هفت الگوی زیست شناسی حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیجی فوق العاده ویژه برای اولین بار در سطح کشور توسط موسسه حرف آخر و آن هم در درس زیست شناسی با آن همه سختی و پیچدگی مطالب درسی تهیه شده است. نظام قدیمی ها، نظام جدیدی ها، موسسه حرف آخر در قالب زیست حرف آخر پکیج 7 الگوی طلایی زیست شناسی تست زنی را آماده کرده است. پکیج 7 الگوی طلایی زیست که قبلا به شکل جداگانه قابل ارائه نبود، ولی رتبه برترهای حرف آخر در کنکور 97 با استفاده از پکیج ها به این 7 الگوی طلایی زیست داخل اموزش پی برده بودند و توانسته بودند درصدهای بالایی را در کنکوربه دست اورند. پکیج 7 الگوی طلایی زیست علاوه بر 7 الگوی تست زنی که مربوط به شیوه های متنوع حذف گزینه با شیوه پارادوکس یا متناقض نما است، مطالب چالش برانگیز و سخت متن های کتاب درسی را نیز مورد بررسی قرار می دهد. با تهیه پکیج 7 الگوی طلایی زیست بسیاری از معضلات خود در هنگام تست زنی را می توانید برطرف کنید.

هفت الگو طلای زیست شناسی در 7 الگوی حرف آخر

هفت الگوی درس زیست موسسه حرف آخر برای کنکوری ها

این پک یکی از عالی ترین محصولات موسسه حرف آخر و تاثیرگذارترین منبع در تست زنی  کنکور رشته تجربی است. استاد شعبانی و استاد شاکری مدرسان این درس هستند و استاد منتظری نقش دانش آموز را اجرا میکند کاری که این سه استاد انجام می دهند ابتدا در قالب انیمیشن و نقشه راه زیست یک مطلب را به شکل کامل و دقیق آموزش داده اند و پس از اتمام تدریس استاد منتظری ادعا میکند که اگر دانش آموز، آموزش دقیق ، پینگ پنگی همراه با الگو و نقشه راه ببیند این میتواند کافی باشد برای رتبه برتر شدن ولی متاسفانه این بار استاد منتظری اشتباه کرده و این چالش را در کنار آموزش و حل کردن تست ها بدون الگو و با الگو (به قول استاد منتظری فوت کوزه گری) هفت الگوی بی نظیر تست زنی درس زیست شناسی را مورد بررسی قرار میدهند.

ویژگی های اصلی و کلیدی پکیج هفت الگوی زیست موسسه حرف آخر

7 الگوی طلایی زیست شناسی برای اولین بار در حرف آخر و ایران از این پکیج رو نمایی شد. که خیلی از رتبه برترهای موسسه حرف آخر از این الگوها اسم بردند و تاکید داشتند که با کوتاهترین زمان ممکن می توان از این الگوها استفاده کرد و سوال کنکور را حل کرد و با استفاده از این 7 الگوی نتایج خوبی را به دسن اورند.

الگوهای این پکیج همان الگوای پارادوکس هست که خیلی ازداوطلبان شنیده اند و در این پکیج الگوهای دیگری نیز کنار الگوی پارادوکس هست و مربوط به کل زیست شناسی کنکور می باشد.

  • پاسخ دادن به تست های زیست شناسی کمتر از ۴۰ ثانیه
  • خلاصه کردن بیش از ۴۰٫۰۰۰ نکته کنکوری درس زیست در ۷ اگو

پکیج هفت الگو که قبلا به شکل جداگانه قابل ارائه نبود، ولی رتبه برترهای حرف آخر در کنکور ۹۷ با استفاده از پکیج ها به این هفت الگوی زیست موسسه حرف آخر داخل اموزش پی برده بودند و توانسته بودند درصدهای بالایی را در کنکور به دست اورند . پکیج ۷ الگوی طلایی زیست علاوه بر ۷ الگوی تست زنی که مربوط به شیوه های متنوع حذف گزینه است، مطالب چالش برانگیز و مشکل متن های کتاب درسی را نیز مورد بررسی قرار می دهد. با خرید این پکیج بسیاری از معضلات خود در هنگام تست زنی را می توانید برطرف کنید.

ویژگی های اصلی 7 الگوی طلای حرف آخر

مزایای هفت الگوی زیست موسسه حرف آخر

  • کوتاه بودن حجم نکته ها
  • میانبر بودن نکات و الگوها
  • تستی بودن و مفهومی بودن
  • آشنایی با پارادوکس های زیست و تست
  • مناسب بودن قیمت این پکیج و معرف کل زیست حرف آخر

هفت الگوی طلایی زیست شناسی در حرف اخر عرضه شده و توسط مدرسین برتر استاد شاکری و استاد شعبانی طراحی و در خدمتتان قرار گرفته است ؛ تا بتوانید همه ی مشکلات خود را در شیوه ی جواب دادن به سوالات کنکور را برطرف کنید ؛ همچنین ۷ روش طلایی به شما آموزش میدهند که بدون نیاز به وقت گذاشتن روی سوالات بتوانید آن ها را پاسخ دهید.

هفت الگوی درس زیست موسسه حرف آخر با تدریس بی نظیر استاد شعبانی و استاد شاکری :

سوال کنکور: چند مورد عبارت زیر را به نادرستی تکمیل می کند ؟ در یک تارچه بلافاصله بعد از هر بخش روشن نوعی پروتئین انقباضی …..

همه ما وقتی با این سوال روبرو میشیم سریعا نا امید میشویم و می گوییم:
وای دوباره تست های زیست ، دوباره گزینه هایی بلند و عجیب و غریب ، باز هم تستی که ۴ جاخالی دارد ، باز هم تستی که ترکیبی و مقایسه ای است ؟

خدایا درصدم چرا همینطور خشکش زده ؟!! چرا ازمونام بهتر نمیشه ؟!! هر چی میخونم حالم گرفته میشه انگیزم داره بدجور میاد پایین ؟
دوستم که درصدش خوبه میگه درصدم تو زیست خوبه ولی تستاش زمان گیره !! پوستم کنده این زمان گیری !!!

خبر خوب اینکه همه این داستان ها و درد و دل ها و ناراحتی ها تمام شد.با ۷ الگوی طلایی تست زنی زیست حرف آخر را می توانید تست های چند موردی را با قانون زنجیر زیر ۴۰ ثانیه حل کنید. یا تست هایی با ۴ جاخالی را با قانون ۱و۴ _ ۲و۳ به زانو در بیاورید.

هفت الگوی طلای زیست شناسی حرف آخر

جلسات هفت الگوی درس زیست حرف آخر

دی وی دی ۱:

تدریس دادن قسمت ماهیجه و سلول ماهیچه به صورت  پینگ پنگی

حل تست های مربوط به تدریس توسط استاد منتظری

شکست استاد منتطری در حل کردن تست ها صرفا با آموزش کامل و دقیق

اعتراف به شکست استاد منتظری در رسیدن به تسلط کافی در تست زنی صرفا با آموزش کامل و تمرین و تکرار

تدریس به همراه شیوه ی تست زنی و حل کردن تست ها به کمک هفت الگوی عالی پس از آموزش کامل

حل تست سالهای گذشته کنکور در کمتر از ۴۰ ثانیه

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

خصوصیت پکیج 7 الگوی زیست چیه؟

پاسخ دادن به تست های زیست شناسی کمتر از ۴۰ ثانیه
خلاصه کردن بیش از ۴۰٫۰۰۰ نکته کنکوری درس زیست در ۷ اگو

در ماه پایانی باید از این پکیج استفاده کنیم یا ایام نوروز؟

این دی وی دی برای جمعبندی و تست زنی است.هر زمان که زیست را به اتمام رسانید از این پکیج برای جمعبندی و تست زنی استفاده کنید.

چجوری میتونم این دی وی دی رو سفارش بدم؟

میتوانید با مشاور ارشد اقای نیما افروزی تماس بگیرید و پکیج مورد نظرتان را تهیه کنید. 09128929049

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.