فروشگاه اینترنتی حرف آخر

موسسه حرف آخر

تولید محتوای آموزشی با توجه به روش های جدید آموزش توسط واحد فروش حرف آخر توانسته در رتبه داوطلبان کنکور تاثیر بسزای بگذارد که بر اساس بررسی های انجام شده رکورد قابل توجهی را ثبت نموده است. موسسه حرف آخر در تولید دی وی دی ها و یا لوح های فشرده آموزشی جزء برترین ها محسوب می شود. با ارائه پکیج های آموزشی توسط واحـد فروش حرف آخر مسیر داوطلبان برای رسیدن به اهداف شان هموار خواهد شد.

همان طور که در مقالات قبل ذکر شده دفتر مرکزی حرف آخر در تهران واقع شده است، شماره تلفن حرف آخر 09128929049 می باشد که دانش آموزان می توانند از طریق شماره ذکر شده با واحد فروش و مشاوران حرف آخر در تماس باشند. این احتمال وجود دارد که در هنگام تهیه محصولات حرف آخر سوالاتی برای شما ایجاد شود به همین دلیل توصیه می کنیم از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت www.harfeakhr.org با همکاران ما در اتباط باشید و سوالات خود را از آن ها بپرسید تا ابهامی وجود نداشته باشد.

ارتباط با واحد فروش حرف آخر

به منظور ارتباط با واحد فروش حرف آخر می توانید با تلفن های 09128929049 و 09128929049  تماس بگیرید. در این واحد همکاران ما به صورت تمام وقت خدمات فروش را به شما عزیزان ارائه می دهند و سفارشات را ثبت می کنند. به همین دلیل در کمترین زمان ممکن محصولاتی که توسط شما عزیزان خریداری شده است به شما عزیزان خواهد رسید. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد سودجو در فضای مجازی به نام موسسه حرف آخر اقدام به دریافت وجه از دانش آموزان می کنند و مشاهده است که در بسیاری از موارد پس از دریافت وجه محصولی ارسال نمی شود. بنابراین مواظب افراد سودجو باشید و برای تهیه محصولات حرف آخر تنها با شماره های ذکر شده در این وب سایت تماس حاصل فرمایید.

موسسه حرف آخر با استفاده از روش های نوین آموزشی مانند انیمیشن سازی و تصویر سازی در خواندن و مطالعه را برای داوطلبان جذاب نموده است. به علاوه برای آموزش دروس مختلف روش های آموزشی جدیدی را ابداع نموده است. خوشبختانه در روش های آموزشی حرف آخر از فرمول های متعدد و سخت برای حل تست های کنکور استفاده نمی شود بلکه برای حل تست های کنکور از روش های الگوسازی برای تثبیت یادگیری استفاده می گردد.

در پکیج های ارائه شده توسط واحد فروش حرف آخر برای حل مسائل کنکوری شاه کلیدهایی ارائه شده است که در آن ها تمامی مسائل برای دانش آموزان مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند، بنابراین دانش آموزان می توانند بسیاری از سوالات را بدون نگرانی و به راحتی حل کنند.

در روش های آموزشی که بر اساس تکنولوژی های روز دنیا مورد استفاده قرار می گیرند دانش آموز برای درک مفاهیم دروس مختلف نیازی به مطالعه خط به خط مطالب درسی نخواهد داشت بلکه با آموزش الگوهای مشخص و درک مفاهیم آموزشی می تواند 90 درصد سوالات را پاسخ دهد. از ویژگی هایی که باعث شده موسسه حرف آخر از سایر موسسات کنکوری متمایز باشد این است که استفاده از روش هایی است که در کم ترین زمان ممکن راندمان یادگیری و بازدهی را چند برابر می کند.

در پکیج های آموزشی حرف آخر مانند پکیج صفر تا صد یا پکیج 6040 اساتید حرفه ای و متخصص کنکور در ابتدا مطالب درس مورد نظر را آموزش می دهند و پس از تدریس با استفاده از الگوها، تست های کنکور سال گذشته را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند و در عین حال تست هایی که احتمال دارد در کنکور آینده مطرح شود را تحلیل می کنند.

چرا واحد فروش حرف آخر ؟

همان طور که می دانید در سال های اخیر سوالات کنکور به صورت مفهومی طراحی می شوند و با شیوه تدریس اساتید حرف آخر بسیار مطابقت دارند، در نتیجه دانش آموزان و داوطلبان کنکور پس از دریافت پکیج حرف آخر از طریق واحد فروش حرف آخر با انگیزه و طبق برنامه ریزی مشخص شده می توانند به اهداف خود برسند. شما عزیزان پس از تهیه محصولات موسسه حرف آخر از واحد فروش حرف آخر به مشاوران مرتبط خواهید شد.

لازم به ذکر است که بسیاری از دانش آموزان که در سطح پایین و ضعیفی بودند با استناد بر پکیج های حرف آخر بسیار پیشرفت کرده و موفقیت های بزرگی در کنکور کسب نموده اند. شما می توانید با واحد فروش حرف آخر از طریق شماره تلفن 09128929049 تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در رابطه با پکیج ها کسب نمایید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.