قیمت ریاضی سال دهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

حرف آخر با تکنولوژي جدید آموزشی باعث بوجود آمدن تحولی عظیم در یادگیری دانش آموزان شده است. با توجه به درگیر کردن هر دو نیمکره مغز از تمام ظرفیتهای مغز برای یادگیری استفاده می شود. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته و جزو یکی از شیوه های موفق در حیطه تدریس محسوب می شود. موسسه حرف آخر با توجه به این مهم که تعداد زیادی از داوطلبان با وجود اینکه همه مباحث درس ها و منابع را مطالعه کرده اند ولی زمان برگزاری کنکور قادر به استفاده از همه دانش و اندوخته های خود نشده و صرفا بخشی از آنها را بکار می گیرند.با بررسی درصد درس ها در کارنامه داوطلبان مشخص شد که حدود ۸۰ درصد آنها درس های اختصاصی را زیر ۱۰ درصد تست زده اند. بنابراین استفاده از شیوه های نوین تدریس و یادگیری مورد توجه قرار گرفت. تکنولوژی تصویرسازی و انیمیشن مورد استفاده در موسسه حرف آخر یکی از کارآمدترین متد های اموزش در سطح بین المللی در نظر گرفته می شود. موسسه با توجه به این شیوه تدریس و استفاده از از اساتید مطرح کنکور در تمام درس ها اقدام به تهیه پکیج های آموزشی منحصربفرد و با کارایی فوق العاده برای دانش آموزان کرده است. شیوه تدریس موسسه حرف آخر و استفاده از روش های نوین آموزشی دارای مزیت های زیادی نسبت به دیگر روشهای تدریس سنتی می باشد.

دانش آموزان سال دهم یکی از چالش بر انگیز ترین درسی که با آن سر و کار دارند ریاضی سال دهم است؛ علت این موضوع هم آشنایی با دنیای جدیدی از ریاضی می باشد که در سال های قبل با آن روبرو نشده اند. اما نگران نباشید هر مشکلی راه حلی دارد و راه حل یادگرفتن آسان ریاضی سال دهم، استفاده از پکیج ریاضی دهم حرف آخر است که امروز در سایت مرکزی حرف آخر به شکل کامل پکیج ریاضی دهم حرف آخر را برای شما معرفی خواهیم کرد.

با استفاده از ریاضی دهم حرف آخر دیگر به هیچ منبع دیگری برای فراگییر این درس نیاز ندارید و پکیج ریاضی دهم حرف آخر برای امتحان و کنکور بهترین گزینه می باشد که در کمترین زمان ممکن پرونده کل ریاضی سال دهم را با استفاده از ریاضی دهم حرف آخر ببندید و به بالاترین نمره و درصد ممکن را کسب کنید.

تدریس درس ریاضی توسط استاد منتظری در موسسه حرف آخر

ریاضی پایه دهم حرف آخر چه مزیت هایی را دارا می باشد؟

با این متد آموزش که به روش پینگ پونگی هم مشهور است ، باعث میشود همه ی سوالاتی که در مغز دانش آموز به وجود می آید را پاسخ دهد و هیچ نکته ای بی جواب نماند! استاد منتظری در موسسه حرف آخر با خلق شیوه های تست زنی سریع و ویژه توانسته است دانش اموزان به درجه ای از آمادگی نزدیک کنند که کمتر دانش آموزی است که از پکیج های ریاضیات ایشنا بهره برده باشد و در آزمون سراسری موفقیت به دست نیاورده باشد.

استفاده همزمان از دو نیم کره مغز جهت یادگیری عمیق مطالب حفظی

با همت تیم موسسه حرف آخر، انیمیشن هایی برایتا تهیه و تدارک دیده شده است تا مشکل ترین ترین و مفهومی ترین مباحث ریاضی را به سرعت و دقت هر چه تمام تر در ذهن خود بسپارید . این روش مجب میشود به صورت همزمان از دو نیم کره مغزداوطلب بهره گیری شود تا قدرت یادگیری آن ها دو برابر شود و دیگر هیچ مطلبی را فراموش نکنند.

بررسی گزینه به گزینه تست های سراسری چند سال اخیر

همه ی سوالات کنکور سال های اخیر را با سرعت و دقت هر چه تمام تر در این بسته های پوشش داده ایم تا هیچ سوالی بی جواب نمانده باشد.نیز علاوه بر سوالات کنکور سراسری ، سوالات تالیفی استاد منتظری نیز طرح شده اند تا با تشابه بالای آن با سوالات کنکور سراسری ، دانش آموزان با هر نوع سوالی آشنایی یابند.

مزیت های تدریس درس ریاضی سال دهم توسط استاد منتظری

ریاضی پایه دهم موسسه حرف آخر، کم حجم ترین منبع آموزش درس ریاضی در ایران؛

برای یادگیری کل ریاضی دهم در مدرسه به ۹ ماه زمان نیاز دارید و این زمان از مهر شروع می‌شود و تا خرداد ادامه میابد. اما در داخل کلاس به دلیل چند سطحی بودن دانش آموزان و تعداد زیاد آن ها مدرس نمی‌تواند آنگونه که باید به آموزش ریاضی برای کنکور بپردازد.اما استفاده از ریاضی سال دهم موسسه حرف آخر مثل آن است که شما استاد را به خانه برده باشید و از آموزش خصوصی استفاده کنید.این آموزش در داخل ریاضی سال دهم موسسه حرف اخر به صورتی است که شما در کمتر از ۲۰ ساعت پرونده کل ریاضی دهم را می بندید.

آموزش در ۲۰ ساعت به نوعی که شما در کمتر از یک شبانه روز کل ریاضی دهم را با ریاضی دهم استاد قاسمی همراه با حل تست و تمرین می بندید.در ریاضی سال دهم انتشارات حرف آخر صفر تا صد ریاضی سال دهم با روش انیمیشن سازی و استفاده از الگو آموزش داده می‌شود و این موضوع موجب می‌شود یادگیری ریاضی حتی برای کسی که در این درس پایه ضعیفی دارد خیلی آسان شود و همه ی مفاهیم را به راحتی یاد بگیرید.

ریاضی پایه دهم موسسه حرف آخر در کنار مشاوره نیما افروزی

پکیج ریاضی پایه دهم حرف آخر شامل چه ویژگی های می باشد:

  • باز کردن مفاهیمی که در کتاب درسی به علت حجم کمتر توضیح داده نشده است و توضیحات کامل و تدریس الگویی و قدم به قدم
  • توضیح مباحث به صورت ساده و روان
  • نکته های مهمی که در کتاب درسی مطرح شده و فراگرفتن آن ها برای پاسخ دادن به سوال های کنکور سراسری ضروری است.
  • مثال ها و نمونه سوالات حل شده متنوع در مطالب ریاضی دهم باعث یادگیری هه مباحث می شود .
  • پس توصیه می شود تمامی مباحث و سوالات این پکیج آموزشی به صورت کامل بررسی شود.

قیمت ریاضی پایه دهم موسسه حرف آخر؛

شما دانش آموزان سال دهم و نیز داوطلبان کنکوری که دغدغه استفاده از منبع مناسب برای ریاضی سال دهم را دارید میتوانید از طریق سایت مرکزی حرف آخر از طریق همین وب سایت با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا هم از شیوه تدریس ها و قیمت محصولات آگاهی کامل را بدست آورید تا بتوانید تصمیم درستی در خصوص تهیه منابع بگیرید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

قیمت پکیج ریاضی دهم حرف آخر چقدر می باشد؟

به دلیل وجود بازه های تخفیف به مناسبت های مختلف،برای اطلاع از قیمت به روز این پکیج با مشاورین سایت تماس حاصل کنید تا اگر تخفیفی بود شامل شما نیز شود.

از ریاضی سال دهم چند سوال در کنکور طرح می شود؟

حدود 3 تا 4 تست در کنکور از ریاضی سال دهم مطرح می شود.

آموزش ریاضی دهم حرف اخر چند مدت به طول خواهد انجامید؟

استفاده از ریاضی سال دهم موسسه حرف آخر مانند آن است که شما استاد را به خانه برده باشید و از آموزش خصوصی بهره ببرید.این آموزش در داخل ریاضی سال دهم موسسه حرف آخر به روشی است که شما در کمتر از ۲۰ ساعت پرونده کل ریاضی دهم را می بندید.

در پک آموزش ریاضی سال دهم سوالات کنکور هم بررسی می شود؟

بله.همه سوالات کنکور سال های گذشته از مباحث ریاضی دهم با دقت و حوصله بررسی می شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.