جزوه قرابت معنایی نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

سلام بر شما عزیزان حرف آخری در این قسمت جزوه ادبیات حرف آخر استاد منتظری بخش قرابت معنایی را براتون آوردیم که با تهیه ی این جزوه میتونید در خواندن قرابت معنایی به سرعت بالایی برسید و در زمان مطالعاتی خود صرفه جویی کنید. این جزوه توسط خود استاد منتظری تهیه شده است.

قرابت معنای حرف آخر در کنکور سراسری

قرابت معنایی موسسه حرف آخر در درس ادبیات جز مطالب مهم وتست خیز در درس ادبیات است. ادبیات فارسی در کنکور سراسری دارای ۲۵ سوالاست که از این تعداد تست ۹ تست از قسمت قرابت معنایی است.

درس ادبیات یکی از ۴ درس عمومی در کنکور سراسری می باشد. ادبیات فارسی در کنکور سراسری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است به این دلیل که تنها درسی است در بین درس های عمومی که دارای ضریب ۴ بوده وبالاترین ضریب را در بین دروس عمومی را داراست.نکته قابل توجه در پاسخ دادن به تست های ادبیات در کنکور این است که تعداد تست هایی که از ادبیات در کنکور مطرح می شود ۲۵ تست است ولی تایم پاسخگویی به این سوالات ۱۸ دقیقه است پس این نکته را به ما گوش زد می کند که تایم حل هر تست باید زیر ۱ دقیقه باشد
و این نیاز به آمادگی ذهنی و نیز آمادگی اطلاعاتی سر جلسه کنکور دارد.

بخش قرابت معنایی ۸ تست از این ۲۵ تست را در شامل می شود و یکی از قسمت های مهم ادبیات فارسی است. بسیار از دانش آموزان در قسمت قرابت مشکل دارند و از پاسخ دادن به تست های آن خودداری می کنند؛ولی به این نکته بایدتوجه داشت که خود قرابت معنایی به تنهایی ۳۰% از سوالات ادبیات فارسی را در کنکور شامل می شود.

اگر میخواهید کسب درصد بالایی در درس ادبیات کنکور کسب کنید و می خواهی از دیگر رقیبان خود پیشی گرفته و موفقیت خود را در کنکور افزایش دهید قرابت معنایی موسسه حرف آخر خیلی می تواند در این ضمینه در ادبیات کمک کننده باشد.

جزوه قرابت معنای استاد منتظری در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

روش مطالعه ادبیات حرف آخر

حرف های مشاوره ای استاد محسن منتظری در ارتباط با نحوه مطالعه پکیج های ادبیات حرف آخر ….

روزی ۱ جلسه لغت و املاتست ها را مکث بزنید و خودتون جواب دهید کنید.بعد با پاسخ من مقایسه کنید. نکته های مهم را در کتاب کار نوشته و هفته های بعدی هنگام دوره از روی کتاب کار هر لغتی که فراموش کرده اید را هایلات کنید و از بقیه عبور کنید. این کار را ۴ بار که انجام دهید دیگه لغتی نمی مونه که یاد نگرفته باشید. حالا پایه لغوی بسیار قوی ای دارید.
پس از پایان جلسات لغت و املا بلافاصله یک روز در میان یک جلسه فیلم های قرابت را ببینید و سوالات را قبل از من پاسخ دهید و مورد مقایسه قرار دهید. به متدها و الگو ها دقت کافی کنید و تمرین کنید که برای هر سوال زیرخط دار کردن و تجزیه را کار کنید. نکته های مهم را هم که گفته میشه توی کتاب کار نت برداری کنید و سه هفته بعد مرور کنید. روی قسمت هایی که مشکل دارید با توجه به درجه بندی سخت،متوسط و آسان که برای خودتون می گذارید هایلایت کنید تا نقاط ضعفتون را بیشتر بشناسید.از کتاب نشر الگو هم می تونید تست های املا و لغت یا قرابت را بزنید . آرایه ها که بیرون اومد دیگه اصل حال خواهد بود. و اونم کتاب کار داره .

جزوه قرابت معنای موسسه حرف آخر

بیو گرافی استاد محسن منتظری مولف جزوات ادبیات فارسی موسسه حرف آخر:

کارشناس گروه توسعه ی آموزش

سوابق تحصیلی و آموزش محسن منتظری در موسسه حرف آخر

کارشناس قسمت آب و فاضلاب، مرکز مطالعات و برنامه ریزی پروژه های راه آهن تهران

کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه توسعه آموزش دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری تا سال۱۳۸۶

کارشناس مسئول بهینه سازی ۱۳۸۶-۱۳۹۴، وزارت نیرو

عضو کمیته بهینه سازی عرضه و تقاضای آب و دبیر کارگروه فنی- عملیاتی بهینه سازی عرضه و تقاضای آب

عضو کمیته تدوین نمونه قرارادهای تضمین خرید آب

عضو کارگروه مدیریت سبز حوزه ستادی وزارت نیرو

استاد ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور

پکیج های این استاد محترم شامل پکیج لغات و واژگان املا و قرابت معنایی و آرایه های ادبی , زبان فارسی و تاریخ ادبیات حرف آخر است که همه ی انها را به طور الگوسازی و انیمیشن سازی آموزش کرده اند.

استاد محسن منتظری در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری های موسسه حرف آخر

چرا حرف آخر؟

قرابت معنایی در نثر و در شعر مبحثی می باشد که داوطلبان باید با درک کامل و تسلط کامل بر سوالات و مفهوم موارد بیان شده به پاسخگویی به تست های این مبحث بپردازند که ای تسلط بر مفهوم مباحث و مطالب مختلف جز با در دست داشتن اموزشی خوب و بهینه امکان پذیر نیست که در پکیج قرابت معنایی ادبیات نظام جدید موسسه حرف اخر منتظری با استفاده از تجربه آموزش چند ساله خود در کنار بکارگیری متدهای نوین آموزشی همه ی مطالب و موضوعات مربوطه به قرابت معنایی درس ادبیات فارسی در پایه های نظام جدید تحصیلی را ارائه داده اند تا بیشترین بازدهی و بهترین نتیجه را برای داوطلبان به ارمغان آورد.

در این پکیج در موسسه حرف آخر از تکنیک هایی مانند انیمیشن سازی و شهودی سازی مباحث و رمز گردانی و … استفاده شده است تا با فعال شدن نیم کره راست مغز داوطلبان امکان یادگیری مفهومی موضوعات و مطالب به آسانی برای وی بوجود آید و همه ی مطالب در ذهن داوطلب بصورت همیشگی ذخیره شوند و بتواند از پس هر نوع تست و سوالی در رابطه با قرابت معنایی بربیاید .

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

زمان پاسخ گویی درس ادبیات در کنکور چقدر است؟

زمان پاسخ گویی به درس ادبیات در کنکور سراسری 18 دقیقه است.

ضریب درس ادبیات چقدر است؟

دو درس ادبیات و دین و زندگی دارای ضریب 4 هستند و به همین دلیل از اهمیت فوق العاده ای برای رتبه برتر شدن برخورداراند و دو درس دیگر یعنی عربی و زبان دارای ضریب 2 هستند

آیا ضریب درس ادبیات در زیر گروه های مختلف فرق میکند؟

خیر.ضریب دروس عمومی در همه ی رشته ها و همه ی زیر گروه ها ثابت است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.