حل نا معادله ریاضی نهم

موسسه حرف آخر

امروز قصد دارم محصول عالی دیگری از محصولات حرف آخر را معرفی حضورتان کنم مبحث معادلات و نا معادلات یکی دیگر از مباحث مهمی است که علاوه بر این که بخشی از تست های کنکور درس ریاضی را شامل می شوند در درس های دیگری هم مانند فیزیک و شیمی نیز کاربرد دارد. با خرید فیلم های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی می توانید به آموزش بی نظیر استاد منتظری که با استفاده از شیوه هایی مانند الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مطالب می پردازند دسترسی پیدا می کنید و میتوانید درصد بالایی از این درس را بزنید و قبولی خود در رشته های تاب دانشگاه را تضمین کنید.

مشکلاتی که دانش آموزان در رابطه با تکنیک و فرمول های زیاد دارند این است که ابتدا فراگیری آنها خیلی مشکل است و باید بارها مرور شوند تا دریاچه آب مانند در حالی که اگر این فرمول و تکنیک نباشد به اسانی می توان با رمز یا نقطه ای داستان را یاد گرفت موسسه حرف آخر دقیقا کاری کرده است که شما دوستان عزیز با این الگو سازی و انیمیشن سازی بتوانید به اسانی یاد بگیرید و فراموش نکنید چون بیشتر بچه ها این مشکل را دارند که درس را فراموش میکنند و دلیل اصلی این که در کنکور موفق نمی شوند همین فراموشی است چون آن ها درس را خوانده اند نه این که یاد نگرفته باشند یاد گرفتند اما فراموش کردند پس بهتر است که در را به شکل تصویری یاد بگیرید تا هیچ وقت آن را فراموش نکنید.

حل نامعادلات ریاضی نهم به سبک حرف آخر

معرفی مبحث های فوق العاده استاد منتظری در موسسه حرف آخر

دی وی دی های آموزشی ریاضی انتشارات موسسه حرف آخر که اموزش شیوه های اختراعی استاد منتظری می باشد همه ی مباحث مورد نیاز برای حل تست ها بدون کم و کاست آموزش داده شده است و دانش آموزان نیازمند تسلط به مطالب معادلات و نا معادلات اند تا بتوانند نتیجه نهایی این درس ها را به درستی کسب کنند اما دانش آموزان با مشکلاتی مانند سختی و دشواری سوالات و عدم فراگیری مناسب مطالب به علت آموزش اشتباه هستند اما دیگر لازم نیست برای ریاضی دغدغه ای داشته باشید چون موسسه حرف آخر و مدرسان آن اینجا هستند تا مشکلات شما را حل کنند . مجموعه معادلات و نا معادلات ریاضی رشته تجربی نیز توسط موسسه حرف آخر ارئه شده است.

پس از خرید دی وی دی های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی و تماشا کردن فیلم های تدریسی به حل تست ها اعم از سخت بپردازند و بتوانند درصد بالایی از درس مشکل ریاضی را در کنکور بزنند چون دانش اموزان فکر میکنن که این درس خیلی مشکل است در حالی که اینطوری نیست فقط کافی است که آموزش فوق العاده استاد منتظری را ببیند تا با دید دیگری به درس شیرین ریاضی نگاه کنند و از خواندن این درس شیرین لذت ببرند.

مباحث فوق العاده استاد منتظری در موسسه حرف آخر با روش صحیح خواندن ریاضی

روش تدریس ریاضی پایه نهم موسسه حرف آخر

بدون شک شیوه ی آموزش از مهم ترین مسئله ای است که هر دانش آموزی باید به آن اهمیت دهد و به آن توجه ویژه ای کند.شاید این سوال برای دانش آموزان پیش بیاید که چطوری میتوانند این موضوع را تشخیص بدهند که کدام آموزش پاسخگوی نیاز آموزشی آنها می باشد.
موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر تلاش بر آن داشته است که به عالی ترین روش تدریس و با بروز ترین امکانات تدریس بتواند پاسخگوی نیاز صفر تا صدی شما عزیزان باشد که بنا بر اصل برابری آموزشی از بهترین مدرسین و معلمین برجسته کشوری استفاده کرده است.
به همین علت این اطمینان را برای شما دانش آموزان گرامی حاصل کرده است که با در دست داشتن منابع آموزشی و دی وی دی های موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر شما در محل مطالعه تان به منزله ی این باشد که در بهترین نقطه کشور و در بهترین کلاس خصوصی در حال تحصیل هستید.
از جمله خلا های آموزشی که در تعدا زیادی از مکان های آموزشی وجود دارد این است که نبود امکانات آموزشی بروز بیشتر شما عزیزان را که مستعد کسب نمره ی بالا و شاگرد ممتاز شدن هستید را سلب کرده است. موسسه حرف آخر در ریاضی نهم که ریاضی پایه ی دوره ی اول متوسطه نیز در نظر گرفته می شود و به نوعی پایه گذار ریاضی پایه ی شما است را به بهترین روش تدریس با استفاده از یک روش نمایشی و انیمیشنی عالی و حضور شخصیت های تلویزیونی تدریس کرده است.

حل نامعادلات با الگوی عدالت در موسسه حرف آخر

به چه دلیل باید از پکیج کامل ریاضی سال نهم موسسه حرف آخر استفاده کنیم؟

استاد نصیری و استاد قاسمی اساتید منحصر به فرد و عالی ریاضی کشور، تدریس و آموزش ریاضی هفتم، هشتم و نهم حرف آخر را بر عهده گرفته اند. موسسه کنکوری حرف آخر با شیوه های نوین و جدید برای اولین بار به شکل مفهومی و شهودی در کشور درس های محاسباتی مثل ریاضی، فیزیک و شیمی را تدریس کرده است.

اول از همه باید گفت که حرف آخر همه ی درس هایی را که آموزش می دهند به شکل انیمیشن در آورده و با این شیوه یادگیری را برای دانش آموزان آسان تر کرده است. در ضمن مشاورانی که در حرف آخر در حال فعالیت اند در تمام شبانه روز در خدمت شما هستند و آماده حل مشکلات شما عزیزان هستند. مدرس این پکیج خوب و مفید جناب آقای قاسمی هستش که فکر می کنم خیلی از شما با او آشنا هستید ایشان از سال ۱۳۹۰ تدریس را شروع کرده و در این ۹ سال رتبه برتر های زیادی را پرورش داده است.

محتویات این پکیج حاوی چند حلقه دی وی دی و چند کتاب است که شما با استفاده از آن می توانید در عرض چند ماه به یکی از دانش آموزان ممتاز کلاس خود مبدل شوید.

در شیوه های سنتی و رایج بسیاری از مدارس، دانش آموزان هنوز به جای فراگیری مفهومی ریاضی، مجبور به حفظ کردن فرمول های زیاد هستند. این موضوع زمینه و پایه ضعف بیشتر دانش آموزان در درس ریاضی شده است. شکل گیری ضعف درس های محاسباتی مثل ریاضی موجب می شود که در مقاطع بالاتر مثل دبیرستان و دانشگاه، به علت ضعف محاسباتی و ریاضی سرنوشت و رشته تحصیلی بر خلاف میل باطنی اتفاق بیفتد. خیلی از دانش آموزان به علت ضعف در آموزش ریاضی قدرت انتخاب رشته های تحصیلی دلخواه خود را ندارند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزران نظام جدید

من از پایه با ریاضی مشکل دارم.چیکار باید بکنم؟

با مشاوره گرفتن از مشاوران ارشد حرف آخر پکیج کامل ریاضی را تهیه کرده و به درصد 100 این درس در کنکور برسید.

چند سوال از سوالات ریاضی کنکور به سال دهم اختصاص دارد؟

حدود 4 سوال از یپسوالات ریاضی به سال دهم اختصاص داده شده است.

با حذف و کارنکردن کاربرد مشتق و هذلولی در کنکور موافقید؟

اگر واقعا در این قسمت ها مشکل دارید و متوجه نمیشید درستش اینه که حذف کنید و به جا آن بقیه ی مباحث را به نحو مطلوب بخوانید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.