قبولی رشته پزشکی در یک ماه

موسسه حرف آخر

رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی چقدر است؟ بدون شک یکی از مهم‌ترین و قابل توجه ترین سوالات دانش‌آموزان و داوطلبان در رابطه با رشته پزشکی ، رتبه قبولی آن است. رشته پزشکی داوطلبان بسیار زیادی را دارد و رقابت برای قبولی سنگین تنگا تنگ می باشد. به صورت معمول بازه قبولی در رشته پزشکی زیر ۵۰۰ بوده اما این عدد گفته شده نسبت به دانشگاه قبولی در شهر و استان های مختلف و نیز سال کنکور متفاوت است. اگر برای قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور سعی و تلاش می‌کنید باید به فکر بدست آوردن رتبه زیر ۱۰۰ باشید. جهت دریافت درصدهای لازم برای قبولی در رشته پزشکی با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر تماس بگیرید تا تمام آنچه برای قبولی برای رشته پزشکی نیاز باشد در اختیار شما قرار گرفته شود.

تماس با مشاورین ارشد برای قبولی در رشته پزشکی

برنامه های موسسه حرف آخر برای قبولی در رشته پزشکی

1-استفاده به جا و درست از دروس عمومی در وقت باقی مانده:
در مدت زمان کوتاهی که باقی مانده به نحو احسنت می توانید دروس عمومی را چند بار مرور بکنید، در این زمان محدود هم می توانید برای بدست آوردن درصد های مناسب و حتی بهترین استفاده را ببرید برای سایر دروس، این نکته مهم را به خوبی در نظر داشته باشید که با دست پیدا کردن به درصد بالا در 4 درس عمومی تا چه حدی می تواند رتبه شما را بالا ببرد و تاثیر کاملا مثبتی در تراز و رتبه شما دارد و سبب متحول شدن جایگاه شما در کنار رقبا کنکوری خود برای دست پیدا کردن به حدف مورد نظر می شود. در این زمان باقی مانده شما می‌توانید با عالی ترین حالت ممکن از پس دروس عمومی بر بیاید. دروس عمومی به این علت که دروسی فرار و حفظی هستند خواندن آنها نمی‌تواند ماندگاری زیادی در ذهن شما ایجاد بکند بنابراین در وقت و زمان در اختیار تا کنکور که زمان زیادی هم نمی باشد باید به طور جدی دروس عمومی را مطالعه و جمع بندی بکنید.

قبولی برای رشته پزشکی با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

2-مرور مطالب و نکات مهم و پر تکرار کنکوری:
اگر تا به این لحضه به درستی مطالعه نکرده‌اید اجازه ندارید مطالبی را بخوانید که اصلا اطلاع ندارید از آن مبحث در کنکور سوال طرح می شود یا نه! منظور همان مباحث کم اهمیت که احتمال طرح سوال از آن کم است که در کنکور سراسری بودجه بندی بسیار کمی نیز دارد. بهتر است مطالب و مباحثی را که در کنکور سراسری از جایگاه بالایی یا اهمیت زیاد تری برخوردار بوده را مطالعه کنید و بیشتر زمان خود را صرف این دست از مطالب و مباحث کنید و خبر خوب برای دانش آموزان حرف آخری که موسسه حرف آخر تمامی حذفیات و مطالب مهم را به صورت واضح برای هر دانش آموزی توضیح داده است.

مشاور ارشد موسسه حرف آخر

برای قبولی در رشته پزشکی بر روی چه مطالبی از هر درس عمومی تمرکز بیشتری باید کرد

درس عربی:
برای درس عربی در کنکور با کار کردن ۸ تست در مبحث ترجمه و همچنین مطالعه مباحث مهم برای قواعد درس عربی را می‌توانید حداقل نزدیک به ۱۳ تست از ۲۵ تست درس عربی را در کنکور سراسری را با اطمینان جواب گو باشید و به هدف خود دست پیدا کنید.

درس زیان انگلیسی:
سوالات مختص به درس زبان انگلیسی دارای چند بخش می باشند که ۲ تا ۳ تست از بخش قواعد می باشد و ۷ تست مربوط به لغات و ۵ تست مختص به کلوز تست و همچنین دو متن درک مطلب مطرح خواهد شد که هر کدام ۵ سوال مربوط به خود را دارند. از این ۲۵ تست شما به راحتی آب خوردن می‌توانید تمرکز و حواس خود را بر روی ۱۰ سوال لغات و قواعد گذاشته و به راحتی به آن‌ها پاسخ درست و با اطمینان را بدهید.

درس ادبیات:
در درس ادبیات فارسی بهتر آن است که تمرکز و حواس خود را بر روی ‌‌مطالب تاریخ ادبیات، لغات و قرابت معنایی (که خود شامل 9 تست می باشد)بذارید. البته از سه تستی که نیز از مبحث آرایه‌های ادبی مطرح می شود به راحتی خواهید توانست یک تست را پاسخ بدهید. ۹ تست از قرابت معنایی و نیز ۶ تست مستقیم از لغات و تاریخ ادبیات مطرح خواهد شد که مجموعا ۱۵ تست از ۲۵ تست خواهد بود که مشاورین موسسه حرف آخر نیز برای رتبه برتری ها دقیقا همین توصیه را دارند.

درس دین و زندگی:
برای درسی همانند دین و زندگی که درسی کاملاً حفظ کردنی و فرار می باشد باید به صورت کمال آن را مطالعه بکنید. برنامه‌ای روزانه برای مطالعه و مرور پرتکرار هر چه بهتر و عمیق تر آیات و روایات که در سال های اخیر نزدیک به ۷۰ درصد سوالات از آن‌ها مطرح شده است را تنظیم کنید. به دست آوردن درصد بالا در درس دین و زندگی به هیچ عنوان دور از دسترس و غیر قابل اجرای نمی باشد. و حتماً توجه داشته باشید که سوالات کنکور سراسری سال‌های گذشته را به صورت کامل بررسی کنید تا با تیپ تست هایی که مطرح می شود آشنا کامل را داشته باشید و این را بدانید که موسسه حرف آخر توسط رتبه برتری های خود پکییجی که تمامی تست های سال های اخیر در آن گنجانده شده است را برای شما دانش آموزان آماده کرده اند.

تا پزشکی با حرف آخر قدمی فاصله است

آیا برای قبولی در رشته پزشکی فقط باید به منابع درسی خود اکتفا کرد؟

در پاسخ باید گفت در عصر حال حاضر به دلیل استفاده تمامی دانش آموزان از منابعی غیر از کتب درسی خود قطعا نیاز است و حرف آخر در این عرصه حرفی برای گفتن دارد

آیا رتبه برتری ها برای قبولی در رشته پزشکی منابع حرف آخر را تایید می کنند؟

درجواب باید گفت تمامی رتبه برتری ها و دانش جو های رشته پزشکی با کمک و راه حل ها و مشاوران نخبه ساز موسسه حرف آخر به این جایگاه رسیده و آن را تایید می کنند.

آیا قبولی در رشته پزشکی در یک ماه به کمک حرف آخر شدنی است؟

با استفاده از پکیج ها و مطالب جمعبندی شده موسسه حرف آخر و زمان مطالعه زیاد در شبانه روز و مشاوره توسط مشاوریین ارشد موسسه حرف آخر شدنی است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.