گرامر زبان کنکور نظام جدید

موسسه حرف آخر

پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر، اثری از استاد مجتبی محمودی است که همه لغات و گرامرهای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل خواهد شد. بخش گرامر و بخش لغات از مهم‌ترین بخش‌های زبان در کنکور سراسری می باشند. داوطلبان با پاسخ دادن به این دو قسمت می‌توانند یک تراز قابل قبول در کنکور کسب کنند. استاد محمودی برای تسلط بیشتر داوطلبان با شیوه های خاصی این دو بخش را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

تعدا زیادی از داوطلبان اعتقاد دارند که کنکور زبان یک سد بزرگ است که نمی توان از آن به راحتی عبور کرد، چون هر آنچه داوطلبان می خواند طی چند ساعت یا نهایتا چند هفته به صورت کامل فراموش می‌شود. اشتباه این افراد در روش یادگیری مباحث است.به شکلی که هر فرد با داشتن منبع مناسب می‌تواند درصد زیادی از زبان کنکور را به دست آورند. با توجه به اینکه پایه زبان خیلی مهم است، موسسه حرف آخر برای راحت تر شدن زبان انگلیسی، پکیجی برای تان آماده کرده است تا در مدت زمان کمی بر همه گرامر و لغات زبان سال دهم و یازدهم و دوازدهم تسلط پیدا کنید.

گرامر زبان کنکور نظام جدید حرف آخر

بودجه بندی زبان نظام جدید

داوطلبان همه گروه‌ها باید در کنکور سراسری به سوالات منابع نظام جدید زبان انگلیسی جواب دهند. سوالات زبان انگلیسی در نظام جدید بر اساس پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم زبان انگلیسی می باشد. بودجه بندی زبان انگلیسی نظام جدید به صورت زیر است:

  • بخش واژگان: ۸ سوال —–> ۳۲ درصد از سوالات زبان کنکور
  • بخش گرامر: ۴ سوال —–> ۱۶ درصد از سوالات زبان کنکور
  • بخش کلوز تست: ۵ سوال —–> ۲۰ درصد از سوالات زبان کنکور
  • بخش درک مطلب: ۸ سوال —–> ۳۲ درصد از سوالات زبان کنکور

گرامر و لغات زبان خارجه نظام جدید حرف‌آخر

همانطور که می‌دانید زبان دارای مباحث متنوعی مانند لغت، ریدینگ ( بخش ریدینگ از ۴۸ ثانیه بیشتر زمان خواهد برد) و … است. یکی از مهمترین بحث‌ها گرامر و لغات در کنکور است. با توجه به بودجه‌بندی کنکور ۹۹ می‌توان گفت در کنکور گرامر سه تا ۴ سوال و لغات تا ۸ سوال را به خود اختصاص داده است. این به ای معنا است که باید گرامر و لغات زبان انگلیسی را دست کم نگیرید. اما با این حال باز از نظر تعدا زیادی از داوطلبان زبان انگلیسی خیلی سخت است و نمی‌توان به اسانی از آن عبور کرد، و همین موجب می‌شود این درس را رها کنند. به نوعی حرف آنها هم درست است چون با اینکه ساعت‌ها درس می خوانند باز چیزی در حافظه آنها برای استفاده در کنکور باقی نخواهد ماند. ولی نباید تصمیم به رها کردن این درس گرفت چون این یعنی به معنی از بین بردن آینده و رتبه خود با کنکور است.

خودتان کمی تامل کنید خواهید فهمید که روش مطالعه درست دروس کنکور شما اشتباه است. شما علاوه بر استفاده از کتاب‌های درسی خود به منبع آموزشی بسیار عالی و معتبر احتیاج دارید. بر همین اساس موسسه حرف‌آخر برای شما پکیچ آموزشی گرامر و لغات زبان خارجه نظام جدید را ارائه کرده است تا بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از روش آموزشی متفاوت و استفاده از انیمیشن‌ها و تصاویر به شکل داستان سرایی همه موارد مورد نیاز را بدون نیاز به حفظ کردن در حافظه بلند مدت که همان نیم کره راست مغز است جای گذاری کنید.

با این آموزش شما زمانیکه با واژه انگلیسی خاصی روبرو شوید ناخودآگاه تصویر مورد نظر را در جلو چشمتان تصور می‌کنید و معنی آن را به یاد خواهید آورد. البته شما برای اینکه به درصد بالایی از زبان انگلیسی برسید می‌توانید با مراجعه به سایت موسسه حرف‌آخر این محصول را در کنار دیگر لیست قیمت محصولات حرف آخر مرتبط به زبان استفاده کنید.

استاد مجتبی محمودی مدرس زبان موسسه حرف آخر

پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید مناسب چه کسانی می باشد؟

همه داوطلبان دهم و یازدهم و دوازدهم که می‌خواهند زبان کنکور خود را بالاتر از ۹۰ بزنند یا افرادی که بعد از چند سال دوری از کنکور خواهان شرکت دوباره در کنکور را هستند می‌توانند از پکیج زبان استاد محمودی حرف آخر نظام جدید استفاده کنند. برای استفاده از پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد. اگر داوطلبی هستید که پایه ضعیفی در درس زبان دارد با پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر درصد زبان و اگر داوطلبی هستید که پایه زبان قوی دارید باید بدانید که فقط سواد لازم نیست برای هر تست زبان شما ۴۸ ثانیه فرصت دارید و با پکیج زبان دهم و یازدهم حرف آخر سرعت تست زنی شما به شدت افزایش می‌یابد.

پکیج زبان استاد محمودی همه مباحث زبان سال دهم زبان سال یازدهم و سال دوازدهم شامل گرامر و لغت + درک مطلب و کلوز تست و پکیج تیر آخر زبان جهت جمع بندی زبان در ۶ ساعت را در قالب تدریس کل زبان در ۲۸ ساعت آموزش خواهید دید اما این ۲۸ ساعت صرفا برای آموزش نیست و همه تست های ۱۰ سال گذشته کنکور هم همزمان با آن حل و بررسی می‌شود یعنی شما در قالب ۲۸ ساعت صفر تا صد زبان سه سال دهم و یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل مسلط میشوید و پرونده تست و آموزش آن را با استفاده از بهترین منبع آموزش زبان خواهید بست.

پکیج های زبان انگلیسی حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

ویژگی‌های پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر

  • تدریس ۱۲۰۰ لغت همراه با معنی آن‌ها
  • تدریس همه لغات با استفاده از انیمیشن و تصاویر
  • تدریس حل تست‌های گرامر
  • حل تست‌های کنکور در سال‌های گذشته
  • استفاده از نقشه راه برای آموزش بهتر

استاد محمودی با استفاده از تصاویر و انیمیشن همه لغات پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را به دانش اموزان آموزش می‌دهد. پکیج زبان نظام جدید حرف آخر با آموزش ۱۲۰۰ لغت و معانی آن‌ها به داوطلب در این مسیر کمک می‌کند.

استفاده از انیمیشن باعث می‌شود که همه لغات در مدت زمان ۵ ساعت در حافظه بلندمدت داوطلب ثبت شوند. داوطلب در روز کنکور یا هر زمانی که با این کلمات روبرو شود در خودآگاه خود تصویرها و معانی آن‌ها را به یاد خواهد آورد. سپس طی مدت فقط ۲۲ ساعت، کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز تست و گرامر را توسط انیمیشن و توضیحات استاد به صورت کامل می اموزید.

برنامه ریزی برای مطالعه زبان جامع استاد محمودی نظام جدید به چه صورت می باشد؟

در کنار زبان جامع نظام جدید استاد محمودی که به بهترین منبع آموزش زبان کنکور هم معروف است مشاوره تخصصی توسط بهترین مشاورین حرف آخر در اختیار شما قرار می‌گیرد.  افرادی که محصولات حرف آخر را از سایت یا شماره های 09128929049 و یا 09128929049 تهیه کنند توسط یکی از مشاورین ارشد مجموعه حرف آخر آقای نیما افروزی و یا آقای نیما افروزی که جزو با سابقه ترین مشاورین حرف آخر هستند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

شیوه تدریس استاد محمودی در درس زبان چگونه است؟

استاد محمودی با استفاده از تصاویر و انیمیشن همه لغات پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را به دانش اموزان آموزش می‌دهد. پکیج زبان نظام جدید حرف آخر با آموزش ۱۲۰۰ لغت و معانی آن‌ها به داوطلب در این مسیر کمک می‌کند.

چند درصد از سوالات زبان مربوط به گرامر است؟

حدود 30 درصد از سوالات مطرح شده مربوط به بخش گرامر است.

ضریب درس زبان در کنکور چقدر است؟

ضریب دو درس زبان و عربی در کنکور 2 می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.