استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

موسسه حرف آخر

در گروه تجربی و ریاضی از جمله درس ها مهم و تخصصی که برای داوطلبان بسیار مهم است درس فیزیک می باشد. همان طور که در مقالات قبل ذکر شد برای قبولی در رشته های پردرآمد ریاضی و فیزیک تراز درس فیزیک بسیار مهم و تاثیرگذار است. به همین دلیل توصیه ما به داوطلبان این است با دقت بسیار زیاد فیزیک را مطالعه نمایند. اما نکته ای در اینجا بسیار مهم و ضروری است ! داوطلبان کنکور و دانش آموزان باید با استناد بر منبع آموزشی مناسب و استادی خوب اقدام به مطالعه فیزیک نمایند. در حقیقت استاد فیزیک باید با بهره گیری از بهترین روش های آموزشی مباحث فیزیک را در اختیار داوطلبان قرار دهد. بدون شک نام استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک تاکنون به گوش ما خورده است. در ادامه این مطلب قصد داریم یکی از برترین مدرسان موسسه حرف آخر یعنی استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید…

یادگیری فیزیک با استاد پیمان کامیار

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک در موسسه حرف اخر می باشد. بسیاری از داوطلبان و دانش اموزان با استاد کامیار اشنا هستند اما ممکن است اطلاعاتی در رابطه با ویژگی های تدریس استاد کامیار و روش های آموزشی او نداشته باشند. در زمینه آموزش فیزیک استاد پیمان کامیار یکی از برترین اساتید کشور شناخته شده است. استاد کامیار با استفاده از الگوها و روش های آموزشی خود یادگیری فیزیک را برای داوطلبان آسان نموده است. با استفاده از روش های آموزشی استاد کامیار به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید تمامی مباحث درس فیزیک را فرا بگیرید. برای پاسخ گویی به سوالات فیزیک در کنکور و کسب رتبه عالی توصیه می کنم با استاد پیمان کامیار همراه شوید.

همان طور که می دانید درس فیزیک علاوه بر مباحث تئوری از فرمول های بسیار متعددی برخوردار است که باید برای حرل آن ها محاسبات ریاضی انجام گردد. با تدریس استاد کامیار درس فیزیک به یکی از شیرین ترین و دوست داشتنی ترین دروس برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان تبدیل خواهد شد. با تدریس درس فیزیک توسط استاد کامیار و یادگیری بهتر می توانید موفقیت های خشنود کننده و بسیار جالبی را در کنکور به دست آورید.

سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد کامیار

استاد پیمان کامیار در سال 1374 موفق به کسب مدرک لیسانس فیزیک هسته ای از دانشگاه تبریز شده است، سپس با ورود به دانشگاه صنعتی شریف در رشته فیزیک حالت جامد تحصیلات تکمیلی خود را ادامه داد و با موفقیت از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شده اند. بنابراین با توجه به اینکه استاد کامیار مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه شریف دریافت کرده است بدون شک در زمینه تدریس فیزیک بهترین استاد خواهد بود. از سوابق آموزشی استاد کامیار می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 1. تدریس فیزیک در دبیرستان های شایستگان، علوی اسلامی، مهرنامی، فرزانگان مدرن و صبا
 2. تدریس درس فیزیک برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم کنکور حرف اخر
 3. تدریس فیزیک در شبکه های یک و چهار صدا و سیما
 4. تدریس فیزیک در موسسات غیر انتفاعی کشور
 5. تدریس فیزیک در مدرسه بین المللی تهران
 6. فعالیت در کانون قلم چی
 7. و…

روش های به کار رفته استاد پیمان کامیار در یادگیری فیزیک

از مهم ترین دلایلی که باعث موفقیت استاد کامیار در تدریس فیزیک شده است بهره گیری از شیوه ها و روش های مختلف آموزشی در پکیج آموزشی حرف آخر است. استاد کامیار با استفاده از شهودی سازی، انیمیشن سازی و رمز گردانی یادگیری تمامی مطالب و مباحث فیزیک را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آسان و راحت نموده است. بر اساس تحقیقات و بررسی های انجام شده روش آموزشی شهودی سازی در یادگیری سخت ترین مطالب هم تاثیر بسیار زیادی دارد که استاد کامیار توانسته به خوبی در آموزش مباحث فیزیک از این روش استفاه کند.

پکیج فیزیک استاد پیمان کامیار حرف آخر

استاد پیمان کامیار با توجه به سابقه تحصیلی بی نظیری که دارد توانسته رضایت معلمان و دانش آموزان را جلب کند. اگر شما هم قصد دارید لیستی از اسامی فیزیک استاد کامیار را دریافت کنید می توانید با مراجعه به وب سایت حرف آخر پیکج مورد نظر را انتخاب و تهیه نمایید. از مهم ترین پکیج های آموزشی فیزیک پیمان کامیار می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • پکیج فیزیک سال سوم (الکتریسیته جاری و مغناطیس) نظام قدیم حرف آخر
 • مکمل فیزیک دهم (ترمودینامیک) نظام جدید حرف آخر (رشته ریاضی)
 • مکمل فیزیک دوازدهم نظام جدید حرف آخر (رشته ریاضی)
 • فیزیک جامع رشته ریاضی (نظام جدید) حرف آخر + کتاب کار
 • فیزیک دوازدهم نظام جدید (موج،اتمی و هسته ای) حرف آخر
 • فیزیک دوازدهم نظام جدید (نوسان و موج) حرف آخر
 • فیزیک دوازدهم نظام جدید (دینامیک) حرف آخر
 • پکیج فیزیک نوسان و موج (نظام قدیم) حرف آخر
 • فیزیک دوازدهم نظام جدید (سینماتیک) حرف آخر
 • فیزیک دهم نظام جدید (فصل۳_خواص ماده)
 • فیزیک دهم نظام جدید (فصل۳_خواص ماده)
 • فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر
 • و…

شما عزیزان می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین موسسه حرف آخر تماس بگیرید و مشکلاتتان را به آن ها اطلاع دهید و با دلسوزی و صبوری پاسخگوی شما خواهند بود و برای تهیه منابع استاد کامیار هم می‌توانید از طریق مشاورین اقدام کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.