جزوه زیست موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

استاد رضا شعبانی , مدرس دی وی دی های درس زیست شناسی حرف آخر , در جزوه تست زنی درس زیست به شیوه پارادوکس توضیحات کاملی درباره پکیج های زیست حرف آخر داده اند که به سوالات زیادی از دانش آموزان پاسخ میدهد و می تواند موجب آشنایی اولیه کنکوری ها با پکیج های درس زیست شناسی حرف آخر باشد.

جزوه زیست شناسی حرف آخر بر روی تمامی پکیج های زیست شناسی حرف آخر وجود دارد
تمامی مطالب در موسسه کنکوری حرف آخر و در پکیج های زیست شناسی حرف آخر بصورت
انیمیشن و تصویر سازی تدریس می شود.
این به این معنی است که وقتی دانش آموزان در حال استفاده از پکیج های حرف آخر هستند تمامی آموزش ها و تدریسها را بصورت اسلاید و کارتونی یاد می گیرند.

در موسسه حرف آخر و با کمک تیم مدرسین درس زیست شناسی حرف آخر برای همه ی پکیج های زیست حرف آخر کتاب کار و جزوه آماده شده است. در این جزوه ها تمامی اسلاید هایی که در داخل دی وی دی های زیست حرف آخر وجود دارد برای هر مطلب قرار داده شده است .
علت این کار این است تا در تایم و زمان شما داوطلبان صرفه جویی شود و نیازی به نوشتن ،یا کشیدن تمامی اشکال موجود در تدریس ها نباشد.

با استفاده از جزوه زیست حرف آخر دیگر نیازی به صرف وقت زیاد برای نوشتن تمامی
مطالب داخل دی وی دی زیست حرف آخر نیست،تیم زیست شناسی حرف آخر تشکیل شده از آقایان شعبانی-شاکری و روان برای تمامی پکیج های زیست شناسی نظام جدید حرف آخر و زیست شناسی نظام قدیم حرف آخر جزوه زیست حرف آخر را آماده کرده اند تا در تایم و وقت شما دانش آموز عزیز صرفه جویی شود.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در خصوص مشاوره جزوه زیست شناسی حرف آخر

زیست شناسی در موسسه حرف آخر؛


اساتید موسسه حرف آخر در درس زیست شناسی علاوه بر آن که هر یک جز دبیران مطرح و قدرتمند زیست شناسی هستند در تخصص خود نیز جز برترین ها می باشند.

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر :
استاد رضا شعبانی :

مدیر دپارتمان و مسئول بخش آموزش؛
ایشان یک شعار همیشگی دارند و آن این است من به قدری در آموزش زیست ذوب شده ام که حاضرم فتوسنتز را برای یک دانش آموزی که هنوز به دبیرستان وارد نشده اند تدریس کنم و او مانند یک دانشجوی زیست شناسی تمام فتوسنتز را بفهمد و یکبار برای شما دوباره بازگو کند
همکاری با آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری و انجام تحقیقات روان شناسی یادگیری و چگونگی انتقال مطلب بر روی ۲۰۰۰ دانش آموز و به دنبال را های جدید آموزش صحیح تا دانشگاه های معتبر خارج از کشور  رفتن نشان دهنده عشق بزرگ استاد شعبانی به دنیای آموزش درس زیست شناسی است

استاد شاکری :

مسئول بخش تست زنی و سنجش دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر؛
استاد شاکری عزیز را به حق می توان بنیانگذار مدل جدیدی از تست زنی زیست در ایران دانست ۷ الگوی تست زنی در زیست هدیه ارزشمندی از ایشان به دانش آموزان ایران زمین است شعار ایشان این است در کمترین زمان ممکن با کمترین زحمت حتما باید بیشترین نتیجه را بگیری
تالیف اولین کتاب عبارت نامه ای درس زیست شناسی در ایران به نام ۰ تا ۱۰۰ زیست  در سالهایی که هیچ ناشری روی به سوالات جمله ای در زیست نیاورده بود شناخت عمیق و حسلبی ایشان از کنکور را به خوبی نشان می دهد

استاد هومن روان :

مسئول بخش گیاهی و نظارت های علمی دپارتمان زیست شناسی حرف آخر؛
در شناخت و توصیف و تمجید ایشان همین بس که صاحب مدال المپیاد و مدرس برجسته مدارس خاص هستند وقتی بدانید ایشان در زمینه نقاشی از مدال آوران قاره آسیا بوده اند و با استعدادی بی نظیر توانسته اند نقاشی را با زیست بیامیزند و سبک جدیدی از تدریس زیست شناسی را پدید آوردند آن هنگام متوجه خواهید شد که استاد هومن روان با ارائه اولین و تنها فیلم آموزشی سفری به درون گیاه با نام از ریشه تا میوه چنان دنیای اموزش زیست گیاهی دبیرستان را دگرگون کرده اند که همگی با مبحث گیاهی زیست شناسی آشتی خواهیم کرد شعار استاد روان این است که زیست را از صفر تا صد به زیباترین شکل ممکن  به دنیای تصویر کشیده ام
جمع این سه عزیز قوی ترین دپارتمان زیست دیجیتال ایران را رقم زده است.
حرف آخر که خلاقیت و نوآوری در آموزش و بالابردن درصد دانش آموز در کمترین زمان با کمترین زحمت ممکن نتیجه و کارنامه کارش بوده و هست و خواهد بود.

استاد شعبانی در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اهمیت و جایگاه کتاب درسی زیست شناسی در کنکور تجربی از نگاه موسسه حرف آخر

متوسط بودن حجم و تمرکز سوالات به مباحث پایه و پیش دانشگاهی به داوطلبان کنکور تجربی اجازه می دهد تا تمرکز اصلی خود را بر روی هر دو بخش قرار دهند. بنابراین اگر توجه کافی را به اهمیت کتاب درسی زیست شناسی در کنکور تجربی نداشته باشید، نمی توانید دست کم همان ۵۰ درصد را در کنکور به پاسخ برسانید.

بسیاری از داوطلبانی که در سال های نهایی تحصیل خود هستند با پاسخ دادن به سوالات دی و خرداد کمی برای درس زیست شناسی در کنکور تجربی آماده میشوند. با این حال اگر دوباره و برای بار چندم در کنکور تجربی و با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار اما مهم و آینده دار شرکت می کنید باید بدانید که اکثر افراد با خواندن بخش عظیمی از کتاب زیست اما بدون شیوه مطالعه ی صحیح بازدهی اولیه را در سر جلسه آزمون از خود نشان نمی دهند.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در خصوص جزوه زیست حرف آخر

مطالعه پیوسته مطالب از روی جزوه زیست موسسه حرف آخر؛

یکی دیگر از جنبه های اهمیت کتاب درسی زیست شناسی در کنکور سراسری تجربی ۹۹ این است که باید آگاه باشید مطالب را به صورت دنباله دار بخوانید . مطالعه پشت سر هم مطالب مختلف نمی تواند مفهوم خاصی را در ذهن شما ایجاد کند.

از سویی دیگر هر دسته از مطالب به شکلی جداگانه و پراکنده در ذهن شما مانند یک جعبه ی پر از کاغذ باطله جای می گیرد. نظم دهی به این کاغذ ها نیازمند جدا کردن هر کدام که به همدیگر مرتبط هستند می باشد. بنابراین این مسئله در اهمیت کتاب درسی زیست شناسی به ما اعلام می کند که جذب مفاهیم با پیوستگی آن در ارتباط خواهد بود.

تغییرات و نوسانات در کنکور سالهای اخیر مانند کنکور ۹۹ نیز یک امر بدیهی است. بنابراین به کتاب های سال آخر تنها رجوع نکنید و آنها را منبع اصلی خود قرار ندهید. چرا که این مسئله باعث غافل شدن شما از اهمیت کتاب درسی زیست شناسی در سالهای اول کنکور خواهد شد.

مطالعه تمامی کتاب های مرتبط با درس زیست شناسی از اهمیت ویژه ای در کنکور سراسری برخوردار است؛ و به طبع تمرکز طراحان سوال نیز بر یک کتاب یا فقط یک موضوع خاص نخواهد بود. با جمع بندی مطالب ذکر شده به راحتی می توان متوجه اهمیت این بحث شد. بنابراین لازم نیست استرسی از بابت مطالعه درس زیست شناسی به دل خود راه دهید زیرا موسسه حرف آخر به کمک اساتید خبره و ممتاز درس زیست شناسی خود اقدام به تهیه جزوه کامل و خلاصه شده درس زیست را داشته اند.

ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان رشته تجربی؛

با کمک پکیج زیست حرف آخر میتوانیم به درصد بالا در کنکور برسیم؟

اگر بصورت اصولی و درست پیش برید و از پکیج به درستی استفاده کنید میتوانید به درصد 100 در این درس برسید.

شیوهی تدریس اساتید زیست حرف آخر چگونه است؟

با استفاده از انیمیش و تصویر سازی

مبحث گیاهی یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین مباحث زیست میباشد چطور میتوان به درصد قابل قبولی دراین مبحث رسید؟

با استفاده از تدریس استاد هومن روان که با انیمیشن سازی توانسته مبحث گیاهی را بصورت خارق العاده ای تدریس کند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.