قیمت محصولات برنامه مسیر برتر چقدر است؟

موسسه حرف آخر

حرف آخر اولین موسسه آموزشی کنکور در کشور می باشد که محتوای آموزشی کنکور و دبیرستان را در قالب انیمیشن و تصویرسازی ارائه می دهد. مدیر عامل این موسسه عبدالرضا منتظری است که از سال ۱۳۹۰ با ابتکار و نوآوری های متعدد توانسته نام این برند آموزشی را در کل کشور مطرح کند.

حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که میاحث را به شکل طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است. در این موسسه ما در ۴ مرحله دانش آموز را برای کنکور آماده می کنیم.

در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور، اگر یک دانش آموز بخواهد جلو برود نمی تواند در تایم مناسب تمام درس ها را بخواند و جمع بندی کند. ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در ۴ ماه تمام درس های کنکور را بخوانید و تست بزنید! می پرسید چطور؟ اولین گام استفاده از الگو در آموزش است.

الگو شاه کلیدی است که هزاران قفل را با هم باز می کند. یک کلید نیست که فقط یک قفل را باز کند (مانند بعضی از شیوه های منسوخ که برای هر تست یک راه حل گفته می شود برای هزاران تست هزاران راه حل!!). ما به الگو یک قانون مادر می گوییم. مثل الگوی a-x دکتر شیروانی که ۵۰% سوالات واکنش ها را حل می کند. هر سوالی که در بحث واکنش بیاید با این الگو حل می شود. نقشه راه کل مسائل دکتر شیروانی ۲ ساعت طول می کشد. یعنی در حقیقت ۱۵۰ صفحه کتاب در یک اسلاید دو ساعته آورده شده است. شما در دو ساعت آموزش را فرا می گیرید و در ۱۳ ساعت، ۴۲۶ سوال توسط دکتر شیروانی برای شما فقط با همان الگو حل می شود. برای همه درس ها به همین منوال می باشد. ۵۰۰ صفحه کتاب دین و زندگی را تصور کنید. ما این حجم از کتاب دینی را فقط با ۱۴ الگو یاد می دهیم طوری که یک بار بخوانید و برای همیشه در حافظه شما بماند. این الگو ها در همه درس ها به شکل تصویرسازی و یا انیمیشن می باشند.

اولین مزیت استفاده از تصویرسازی در دی وی دی های حرف آخر این است که نیمکره راست مغز شما وارد عمل می شود و همین موضوع موجب می شود مباحث تا روز جلسه کنکور و حتی سال های بعد هم در ذهن شما ماندگار شود.

رتبه های برتر کنکور که از حرف آخر استفاده کرده اند خود را به نوعی مدیون استفاده از نقشه راه های حرف آخر می دانند. با نقشه راه شما در مدت زمان کمی مطالب را با الگوهای بی نظیر فرا خواهید گرفت. همان نقشه راه شیمی که پیشتر الگوی آن را بررسی کردیم تنها در یک اسلاید ۵۰ درصد شیمی کنکور را پوشش می دهد و این یعنی انقلابی در آموزش کنکور!

قیمت محصولات مسیر برتر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

مشاوره به سبک موسسه حرف آخر در برنامه مسیر برتر

1)برنامه ی خود را هفتگی تنظیم کنید.

2) در طول روز و قبل از خواب ساعات مطالعه ی روزانه و هر درس خود را یادداشت کنید.

3) درس هر روز را در همان روز بخوانید ( پس خوانی ) و درس فردا را مرور کنید ( پیش خوانی ).

4) در روز چند درس ( 3 الی 4 درس ) بخوانید و در هفته بیشتر درس ها خوانده شود و هر هفته هر درس را حداقل 2 بار بخوانید.مهندس هادی کجوری  ( شاید دانش آموزان نتوانند این را رعایت کنند اما باید سعی خود را بکنند.)

5)درس های اختصاصی و عمومی را به دنبال هم بخوانید، مثلا ریاضی، انگلیسی، شیمی و به همین منوال.

6) درس های اختصاصی را بیش از 3 ساعت مداوم نخوانید. بین درس ها به خود استراحت بدهید. مثلا اگر 3 ساعت مداوم ریاضی خواندید، 45 دقیقه، یا اگر 1 ساعت ادبیات خواندید، 15 دقیقه به خود استراحت دهید.

7) ساعات خواب نباید کمتر از 6 ساعت و بیشتر از 8 ساعت در شبانه روز باشد.

جهت دریافت مشاوره تحصیلی رایگان و تهیه محصولات آموزشی و کمک آموزشی و تست زنی  ، امتحان نهایی و… و دفتر موسسه حرف آخر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید 

09128929049     و    09128929049

مشاوره به سبک حرف آخر در برنامه مسیر برتر

پکیج کامل و بدون عیب و نقض دروس کنکوری موسسه حرف آخر

کنکور یکی از غول های دوره جوانی و نوجوانی همه ی ما محسوب می شود. فشارهای روانی از اطرافیان به یک طرف و توقعات بالای والدین از طرفی دیگر. تمامی این هجمه ها موجب می شود تا کنکور به غول مرحله ی آخر دانش آموزان تبدیل شود. نکته ی مهم این است که برخلاف تصور داوطلبان که کنکور را مرحله آخر می دانند، کنکور شروع یک مسیر سخت و طولانی است!بعد از آزمون کنکور و پذیرش شدن در دانشگاه، می بایست رویه ای تازه پیش گرفت تا به هدف غایی که همان فارغ التحصیلی در مقاطع مختلف است، نائل شد.

موسسه حرف آخر با فراهم کردن آموزش های فوق العاده کاربردی و موشکافانه موجب می شود تا به راحتی هر چه تمام تر از این مرحله عبور کنید و به دانشگاه مورد علاقه ی خود که هر شب در خواب، خودتان را آنجا می بینید دست پیدا کنید.

ما در این جا لیست پکیج های حرف آخر را با جزئیات کامل در اختیار شما قرار می دهیم. لیست قیمت محصولات حرف آخر شامل قیمت ریاضی حرف آخر، قیمت فیزیک حرف آخر، قیمت زیست شناسی حرف آخر، قیمت ادبیات حرف آخر، قیمت عربی حرف آخر، قیمت زبان انگلیسی حرف آخر و نام استادها و قیمت درس ها همراه با تخفیف را می توانید در سایت حرف آخر مشاهده نمایید و دروس مورد نیاز خود را تهیه کنید .

همچنین قیمت محصولات جدید حرف آخر ، کتاب های کار حرف آخر و جزوه های حرف آخر نیز در سایت قرار داده می شود تا شما با اطلاع از کلیه قیمت ها، پکیج مورد نیاز خود را خریداری کنید. استفاده از پکیج های آموزشی حرف آخر موجب ایجاد تحولی شگفت انگیز در یادگیری دانش آموزان شده و دانش آموزان تمام آموخته های خود را سر جلسه کنکور به یاد خواهند آورد و می توانند به اسانی سوال ها را جواب دهند.

لازم به ذکر است که در سایت مرکزی موسسه حرف آخر (harfeakhr.org ) قیمت ها به شکل روزانه آپدیت می شود و همواره با توجه به آخرین قیمت هایی که از طرف مدیریت تعیین م یشود در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت و همینطور  تخفیف های ویژه ی موسسه حرف آخر هم به شکل اخرین تغییرات در سایت قابل مشاهده است تا دانش آموزان عزیز با کمترین میزان و بیشترین تخفیف های شگفت انگیزی که موسسه حرف آخر در اختیارتان خواهد گذاشت نسبت به تهیه منابع حرف اخر اقدام نمایید.

قیمت زیست حرف آخر ،  قیمت ریاضی حرف آخر ، قیمت عربی حرف آخر ،  قیمت دینی و زندگی حرف آخر ، قیمت زبان انگلیسی حرف آخر ، قیمت فیزیک حرف آخر ، قیمت ادبیات حرف آخر ( ریاضی و تجربی ) را به همراه تمامی جزئیات مانند قیمت ، نام استاد ، تخفیفات و غیره را به شکل کامل و جامع خواهید داشت  همچنین در کنار نرخ قیمت پکیج درس های موسسه حرف آخر قیمت پکیج کامل حرف آخر ،  قیمت محصولات جدید و قیمت جزوات و کتاب کار حرف آخر اشاره ای خواهیم کرد تا با تمام قیمت ها آشنایی لازم را داشته باشید و در نهایت در صورت نیاز اقدام به خرید این پکیج ها کنید.

طرح نخبگان موسسه حرف آخر همراه با پکیج کامل و بدون عیب و نقض

لیست جدید قیمت دی وی دی های موسسه حرف آخر

دی وی دی های حرف آخر با تدریس بهترین اساتید و با به کارگیری روش های مختلف آموزشی ارائه شده و قیمت آن در سایت قرار داده شده است. با توجه به اینکه قیمت دی وی دی های حرف آخر هر چند وقت یکبار از سوی مدیریت به روز رسانی می شوند، ما نیز بروز رسانی های را در سایت قرار می دهیم تا شما از قیمت های جدید و تخفیف های محصولات مطلع شوید. اگر تمایل دارید با برقراری تماس از لیست قیمت محصولات حرف اخر مطلع شوید، می توانید از طریق شماره ای که در سایت قرار داده ایم با ما در ارتباط باشید. همکاران ما بروزترین و جدیدترین لیست قیمت محصولات حرف آخر را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید محصولات حرف آخر را به همراه تخفیفات ویژه آن تهیه نمایید.

به سخنان پایانی مقاله لیست قیمت محصولات حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم به همراه جزئیات کامل رسیدیم اگر قصد خرید این پکیج ها را دارید به فروشگاه حرف آخر ما مراجعه کنید و همچنین می توانید با مشاوران ارشد حرف آخر در تیم ما در ارتباط باشید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

تفاوت محصولات کنکوری و تشریحی در چیست؟

محصولات تشریحی دارای توضیحات بیشتری در آموزش بوده و ترجیحا برای قبولی در درس های مدرسه مفید خواهد بود ولی در درس های کنکوری نکته ها و الگوهای حل تست به طور کامل توضیح داده شده است و در کنار آموزش، تست های کنکور نیز حل می گردد.

روش فعال سازی محصولات حرف آخر به چه شکل می باشد؟

به دلخواه یکی از دی وی دی ها را داخل سیستم گذاشته، مراحل نصب را طی کنید تا کد قرمز رنگ در بخش  نمایش محتوا نمایش داده شود. سپس به منوی کد فعالسازی در سایت مراجعه و کد فعالسازی محصول را دریافت کنید.

دریافت جزوات موسسه حرف آخر چگونه است؟

بعضی از جزوات موسسه حرف آخر بصورت فایل PDF از طریق همین سایت قابل دریافت می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.