش آموزان در شرایط شما قرار دارند****

این یک ماه آخر برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان با حس استرس و نگرانی همراه می باشد. اما این را به خاطر داشته باشید که این حس فقط مختص به شخص شما نیست و همه داوطلبان و دانش آموزان در هر سطحی که باشند در چنین وضعیت مشابهی قرار دارند، حتی داوطلبانی که قرار است رتبه‌های تک رقمی کنکور به دست بیاورند.

آیا در یک ماه آخر می توان مطالب را جعبندی کرد؟

پاسخ این سوال را رتبه برتری ها می دهند که خود در یک ماه آخر به کمک منابع جامع حرف آخر به این موفقیت دست پیدا کرده اند.

آیا موسسه حرف آخر برای یک ماه آخر پکیجی برای جمع بندی دروس دارد؟

موسسه حرف آخر به کمک رتبه برتری ها و اساتید نخبه ساز خود پکیج 10 آزمون را آماده کرده است

آیا سهم دروس عمومی در یک ماه آخر بیشتر از دروس اختصاصی است؟

به گونه ای می توان گفت سهم دروس عمومی بیشتر از قبل است نه این که صرفا در حال حاضر بیشتر از دروس اختصاصی باشد.

جمع بندی کنکور در یک ماه با حرف آخر

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.