حقیقت موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 قعالیت خود را به عنوان تولید کننده منابع آموزشی در زمینه کنکور ایران شروع کرد و توسط عبدالرضا منتظری فعالیت خود را آغاز نمود. 4 سال اول یعنی تا سال 1394 با تشکیل اتاق فکرها متشکل از نخبگان و رتبه برترهای دانشگاه های برتر کشور به جمع آوری اطلاعات آموزشی در زمینه شیوه تدریس، راهکارهای ساده آموزشی، میانبرهای کوتاه برای دروس محاسباتی و تکنیک های مفهومی و شهودی برای کلیه دروس رشته تجربی و ریاضی پرداختند. بعد از پایه گذاری روش نوین و به روز در زمینه آموزش اقدام به تولید محتوای آموزشی و کنکوری کرد که خوشبختانه این امر باعث تسریع پیشرفت موسسه کنکوری حرف آخر شد. این موسسه نوپا سبک جدیدی از آموزش دروس را مبتنی بر استفاده از پویا نمایی آغاز کرد که تاکنون برای استفاده از این روش هیچ اقدامی نشده بود. در زمینه کنکور موسسات متعددی مشغول فعالیت بودند و هستند و امروز تفاوت عمده حرف آخر با سایر موسسات و حقیقت موسسه حرف آخر در سایت مرکزی حرف آخر را کاملا بررسی می‌کنیم که آیا ادعای صحیحی است یا خیر.

حقیقت موسسه حرف آخر

در این مطلب با مشاورین سایت اصلی حرف آخر در ارتباط باشید تا هر چه بیشتر در مورد حقیقت موسسه حرف آخر و همچنین حرف های ضد و نقیض کلاهبرداری یا دروغ های حرف آخر به آشنایی کامل برسید.

روش تدریس حرف آخر چگونه است؟

پیش تر اشاره کردیم که موسسه حرف آخر، 4 سال اول را صرف ابداع و به کار گیری روش های نوین آموزشی کرد که بتواند روش جدیدی را عرضه کنند که با سایر منابع درسی و کنکور موجود تفاوت چشم گیری داشته باشد. اهمیت این موضوع باعث شد که موسسه حرف آخر برای اولین بار در کشور روش پویا نمایی یا استفاده از تصاویر سه بعدی را وارد آموزش کشور کند که میتوان از آن بعنوان انقلابی در آموزش کشور یاد کرد. چون قبل از این و حتی هم اکنون در خیلی از مدارس هنوز آموزش به شیوه سنتی و ابتدایی است. دانش آموزان مجبور به حفظ کردن مطالب درسی هستند. تک تک فرمولهای کتاب باید حفظ شود.

روش پویانمایی زمینه درک مفهومی و شهودی مطالب درسی را فراهم میکند. در واقع دنیایی از مباحث درسی را در اختیار دانش آموز یا داوطلب کنکوری قرار می دهد که می توانند پدیده های آموزشی را از نزدیک ببیند و درک کنند و نیازی به حفظ کردن مطالب درسی نباشد. به طور مثال حرف آخر کلیه مباحث زیست شناسی را با روش پویانمایی عرضه کرده است و آزمایشگاه مجازی از پدیده های زیستی را دراختیار دانش آموزان قرار داده که میتوانند از نزدیک کلیه پدیده های زیستی را مشاهده کنند. با این روش نیاز به حفظ کردن مطالب زیست شناسی نیست. یکبار برای همیشه به روش مفهومی و شهودی همه مباحث را یاد خواهید گرفت. نه تنها تدریس زیست شناسی بلکه تدریس سایر دروس نیز برگرفته از همین سبک می باشد.

آیا موسسه حرف آخر کلاهبردار است؟

کلاهبرداری موسسه حرف آخر و موضوعات مربوط به این تیتر مانند آیا موسسه حرف آخر کلاهبردار است؟ برای دانش آموزان حرف آخری موضوعی قابل توجه و خنده آور است، چرا که عزیزانی که از پکیج های حرف آخر استفاده می کنند و با روش های آموزشی و اساتید این مجموعه آشنایی دارند می دانند که همه این شایعه پراکنی ها با هدف تخریب موسسه از سوی افراد فرصت طلب صورت می گیرد. امروزه موسسات و آموزشگاه های بسیاری در زمینه کنکور فعالیت می کنند که اکثریت آن ها تا با هدف سودجویی اقدام به تولید محصولات آموزشی مختلف و برگزاری کلاس های کنکوری با قیمتی گزاف می کنند و متاسفانه اغلب داوطلبان به دلیل قیمت بالای این آموزش ها تصور اشتباهی در رابطه با سطح آموزشی می کنند و فریب این موسسات را می خورند و با این فکر که هر چقدر بیشتر هزینه کنند نتیجه بهتری کسب می کنند در دام این موسسات و آموزشگاه های کنکوری گرفتار می شوند.

آیا حرف اخر کلاهبردار است؟

کلاهبرداری موسسه حرف آخر، عدم اطمینان از حقیقت موسسه حرف آخر و شایعه های صورت گرفته در رابطه با این موسسه امروزه تبدیل به موضوعی رایج در سایت های کنکوری شده است که با اهدافی خصمانه توسط موسسات رقیب برای تخریب این موسسه صورت گرفته است. تطابق سوالات کنکور تجربی و ریاضی حرف آخر در سال های 97 و 98 و99 و همچنین بررسی همه این تطابقات در برنامه های زنده تلویزیونی همگی دلیلی برای ایجاد حس دشمنی و بدنام کردن این موسسه در بین دانش آموزان کنکوری و خانواده هایشان است. خوشبختانه موسسه حرف آخر در طول چندین سال فعالیت کنکوری خود بر خلاف موسسات دیگر هیچ گونه شاکی محتوایی نداشته است و میزان رضایت دانش آموزان از موسسه حرف آخر شاهدی بر آموزش های فوق العاده این موسسه در راستای خدمت رسانی به داوطلبان عزیز کنکوری می باشد.

حقیقت موسسه حرف آخر با رتبه برترهای سال قبل

داوطلبان زیادی در جایی جای کشور و نیز در مناطق محروم و فاقد هر نوع آموزش عالی توسط محصولات حرف آخر توانسته اند رتبه های خیلی عالی کسب کنند دانش آموزان زیادی در کنکور 97 و 98 در این مناطق از جمله اقای خوشرو از زاهدان رتبه ی 59 و اقای ایمانی رتبه ی 66 از اسفراین و آقای یوسفی رتبه ی 92 از تکاب که مشاورانش آقایان افروزی و افروزی مشاور ارشد های حرف آخر بودند. آقای خادمی رتبه400، آقای شایسته رتبه 423، خانم احمدپور رتبه ی 43 از شهرستان خوی، ملیحه قادری از پیرانشهر رتبه ی 98 و آقای شهبازی رتبه 101 و … حقیقت حرف آخر با رتبه برترهای کنکور 97 و 98 و99 در مناطق محروم خود نشان دهنده ی برتر بودن این موسسه و مبرا از هر شایعه ای می باشد.

حرف آخر

حقیقت موسسه حرف آخر

حقیقت موسسه حرف آخر مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند و به هیچ وجه شائبه هایی چون کلاهبرداری موسسه حرف آخر، دروغ های موسسه حرف آخر  – عدم اطمینان از حرف آخر و… صحت نداشته و نخواهد داشت و شما دانش آموزان عزیز می توانید فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای با این موسسه آغاز کنید و از محصولات فروشگاه حرف آخر این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید در کنکور به رتبه های برتر دست بیابید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان این موسسه به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

خب تا به اینجا مطمئنم متوجه عرایض ما در رابطه با حقیقت موسسه حرف آخر و کلاه برداری آن شده‌اید، این شایعه پراکنی ها فقط در حد یک تیتر می‌باشد و بدون داشتن هیچ گونه مدرک و سندی اقدام به تخریب این موسسه توسط افراد سودجو و برخی موسسات ضعیف و ناتوان انجام می شود. که به هدفشان هم نمی رسند و نخواهند رسید.

تماس با مشاوران سایت حرف آخر

خوشبختانه با کیفیتی که موسسه حرف آخر از خود نشان داده روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت می کند و با ارائه منابع مناسب رضایت داوطلبان عزیز را به خود جلب کرده است. شما عزیزان کنکوری جهت آشنایی بیشتر با منابع حرف آخر و استفاده از مشاوره رایگان توسط مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر میتوانید با شماره های 09128929049-09128929049 در ارتباط باشید.

سوالات متداول

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.