فیزیک دهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

داوطلبانی که در رشته تجربی درس می خوانند به دنبال رشته های سه گانه مثل دندان پزشکی، پزشکی و دارو سازی هستند و داوطلبان رشته ریاضی هم به دنبال رشته های عالی مهندسی در دانشگاه های تاپ کشور هستند. هر دو دسته می‌دانید که میانگین داوطلبانی که در سال های قبل برای این چنین رشته هایی قبول شده اند میانگین درس فیزیک را حداقل ۵۰ زده اند؟در ادامه یک مشاوره تخصصی در مورد فیزیک خواهیم داشت و به بررسی تخصصی فیزیک دهم حرف آخر فصل (۱ و ۲ و ۴) خواهیم پرداخت.

همانطور که می دانید فیزیک حرف آخر سال دهم در رشته تجربی از پنج فصل تشکیل شده است، فصل اول: فیزیک و اندازه گیری، فصل دوم: کار، انرژی توان، فصل سوم: ویژگی های فیزیکی مواد، فصل چهارم: دما و گرما. کتاب فیزیک ١ نخستین کتاب فیزیک در دورهٔ دوم متوسطه است که برای پایه دهم دورهٔ نظری تألیف و چاپ شده است. این کتاب در ادامهٔ تغییر برنامهٔ درسی آموزش علوم تجربی در دورهٔ اول متوسطه است و فیزیک ریاضی مثل تجربی است با این تفاوت فصل آخر را دارد.

ویژگی پکیج فیزیک دهم موسسه حرف آخر

معرفی پکیج فیزیک دهم موسسه حرف آخر

فیزیک دهم موسسه حرف آخر یکی از درس های پایه و مهم رشته ی تجربی و ریاضی است، که فقط یک فصل آن با هم تفاوت دارد و یکی از درس های پرمشقت با فرمول های زیاد همراه با یکسری مطالب حفظی است؛ که بیشتر دانش آموزان سعی در حفظ  این مباحث هستن ؛ همین باعث میشود در مدت دو الی سه هفته بعد از خواندن مباحث آنها را فراموش کنند.

موسسه حرف آخر با در اختیار داشتن یک سری آموزش ها به خوبی از پس این مشکلات برآمده است؛ با ارائه الگو ها و راهکارهایی توسط استاد کامیار برای تند یاد گرفتن مباحث و با به تصویر کشیدن آن با انیمشین موجب میشود در حافظه ی طولانی مدت داوطلبان ثبت شود تا دیگر نگران فراموشی مطالب و جا گذاشتن نکته های کلیدی و مهم را نداشته باشند این پکیج هم اکنون در فروشگاه حرف آخر با تخفیف قابل سفارش است.

با تکنیک ها و شیوه های قدیمی آموزش فیزیک خداحافظی کنید با استفاده از پکیج فیزیک دهم حرف آخر فقط با ۴ الگو کل فیزیک را میتوانید یاد بگیرید. بدون هیچ فرمول اضافی!!

پکیج فیزیک حرف آخر را استاد پیمان کامیار دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شریف به تدریس می کند. در پکیج فیزیک دهم حرف آخر  ۳ فصل فیزیک سال دهم به شما آموزش داده می‌شود. با فیزیک دهم حرف آخر می‌توانید به ۵ تست از بودجه بندی فیزیک کنکور مربوط به فصول ۱ و ۲ و ۴ فیزیک دهم جواب دهید.

فیزیک سال دهم استاد کامیار برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

در پکیج فیزیک دهم استاد کامیار(فصل ۱ و ۲ و ۴)  تمام نکته هایی که برای جواب گویی به حدودا ۵ تست از مباحث فصول ۱ و ۲ و ۴ فیزیک سال دهم نیاز دارید در دست شما قرار میگیرد نیز خط به خط کتاب درسی و تمریناتی که احتمال طرح آنها در کنکور وجود دارد به شکل کامل بررسی شده است.

اما شاید برای شما سؤال شود که چرا فصل ۳ فیزیک دهم در پکیج فیزیک دهم استاد کامیار وجود ندارد؟ خب نگران نباشید پکیج خواص فیزیکی مواد به شکل جداگانه ضبط شده و می‌توانید از قسمت لیست قیمت محصولات حرف آخر آن را تهیه نمایید.

روش خواندن فیزیک دهم حرف آخر

ویژگی های اصلی فیزیک دهم موسسه حرف آخر

۱- اموزش کامل فقط در ۱۸ ساعت و ۱۴ جلسه در قالب برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر .

۲- استفاده از انیمیشن ها و تصویر سازی ها برای جذاب شدن و اسان تر شدن اموزش.

۳- استفاده از الگو ها و نقشه راه ها که موجب ایجاد یک نقشه ذهنی در مغز شما می شود. این الگو ها راه گشای حل همه تست های کنکور است.

۴- کتاب کار برای کاهش مدت زمان نت برداری.

5- بررسی نکته به نکته و ریز به ریز کتاب درسی.

6- حل سوال های کنکور های سال های گذشته با پاسخ نما.

7-داشتن برنامه ریزی دقیق و مشخص . همراه با دی وی دی های فیزیک دهم حرف آخر شما برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر را دریافت کرده که به صورت کاملا دقیق میدانید هر مبحث را در چه مدت زمانی و با چه روشی بخوانید.

اهمیت و جایگاه فیزیک پایه دهم در کنکور سراسری

بیشتر داوطلبان کنکور میانگین درصدی پایین را در درس فیزیک دارند و این درس به علت اهمیت زیادی که در کنکور دارد در کسب رتبه بالاتر تر تاثیر زیادی دارد، پس اگر میخواهید رتبه بالاتری را کسب کنید بهتر است با برنامه ریزی که مشاوران رتبه برتر متخصص حرف آخر برای شما طرح میکنند و با مشاهده کردن این دی وی دی ها به نتیجه مد نظر و دلخواه خود برسید.

پیشنهاد من این است؛ هیچ وقت درس فیزیک را کنار نگذارید و از اول تلاش کنید که خوب یاد بگیرید اگر پایه ای قوی داشته باشید؛ قطعا برای کنکور دچار هیچ مشکلی نمی شوید و به آسانی میتوانید به مرور مباحث در تایم کنکور بپردازید، به جرات می توان گفت آموزش فیزیک دهم با همه آموزش های مجموعه های دیگر فرق دارد ، زیرا هیچ مبحث و هیچ راهکاری در آن حفظ کردنی نیست.

فیزیک دهم حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

قیمت درس فیزیک سال دهم موسسه حرف آخر

دانش آموزان فراوانی هستن که تایم و هزینه زیادی را صرف کلاس های خصوصی میکنند ؛ غافل از این که تایمی که برای این کلاس ها میگذارن ؛ تایم مطالعه مابقی دروس را نیز از دوطلب میگیرند ؛ استاد کامیار به منظور ایجاد عدالت آموزش در سرتاسر کشور دست به تهیه پکیج آموزش فیزیک زده اند ؛ به شکلی که تمام دانش آموزان در سطح کشور بتوانند از این آموزش ها بهرمند شوند؛جهت مشاهده لیست قیمت محصولات حرف آخر همراه با تخفیف میتوانید با شماره 09128929049 و 09128929049 در تماس باشید.

نحوه ی تدریس و آموزش درس فیزیک پایه دهم موسسه حرف آخر

استاد کامیار در موسسه حرف آخر با توجه به مشکلات دانش آموزان فیزیک دهم را تدریس کرده اند؛ که با استفاده از شیوه شهودی سازی مطالب و استفاده از پویانمایی آموزش تصویری باعث شده دانش آموزان فیزیک را به شیوه مفهومی و شهودی سازی فرا بگیرند؛ تا دیگر لازم نباشد شیوه های قدیمی و منسوخ شده را برای یادگیری مباحث به کار ببرند؛ و در آخر به نتیجه ی دلخواه نرسند فیزیک درس تخصصی رشته ی ریاضی و تجربی است و داوطلبینی که قصد رتبه برتر شدن را دارند باید تلاش خود را بیشتر کنند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

این پکیج کل دهم رو پوشش میده؟

خیر. فصل فشار و خواص فیزیکی مواد در این پکیج نیست.

قیمت سی دی های فیزیک دهم چقدره؟؟؟؟

با این شماره تماس بگیرید. 09128929049

با دستگاه پخش خانگی هم می شه از پکیج فیزیک سال دهم حرف اخر استفاده کرد؟ 

خیر. با توجه به به فعال سازی پکیج ها باید از دستگاه پخش خانگی استفاده کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.