موسسه حرف آخر برای سال دهم تجربی

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال های گذشته طرفداران زیادی با توجه به قبولی ها در کنکور کسب کرده است. به دست اوردن 51 رتبه زیر 300 در کنکور 98 و همسانی بی‌نظیر دی وی دی های موسسه حرف آخر با سوالاتمنتشر شده ی کنکور سراسری موجب شده است تا داوطلبان موسسه حرف آخر را به عنوان عالی ترین تولید کننده منبع های تدریسی برگزینند. از جمله محصولات این موسسه می‌توان به منابع حرف آخر دهم که مخصوص دانش آموزان سال دهم است اشاره کرد.

دانش آموزان سال دهم اگر به دنبال به دست اوردن عالیترین نتیجه در امتحانات و در تست زدن هستند می‌توانند از همین الان این نتیجه ی خوب را برای خودشان با استفاده از محصولات حرف آخر سال دهم صدرصد کنند که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار میدهیم.

دی وی دی های موسسه حرف آخر سال دهم به دو دسته دی وی دی های سال دهم حرف آخر و تدریس به طور تشریحی برای داوطلبانی که می‌خواهند درسهای دهم را پیش خوانی کنند عالی است و دی وی دی های موسسه حرف اخرسال دهم تستی تقسیم می‌شوند و در یک طبقه بندی دیگر می‌توان دی وی دی های سال دهم موسسه حرف اخر را به دو دسته ی حرف آخر دهم تجربی و حرف آخر دهم ریاضی نیز تقسیم بندی کرد.

محصولات نظام جدید سال دهم موسسه حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

ریاضی سال دهم استاد منتظری موسسه حرف آخر:

برخلاف تصور عموم مدرس پکیج ریاضی دهم استاد منتظری نیست بلکه استاد مهران قاسمی از عالی ترین مدرسان ریاضی کنکور است ولی با این تفاوت که آماده کردن درس ریاضی سال دهم موسسه حرف آخر توسط هر دو استاد یعنی استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی انجام شده است. در عین حال تا کنون پکیج ریاضی دهم حرف اخر به چاپ ۴۰ رسیده است یعنی تقریبا ۴۰ هزار پکیج ریاضی دهم حرف آخر به فروش رسیده و این رقم بیان کننده محبوبیت پکیج درس ریاضی دهم موسسه حرف آخر است.

در داخل پکیج ریاضی دهم موسسه حرف آخر با همه ی فرمول ها خداحافظی خواهید کرد و این بار تمامی ریاضی را صرفا به وسیله ی الگو یاد خواهید گرفت؛ استفاده از الگو در تدریس ریاضی دهم موسسه حرف اخر سرعت شما را در تست زنی افزایش داده و باعث می‌شود به جای از بر کردن فرمولها، تمامی مطالب را درک کرده و داوطلبی که بتواند مباحث ریاضی را درک کند قادر خواهد بود هر نوع سوالی را به جواب برساند.

ریاضی سال دهم موسسه خرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری های سال 99

از بهترین های سال دهم ؛زبان دهم موسسه حرف آخر و تک تک مطالب آن :

در قسمت واژگان همه ی لغات جزء به جزء بیان شده است و همه تصویر سازی شده و اموزش لغات نیز در داخل جمله هم آورده شده و کاربرد آن در جمله بطور کامل توضیح داده شده و همچنین تمام مترادف ها و متضادها برای لغات جدید هر درس نیز آورده شده است.

مرحله سوم تمامی ریدینگ های کتاب درسی تصویرسازی و انیمیشن سازی و با شیوه ی تدریس منحصر به فرد خود استاد توضیح داده شده است در مرحله بعد بازهم تمرینات واژه های کتاب درسی کار شده همراه با حل تست های بیشتر و در اخر نمونه سوال های تشریحی آورده شده است و همه ی سوالات تشریحی و پیش بینی شده برای امتحان های نهایی مدرسه اورده شده و با این حساب یک پکیج کامل و جامع از هر لحاظ در اختیار دانش آموزان سال دهمی را منتشر کرده ایم.

درس زبان انگلیسی یکی از درسهای تعیین کننده رتبه و تراز داوطلبان در رشته های مختلف است چون از آنجایی که سوالات این درس در بخش اخر دفترچه سوالات قرار دارد داوطلبان اکثرا فرصت پیدا نمی کنند به سمت این پرسشها بروند پس داوطلبی که در درس زبان درصد بالایی از این درس را کسب کند موفق به به دست آوردن رتبه بهتری نسبت به سایر داوطلبان که این درس را پاسخ نمیدهند میشود پس زبان انگلیسی برای شما میتواند یک برگ برنده باشد تا از رقیبان خود پیشی گرفته و بتوانید رتبه ای عالی و در نتیجه فرصت های زیادی برای انتخاب رشته دارید .

در دی وی دی های درس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر که اموزش استاد محمودی است شما داوطلبان عزیز با کلیه مفاهیم زبان انگلیسی کنکور آشنا خواهید شد و به کمک اموزش زبان انگلیسی استاد محمودی موفق به فراگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن زبان انگلیسی بالای ۸۰ درصد مربوط به سوالات سال دهم خواهید شد پس با تهیه دی وی دی های زبان انگلیسی سال دهم موسسه حرف آخر کنکور زبان انگلیسی خود را تضمین کنید.

پکیج کامل محصولات سال دهم موسسه حرف آخر و مشاورین ارشد و رتبه برتری

دی وی دی های موسسه حرف آخر سال دهم رشته تجربی:

از دی وی دی های حرف آخر سال دهم رشته تجربی می‌توان به دی وی دی های زیست دهم ، فیزیک دهم ، دینی دهم  اشاره کرد که این پکیج ها تولید شده توسط حرف آخر دهم تجربی مخصوص تست زنی هستند. در قسمت شیمی برای سال دهم پکیج تست زنی جداگانه ای وجود ندارد بلکه به طور شیمی مسائل و مفاهیم دهم و یازدهم موجود است. برای زبان هم یک بسته کامل شامل زبان هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم وجود دارد.

برای درسهای تشریحی سال دهم حرف آخر هم می‌توان به دی وی دی های شیمی تشریحی دهم موسسه حرف آخر ،ریاضی دهم حرف آخر و فیزیک تشریحی دهم حرف آخر اشاره کرد. برای دیدن قیمت همه ی محصولات حرف آخر به صفحه لیست قیمت حرف آخر در لینک (harfeakhr.org) یا تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری از طریق شماره های 09128929049 و 09128929049 مراجعه کنید.

دی وی دی های موسسه حرف آخر سال دهم رشته ریاضی:

با توجه به این که درسهای رشته های ریاضی و تجربی در سال دهم بیشتر مشترک هستند منابعی که در بالا نیز به آن ها اشاره شد جزو دی وی دی های حرف آخر دهم ریاضی نیز میباشند و دانش آموزانی که به دنبال پکیجهای سال دهم رشته ریاضی حرف آخر میباشند می‌توانند از محصولات حرف آخر دهم بالا نیز استفاده کنند.

برای دریافت مشاوره تخصصی سی دی های حرف آخر دهم و مشاهده نحوه برنامه ریزی از طریق شماره تماس 09128929049 یا تلگرام 09128929049 اقدام کنید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری سال 99 موسسه حرف آخر

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان کنکوری سال دهم نظام جدید

برای شروع کردن به مطالعه برای کنکور از چه سالی باید شروع کنیم؟

برای موفق شدن در کنکور و کسب رتبه برتر باید از سال دهم شروع به مطالعه کردن اصولی برای کنکور بکنید.

ایا برای همه ی دروس عمومی حرف آخر محصولاتی را منتشر کرده است؟

بله.برای کلیه ی دروس عمومی پکیج هایی جهت اصولی خواندن داوطلبان کنکوری ارائه شده است.

شیوه ی تدریس درس زبان انگلیسی در این پکیجها چگونه است؟

با تمامی مفاهیم زبان انگلیسی کنکور آشنا خواهید شد و به کمک اموزش زبان انگلیسی استاد محمودی موفق به فراگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن زبان انگلیسی بالای ۸۰ درصد مربوط به سوالات سال دهم خواهید شد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.