کتاب کار موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

در کتابهای کار موسسه حرف آخر، نکات مهم و سوالاتی که در پکیج های آموزشی حل می شود وجود دارد که شما می توانید حین مشاهده دی وی دی های آموزشی از آنها را بخوانید. مطالبی که داخل کتاب کارها ذکر شده است توسط اساتید باتجربه گردآوری شده است. وجود کتاب کار باعث می شود که شما تمام ذهن خود را معطوف به مطالب و نکاتی کنید که توسط استاد مربوطه درحال تدریس می باشد. پس از آنکه درسنامه توسط اساتید تدریس شد می توانید دی وی دی را متوقف کنید و خودتان شروع به حل سوالها کنید پس از آنکه سوالها را به جواب رساندید حل سوال را از زبان استاد بشنوید و به ضعف های خود در سوال پی ببرید. در واقع کتاب کار حرف آخر به همراه فیلمهایش در اختیار شما قرار می گیرد مجموعه باارزشی و مهمی میباشد که نتیجه تلاش روزها و شبهای اساتید است. با وجود کتاب کار حرف آخر می توانید نکات مهم را بولد کنید و سوالات مهم و پرنکته را هایلایت کنید و بعدا به راحتی نکات را مرور کنید و مجددا سوالات پرنکته را حل نمایید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسسه حرف آخر

ویژگی کتاب کار های موسسه حرف آخر

کتاب کار موسسه حرف آخر  بهترین ویژگی که دارند این است که  نکته برداری از فیلمها را برای داوطلبان را کم می‌کند و این خود یک نتیجه ی مثبتی را می‌تواند به وجود بیاورد زیرا بسیاری از دانش‌آموزان طاقت و یا تایم نکته برداری را ندارند و دوست دارند بیشتر گوش فرادهند تا این که بنویسند مثل اینکه کتاب کار فیزیک حرف آخر شامل جاخالی و هم چنین سوال های استاد کامیار می باشد که شما به راحتی می توانید در کتاب کار به سوالات پاسخ دهید و  مباحث و مطالب را مرور کنید.

کتاب کار مختص زیست شناسی حرف آخر

کتاب کاری که برای درس زیست شناسی در مورد نظر قرار گرفته شده است مختص داوطلبانی است که با یادداشت برداری هیچگونه آشنایی ندارند یا اینکه حس می کنند مباحث آنقدر سریع گفته می شود که نمی توانند کل مطالب را یادداشت برداری کنند. همچنین با استفاده از کتاب کار زیست شناسی حرف آخر دانش آموز کل تمرکز خود را صرف فراگیری دروس می کند و زمانی را به نوشتن اختصاص نمی دهد. اگر در کنار این کتاب کارها از پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده کنید می توانید زیست کنکور را با درصد بالایی بزنید.

دانش آموزان عزیز نباید خود را به کتاب کار زیست حرف آخر محدود کنید بلکه آن را به عنوان مکمل کتاب درسی و دی وی دی های آموزشی در نظرداشته باشید و کارکنید. اگر از پکیج ها و کتاب های کار زیست شناسی حرف آخر را به طور صحیح استفاده کنید به کلاسهای کنکور و اتلاف وقت هیچ نیازی نخواهید داشت و میتوانید درصد مطوب را کسب کنید.

کتاب کار برای زیست شناسی شامل سه نوع کتاب است که در زیر به آنها میپردازیم.               

  • کتاب کار: این محصول برای زیست دوم سوم پیش و زیست گیاهی موجود میباشد که فقط شامل تست های زیست شناسی می باشد و برای تمرین و تکرار بیشتر است و فاقد درسنامه است.
  • کتاب های الگو تا رتبه: کتاب الگو تا رتبه برای زیست دوم و زیست سوم لحظ شده که کلیه نکات مهم زیست شناسی را دربرمیگیرد.
  • کتاب پارادوکس زیست شناسی : این کتاب شامل نکات مهم و باید و نباید ها قیدها و نکته های ابهام آمیز یا نکاتی که خودش را نقض می کنند را مورد بررسی قرار میدهد.
سایت اصلی موسسه حرف آخر با مشاورین ارشد و رتبه برتری برای ارائه کتاب کار

کتاب کار درس فیزیک موسسه حرف آخر

استاد کامیار هم همچون سایر اساتید موسسه حرف آخر همراه دی وی دی های آموزشی اش کتاب کار را نیز ارسال می کند. چرا که درس فیزیک همه اش مسئله است و یادداشت مسائل هنگام مشاهده دی وی دی ها وقت زیادی را از شخص می گیرد.

بنابراین وجود کتاب کار در درس فیزیک الزامی است. شما می توانید با دانلود کتاب کار فیزیک حرف آخر از طریق سایت حرف آخر(harfeakhr.org) با نوع و خصوصیات آن آشنا بشوید.

کتاب کار درس شیمی موسسه حرف آخر

وجود کتاب کار در درس شیمی به دانش آموزان کمک می کند از نوشتن نکات اضافی، رسم شکل، رسم ساختار پیوندهای مختلف، معادلات شیمیایی و… حین مشاهده دی وی دی های آموزشی این درس جلوگیری کند. بنابراین می توان گفت هدف از به وجود آوردن کتاب کار شیمی حرف آخر سرعت دادن به یادگیری در داوطلبان عزیز کنکوری است.

کتاب کار درس شیمی بخش مفاهیم و مسائل را شامل میشود. در کتاب کار شیمی حرف آخر که توسط استاد شیروانی تدریس شده است در بخش درسنامه جاهای خالی برای نوشتن نکات طلایی و مهم وجود دارد یعنی دانش آموز باید پس از مطالعه درسنامه از طریق دی وی دی آموزشی، نکاتی که از فیلمها را برداشت کرده است و از دارای اهمیت است را در بخش نکات طلایی بنویسند. در ادامه کتاب کار شیمی حرف آخر سوالاتی طرح شده است که توصیه مشاوران ما به داوطلبان کنکور این است که قبل از حل توسط استاد، خود مشغول به حل سوالات شوید تا اگر در حل سوال به مشکل برخوردید آنها را علامت زده و مجددا دوباره آن را حل کنید.

کتاب کار های موسسه حرف آخر در کنار مشاوره و برنامه ریزی مشاورین ارشد و رتبه برتری

کتاب کار درس ریاضی موسسه حرف آخر

هدف از تهیه کتابهای کار ریاضی حرف آخر تسهیل در ادامه مطالعه داوطلبان کنکور میباشد. چرا که این کتاب کار دارای سوالات کنکورهای سالهای گذشته است به کمک کتاب کار دانش آموز به راحتی می تواند به تجزیه و تحلیل سوالات بپردازد.

کتاب کار ریاضی که برای کنکوری های نظام جدید منتشر شده است داری ۱۰۰ صفحه است که کلیه مباحث ریاضی توسط استاد منتظری در موسسه حرف آخر تدریس شده است. کتاب کار ریاضی که به همراه پکیج های آموزشی ارسال می شود کاملا رایگان است

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

سوالات متداول

با استفاده از این پکیجها میتوان به درصدهای بالا در کنکور سراسری رسید؟

با مطالعه ی اصولی کتب کمک درسی و برنامه ریزی اصولی و استفاده ی دقیق از فیلمها میتوانید به رتبه ی عالی دسیت یابید.

پکیج درس زیست شناسی شامل چه چیزهایی است؟

شامل کتب کمک درسی وتستی و فیلمهای آموزشی است.

آیا در این پکیجها سوالات کنکور را نیز پاسخ میدهند؟

در این پکیجها سوالات کنکور را بطور دقیق مورد بررسی قرار میدهند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.