گرامر زبان دوازدهم

موسسه حرف آخر

زبان انگلیسی کنکور یکی از درس های عمومی موثر در قبولی داوطلبان می باشد. زبان کنکور دارای ۲۵ تست از بخش های گرامر، واژگان، کلوزتست، درک مطلب است. بطور متوسط میتوان اظهار کرد زبان در کنکور سراسری دارای ۸ سوال لغت ، ۴ سوال گرامر ، ۵ سوال کلوز تست و ۸ سوال ریدینگ است. این به این معناست که ۶۸ درصد از سوالات کنکور به گرامر و لغات مختص می شود که نشان از اهمیت زیاد لغات دارد. استاد محمودی با در نظر گرفتن تاثیر این موضوع پکیج گرامر و لغات زبان دوازدهم حرف آخر را با انیمیشن ها و تصاویر فراموش نشدنی به شما آموزش می دهند بصورتیکه هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.

گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر با آموزش استاد مجتبی محمودی که در کمتر از 20 ساعت پرونده آموزش زبان را برای شما میبندد. این پکیج مناسب اشخاصی است که به دنبال آموزش زبان با کمترین معلومات یا افرادی که از سطح خوبی در زبان بهره مندند و به دنبال شیوه هایی برای افزایش سرعت هستند می‌باشد.

زبان انگلیسی موسسه حرف آخر در کنار مشاورین رتبه برتری

گرامر و لغات زبان انگلیسی موسسه حرف آخر شامل چه مطالبی می باشد؟

گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر با آموزش استاد مجتبی محمودی دارای صفر تا صد گرامر و لغات ۴ درس از سال دهم، ۳ درس از سال یازدهم و ۳ درس از سال دوازدهم است. تدریس بسته ی گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر به صورت درس به درس است به این صورت که ابتدا برای هر درس گرامر آموزش داده می شود پس برای هر یک از گرامر ها در پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی استاد محمودی یک بانک تست حل خواهد شد. بعد به سراغ آموزش لغات خواهند رفت و به وسیله ی انیمیشن و با استفاده از جمله سازی تمام لغات مربوط به هر درس آموزش داده می‌شود. بعد از آموزش گرامر  لغات هر درس هم یک آزمون شبیه ساز برای آن درس پاسخ داده می شود.

یعنی همه ی نیاز های داوطلب برای ۱۲ سوال از زبان کنکور به طور کامل در پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی مجتبی محمودی در موسسه حرف آخر پوشش داده شده است.

بخش گرامر زبان سال دوازدهم موسسه حرف آخر:

  • همه ی گرامرهای کتاب را با نمونه سوال های زیاد تدریس کرده ایم. در این پارت تلاش کرده ایم با انیمیشن ها و تصاویر شهودی سازی انجام دهیم. تا خیلی زود یاد بگیرید و مسلط شوید.
  • در تفهیم مطالب گرامر ابتدا از تست های مبحثی شروع کرده ایم. به عنوان مثال در ابتدا در درس ۱ سال دوازدهم مباحث مربوط به معلوم و مجهول گفته شده است. سپس از این مبحث تست های تالیفی و تست های کنکور را برایتان پاسخ داده ایم. سپس question tag هارو گفته و از این مبحث تست حل کرده ایم. پس از این ها حروف ربط (conjunctions) را گفته و دوباره تست های همین مطلب را حل کرده ایم. وقتی به اینجا رسیدیم تست های جامع از هر سه مطلب را حل کرده ایم.
  • در درس دوم اول موصول ها را آموزش داده ایم. بعد شرطی های نوع ۱ و شرطی های نوع ۲ را کامل آموزش داده وتست حل کرده ایم.
  • پس از این مرحله تست های جامع از همه ی مباحث دروس ۱ و ۲ بطور ترکیبی ارائه کرده ایم. و شیوه ی برخورد با تست های کنکور زبان را بصورت تمام شرح داده ایم.

این روش حرف آخر به شما عزیزان کمک میکند که تا انتهای فیلم های آموزشی بار ها و بارها همه ی نکات مربوط به گرامر را مرور کنید.

گرامر سال دوازدهم حرف آخر

جایگاه درس زبان در کنکور با توجه به لغات و گرامر زبان دوازدهم موسسه حرف آخر؛

درس زبان در درس های عمومی دارای ضریب ۲ می باشد که بسیار حلئز اهمیت است. داوطلبان درس زبان را نادیده میگیرند بیشتر آنها یا منفی می زنند یا درصد خیلی پایینی را در کنکور میزنند..
داوطلبانی که بتوانند در این درس درصد خوبی را به دست آورند می توانند جایگاه بسیار مناسبی را در کنکور داشته باشند به این علت که بیشتر داوطلبان درصد بسیار پایینی را در زبان به دست می آورند و اگر داوطلبی بتواند درصد زیادی را در زبان به دست آورند می‌تواند تراز خود را بسیار بالا ببرد و در نهایت رتبه خوبی را به دست آورند.
اگر دانش آموز بتواند این درس را بالای ۸۰ و ۹۰ درصد بزند می‌تواند رتبه خوبی را به دست آورد چون این درس درست است که ضریب آن نسبت به دیگر درس ها کمتر است ولی به علت این که داوطلبان کمی درصد زیادی میزنند می‌تواند تراز را بالا ببرد و رتبه داوطلب خوب شود. برای دیدن دیگر محصولات حرف آخر وارد لینک فروشگاه موسسه حرف آخر (harfeakhr.org) شوید.

مدرس بخش گرامر و لغات زبان انگلیسی سال دوازدهم در حرف آخر ؛

استاد محمودی را می توان یکی از مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی در ایران دانست که توانسته است با استفاده از دانش و اطلاعات بالای خود دست به تهیه گرامر و لغات زبان انگلیسی دوازدهم حرف آخر بپردازد و همه ی اطلاعات مورد نیاز داوطلبان را در این بخش در دست آن ها قرار دهد .

او نیز در این پکیج علاوه بر لغات داخل درسی به بررسی لغات خارج درسی که در بیشتر کنکور ها کاربرد داشته اند میپردازد . شما میتوانید برای مطلع شده از قیمت این پکیج به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کرده و از همه ی تخفیفات و تغییرات قیمت محصولات متفاوت موسسه حرف آخر اطلاع یابید نیز برای اطلاع از قیمت محصولات نظام جدید حرف اخر نیز میتوانید به بخش مربوطه در سایت (harfeakhr.org) مراجعه کنید.

استاد مجتبی محمودی مدرس زبان حرف آخر

به چه دلیل باید گرامر و لغات درس زبان موسسه حرف آخر تهیه شود؟

گرامر و لغات نسبت به دیگر مباحث زبان یعنی درک مطلب و کلوز تست سوالات ساده تری دارد و بهتر می‌توان به سوالات این مباحث جواب داد و از طرفی بودجه بندی خوبی هم دارد. با شیوه ی عمومی متاسفانه زمان برای پاسخ به سوالات این مبحث کم خواهد آمد اما بهتر است برروی این دو مطلب سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سرعت و تسلط خود را بر روی این دو مبحث افزایش دهید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم به صورت 24 ساعته با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

سوالات متداول داوطلبان نظام جدید

ضریب درس زبان در کنکور چقدر است؟

درس های زبان و عربی دارای ضریب 2 هستند.

تایم پاسخگویی زبان در کنکور سراسری چقدر است؟

شامل 25 سوال با 20 دقیقه تایم پاسخ گویی است.

سوالات گرامر چند درصد زبان را در کنکور شامل می شود؟

حدود 40 درصد سوالات زبان در دفترچه را گرامر تشکیل داده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.