کتاب کار های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

در سایت موسسه حرف آخر به معرفی کتاب کار حرف آخر  میپردازیم این کتاب کار ها شامل سوالات داخل دی وی دی ها و نیز اسلاید های آن ها که به صورت اموزش فوق العاده دبیران موسسه حرف آخر منتشر شده ، چاپ شده است و آماده روانه به بازار است و شما داوطلبان عزیز می توانید به بهترین نحو از آن استفاده کنید.  کتاب کار همه دروس شامل جاخالی و هم چنین اموزش منحصر به فرد دبیران و  اسلاید های آنها است و  شما به اسانی می توانید پرسش هایی که در دی وی دی ها ذکر شده است  و یا دبیران آن را مطرح کرده اند در این جزوه حرف آخر  پیدا کنید و هم چنین نت برداری کاهش پیدا می کند و شما به اسانی می توانید همه نکات را در کتاب کار پیدا کنید.

کتاب کار موسسه حرف آخر با مشاوره و برنامه ریزی رتبه برتری ها

چرا کتاب کار موسسه حرف آخر

در کتاب کارهای موسسه حرف آخر، نکته های حیاتی و سوالاتی که در بسته های های آموزشی پاسخ داده می شود وجود دارد که می توانید زمان نگاه کردن به دی وی دی های آموزشی از آنها بهره ببرید. مباحثی که داخل کتاب کارها نوشته شده است توسط دبیران باتجربه و خبره گردآوری شده است. وجود کتاب کار باعث می شود که شما همه ی ذهنتان را مختص مباحث و نکته ایی کنید که توسط استاد مربوطه اموزش داده می شود. پس آنکه درسنامه توسط دبیران تدریس شد می توانید دی وی دی را مکث بدید و خود شروع به پاسخ دادن به سوال کنید پس از آنکه سوال را به جواب رساندید جواب و نحوه ی پاسخ را از زبان دبیر بشنوید و به مشکل های خود پی ببرید. در واقع کتاب کار حرف آخر به همراه پکیج هایش در دست شما داوطلبان عزیز قرار می دهد مجموعه ارزشمندی است که نتیجه کوشش دبیران است. با وجود کتاب کار موسسه حرف آخر می توانید زیر نکته های مهم خط کشیده و سوالات مهم و نکته دار را هایلایت کنید و بعدا به اسانی نکته ها را مرور کرده و دوباره سوالات پرنکته را به جواب برسانید.

ویژگی بارز و اصلی کتاب کار موسسه حرف آخر

کتاب کارموسسه حرف آخر  عالی ترین خصوصیتی که دارند این است که  نت برداری داوطلبان را کم می‌کند و این خود یک تأثیر مثبتی را می‌تواند به وجود بیاورد زیرا تعداد زیادی از داوطلبان طاقت نت برداری را ندارند و دوست دارند بیشتر گوش فرا دهند بجای این که بنویسند مثل اینکه کتاب کار فیزیک حرف آخر شامل جاخالی و هم چنین سوال های استاد کامیار است که به اسانی می توانید در کتاب کار به سوالات پاسخ داده و  حالت مرور داشته باشد.

کتاب کار های موسسه حرف آخر

کتاب ویژه به اسم تست پلاس حرف آخر

با تلاش دبیران حرف آخر برای تمامی درس ها، کتابی تحت عنوان تست پلاس حرف آخرمنتشر شده است. این کتاب ها جزو جامع ترین منابع تستی در نظر گرفته می شوند. در تست پلاس که برای همه ی درسها موجود است تستهای یکپارچه ، ترکیبی و استاندارد از جمله خصوصیات سوالات این کتاب است. البته این کتاب صرفا به تست منحصر نمی شود بلکه اساتید برای یازبینی و مرور ، قسمتی را به درسنامه ها اختصاص داده اند.

از اصلی ترین کتاب کارهای حرف آخر؛ کتاب کار زیست شناسی حرف آخر

کتب کار موسسه حرف آخر برای درس زیست حرف آخر برای آن دسته از داوطلبانی که حوصله ی نکته برداری طولانی مدت را ندارند فوق العاده مفید است و می توان با استفاده از این کتاب حجم نکته برداری را کم کرده و در سریعترین تایم ممکن به جواب درست پرسشها رسید. هدف از انتشار کتاب کاردرس زیست حرف آخر کم کردن حجم نت برداری و به نتیجه رسیدن در کوتاهترین تایم ممکن و همچنین فراگیری و درک عالی تر پرسشها می باشد. با استفاده از این کتاب های کار درس زیست داوطلبان می توانند خود را برای یک کنکور راحت آماده کنند و از درصد بالای تست‌زدن این درس جذاب برخوردار شود.

مشاورین ارشد و رتبه برتری در کنار کتاب کار های موسسه حرف آخر

به دانش آموزان پیشنهاد می کنیم که به این کتب درسی با دید جزوه کامل نگاه نکنند بلکه به عنوان یک جزوه داوطلبی در جهت کمک به یادگیری هرچه سریع تر و عالی تر و نیز مکمل دی وی دی های آموزشی بنگرند. همانطور که در بالا ذکر کردیم اضافه بر کتابهای درسی می توانید جزوه های موسسه حرف آخر را نیز داشته باشید که برای این کار می توانید از طریق لینک(harfeakhr.org) به این قسمت دسترسی پیدا کرده و از آنها نیز به عنوان کمک درسی و یادگیری بهره بگیرید.

لیست تمامی کتاب های کار موسسه حرف آخر همراه با قیمت آن ها؛

 • کتاب کاردرس ادبیات فارسی موسسه حرف آخر – قیمت 30
 • کتاب کار درس شیمی آزمایشگاه حرف آخر-  قیمت : 30
 • کتاب کار درس دینی موسسه حرف آخر – قیمت هر سه یکجا 90
 • کتاب کار درس زبان عربی موسسه حرف آخر –  قیمت 30
 • کتاب کار درس فیزیک موسسه حرف آخر –  قیمت 30
 • کتاب کاردرس زیست شناسی دوم موسسه حرف آخر – قیمت 30
 • کتاب کاردرس زیست شناسی سوم موسسه حرف آخر– قیمت 30
 • کتاب کاردرس زیست شناسی پیش موسسه حرف آخر – قیمت 30
 • کتاب کار درس زیست گیاهی موسسه حرف آخر – قیمت 30
 • کتاب کار الگوی زیست دوم 30  و موسسه حرف اخر الگوی زیست سوم 40
 • کتاب کادرس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر 30  ، کتاب کار جامع درس زبان انگلیسی 40 و کتاب کار تیکه آخر زبان 20

دانش آموزان و داوطلبان می توانند با مشاورین نخبه ساز حرف آخر که شماره آن (09128929049 و 09128929049) در تماس بوده و کتاب های کار مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین شما می توانید از طریق لینک لیست قیمت محصولات موسسه حرف آخر قیمت تمامی پکیج های این موسسه را مشاهده و در صورت نیاز از طریق فروشگاه اقدام به خرید کنید.

ارتباط 24 ساعته و مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

منبع : حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان کنکوری

کتاب های کار حرف آخر برای دوران جمع بندی هم میتوانند کمک کننده باشند؟

بله.درسنامه ی خلاصه هم دارند که مناسب برای دوران جمعبندی است

ایا این کتاب کارها کامل هستند و نیازی به خواندن کتاب درسی نیست؟

هیچ کمک آموزشی از کتاب درسی کاملتر نیستند.منبع کنکور سراسری کتاب درسی است،کتاب کارهای حرف آخر به عنوان جزوه ای هستند که در کنار کتاب های درسی باید مطالعه شوند.

ایا کتاب های حرف آخر برای امتحان نهایی هم قابل استفاده هستند؟

بله چون شیوه ی تدریس کاملا مفهومی میباشد و میتواند برای شما هم بسیار کاربردی باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.